Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Panie każdy ma takich Przyjaciół na jakich zasługuje,uderz się w pierś i zastanów dlaczego zostałeś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szukam tego grubego chuja a on tu siedzi pedal:O dziewczyny nie przejmujcie sie jeszcze za nim polaze a potem znajde po IP spoko nie bedzie was juz niepokoil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
houseofpain jemu sprawia przyjemność że pisze do kobiet które są po stracie :( to psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa :) ano szkoda :) po prostu niech nas nie zaczepia :) a jak Ci minął dzień kochana? Oprócz sprzątania i podjadania słodyczy? Ja przed chwilą zjadłam całą czekoladę choć staram się nie jeść słodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zasadę że słodycze przed i w trakcie @ :P Dzień właściwie polegał na zakupach, sprzątaniu i myśleniu za dużo dziś myślę :O a to niedobre dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) mój ginekolog powiedział że ma nadzieję że spotkamy się w grudniu :P by potwierdzić ciążę :) kazał mi 2 tygodnie po terminie @ (gdybym nie dostała i okazało się że są 2 kreski) zjawić się u niego :( nie wiem czy np. nie będzie mnie chciał wziaść na obserwację do szpitala. Ech no ale do tego daleka droga: starania starania starania zresztą wątpię by od razu się udało no ale kiedyś się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być dobrej myśli ale też nie nastawiać się że od razu się uda bo potem może być rozczarowanie, postawic na sponton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiam się :) wiesz bardziej się chyba boję tego momentu kiedy zobaczę w końcu 2 kreski...bo zaczną się tygodnie strachu..niepewności..ale jestem optymistką :) musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Dziewczyny. Ja już wróciłam - mój synek awansował do finału Mistrzostw Polski!!!! To najważniejsza informacja Ciekawi mnie co u Was - dzisiaj już prawie zasypiam, więc będę miała lekturę w poniedziałek, bo jutro (dzisiaj już chyba) nie będę miała neta (nie będę w domku). Dobranoc!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ gosia gratulacje dla synka SUPER!!! :) Oj kochana działo sie działo na forum, bedziesz miała co czytać :O Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×