Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witam 🖐️ U mnie nadal kicha :( 4 @ trwa nie jest może taki bolesny, ale obfity napweno ... Dziś DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO dla naszych maleństw, które są po drugiej stronie tęczy ❤️ ❤️ ❤️... U mnie kolejny piątek, 16 tydzień, czas bardzo, bardzo biegnie do przodu ... Miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ubaśka ja też kiedyś obgryzałam strasznie,a teraz nie rosną takie ładne,jak u tych co nieobgryzają!:(No ale jakoś sobie trzeba radzić:) Groszkowa,ja nic o tym dniu nie wiedziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa 👄 bądź w tym dniu silna...martwiłam się o Ciebie bo rzadko wchodzisz. ściskam Cię bardzooo moooocno i pamiętaj że już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie nie mam jakoś weny twórczej aby pisać :( dobrze że już dostałam @, bo jeszcze tylko jedna i do roboty ok 20 listopada zaczniemy starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz zobaczyć resztę dziewczyn to napisz na starym topiku swojego maila to Ci się powysyłają :) fajnie jest się zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A długo tam byliście?? Ja miałam podróż ze tak nazwę przedślubną (jakieś 3 tygodnie przed ślubem) do Turcji :) upał taki a ja miałam gorączkę hehe wyjeżdżając z Polski miałam 39 stopni - jestem gorąca dziewczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy tam 8 dni bosko było troche zwiedzania i leniuchowania, my ślub mieliśmy we wrześniu, a w podróży poślubnej byliśmy w lutym, bo wtedy dyr dała mi urlop jak były ferie zimowe i było mamo dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa :) jak ja Ci zazdroszczę Twojej pracy :P małe bąble na co dzień :) Jej rozmarzyłam się przez to pisanie o wakacjach :) a tu takie zimno za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie swoją pracę :) choć czasem jestem bardzo nerwowa i zestresowana :O ale uśmiech dziecka, te laurki, rysunki zapewnienia że kochają ahhhhhhhhhh cudne uczucie :) a dzieci są szczere aż do bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko posprzątane, obiad zrobiony, więc teraz relaks z kawką i słodkościami, które dostałam od moich dzieci z okazji Dnia Edukacji Narodowej - zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też posprzątałam, jeszcze chcę pościel zmienić :) i błogi odpoczynek :) a juro przyjeżdżają do mnie rodzice :) nie mogę sie doczekać :) No dzieci co myślą to powiedzą :P ale wszystko się im wybacza :) moja mama jest nauczycielką (kocha to co robi) no ale ona już większe dzieci uczy :P takie które już myślą że są dorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ty groszkowa cudze dzieci nazywasz swoimi az tak Ci na mozg pada ..... swoich przeciez nie mozesz miec ..... zyjesz fikcja.... trzeba miec poczucie realnosci ..... ....widziec co sie dzieje dokola i widzec swoja sytuacje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... w takiej pracy nie powiinnyscie pracowac, bo Ciew zadrosc zzera ..... jeszcze te dzieci beda w niebezpiecenstwie ..... ..... one maja swoje matki i nie potrzebuja jakiejs sfrustrowanej baby ......pomysl o tym ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie wybierz się na spacer idz do kina wyskocz na kawke a nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia i nigdy mieć nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×