Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

luciola28 moje gratulacje...... jeśli dostałaś wynik z pomiarami i nie jest to problem to proszę Cię wklej tutaj ..... musze porównać z moimi bo nerwicy się nabawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ostatnie wyniki z 3 stycznia czyli 19 tyg BPD 45,0mm HC 164,0mm CM 4,0mm komora boczna 5,0mm AC 140 mm FL 31mm kość ramienna 30 mm HC/FL 1,45 przypuszczalna masa płodu 293g kość nosowa 5,mm grubość fałdu karku 3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanno musiałabym wszystko przepisać, a to zajmie trochę czasu... zaraz wychodze na zebranie do syna spróbuję wieczorem a mam tez w ULUBIONYch stronę z oznaczeniami i przedziałami w takich pomiarach sama jeszcze nie sprawdzałam jak znajdę to wkleję linka no i w moim przypadku 2 razy kalendarz chiński się sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szybko zerknęłam to prawie identyczne tu czy tam o 1 -2 mm różnicy na dzisiaj czyli 19 tc 6 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny... Dzisiaj jakos nie mialam humoru i czasu zeby napisac bo ciagle cos robie od rana. Mam maly problemik i chyba wlasnie pzez to mam dzisiaj kiepski humor. Mam nadzieje ze ktoras z Was mi pomoze albo chociaz obiektywnie sie wypowie. Ciagle kloce sie z mezem o papierosy...to znaczy o to ze pali Kiedy staralismy sie o dzicko rzucil na jakis czas zeby zrobic sobie tak zwane oczyszczanie organizmu i obiecywal ze nie bedzie juz palil. Wiedzial ze ja tez musze sobie odmowic paru przyjemnosci w tym okresie wiec myslalam ze sie bedzie ze mna solidaryzowal, ze tez sie poswieci i zerwie z nalogiem dla naszego dzidzisuia a tu niesety klops. Jest mi troche przykro z tego powodu bo przeciez obiecywal. Twierdzi ze jak urodze to juz nie bedzie palil bo nie chce zeby dziecko czulo od niego smrod dymu papierosowegoale ale jakos trudno mi w to uwierzyc skoro teraz nie potrafi rzucic :( Czy uwazacie ze mam racje? czy moze wyolbrzymiam cala sprawe? moze to troche egoistyczne podejscie z mojej strony? Poradzcie mi prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Kochane? Tak sobie myślę, że chciałabym żeby moje maleństwo urodziło się takie ładne ciemniejesze, nie takie bladziuteńkie, choć oboje mamy ciemną karnację, ale róznie to bywa. I stąd moje pytanie pijąc sok z marchewki i jedząc marchwekę moja kruszynka może być ciemniejsza? Taka brzoskwinka? Oczywiscie z tymi marchewkami nie przesadzam w drugą stronę, piję szklankę soku dziennie, i zjadam jedną marchewkę;) Może głupie pytanie wiem, ale tak chciałam zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszenko oj faceci tacy są, no bo z drugiej strony patrząc to naprawdę trudno rzucić palenie komuś kto cały czas pali, szczególnie facetom. Kurcze może chociaż poproś go, namów żeby ograniczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszenka- przechodziłam to kiedyś i wiem, że nie ma nic na siłę, faceta nie zmusisz, ja ze swoim przechodziłam to kilka razy na początku naszego związku i rzucił dopiero wtedy jak się rozstaliśmy (mieliśmy przerwę), sam, z własnej woli, nie pali już ponad 3 lata, no czasami mu się zdarzy gdzieś przy piwie z kolegami, ale przy mnie papierosa nie wyciągnie, to musi być jego decyzja bo to silny nałóg , jedyne co możesz robić to dawać mu do zrozumienia, że Ci się to nie podoba, zmusić się nie da- będzie palił, ale nie ptzy Tobie a jak wyczujesz będziesz miała dodatkowo uczucie, że Cię jeszcze oszukuje a to kolejne kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze i tak wcale duzo nie pali. Przy mnie to w zasadzie w ogol. Tylko wlasnie gdzies z kolegami przy piwku, w pracy jak ma bardziej nerwowy dzien. No i wlasnie ciagle powtarza ze moje marudzenie nic nie da, ze on sam musi chciec. Dokladnie tak jak napisalas arkadiaaa mam nadzieje ze sie kiedys doczekam, bede dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
