Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

prinzesska 👄 to nie ma na co czekać tylko brać Groszek plumkaczu sprawdź pocztę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) ja prosze herbatke z sokiem malinowym ;) u mnie dzis znow pieknie slonecznie ale zimno - 10 :O Katie ja tez sie tule do palmy w koncu my malpy ja guru a ty slodka trucizna tak mamy :D czekamy na babany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rankiem. Wczoraj był 29......Byłam u Natalki..... Synuś ma zastrzyki, byliśmy już na dwóch. zeszło mu na oskrzela :( A ja jutro do pracy. Z młodym zostaje TatuŚ:) :) :) Szok - po raz pierwszy w życiu bierze na niego chorobowe !!!! :) Chyba on naprawdę troche się zmienił...:) Tylko najgorsze że mnie kości łamią i coś czuję że za niedługo ja tez się rozłoże :( Prinzesska - nie ma się co zastanawiać, jeśli można zmienić coś na lepsze... Groszkowa - Ty to sobie używasz...:) Katie - nie poznaję Cię :) Halo serwuję poranną kawusię - kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu trudny to dla Ciebie czas :( dotyczacy Natalki i chory synek a wiadomo ze jak dziecko chore to rodzice bardzo to przezywaja opiekuja sie pielegnuja ... to dobrze ze M zostanie z malym :) dla Ciebie kochana duzo sil ❤️ 👄 a dla synka duuuuuuuuuuuuuzo zdrowia 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom swiateczne sniadanie zrobione (moj M mowi ze nikt nie robi takiej jajecznicy jak ja :) ) i zaraz mykamy do kosciola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się jakoś Groszka nie mam wyboru. Może dlatego, że młody chory - jakoś wczoraj nie za bardzo miałam czas i siłę rozczulać się nad sobą... Przy nim nie mogę płakać, bo bardzo przeżywa to.... Poryczałam sobie na cmentarzu...Nigdy o Niej nie zapomnę. O pozostałych maluszkach także. Piszę częściej o Natalce, z tego powodu bo tylko ona była tak namacalnym dowodem istnienia. Tylko ją tyle razy widziałam, tylko ona ma swój grób... Tamte dzieciątka to owszem też istniały, ale świadczą o tym tylko badania, jakieś pierwsze USG i... nic więcej. NIe miałam okazji obserwować ich rozwoju tak jak Natalci... Nie dane mi było być z nimi tak długo jak z Maleńką.... No ale nie chcę Was tutaj dołować. .. Nie taki był cel wpisu.. Ja już po Kościółku :) Właśnie jem śniadanko :) To takie bardziej konkretne, bo kawusia pierwsza na dzisiaj już była... Wczoraj wieczorkiem zebrałam się i upiekłam ciacho rumowo-kokosowe z malinami. Pycha!! Jesli macie ochotę - podaję przepis. Przepis: 3 szk. mąki, 1,5 szkl. cukru , 3 jajka całe, 1,5 szkl mleka 3,2%, 1/3 szkl. oleju, 1/2 proszku do pieczenia Oetker, troszkę cukru waniliowego z wanilią (koniecznie), 1/2 olejek rumowy, kokos - wiórki, maliny. Wszystko oprócz kokosa i malin dać do miski, wymieszać dokładnie na jednolitą masę, dodać kokos. Przelać na blachę i powpinać malinki. :) Piec ok. 40 minut w ok. 180 -190 stopni Po ostudzeniu oblać czekoladą i przystroić rodzynkami wcześniej zanurzonymi w rumie! :) SMACZNEGO!!! DZIEWCZYNKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie przepraszaj za twoj wpis nie dolujesz nas mamy prawo miec gorsze i lepsze dni tj normalne :) mmmmmmm ciacho musi byc pycha ;) My juz po obiadku :) ziemniaczki kapustka zasmazana i schabowy z oscypkiem i na pierwsze rosolek :) potem jakies ciacho i kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie tez tak pieknie?ani chmurki.:-)tylko zimno:-(ja juz chce wiosne.a przynajmniej połowe marca-jedziemy nad bałtyk na 10 dni na zawody z młodym:-)mam już urlop zalatwiony.tylko zeby był zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pieknie ani chmurki tylko zimno brrrrrrr wlasnie palimy w kominku i jest cieplutko jak w bajce :) tylko objawy daja sie we znaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu tez,wczoraj troche poimprezowalismy...teraz 350km do domu... Ale od kwietnia koniec tego jezdzenia w koncu... Najgorsze jest to ,ze musze zaczac szukac nowego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :) hehe no tylko tuliłam palmę nie dałam rady się wdrapać ;) u mnie słonecznie ale mroźnie. gosia 👄 dużo zdrówka dla synka :) może Twój mąż w końcu dojrzał do pewnych spraw..oby tak dalej. Wczoraj musiało Ci byc cieżko :( przytulam mocno i [ * ] dla Natalci... Właśnie tak czytam swoje wpisy z wczoraj hmmmm ładna głupawka :P zgonię to na gorączkę..dziś na szczęście trochę lepiej się czuję tyle że nie wyrabiam z chusteczkami. prinzesska :) Ty włóczykiju :) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy juz w drodze...ja nie wloczykij jutro juz do pracy....koniec wolnego... Wiecie jak sie ciesze,ze udalo nam sie z tym mieszkaniem...zadzwonilismy z gazety,a tu taka niespodzianka. Juz sie nie moge doczekac przeprowadzki... Groszkowa jak sie czujesz? Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska objawy nadal sa takie jak byly a piersi tak bola ze przeszkadza mi nawet stanik i koszulka :O bede testowala we srode o ile @ nie przyjedzie ;) przeprowadzki nie zazdroszcze :O wtedy jest bajzel na kolkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek taaa młodnieje z każdą chusteczką ;) kurcze jutro miałam iść do fryzjera :( najwyżej przełożę ale tak bym już chciała włosy ściąć :) dobra zmykam bo jadę na kawkę do teściów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane Nie pisalam troszke bo wiecie jak m przyjedzie na weekend to chce z nim pobyc a wiecie jakos tak malo tego jutro chyba jeszcze kupie test i powtorze wiem ze nie powinno sie po jakims czasie odczytywac testu ale byla pozniej jeszcze jedna blada kreska o ile sie nie rozkreci do jutra a jajniki dalej jakos tak bola ale inne objawy troszke ustaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja tak mialam zrobilam test i byla jedna krecha i zostawilam go w polce @ nadal nie przychodzil spontanicznie wyjelam ten pierwszy test patrze a tam II krechy szybko zrobilam nowy test i znow byly II piekne grubasne krachy :) skoro @ nie ma tj dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty teraz mialas dwie kreseczki ??? znaczy mi cos stam leci ale nie mocno i nie duzo a wiecie jaki mozna miec okres w ciazy ?? jutro kupie test dla pewnosci ale zauwazylam ze tam mam bardzo ciasno jak tampona wkladalam sorki ze tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta w poprzedniej ciazy tak mialam :) teraz zauwazylam leciutkie plamienie wiec @ do mnie przyjedzie hmmmmmmmm czyli zaczniemy nowy miesiac staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz czytalam ze tez mozna miec okres w ciazy tylko slabszy wiec moze groszkowa nic jeszcze nie jest skreslone :) ja ide sie kapac bede pozniej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz pojawilo sie planienie i brzuch boli jak na @ to znaczy ze przyjedzie szczegolnie ze jutro bede miala 28 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×