Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopiecZmazowsza

Nie masz kasy = nie masz szans na kobiete :/

Polecane posty

Gość kot13
szukanie dziury w całym -NIC DODAC- NIC UJĄĆ:-) A tak poważnie- mądra dziewczyna na kilometr odróżni bogatego frajera co kaskę od rodziców ma od zaradnego chłopaka który da jej a teraz uwaga najważniejsze:POCZUCIE BEZPIECZENSTWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
Stanisława z Wrocławia "ale trzymając się tej konwencji napiszę tak: na ch*j kobiecie leniwy nieudacznik, którego trzeba będzie obsługiwać w kuchni, w łóżku, prać mu i sprzątać po nim a do tego jeszcze utrzymywać nieroba bo nie potrafi znaleźć pracy tylko woli siedzieć całymi dniami przed telewizorem z puszką (kolejną) piwa w dłoni" nie mam kobiecej intuicji :-D ale przeczuwam że koloryzujesz swoje wypowiedzi bo jesteś anonimowa na forum i możesz sobie popluć jadem a w rzeczywistości nie jesteś taka harda no chyba że jesteś ale to by oznaczała że jesteś ku.rewską su.ką bo to że jesteś od kogoś bogatsza lub to że gustujesz w bogatych nie oznacza że możesz poniżać ludzi odbijając piłeczkę, powiedz mi na hooj bogaty facet ma brać brzydką z super wnętrzem jeśli może ładną jak z okładki? na hooj ma być wierny żonie jeśli w każdym weekend może zaliczyć inną a zależna od niego finansowo laska co najwyżej może sobie poszczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
JOT COŚTAM - NIE WYDAJĘ MI SIĘ BY STANISŁAWA GUSTOWAŁA W BOGATYCH. rACZEJ UNIKA DUPKÓW CO JĘCZĄ ŻE LASKI NIE MAJĄ BO IM KASY BRAK. SORKI- CAPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
NIE MASZ kasy = nie masz szans na kobietę MASZ KASĘ = nie masz szans na normalną kobietę zgadza się mniej więcej :-D przykre ale tak jest gdzieś są normalne laski ale ciężko je znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmmmmmmm
A ja Wam powiem, ze czesciej widze przecietnych kolesi, nawet biednych albo chuliganów z ladnymi dziewczynami, a tych boatych z przecietnymi albo troche grubymi. Co do tych dziewczyn z okladek to normalny chlopak, zarabiajacy 3-10 tys tez moze taka miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmmmmmmm
Zgodzicie sie z ostatnim zdaniem? Odnosnie kasy tylko, ze moze miec ladna taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
kot13 "JOT COŚTAM - NIE WYDAJĘ MI SIĘ BY STANISŁAWA GUSTOWAŁA W BOGATYCH. rACZEJ UNIKA DUPKÓW CO JĘCZĄ ŻE LASKI NIE MAJĄ BO IM KASY BRAK. SORKI- CAPS" o coorva, wyjdź z domu, je.bnij głową w chodnik 30 razy i wróć, nawet nie rozumiesz wypowiedzi które komentujesz ale nieważne szkoda czasu na Ciebie więc dodajmy "dupek" do listy cech chłopaka z biednymi rodzicami, to nieudacznik, jest niezaradny, nieambitny i UWAGA: TO DUPEK TEŻ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Bo mądry człowiek wie, że ludzkie piękno jest w duszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
10 tys na polskie warunki? to nie wielki bogacz albo nadziany!!! anonimmmmmmmmm która klasa gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moj facet
cisnal kase, a ja mowilam, ze po co sie tak zazyna, to mial pretensje do mnie, ze ja mam zbyt male potrzeby materialne itd itp ze mi nie zalezy na 2 domach z basenami, autach niesamowicie drogich. dla niego 12tys na miesiac to smieszna kasa. zerwalismy. byl snobistycznym materialista, ktory smial sie ze mnie, ze ja ciesze sie z rzeczy tzw malych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmmmmmmm
jdfhsdjklgfksdhbf, mam 26 lat i tyle dostaje. Nie jestem jakims przedsiebiorca, ani cwaniaczkiem kombinujacym tu i tam jak zarobic. Nie ukrywam, ze dla mnie glownie wyglad sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
facet z niezamożnej rodziny nie musi być dupkiem. a kolego grzeczniej proszę, a jak nie to wracaj do szeregu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmmmmmmm
