Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebiańska Pokusa

Ogląddacie TOP MODEL?

Polecane posty

Gość odkogkk
kolejny program dla naiwnych małolatów...ah a potem bedzie jedna przed druga płakać ze ma kompleksy lub w depreche wpada! bo jak sie tak napatrzycie na takie programy i siana do glowy nakladziecie to juz potem nic wam nie pomoze:( skonczycie jak wiekszosc dziewczynek w wieku licealnym ktore nie odrozniaja okresow literatury polskiej, na pytanie o Solidarnosc pytaja czy to nowy klub a na widok 3 kilogramow wiecej na biodrach bedziecie sie głodzic...oj oj obudzcie sie lalki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka 29
popieram w 100% to powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko300
ogladam to tylko po to aby sie posmiac z tych tepakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ale nie wiem jak
dlugo jeszcze to zniose. Glupie pustaki, czyli kandydatki na "top model" plus ta blondyna z wkurwiajacym udawanym "hamerykanskim" akcentem- zenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja niestety
bede ogladac i zazdroscic kobietkom tych figur i zgrabnych ksztaltow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka ale lipa
ktory odcinek leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jest ta z krotkimi wlosami-taka chlopczyca dzisiaj stanik zdejmie do zdjec;) Pokusa a Ty na ktora stawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runia 31
jejku dziewczyny - jest tyle wartosciowych rzeczy do robienia a wy to zero ogladacie??:( oj to wam chyba pusto w główkach niestety... a Ci z Telewizji DOSKONALE wiedza : jaka mlodziez - taki poziom programów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runia 31
no wlasnie...nawet nie macie pojecia co...trzeba wam wszystko dac na tacy bo dzisiejsze pokolenie mlodych ludzi nie ma w sobie kreatywnosci, ciekawosci ...po co wam to jak wszystko macie na google...Internet zabił wasza inicjatywe i jakas taka naturalna chec rozwijania sie ... ale nie moja sprawa...ogladajcie sobie..mysle ze pani Krupa( chyba tak sie nazywa..) i reszta to bedzie nastepny autorytet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka z Gorzowa
czemu jak piekna dziewczyna to w glowie zero??? przeciez z lalka mozna isc na impreze albo spedzic namietna noc ale przez Życie raczej sie z nia nie przejdzie....ah jakie to wyjatki kiedy kobieta piekna i wie CO mowi i jak sie zachowuja....tutaj takowych nie widze, dlatego ta pani z Jury tak sie popisuje bo wie ze te wszystkie dziewczyny sa glupiutkie i puste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfghfhd
na szczescie tego nie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej zenujące to jest Wasze zaangażowanie w życie wirtualnych postaci Kafeterii, jak zwykle nie widzicie jak się ośmieszacie. Dlatego nie zamierzam z Wami rozmawiać. Ale jak chcecie to piszcie dalej, ale do siebie 🖐️ Brzydula- taka chudziutka blondynka, idealna na modelkę wg mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny plus jaki znalazlam w tym porgramie to to, ze "chwali sie naturalnosc" czy niefarbowane, nieoperowane itd ogolnie to myslalam, ze beda promowac normlane ladne dziewczyny, a nie same chudzielce, na ktore nawet patrzec sie nie da :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kojarzę, ale ona mnie bardzo drażni. ;) Mi tak szczerze mówiąc to ten program w ogóle się nie podoba, bo to jak zwykle marna imitacja edycji amerykańskiej. Polacy ciągle próbują coś odwzorowywać i to denerwujące. Ale będę miała włączone z ciekawości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnio co w stringach paradowala fajna mila figure:) ale co jej sie stalo z ustami?:Oi ten solar:O a jaka pewna siebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54rtg54r
hehe jak dla mnie to dziwczyny ktore tam ida robia z siebie takie idotki, alebo co gorsza nimi sa. Moze z jedna wypadla dosc kompetentnie , interesujaco, dojrzale i sie nie wyglupila, a reszta to jakas wielka pomylka. Podobnie z tymi ludzmi, ktorzy wybieraja dziewczyny, jak dla mnie zero profesjonalizmu ;/ serio nic nie mpwie, z zazdrosci. Naprawde, znam wiele ladnych dziwczyn, wiele ladnych modelek, ale takich ktore sie cenia i nie poslzyby do takiego programu . Zjednej strony to dbrze, ze nie ida, a z 2 szkoda, bo by pokazaly, ze nasze polki maja co pokazac. A do tych programow ida te co nie powinny, i nie ma z czego wybierac za bardzo.Dopeiro jest w miare gdy w czasie programu cos z nimi zrobia , lekko poprawia ich urode . Jak dla mnie mzoe ejdna by sie z nich w miare nadawala, ale naprawde poziom jest bardzo niski. Mama nadzieje, ze juz wiecej edycji tego programu nie ebdzie. Smiech na sali. Drwie sobie z tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja generalnie podobaja mi sie dlugie wlosy ale dziewczyna ma charakter i to w niej jest fajne:) Pewnie da rade na poligonie bo widac,ze podworko nie jest jej obce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54rtg54r
bardzo przepraszam, za bledy, literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko300
na kkktorym programie to leci bo nie chce mi sie sprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×