Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

piszcie gdziei o kórej????? mamaania tam gdzie zawsze 14.45 :) a jak bedzie upał to też sie piszesz?? nowa24 my gdzie sie umawiamy??ttez tam czy my gdzies bliżej?? dziewczyny a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mam adzieje, ze nie bedzie upalu ale na dworze mimo wszystko jest lepiej niz w aucie.. sierpniowka a ja kurde chyba juz komus oddalam podklady bo wczoraj szukalam i nie ma :( lipa! bielszczanka ja szczerze mowiac to nie pamietam jak dlugo jeszcze przemywalam spirtem (oczywiscie rozrobionym?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez się pisze na spacer tylko jak ja was poznam? bo moge sie troche spoznic i nie wyrobic sie na tą 14:45 a na 15, to jak wtedy was znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja bedze dziś. 14.45 pod lodziarnią:) na godzinkę, bo potem idę do SR na ćwiczenia. Ostatnio zle znosze upały wiec godzinka w parku jak dla mnie będzie w sam raz;) mama Ania - no to trudno z tymi podkładami. Nowa- weż podkłady ze sobą i pomysl ile mam Ci za nie oddać. Aniulap -miło będzie Cię pozanć:) Mysle ze latwo nas rozpoznasz -3 spacerówki + ciężarówka;) Chyba że mama Gabrysi do nas dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama 2011 ---> mam nadzieje ze was poznam i zjade bo park spory jest obawiam sie ze bedziemy sie mijac bo tam jednak sporo alejek Ja tez mam paczke tych podkladow i majtki jednorazowe tez paczke wziąśc Tobie? bo u mnie tylko leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka no to my sie umowmy 14.15- akurat 30min na dotarcie pod lodziarnie. OK??? Aniulap- to moj mail anja_69@wp.pl wysli meila ja podam ci moj nr tel i zadzwonisz jak bedziesz na miejscu. 3 babki z dziecmi i ciezarnej nie da sie niewidziec w tlumie :) Sierpniowa- ile?! Jaja se robisz. Na raty ci rozloze bo sie nie wyplacisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadszwonie jeszcze do kumpeli ma synka z pazdziernika moze do nas dolaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mnie nie liczcie do liczby wózków dla znaku rozpoznawczego,bo dziś się za chiny nie wyrobię(przyjaciółka przyjeżdża po ciuszki dla swojej Fasolki) i nie wiem o której ode mnie wyjdzie...Poza tym po wczorajszym basenie moja mała wymęczona i oszczędzę jej podróży komunikacją miejską.Ale wy bawcie się świetnie :) i loda zamnie zjedzcie :D Ciężaróweczki mam do sprzedania huśtawkę dla niemowlaczka http://tablica.pl/oferta/hustawka-bright-stars-deluxe-slimaczek-hybrydowa-ID82gL.html jakby któraś z Was chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;] Witam nowe mamusie ;] Nie było mnie, bo u teściów na urlopie odpoczywaliśmy. Eh jak to dobrze móc zostawić Młodego i pojechać sobie do kina czy na zakupy... Ale co dobre szybko się kończy ;/ No i tak myślałam o Was na tym urlopie, ale netu brak, bo zapomniałam wziąć. I zaćmienie umysłu mnie dorwało i nie pomyślałam, że numery telefonów mam ;] ale pogoda do dupy była i patrzę, że i tak nie udało Wam się spotkać. W sierpniu znowu wyruszamy na tydzień do Tykocina, to może wtedy WRESZCIE się z Wami zobaczę ;] Miłego spacerku życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może dołączę następnym razem - o ile mnie przyjmiecie:) dziś po raz pierwszy zostaliśmy z synkeim sami - tatuś wyruszył do pracy i jakoś musiałam się poorganizować, na spcer wybyłam dopiero około 16 - pilnie wypatrywałam bandy mamusiek z wóżkami i nawet wypatrzylam kilka koło lodów - czy macie zielone spaceróki,w tym jedną na 3 kołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzieki za spotkanko:) Moze za ttdzien znowu sie spotkamy? Aniulap, NowaTu -miło Was poznać:) iza-iza - ja musialam pędzić na 16 do SR, ale wdaje mi się, że właśnie pozostałe dziewczyny widziałaś:) Rajka, NowaTu -dzięki za "prezenty", NowaTu-tych podkładów to naprawdę został Ci cały zapas!!! Wystarczyłoby Ci na drugi raz;) Zapomniałam Was zapytac - wypatrzyłam w necie komis z dziecięcymi artykułami koło dworca w CH Park "Komis Zuzia". Czy któraś z Was kupowała tam cos? Ja rozglądam się za leżaczkiem bujaczkiem jakimś niedrogim i tam chcę sprawdzic czy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza-iza to wlasnie bylysmy my:) pewnie pomyslas, ze nam sie buzie nie zamykaja i ucieklas :D ja widzialam dziewczyne z wozkiem czerwono-czarnym (gondolka) a inne raczej spacerowki. nastepnym razem moze juz razem pospacerujemy sierpnioweczko ja w tym komisie nic nie kupowalam tylko widzialam reklame. jak ja sie