Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Co robicie dziewczynki na obiad?? Pasuje mi iść za niedługo do sklepu a jak zwykle nie mam pomysłu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posmarzyłam wieczorkiem naleśniki więc obiadek na dziś mam załatwiony, tylko odgrzać :). .. Proste i pyszne danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zastanowieniu robie dzisiaj: kapuśniak i tortillę z kurczakiem :) zapraszam chetnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno pamiętaj co Ci kiedyś napisałam: trzeba zrobić krok do przodu :) nasze aniołki tego by chciały. Nie cofniemy czasu ale jest nadzieja że spełnimy marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Katie jestem rozbita ale dzis odkrylam w sobie cos nowego.Od wczoraj meczy mnie migrena okrutna z biegunka i mdlosciami wzielam leki a potem zaczelam sie zastanawiac czy powinnam bo moze jednak choc to jeszcze niemozliwe ale mysli powrocily chyba zaczynam zyc od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno a czy jest szansa że te mdłości mogą coś oznaczać? Kochana cieszę się że się przełamujesz- sam fakt że tu zajrzałaś oznacza że myślisz o przyszłości :) a to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej szans nie ma bo sie zabezpieczalismy dopiero po wizycie u gina 3 stycznia moglismy odstawic gumki a to juz bylo za pozno bylo po owu wiec nie widze szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno najważniejsze że u Ciebie wyszło ok w badaniach z tym zaśniadem, wkrótce przyjdzie nowy cykl :) i kto wie słonko co przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mialam szczescie ale wiesz gdyby to byl zasniad byloby inaczej a to bylo cos innego choc podobnego dlatego juz mozemy myslec o ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pracy - wtorek wiadomo :) Młody ogląda jakiś film, więc mam chwilkę by popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz po obiedzie chwila sjesty i do lekcji:) M dzis wyjechal dol mam przeogromny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki nie bedzie go pewnie z miesiac:( wraca potem na stale ale miesiac to naprawde dlugo uwierzcie mi zyje tak od 3 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl Eterno - w takim razie - że to tylko miesiąc!!!!, a potem już będzie Twój M z Tobą!!!! Wytrzymasz, chociaż z własnego doświadczenia wiem / chodzi tu o inną sytuację, mój M nie wyjeżdżał nigdy!!!!/, że nawet krótkie okresy potrafią dłużyć się niemiłosiernie, jeśli czegoś się bardzo chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×