Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

witam dzisiaj mi sie rozkrecila @ wiec nici w tym cyklu ale juz sie zalamuje co ma byc to bedzie i mam swoja mysl '' Nowy miesiac nowe mozliwosci''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie chyba też w tym miesiącu raczej ciąży nie będzie... Ale też nie spodziewałam się właściwie, że uda się od razu... Jasne, nadzieja była - i to duuuuża!!! Ale przy całym tym ogromie nadziei zdawałam sobie sprawę, że trzeba patrzeć realnie. No tak, kiedyś wszystko było prostsze... A teraz jestem taka...rozdwojona :) Z jednej strony nadzieja szaleje, z drugiej rozsądek każe chłodno myśleć. Kiedy zajdę, z jednej strony będzie wieeeelka radość, z drugiej strach. Nie żebym marudziła, po prostu stwierdzam fakty :) Miłego popołudnia wszystkim życzę :) Krakersik, dla Ciebie i Maleństwa dużo zdrówka i cierpliwości (16 lutego jest JUŻ za dwa tygodnie, a nie "dopiero" :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) po calym dniu w pracy jestem padnieta :O kraqersik bardzo sie ciesze ze wszystko u ciebie ok :) marta szkoda ze @ sie rozkrecila ale nowy cykl to nowe nadzieje takze dobrze bedzie :) ada kiedys napewno sie uda jednym wczesniej drugim pozniej ale sie uda ;) u mnie @ tez sie kluje i wiem ze sie wykluje :) takze znow bedzie intensywne przytulanko ;) dzis tez sie dowiedzialam ze corka mojej pomocy jest w ciazy poczatki bo 4 tydz :) Katie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kraqers ale sie ciesze że sie w końcu odezwałaś, fajnie że dzidzia już Ci "dokazuje", ja na razie tylko "bulgotki" ;) Byłam dzis w szpitalu u córki szwagierki, urodziła wczoraj córeczke :) Ja miałam termin miesiąc po niej ... :( Pamiętam, ale nie moge rozpamiętywać, muszę myśleć pozytywnie dla mojej Fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina patrz w przyszlosc przeszlosc zostaw za soba czasami ogladajac sie na nia i wspominajac najwazniejsze jest to co przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiesci kraqersik i marcelina a ja umieram z bolu jakos co okres wikeszy bol juz nie wyrabiam z tabletkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaasne
wiecie po co kobiecie zwieracze odbytu po seksie? -zeby sie nie posrala ze szczescia jak wy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D baaaardzo śmieszne :P nie no jakaś poprawa jest już mniej kicham :) mam taki antybiotyk w sprayu i psikam nim do nosa i gardła więc może lawiny nie wywołam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki krótki wypad w kilka osób w środę jedziemy a w niedziele powrót. A jedziemy do Bukowiny Tatrzańskiej. Właściwie to ja mam zamiar tylko leżeć w basenach termalnych :P i ewentualnie pić grzańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj muszę się zregenerować :) trochę oddechu od tego wszystkiego wyjdzie mi tylko na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Piekne ;) u mnie slicznie ale -12 stopnii :O na szczescie dzis luzy :D jestem bufet - bar serwuje na zawolanie co kto chce :) czekam na zyczenia drogich Pan ;) milego dzionka wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzień ponury, ale na szczęście ferie i do pracy nie trzeba iść!!! Roboty wprawdzie mnóstwo, ale w domku :) MARCELINKO, dziecko, które odeszło, będzie z Tobą... Ale napewno nie chciałoby, żebyś się tym zamartwiała - zwłaszcza teraz, gdy jego brat lub siostra zamierza przyjść na świat. Uśmiechaj się do obojga :) PRINZESSKA gdzie kawa? Rozpuściłaś nas i dziwnie jest, gdy nie serwujesz :) Mam nadzieję, że bóle przeszły lub przynajmniej zelżały KATIE kuruj się, kuruj.... Bo wszystkich na basenie pozarażasz :) I w TV powiedzą, że w Bukowinie epidemia panuje :) GROSZKOWA czyli co, czekasz czy testujesz???? Zgubiłam się chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZKOWA ja już daaawno po kawie, ale herbata jakaś na rozgrzanie dobrze mi zrobi :) Ewentualnie jakbyś coś miała na zajście w ciążę he,he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi na razie czekam zobaczymy co z tego bedzie :) herbatke dobra zrobir cytrusowo - imbirowa moze byc? albo rumowa lub irlandzki krem ;) polecam pic nagietek to powoduje ze tam wszystko ladnie sie goi i endometrium jest grubsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×