necia>>moja mama bedac w ciazy z bratem wcinala jak oszalala marchewki.codziennie.brat po urodzeniu dostal tylko 9 puktow..bo wg lekarzy mial za ciemna cere( to bbylo 23 lata temu) ale za to teraz ma swietna karnacje i pieknie sie opala :) takze smialo wcinaj marchewki,ja tez jem ale dla tego ze mam wielka ochote,a bedac w ciazy z corka nie moglam jej przełknąć :( PS.soory dziewczyny ze tak wtargnelam do Was ale poczytuje Was-mam termin na 18 czerwca.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria mi moj gin nie robil polowkowego musislam isc do innego...mialam 3D, mase zdjec i filmik i zaplacilam 300zl :/ duzo, ale to itak bylo najtaniej w okolicy. A na zdrowiu dziecka oszczedzac nie mam zamiaru :) moglismy zrobic tylko 2D, ale maz chcial 3D wiec doplacilismy. Nie kazdy lekarz moze robic takie badanie i nie kazdy lekarz ma dobry sprzet. Takze podejrzewam ze u Ciebie moze byc podobna sytuacja do mojej. To nie jest badanie obowiazkowe wiec lekarze to wykorzustuja :/ w koncu moj malzonek powoli konczy pokoj remontowac. pozniej chce sie wziac za pokój synka :) ja wlasnie stworzylam sobie liste co mam, a co musze dokupic. i w sumie nie wiele mi zostalo :) same drobiazki nie liczac wózka i komody :P od razu wyciagnelam wszystkie ciuszki i segreguje rozmiarami spisujac od razu ile czego mam :) lubie miec wszystko czarno na bialym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet witamy Cie serdecznie w naszym gronie :) zagladaj czesciej i dziel sie swoimi spostrzezeniami :) no i dopisz sie do tabelki :D no i musze jeszcze powiedziec ze kalendarz chinski sie u mnie sprawdzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Martolinka, no to teraz mnie załamałaś, czyli skoro nie wspominał, to nie zrobi !! No i mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszenka - mojmezul pali jak smok. moje marudzenie tez nic nie daje. ja tez paliłam przed ciążą ale w dniu kiedy się dowiedziałąm ze mam w sobie mała kruszynkę od razu rzuciłąm. Moj mezul wie ze mi to teraz starsznie przeszkadza dlatego star sie ograniczyć i jeszcze specjalnie w lazience zamontowal sobie wyciag (przecierz nie bede wyganiała bidoka na balkon w takie zimno :P ) Wiem ze chciałby rzucic ale nie potrafi dlatego staram sie go zrozumiec. ocet - witamy cię serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria ja bym na twoim miejscu zadzwoniła i sie zapytała. a jesli powie ze nie zrobi to jeśli ci zależy poszukałabym gdzie mozesz takie badanie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Heh, zadzwonię i zapytam, mam nadzieję,że zrobi to na wizycie i zapłacę 100 zł, a nie np. 300 zł za połówkowe i 100 za wizytę u mojego :( Szkoda,że pieniądze z nieba nie lecą, albo pielęgniarki więcej nie zarabiają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
czy za połówkowe w 2d cena też jest wysoka jakas specjalna? czy mieści się w usg które robi się standardowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
daria zadzwoń zapytaj. ja na ostatniej wizycie pytałam czy mam gdziesz szukać . powiedział że zrobi on i mi na rekę ,nie musze jechać do innego miasta. tylko nie spytałam o cenę :-( drogo i tak nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka1237
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja po wizycie. Młode usilnie ukrywa się, czyli nadal nie wiem czy to na pewno chłop. Poza tym wszystko ok. mam zlecenie na krzywą cukrowa na następną wizytę. U mnie koszt Usg w 13 tc był 120 zł z nagraniem na płytkę liczę że z 3 d to będzie ok 200zł Połówkowe będę mieć w 20t2d mi mówili że między 20a 22tc bo dziecko jest na tyle małe że można je zmierzyć necia no niedobra jakiego smaka mi zrobiłyście może pizze zamówię mniam No co ty marchewka to ma karoten a skóra zależy od melaniny tu już sprawy dziedziczenia. ja mam ciemną karnację M białas a synek średni kasiunia ja brałam rutinoscorbin i syrop stodal homeopatyczny luciola gratuluje córci !!! co do rzucania palenia to serio na sile nie oduczycie. Wtedy włącz się opór i tym bardziej się bali. Do tego trzeba