Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Wyobrażasz sobie naszych mężow jakby dostali @ :O natura wiedziała co robi i dlatego my mamy @ i to my rodzimy bo faceci by cały czas twierdzili ze juz umierają :O mój jak ma czasem trochę stan podgorączkowy to rany :O on już umiera :P i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no właśnie :D jej dzięki temu że napisałaś że się teraz starasz to ja się już nie mogę własnych starań doczekać :) jak superowo razem będziemy przez to przechodziły :) ale musimy pamiętać- nie nakręcajmy sie :) uda się... albo za 1 razem albo za 7 ale się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starania są fajne hehehe pamiętam ostatnim razem miałam bodajże ostatni dzień płodnych i mąż probował się wymigać hehehe ale mu nie pozwoliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że mamy ten odrębny topik, bo są kobietki dopiero po stracie lub takie które mają jakieś problemy a my jestesmy bliskie starań :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze że tu możemy pogadać :) naprawdę widzę że jesteśmy bardzo podobne :) szkoda że nie mieszkasz bliżej ale Bielsko też nie jest tak daleko więc może kiedyś się spotkamy :D byłoby super :) a na razie uciekam bo mąż wrócił i musze mu podgrzać obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubaśka
a mnie się zaczyna @ i umieram:( i co dziwne boli mnie głowa a nie brzuch.. ech dziwna jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze przyjdzie ten czas że się spotkamy i będziemy mieć takie same brzuszki, a później szkraby, smacznego dla mężusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubaśka u mnie ból głowy to ostatnimi czasy jest 1sygnał nadejścia @!Zrób sobie gorącą herbatę i się legnij do wyrka!Albo jeszcze nasmaruj sobie brzuch i krzyż jakimś żelem rozgrzewającym jeśli masz,to łagodzi ból! Ktoś tu jest z Bielska?:)To nie aż tak daleko mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubaśka
Dzięki za rady. Zaraz się do nich dostosuję. A ja też w tym miesiącu się staram. Idę do gina aby sprawdził, czy jajeczkuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej postanowilam tu napisac bo....ostatnio mi smutno. pierwsza ciaza zakonczyla sie niepowodzeniem i wlasnie teraz 15pazdz mialabym termin...ciezki ten miesiac dla mnie. Ale i tez mam powody do radosci, nosze w brzuszku synusia ktory dosc czesto przypomina mi o swoim istnieniu kopniaczkami i od razu mi sie cieplej na serduchu robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się logować też boję się tego czasu kiedy miałoby się urodzić dzidzi a będzie to 16 stycznia :( ale mam nadzieję że do tego czasu w miom brzuszku będzie juz lokator :) Życzę dużo zdrówka Tobie i synusiowi niech jemu tam w brzuszku będzoe dobrze :) ale jak przyjdzie ten czas niech zawita na świecie :) A na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Pawłowic:) Nie chce mi się logować-ja też na październik miałam mieć termin,ale na 25ego:(Też jest mi ciężko im bliżej tym trudniej:(Dobrze,że teraz nosisz pod sercem synusia,też bym tak chciała!A który to miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja zobaczysz wszystko będzie ok i my będziemy miały lokatora w brzuszku, który będzie potrzebował coraz większego M aż do 9 miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego Ci (wam) z calego serca zycze.wazne ze wszystkie tu zaszly w ciaze czyli nie ma problemow z zajsciem.trzeba byc dobrej mysli . podziwiam was bardzo za takie podejscie ja bylam wrakiem czlowieka. nie sprawdzali mi jak hormony ciazowe spadaja tylko kazali testem ciaz badz owul spradzac wiec ja tak robilam i pokazywalo mi caly czas pozytywny.dostalam ten niby okres i mielismy zaczac starania w 2 cyklu-testy owul przygotowane itd ale kilka dobrych dni przed terminem @ czulam sie jakos tak inaczej podobnie jak w 1 ciazy ale mysle sobie to nierealne bo jeszcze dobrze nie zaczelismy ale zrobilam test to bylo chyba 7 dni przed terminem jakos tak i dwie kreski dosc ciemne hehe. na usg ciaza ok tydz z przed okresu. zycze wam na prawde wiele szczescia ze staranek a potem z ciazy.nie mozna sie poddawac, nigdy.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×