Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

DOBRA TO JA ZAKŁADAM MUNDUR MOJEGO MĘŻA POŻYCZAM PAŁĘ OD POLICJI I WYGANIA ZŁE POMARAŃCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze, ze znow jakies zamieszanie:( Marcelinko kochana u mnie wszystko w porzadku. W srode mam kolejna wizyte. Ostatnio jakos mniej siedze przy kompie, bo nie potrafie dlugo usiedziec w jednym miejscu, sila mnie rozpiera:D Chodze na spacery, powolutku robie sobie miejsce w szafkach dla naszego dzidziola, na razie jeszcze nic nie kupilam, ale od nastepnego miesiaca mam zamiar poczynac male zakupy:) Od jakiegos czasu cierpie na bezsennosc, potrafie wstac na siusiu w nocy i nie spac przez 3 godziny, a pozniej spie do 10-11:) Kochane trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, za te ktore maja juz dzidzie pod serduszkiem i te ktore sie staraja lub wkrotce beda staraly. Pamietajcie, co nas nie zabije to nas wzmocni. Milych snow:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze, ze znow jakies zamieszanie:( Marcelinko kochana u mnie wszystko w porzadku. W srode mam kolejna wizyte. Ostatnio jakos mniej siedze przy kompie, bo nie potrafie dlugo usiedziec w jednym miejscu, sila mnie rozpiera:D Chodze na spacery, powolutku robie sobie miejsce w szafkach dla naszego dzidziola, na razie jeszcze nic nie kupilam, ale od nastepnego miesiaca mam zamiar poczynac male zakupy:) Od jakiegos czasu cierpie na bezsennosc, potrafie wstac na siusiu w nocy i nie spac przez 3 godziny, a pozniej spie do 10-11:) Kochane trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, za te ktore maja juz dzidzie pod serduszkiem i te ktore sie staraja lub wkrotce beda staraly. Pamietajcie, co nas nie zabije to nas wzmocni. Milych snow:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widze,że Ktoś bardzo starannie śledzi tematy Groszkowej aż żal że ma na to czas i chęci żeby rozpierdzielić stosunki między nami.POMARAŃCZOWA jak Ci Groszkowa nie odpowiada i to co Ona pisze to znikaj nie interesuje nas Twoja opinia i Twoje zdanie wyrażane jeszcze w taki chamski sposób wolność słowa wiem zgadza się,ale po co to zamieszanie i ciągle nowe przytyczki.Z pełnym szacunkiem ale nie wiem co chcesz osiągnąć przez te swoje wpisy a jak Ci lżej na wątrobie to załóż sobie topik i pisz o dydrymałach albo blooga i tam wylewaj swoje flustracje,a od nas wara-żegnam kulturalnie. Spokojnej nocy Wam życze buziaki i trzymam gorąco kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka późną nocą :) codziennie sobie obiecuję ze będę chodzić spać przed 23- jak widać nie wychodzi. Kurcze załamałam się czytając wcześniejsze wpisy..ja rozumiem że kogoś można nie lubić, dziwne by było gdybyśmy lubili wszystkich ale wyzwiska w stosunku do osoby która jest w ciąży uważam za szczyt wszystkiego..tyle w temacie. Jest wolność słowa i ok ale no na litość bez chamstwa.. kraqersik 👄 to może w środę dowiemy się jakiej płci jest mały skarb :) czy brzuszek od ostatniego zdjecia jakie mi wysłałaś bardzo urósł? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę. Tu jak widzę znowu sajgon.... Młody już lepiej. Ja mam za to ciężką łepetynę.... Coś mnie bierze chyba. Właśie skończyłam sprzątanie. Jutro mamy gości, więc pewnie też nie będę miała jak zajrzeć. Groszek nie przejmuj się. Dużo zdrówka dla naszych ciężarówek :) Dla wszystkich starających się również życzę tego samego :) Prinzesska - udanego załatwiania spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Dziewczyny nie zaprzatajcie sobie glowy wpisami :) Dzis snilo mi sie i snilo :) Pierwszy sen byl o tym ze zamykalam z dyr przedszkole a bylo wlamanie dzwonilysmy po komes i takie tam historie, Drugi sen - bylam z mezem i mama w Egipcie :) mmmmmmmmmmmm cudnie bylo, Trzeci sen - snilo mi sie piekne jajko z dwoma zoltkami sprawdzilam w senniku i patrzcie co to oznacza :D Jajko Oznacza zarodek i symbol życia. Początek. Widzieć we śnie: zwykłe jajko