"jak moj facet", ile zarabia obecny? I ile wg Ciebie jest wystarczajaco jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
"jak moj facet cisnal kase, a ja mowilam, ze po co sie tak zazyna, to mial pretensje do mnie, ze ja mam zbyt male potrzeby materialne itd itp ze mi nie zalezy na 2 domach z basenami, autach niesamowicie drogich. dla niego 12tys na miesiac to smieszna kasa. zerwalismy. byl snobistycznym materialista, ktory smial sie ze mnie, ze ja ciesze sie z rzeczy tzw malych." naczytał się kafe i nawet nie szuka normalnej, a jak taką byłaś to myślał że udawałaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
zarabiając 10 tys w polsce nie powinieneś mieć żadnych problemów z znalezieniem ładnej zgrabnej itd 3 tys na rękę weźmie Cię taka która marzy o bogatszym ale pomyśli sobie lepiej ten niż żaden bo bogatych jest mniej niż lasek które bogatych szukają. ale też może być ładna i dać ci coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moj facet
moj obecny zarabia srednio ok. 6tys. pieniadze nie sa dla nas celem samym w sobie. mam niesamowity wstret do ludzi, ktorzy pieniadze stawiaja ponad wszystko w zyciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
szukanie dziury w całym- podoba mi się Twój umysł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
kot13 plączesz się w zeznaniach c.ioto najpierw mówiłeś że biedak mówiący że nie ma laski bo nie ma kasy to DU.PEK a teraz że jednak nie pffffffffffffff z tym du.pkiem pojechałeś po bandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmmmmmmm
Pieniadze tez nie sa moim priorytetem. Ale takie sa stawki armatorow dla marynarzy. :) Nie ma mnie w domu czesto, dlatego nie mam jeszcze nikogo i to tez mnie niejako wyklucza i zmniejsza prawdopodobienstwo na znalezienie wiernej, fajner, nie mowiac ladnej juz dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
słuchajcie, prawda jest taka , że nawet w najbardziej wypasionej furze może siedzieć gbur, idiota przy którym można się czuć osamotnionym jedząc kawior a "zwykły" facet może okazać się opiekunczym mężem , dobrym ojcem i wspaniałym facetem. Czasem wystarczy bukiet stokrotek niż bukiet orchidei. znam wiele przypadków , gdzie laska wybrała mądrego , dobrze rokującego kolesia zamiast snoba w furze. Nie mówimy tu o pieniądzach , a o mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
jak dla mnie Szukanie dziury w całym raz na 10 wypowiedzi napisze coś trafnego a reszta nic nie wnosi to żadnej dyskusji nie odmawiam mu inteligencji ale to straszny nudziarz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmmmmmmm
kot13, ale mowimy tez o urodziwych kobietach. A takie nie koniecznie musza nie lubic gburow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jot cośtam- facet nie ma laski bo nie umie się pokazać a nie dlatego że nie ma kasy. Nieodpowiedzialni faceci nie mają racji bytu u mądrych i pięknych lasek i nie ma co nad tym jęczeć. NATURY SIĘ NIE DA OSZUKAĆ PANIE MAKSIU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
kot13 ty i twoje śmiechowe wywody opisałeś zakończenie standardowej komedii romantycznej albo przypadek z życia zdarzający się 1/10 razy prawie zawsze laski wybierają zwykłego (biednego) bo nie chcą być same a nie dlatego że nie są materialistkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie zgodzę się z Tobą ale nie mam teraz czasu na wyjaśnienia. Życie pokaże CI, jak bardzo łatwo jest zdobyć kobietę wcale nie posiadając kasy o ile zastosuje się najważniejszy narząd męski jakim jest mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
"mądre kobiety" "odpowiedzialni faceci" HAHAHA jak rozmawiasz na gg z koleżanką od serca to ci takiego głupoty gada bo to jest właśnie prawdziwa natura kobiet czyli pieprzenie farmazonów a robienie czegoś innego zejdź na Ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×