Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość hahahahhahahahahahaha
mama agatki zrob sobie jeszcze 15 dzieciorów, spokoj od ciebie na kafe bedzie przynajmniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za to ani jednego nie zrobisz i spokoju nie będzie i dalej będziesz mogła się z kogoś wyśmiewać, iście uroczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
w ogole dorosla kobita wpisuje sobie w stopke na jakims pojebanym forum date poronienia swojego dziecka, co za placek umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Cię to obchodzi? Każdy może mieć wpisane co chce tępaku umysłowy pojmujesz? Ty możesz szydzić z jakiejś laski ja mogę pisać co chcę, za trudne? Weź się ogarnij i czep się kogoś w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
przynajmniej mam kiedy miec dzien calkowicie wolny i poswiecic go na relaks i glupoty, nie musze bawic sie w gownach dzieciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłujcie się moje dziatki
bo ja was kurwa nienawidzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam czas jak widać:), za to Ty cały dzień poświęcasz na glupoty jak się sama przyznałaś, to się odczep od tego, że mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
bo poswiecilam jeden dzien melepeto, to juz wnioski wyciagasz? dzis na przyklad siedze w pracy, za to ty pewnie siedzisz na kafe i doglądasz do obesranych pieluch agatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa - biorąc pod uwagę, że mama agatki wczoraj pytała na kafe o błyszczyk, perfumy i lakier do paznokci dla DWULETNIEJ dziewczynki, pewnie teraz pilnuje, żeby jej agatka się ładnie umalowała :-O Pisała też, że nie widzi niczego zdrożnego w podawaniu malutkim dzieciom coli i hamburgerów - wnioski na temat jej stanu psychicznego nasuwaja się same :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
pewnie sama żarła junk foody podczas ciazy no i coz, nie skonczylo sie to szczesliwie. chuj mnie to zreszta, jej zycie, tylko szkoda dzieci ze maja taka matke pojebuske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio da silva rerum
sugar kane dawaj link do tego topicu błagam lakier i błyszczyk dla dwulatki? cola i hamburgery? dawaj link! błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
bo miedzy Toba a nami rowniez nie da sie roznicy wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio da silva rerum
dzięki :D ja się zgadzam to jest chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka jakich mało. Ale przeraziło mnie to, że tak wiele matek uważało jej postępowanie za normalne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar idiotko wklejaj co chcesz i gdzie chcesz i szukaj idiotek podobnych sobie, na życiu się gówno znasz na dzieciach tym bardziej, odpisały Ci tam mamy? One rozumieją Ty zakuty pusty łbie nie rozumiesz nawet moich wypowiedzi, bo masz klapki na oczach jak koń. Głupki z Was totalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska wyluzuj troche :O nawet ci napisaly ze dwa lata to za wczesnie na takie "zabawy". probujesz być na siłę nowoczesna, a jesteś po prostu nieodpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×