ciąża lub jakiś twórczy projekt, który się rodzi, jajko z dwoma żółtkami bliźniaki :D :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moze sie wreszcie dowiemy:) No moj brzusio urosl o 2cm. Katie przesle Ci nowe zdjecie jak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqers mam pytanie bo wydaje mi sie ze dla ciebie czas sie ciagnie tydz za tyg i juz chcialabys zobaczyc swoje bobo a dla nas czytajacych znow te tyg szybko mijaja ... jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Groszkowa w poniedzialek zaczynam 24tc, a zarazem 7miesiac:) Oki bede leciec, bo znow usiedziec nie moge;) Moze pozniej wpadne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa przekonasz sie na wlasnej skorze jak to jest:) Tak masz racje nie moge sie doczekac, choc wiem, ze jest na pewno ok, bo dzidzia co jakis czas daje znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Pozdrawiam każdą cieplutko :) Kraqers 24 tydz, jak to zleciało, a mi sie moje dłużą... Uważaj na siebie i brzusio kochana :) Groszkowa bliźniaki :) hm, nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kraqersik 👄 bunio przepiękny :) pogłaskałam Cię po nim- poczułaś? ślicznie wyglądasz :) i ten stwór na łóżku też boski :D jak łypie oczyskami groszek ja sobie wpisami głowy nie zaprzątam ale wszystko ma swoje granice. Oj jak się spełni sen o dwóch żółtkach bedzie sajgon ;) jak się dzisiaj czujesz? Buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki jak u was mija sobota ja w lozku wyleguje zmeczone kosci:D bylismy wczoraj na sympatycznej imprezce i jakas taka zmeczona jestem hi hi ciekawe po czym:) 😘dla wszystkich i brzuchatek i staraczek i frustratek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Katie przeziebienie nadal mnie meczy juz robie wszystko praktycznie wszystkie domowe sposoby i dupa :O jeszcze troche czasu aby zanim pojde do pracy ... eterno wyleguj sie wyleguj i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno 👄 czyli imprezka udana :D ja już zaliczyłam dziś fryzjera a teraz popijam kawę. Ja jestem 2 w 1 - sfrustrowana staraczka ;) :D widać od razu że masz męża przy sobie :) kipisz optymizmem- tak trzymać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wlasnie mialam to pisac ze eterno zachowuje sie i pisze zupelnie inaczej :D tryska optymizmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Groszek :) kurde pasowałoby żebyś dostała jakieś leki bo już długo Cię trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, skoro domowe sposoby nie pomagają to idź idź. Nie ma na co czekać. A gina też masz w poniedziałek nie? Coś u mnie z pamięcią kiepsko ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będę czekać na info :) i trzymam kciuki ma się rozumieć. Dobra zmykam bo jadę do rodziców. Odezwe się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... ..........2 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............17. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................6.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno mnie nie było, bo jak Katie potrzebowałam trochę przerwy... Ciężarówkom życzę dużo zdrowia - w spokoju czekajcie na swój czas. Choć jak widzę trudno tu o spokój... Groszkowa, nie widziałam wpisów tej pomarańczki. Czy ona komentuje na jakichś innych topikach? A zresztą, nieważne... Miłego weekendu życzę - nie wiem, czy znajdę czas, by się pojawić... Ciężki tydzień w pracy, dużo roboty w domu. A tu jeszcze zima wróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowicie ze az tak:) poki co ciagle sie gdzies w srodku upewniam ze juz nie wyjedzie ale po tak dlugim czasie trudno sie przyzwyczaic:)sciskam was goraco😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od rodziców, a tu na forum cisza ... sobota wieczór większość zajęta :) Eterno, Abi, Katie - fajnie że jesteście :) Eterno Twój wpis naprawde pełen optymizmu :) ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×