Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. neciaa................. 21..........22.06.......warmińsko-mazurskie jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin Zmieniła mi się data z 24.06 na 22.06 zapomniałam ostatnio zmienić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za zamieszanie z listą...... nie miałam pojęcia , że wpisujemy według daty porodu :( odnośnie wagi ...... jestem w 20 tyg i na początku przytyłam kilo potem schudłam bo wymioty i teraz tyję - bilans ...... od początku 3 kg więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również biorę folik ...... do tego lekarz kazał mi brać 3x 1 magne B6 i 2x2 luteina dopochwowo - ale to biorę od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi nie przepisał nic. Zero witamin i tym się stresuje. Kurcze a tak w ogóle to mam straszną ochotę na zupkę chińską, jak nigdy. I się zastanawiam czy zjeść. Jak myślicie mocno szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
neciaa- jedz, w ciąży wszystko wolno :P ja od początku biorę Feminatal , teraz to Femibion, ale lekarz nigdy nie wspomniał o witaminach, sama sobie "przepisałam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) kurcze ale naskrobalyscie:) jak bede miala chwilke to nadrobie. necia ja tez nie biore zadnych witamin dla ciezarnych. moj lekarz stwierdzil ze skoro dobrze sie odzywiam to nie trzeba mi sztucznych witamin. jedz owoce warzywa i bedzie dobrze:) ja biore zelazo (anemia) i luteine 2x1 z powodu twardnien brzucha i obnizonego lozyska. co do zupki chinskiej to ja tez ostatnio zjadlam bo nie moglam sie powstrzymac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Podziwiam Was dziewczyny za tą luteinę, ja brałam prawie 9 tyg i myślałam,że dłużej nie wyrobie, tak okropnie się czułam. A jak boli mnie głowa to nawet 2 tabl Apapu nie pomagają, a gdzie tu 1/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszyłyście mnie kochane z tymi witaminkami i zupką chińską;) Owoce i warzywa to wcinam non stop;) I soki pijam oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja luteinę dostaję od początku czyli od 4tc tylko dlatego, ponieważ w ubiegłym roku poroniłam ...... stąd doktorowa woli dmuchać na zimne dodatkowo ten magnez...... a o witaminach bez recepty powiedziała tak : "jak chcesz to bierz ale tego co przepisuję nie odstawiaj " no i klops 18 stycznia mam kolejną wizytę więc może dowiem się czegoś więcej - zastanawiam się też nad USG 3D - ale tu są zdania podzielone - jedni mówią, ze najlepiej zrobić między 20 a 28 tyg bo wszystko widać i całego dzidziolka a moja doktorowa mówi, ze mi nie zrobi wcześniej niż po 28 a 33 bo dopiero wtedy wszystko widać ......wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio mi naprawdę 1/3 apapu całkowicie wystarcza, nawet jak mocno boli (tfu tfu). Wstawiam wodę do zupki;) A właśnie Kobietki Drogie Moje, w którym tygodniu poczułyście ruchy? Ja jestem w 17tc i nic nie czuję, no czasami takie jakby muśnięcia, ale delikatne takie i nic więcej. A tutaj czytam, że już kopią, skaczą, buszują;) Też już tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - dziwne ze tak pozno chce ci zrobic 3d. ja za kazdym razem kiedy ide do mojego gina za kazdym razem mam 3d i moze faktycznie na poczatku moja mała to taki troszke ufoludek była :P ale teraz wszystko już fajnie widac. 21 stycznia ide na kolejne prenatalne i bede miała 4d i nagrywanie na płytke a też jestesm obecnie w 20 tc. A Ty chodzisz prywatnie czy na NFZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia no widzisz i nie wiadomo kogo słuchać. Ja nie robiłam 3D i nie wiem w sumie czy będę robiła, może zrobię od razu przy połówkowym, nawet nie wiem czy taki sprzęt mój lekarz posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ja sobie na zupki pozwalam kiedy tylko mam ochote :P Co do ruchów to ja pierwszy raz poczyłam własnie w 17 tc i byly to tez na poczatku takie delikatniusie muśniecia potem dopiero jakos po tygodniu miedzy 18 a 19 tc mała zaczeła brykać tak ze widac było na zewnatrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Dziewczyny! Na następnej wizycie będę w 21 tc, a mój lekarz nic nie wspomina o USG połówkowym. Czy to oznacza,że nie będę go miała? czy sama muszę się jakoś na to badanie umówić? Dodam tylko,że proponował mi to badanie na przezierność karkową, ale u swojego kolegi po fachu za 350 zł!!!! Teraz się martwię czy zostanę bez tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego początku chodzę prywatnie miałam już badania połówkowe ale na zwykłym USG - dała mi tylko 6 zdjęć a i stwierdziła ze takiego usg nie nagrywa...... Ma sprzęt do 3D ale usilnie chce zrobić to badanie jak najpóźniej ..... :( biorąc przy tym 250 zł :( wcale nie mało ..... Znalazłam inny gabinet