Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Marylko przytylam w sumie juz 10kg, ale w ciagu ostatniego miesiaca 5kg. Z tego co sie orientuje powinnam przytyc 2-2,5kg na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersiku ale wydaje mi sie ze i tak malo przytylas? A co mówił jak w ogóle nie tyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jak wszystko szło by zgodnie z planem i marzeniami dmuchali byśmy pierwszą świeczuszke na torcie mojego Dzieciątka które odeszło.Rok temu miałam być szczęśliwa spełniona po raz drugi,zostało mi to odebrane,wyrwane,skradzione z mojego serca i duszy.Od nowa wyobrażam sobie jak by to było jak by wygladał ten Maluszek czy to był by Aleksander czy Wiwianna czy widziała bym już pierwsze kroczki,ale niestety jeszcze nie teraz jeszcze musze troszę poczekać na tą wymarzoną pierwszą świeczke i pierwsze kroki to największe pocieszenie które trzyma ma dziś przy życiu i w dobrej formie,ciesze się że to odwlekło się w czasie do 29.10 dziękuje Bogu za to... Światełko dla mojego Maluszka po drugiej stronie tęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Aniołka Kasiu będzie już zawsze przy Tobie .... Jest pewnie Aniołem Stróżem Twoim i Twoich dzieci :) Ja tak to sobie tłumacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marylko nic nie mówil jak nie tylam. A teraz sie czepia i pyta sie gdzie taki brzuch wychodowalam:) Rzeczywiscie moj brzuch jest bardzo duzy. Moje kuzynki jak rodzily w zeszlym roku, to nie mialy takiego "bebna" do porodu. A tak serio od srody zrezygnowalam calkowicie ze slodyczy i dzis waze pol kilograma mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko sciskam Cie mocno i zapalam swieczuszke dla twojego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers ja tez juz przytyłam prawie 10 kg, a jestem 6 tygodni "za Tobą ' :) Ale na poczatku niczego sobie nie odmawiałam i stąd taka waga, chociaż z córką tez jadłam wszystko i pod koniec ciąży ważyłam tyle ile teraz, więc zostanę do lipca małym słoniątkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko dla maluszka pamietaj ze jego czesc jest w Olusiu bo nienarodzone dzieci nie odchodza tylko zmieniaja date przyjscia na swiat....sciskam was dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, ja wracam wlasnie z Pl. Pozwolenie na slub zalatwione,mamy wysle jutro do Msz i dotrze do mnie za 2,3 tyg. Co u Groszkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje jutro bede wiedziala wszystko to napisze ... Obecnie jestem nieobecna ... w zawieszeniu ... wielka niewiadoma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa odezwij sie jutro koniecznie ... Wiesz że cokolwiek sie dzieje dostaniesz tu wsparcie ... Pozdrawiam Cie ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 dla: Kraqers, Marcelina13, Ada, Groszkowa, Prinzesska, Moniaa, Ewwa, Marylka 84, KasiaG., Eterno i Innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek - Ty się tu tylko mi nie dołuj. Będzie dobrze słyszysz? Pamiętaj cokolwiek się zdarzy - będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia dziekuje za pamiec 🌼 kasiu dla twojego aniolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde groszkowa co sie dzieje bo głupie mysli mi przechodzą po twoich wpisach kochana napisz cos nie widzisz my sie wszystkie martwimy o ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wiem ale nie chce pisac czegos co jest niepewne musze wiedziec na 100 % jak wyglada moja sytuacja ... jutro napewno napisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?
groszkowa powinnaś napisać jak sprawa wygląda,zamieszania narobisz i co i znikasz sobie. niby taka martwiąca sie jesteś na na kafe siedzisz :o powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa. Pomodlę się do św. Dominika za Ciebie. Trzymaj się będzie dobrze. Musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka2011
Współczuje wam . Mój synek się w tym dniu urodził, na szczęście wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×