dojrzeć. Sama paliłam i wiem jak ciężko nie wie ten co nie rzucał jaki to wysiłek. Może kup M jakiś środek z Nikorete i daj w prezencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia super ze wszystko dobrze :) Szkoda ze taki wstydliwy ten Twój dzidziol ale jeszcze sie dowiesz :D Nasza na kazdej wizycie pokazuje swoje wdzieki jak sie patrzy :D zero krępacji hahahah :P dzisiaj wysepiłam od szwgierki bajeczki i zaczynam od jutra małej czytać :) no i zauważyłam ze bardzo lubi muzykę Dżemu :) Może dlatego ze oboje z mezulem uwielbiamy piosenki Ryśka i czesto słuchamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny są różne w zależności od miasta w Łodzi jest potwornie drogo najtańsze USG 3D znalazłam za 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
A mi smutno :(:( bo czekałam na dzisiejszą wizytę z nadzieją,że poznam płeć i co ??? I NIC :( nadal nie wiem i muszę czekać do 10 lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria ja tez miałam nadzieję już na ostatniej wizycie w grudniu a tu nic najważniejsze zdrówko wiadomo ale ta chęć by wiedzieć czy synek czy córka. Wytrzymasz tez mam wizytę 10.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poznaniu usg 3D też 250 ale może się skuszę:) luciola gratulacje🌼 Ja czekam do środy i też liczę na to, że się dowiem:) Dziękuję za namiary na pocztę, śliczne jesteście babeczki i macie słodkie dzieciaczki! W niedzielę też coś wrzucę, bo w tej chwili męczę laptopa a większość zdjęć mam na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie.......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląskie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląskie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka Dziewczyny wszystkie macie wizyty co 4 tyg?? Ja od samego początku mam co 2...nie wiem czemu tak, nie miałam żadnych problemów, w każdym razie nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Syloonia, ja mam wizytę co 4 tygodnie, raz się zdarzyło,że ponad 5 minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile:) syloonia ja na poczatku wizyty mialam co 3tyg. teraz tez mam co 4. co do plci to tez niestety nie znam:( moje dziecko okazalo sie wstydnisiem i nie ujawnilo co ma miedzy nozkami. mam nadzieje ze w lutym sie okaze. wiecie co, bylam dzis z moim na kebabie bo tak jakos za mna chodzil od kilku dni. objadlam sie tak, ze nie moglam sie ruszyc, a po powrocie do domu zauwazylam paczka i go wciagnelam...szok.. i gdzie mi sie to miesci? jak ja tak bede pochlaniac jedzenie to nie widze sie w 9miesiacu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja mam wizytyco 3 tygodnie i jak wiecznosc , czekanie na nia , mego brata narzeczon a to wogole nie kwapi sie chodzic dolekarza brat ja zaciaga mozejest gdzies w 3 tyg i tyl;ko raz byla , ja bym nie wytzrymała :) teraz jakos szybciej mi zlecialo bo problemy z coreczka mialam ale jak juz se troche uspokoilam to nie moge sie doczekac nastepnego tygodnia aha dziewczyny apropo ubranek to ja jesxcze nic maluszkowi nie kupuje , ale dzis dla starszej kupowalam pajacyka do spania w auchanie , po 16 zl a naprawde fajne , a ostanio placilam w h&m 60 zl za 2 a w cocordillo 45 za jednego ( teraz zaluje ale niestety jak cos mi sie spodoba z ciuszkow to nie patrze na cene) poki co maz ne stawia oporu do wydawania na mała , sam robi drogie prezenty jej pare razy wtygodniu (drogie to chodzi mi tak po 50 zl do 80 tzn drogie jakna niespodzianke bez okazji ) tylko on zabawki kupuje , ja to mam manie kupowania ciuchow jak bede pewna plci to i dla drogiego zaczne, pewnie jak bedzie syn to imaz oszaleje napunkcie ciuchow dla malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Ja z ubranek nie kupiłam jeszcze nic i narazie nie chcę. Mam dwie torby uszykowane od siostry, która urodziła w październiku i boję się wziąć. I tak już mam wyrzuty sumienia,że za wcześnie wózek kupiłam ( wczoraj), ale tak jakoś nas naszło i okazja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×