w Łodzi gdzie biorą trochę mniej i tam mi babka powiedziała że najlepiej do 28,29 tc bo potem dzidzia jest duża i cała się nie zmieści do nagrania ...... i chyba po kryjomu sobie pójdę .... odnośnie apetytu..... jem sporo warzyw i owoców ....ale ostatnio wchłonęłam hotdoga .... był wyśmienity ( jak z mężem zobaczyłam budkę to myślałam ze śliną sobie kurtkę zachlapię) buahahaha nie mogłam się oprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna moi znajomi własnie poszli za pozno i tak jak powiedziała ta babeczka z drugiego gabinetu dzidziolek nie zmiesci sie na nagraniu. Ja za badania prenatalne i nagranie wszystkiego na płytke płacę 200 zł, ale za pierwsze prenatalne ktore mialam w 13 tc tez tyle płaciłam. kurcze naprobiłas mi smaka na hotdoga :P mniam ale bym teraz wciela takiego z prażoną cebulką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jak mam ochotę na fastfood to robię sobie sandwicha, na kromkę kładę plaster sera, plaster wędliny, ogóreczek kiszony, pokrojoną cebulkę w kosteczkę, na to ketchup i przykrywam drugą kromką, podpiekam w sandwichu i wychodzi rewelacja!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no faktycznie dziewczyny naskrobalyscie sporo codoruchow to czuje je z prawej strony , wiec ozbacyzmy co bedzie:) ciuszki zh&m namoja sa zawsze za szrokie wiec ja zawsze myslalam ze maja wieksza rozmiarowke , w reserved sa na nia idealne ,bo tam wlasnie chyba zmiejszona albo normalana,tak misie wydaje a co do kupowania ciuszkow to tez bed ekupowala pare na 56 a mozei 52 bo dla zuzy kupowalismy na 62 i 56 to byly za duze , pomimo ze urodzila sie 3250 i 57 cm daria to sie ciesz ze nie tyjesz ja jestem 5 kg na plusie wtraz waze 48kg po niedzieli ide na wizyte wiec moze juz potwierdzi sie chlopak albo dziewcuha dziewczyny jak bylysci eprzeziebione co bralyscie , bo meczy mnie kaszel rano i wieczorem , w ciagu dnia w sumie ok , a lekarka przpisala tylko wapno i plukanie szalwia ale to wcale nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam udział w takim programie prenatalnym więc badanie w 13 tyg i teraz w 20 tc miałam za darmo ( razem z badaniem krwi ) test Pappa to koszt 480 zł wyniki wyszły dobrze..... zastanawia mnie tylko jedno z tego wyniku niewiele potrafię odczytać ... tam są jakieś wykresy i część przypada na początek wykresu a inne na koniec - to tak jakby pewne organy rozwijały się w zupełnie innym tempie - np. długość kości udowej - ponad widełki a może któraś z was miała podobne badania i otrzymała wynik z podanymi wartościami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
codo zupek chinskich to tez jem kiedy mam na nie ochote , moja cora tez je uwielbia ale tylko rosolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi ja tez mam wizytę 21-go:) Mój lekarz robi mi usg podczas każdej wizyty. U niego to normalka-w poprzedniej ciązy też tak miałam.Normalnie zagląda tylko na chwilkę bo twierdzi że tylko wtedy ma pewnośc że wszytko jest ok (słuchamy też zawsze serduszka) a w terminach kiedy trzeba zrobić dokładne usg bada bardzo długo i dokładnie. 3 D może też zrobić kiedy tylko chcę tylko wtedy dopłacam 20 zł więc i tak wychodzi 110 zł za wizytę wtedy a nie 250 zł jak piszecie!To zdzierstwo jest okropne i żerowanie naludzkich emocjach-bo wiadomo każdy chciałby zobaczyć dzieciaczka w ten sposób...Ech! A dzidzia moja dzisiaj aktywna bardzo he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki czuję coś! Tak jakby mocniejsze pukanie, o Boziu! Czuję wyraźnie! Mocno pod pępkiem na środku!!!! ;D;D;D;D To nie jelita na milion procent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu no tak mocno jeszcze nie poczułam, tak to czułam takie delikatnie muskanie, że nawet nie wiedziałam czy to moje maleństwo, a teraz jestem pewna, że to moja kruszynka!;) Ale boskie uczucie;) Joasiu, a w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z połówkowego...... babeczka we mnie siedzi :) czyli Dominika jestem w szoku jakoś raczej na drugiego chłopaka stawiałam, a tu taka niespodzanka :) :) :) i wzystko idealnie...serduszko,nereczki, kręgosłupik, główeczka itd i tak słodko sobie paluszka ssała. i ziewała. i minki robiła - aż gin. się smiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia gartuluuuje!!! :D ja jak pierwszy raz poczułam kopniaka od Misi to sie normalnie popłakałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Michalinka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic...córa....Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. neciaa................. 21..........22.06.......warmińsko-mazurskie jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi kochana;* luciolka gratulacje!!!!;);) joasia to już dalej ode mnie, dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×