ciesze, ze bylysmy razem na spacerze :) zawsze to jest z kim pogadac, posmiac sie a i nasze dzieci nie beda dzikusami :D Nie uwierzycie! kilka minut temu Ilutka wyszla sama z lozeczka- górą! - dobrze, ze na lozko a nie na podloge.... :) lapia dawaj kochana do nas, dosc juz tego Grajewa! he eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziweczyny za spacer co prawda u nas krotki ale ciesze sie ze was poznalam. KOniecznie dajcie znac jak bedziecie sie wybierac nastepnym razem ja jestem codziennie ok 15 do dyspozycji. mamaania ----> a jak ona to zrobila :) ?? chyba ze masz łożeczko na tym wyzszym poziomie bo jak nie to niezla akrobatka bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap - a ile bys chciala za ten lezaczek? Pytam, choc bardziej myslalam o lezaczku bujaczku FP, bo mozna potem go zamienic na krzeselko dla starszego malucha.. mama Ania - a jak Ilonka wyszla z łożeczka??? Ona taka drobniusia-malusia a taki urwis!!:):) no, no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza to bylysmy my na bank :D sierpniowa- ja tam parasole do woza kupowalam, i widzialam lezaczki mozesz zajechac i oblukac. Jest jeszcze komis kolo fartlandi na Upalnej budynek obok na pietrze. Rajka wysli mi foczersy na meila. Aniulap- jak Zuzia zjadla cosik?? Patrycha padla o 19.45 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza_iza TO MY BYŁYŚMY :) my SIERPNIÓWKA CZEKAJ TO JESZCZE NIE KONIEC HEHE mamaania nic jej sie nie stało???jak ona to zrobiła cicha woda brzego rwie .... Aniulap jak tam zuzia ?? nastepnym razem weź jedzonko ze sobą a może akurat jak zobaczy ze nasze jedzą to i jej sie zechce dzieci czasem potrafią zadziwiać :P NOWA jak poszłas mały mój wstał i patrychy twojej szukał hihi i taki smutny był :( a zdjęcia z zoo(DOBRZE CZYTACIE ZAZDROSCIE NAM BYŁYŚMY Z NOWĄ W ZOO PRAWIE JAK WARSZAWSKIE) wyśle ci jutro fajnie było na spacerku tylko mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia - może niedługo szefostwo zamknie ten pierdolnik w Grajewie, to wrócimy, bo póki co to jesteśmy tu uwiązani... ;( Wyszłam dziś na spacer z Młodym i lać zaczęło. Także nawet pospacerować nie da rady ;/ I kupiłam mu na allegro takiego skoczka na taśmie, co to się do futryny przyczepia i Piotrek szaleje. Kica jak sarenka i się cieszy a mi ręce odpoczywają ;] Ale mleka dalej nie chce jeść ;/ je o 7 rano 170ml i później w ciągu dnia z 50ml z wielkim bólem i to wsio... Już sił nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Zuza standardowo zjadla uwaga 5 łyzeczek kaszki!!! i wypila kisielek ze swiezych malin jakies 100 ml ręce mi opadają. Nastepnym razem wezme jedzonko ale szczerze wątpie zeby to cos dało ale sprobowac nie zaszkodzi. Jak ja wam zazdroszcze apetytu waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, buzie Wam się nie zamykały:))))) a ja mam gondolę niebiesko - granatową, fajnie było na Was popatrzeć - wesołe mamuśki - ale Wasze dzieciaczki wszystkie siedzące - moja ryksa wczoraj zmuszała mnie 2 razy do przerw postojowych na cycka - tak czasami miewa; jak Wam to nie przeszkadza to chętnie dołączę się następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak czytałam o tym waszym spacerku i zazdroszczę, w sumie to ja też bym się chętnie wybrała ale moja Gabi jest jeszcze chyba za mała. My na spacerek to tylko wkoło bloków godzinny slalomik robimy i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_rajka_ wslij mi na paula4101@wp.pl zdjecia ktore wczoraj robilas maluchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama - w Rossmanie jest przecena czy promocja na te podkłady ceratkowe po 10,99 z 14,99, poza tym wkładki laktacyjne rossmanowskie też są ok, a cena przyzwoita, te podkłądy to zdają u mnie egzamin - rozkładam w wózku i zmieniam pieluchy - już dzięi nim uratowałam kocyki i wkłady wózkowe, bo tak się skłąda, że dziecię moje uwielbia walić kupy na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza-iza -dzeki:) Jutro wlasnie mialam sie wybrac do rossmana po wkladki laktacyjne bo sa chyba najtansze. wiem z forum ze bella sa dobre, ale na razie nie ma na nie promocji, wiec poczekam. No i kupie te podklady ceratkowe. dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co - jak będę wiedziała o jakichkolwiek promocjach dam znak - ja mieszkam koło Galerii Alfa i czasami jak z małym chodzę na spacerki to tam zaglądam, ale co do pieluch to mi wychodzi że w Biedronce Huggiesy najtaniej te w kartonie - 39.99 za 99 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×