Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość ale luja i do przodu ....
matko jakie wy jesteście infantylne te wasze stópki jesteście pewnie ,ze dorosłyście do macierzyństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale luja i do przodu ....
a co wy takie agresywne po prostu mówię co mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd :) na początku było ciężko zresztą teraz nie jest łatwiej ale właśnie rozmowa bardzo pomaga :) trzeba uwierzyć że się uda czego sama jesteś przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparra
ale luja! może jak przeżyjesz cokolwiek w życiu to wtedy zamkniesz paszczę!. Teraz kładź się spać bo rano do szkoły trzeba wstać! Pozdrawiam dziewczyny i 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale luja i do przodu nie jestem agresywna, po prostu jak coś Ci się nie podoba to nikt nie każe Ci tu być. A Twoje teksty są nie na miejscu. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparra
Katie! Masz bardzo mądrą stopkę o dzieciach które zmieniają datę przyjścia na świat. Jakoś tak dodaje otuchy i napawa optymizmem.... Wierzę w to gorąco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale luja i do przodu ....
dzieci odmóżdżają ktoś to powinien udokumentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Widzę że niektórym pomarańczom się nudzi 😠 jeśli się komuś coś nie podoba, to po co tu wchodzi i nas czyta tj sprzeczne 😡 Katie masz rację ważne że nasze @ przychodzą punktualnie i bez wywoływania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Olawd dziękujemy za takie wsparcie i podtrzymanie na duchu,zgadza się,to jest baaaardzo potrzebne i dobrze,ze są jeszcze tacy ludzie,co potrafią kogoś pocieszyć itp. Groszkowa głowa do góry,musi być lepiej:)U nas oststnio też było ciężko,ale już jest lepiej,wczoraj też było fajnie;)heheTrzeba iść do przodu,dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd wielka buźka dla ciebie o twojego synka! A mnie boli kręgosłup, madakra codziennie w innym miejscu :-0 Trzeba się za siebie wziąć bo w ciąży to z kręgosłupem musi być ok. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalej coreczki
czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubaśka
Nie miałam czasu to zaglądać w tym tygodniu. Odkryłam, że im mniej mam wolnego czasu tym lepiej się trzymam. Zapisałam się więc na aerobik i w ogóle robię porządki w domu. I troszkę się uspokoiłam:) może można z tym żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka 👄 dobrze że zajmujesz czymś swoje myśli :) to prawda- jeśli ma się zbyt dużo wolnego czasu to człowiek siedzi i myśli..myśli...myśli..oszaleć można. Najlepszym właśnie wyjściem jest poszukanie sobie zajęć :) jesteś pogodniejsza to dobrze :) trzymaj się kochana i zaglądaj tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, nie ma cię na głównym topiku, ani tu... Wspominałaś o @, pewnie cię męczy i dręczy... Mam nadzieję, że wkrótce będzie lepiej :) Co by się nie działo - miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale dziś komara przycięłam:) Ubaśka,dobry pomysł z tym aerobikiem:)My chodzimy na kurs tańca towarzyskiego:)Zawsze mi to jakoś humor poprawia,a tym bardziej,jak mamy dobre towarzystwo:) Groszkowa jak tam u Ciebie? Madalena jak tam kręgosłup?Lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja dzięki zdecydowanie lepiej z moim kręgosłupem ;-) ale czeka mnie w pracy przeprowadzka z pokoju do pokoju i boję się że znowu bedzie mnie bolała ale co tam, nie ma co się na zapas martwić. Jutro znowu piątek :-D A w sobotę wizyta na cmentarzu u mojego Aniołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubaśka
Zrobienie paznokci to też dobry pomysł.. szkoda tylko, że ja swoje obgryzłam do minimum i nie mam już czego robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×