Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

dzien dobry i dla mnie rozpuszczalna z mleczkiem, poprosze :). papatki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............25. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................13..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja równiez poprosze taka kawke:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............25. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................13..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oooooooooo jakie kawoszki mleczkowe :D ja tez taka lubie ;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............25. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim ale mnie tu daaawno nie bylo ale poprawiam sie i tez zasiadam z kawka:)sciskam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko serwuje rozpuszczalną z mlekiem :) Eterno 🖐️ opuszczasz mi sie coś ostatnio moja Miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa mam go w domu od lutego:) w przyszlym tygodniu zaczyna nowa prace:) dzieciaki w porzadku egzaminy do gimnazjum juz za nami teraz w maju komunia i wokol tego kreci sie nasze zycie ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno no to sie u Was dzieje :) Moj M tez zaczal nowa prace i jakos wszystko uklada sie tak jak powinno :D :D :D ;) Ciesze sie ze u Was tez ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi sie ze po burzy zawsze wychodzi slonce i to zapewne prawda:D Jak sie czujesz Groszku jak malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witaj Eterno! Kiedy załatwisz wiosenne słońce?! Ech, ten wiatr już strasznie mnie denerwuje ale skoro - jak mówi Eterno - po burzy wychodzi słońce, to może i po tej syfiastej pogodzie wyjdzie :) Pozdrawiam mocno NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............25. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 9............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno czuje sie bardzo dobrze :D czasami pobolewa mnie brzuch czesto chodze do wc i mam mdlosci oraz troche mnie naciaga i lekko pobolewaja piersi a tak to ok samopoczucie super jestem na zwolnieniu wiec juz w ogole luzik :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
hey laseczki nie odzywam sie bo nie mam o czym pisac...dni plodne byly spontanicznnie 2 razy sie przytuaismy ale wiem ze i tak z tego nic nie bedzie. z jednej str jestem przybita tym pwszystkim... pojutrze sie przeprowadzamy w koncu i do slubu zostalo 65 dni jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maNIIUTEK
prinezka a ty znowu zle nastawiona do zycia jestes. Przeprowadzacie sie to sie ciesz a nie ciagle nazekasz! Jakbys musiala lezec to kto by pomagał męzowi, albo kto by poszedł za CIebie do ołtarza jakbys nie mogła wstawać, no kto powiedz???? Pamietaj są tego plusy i minusy a ty ciagle nazekasz i nazekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska dobrze bedzie!!! jak mam gorsze dni to zawsze powtarzam sobie ze mogloby byc jeszcze gorzej!!! trzeba doceniac to co sie ma a nie to czego jeszcze nie mamy przewciez cale zycie przed nami jeszcze wiele mozemy osiagnac a w kolo nas jest przeciez mnostwo ludzi ktorzy nas kochaja!!! prinzesska glowa do gory!!! tam swieci dla Was slonce!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Prinzesska Eterno, Groszkowa, Abi :) U mnie kijowo dzisiaj przylazła ... @ :( tak więc nastrój ponury... Prinzesska - ciesz się kochana nowym mieszkankiem :) My jakoś jeszcze nic ciekawego nie znaleźliśmy. Ale szukamy ciągle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
hehe hey bez przesady... pewnie ze moze byc gorzej...hehe wczoraj spakowalam prawie cale mieszkanie-jutro trzeba tylko na auto wrzucic wszytko i potem wyciagiem bedziemy przez balkon wrzucac do nowego domku... oboje nie mozemy sie doczekac piatku i tego jak bedziemy juz na naszym nowym domku..w naszych rodzinnych stronach... jestesmy wykonczeni tym wszystkim...ale jeszcze tylko 2 miesiace do slubu. zostalo nam tylko garnitur i obraczki...i pierdolki... zadko zagladam bo nie mam ochoty na zadne starankowe tematy... mam nadzieje ze nasze ciezaroweczki dobrze sie czuje i ze u reszty pojawia sie upragnione 2 kreseczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska :) Naprawde macie rece pelne roboty ale jeszcze troche i bedziecie razem na nowym miejscu dwa golabki :) Kochana swietuj dzisiaj i pomysl sobie zyczenie a napewno sie spelni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jasne pioruny gdzie wy sie podziałyście czyżby topik sie juz rozpadł ??? halo halo puku puku stuku puku :) jak tam u was czy jakas zobaczyla 2 kreseczki na teście cieżaróweczki jak sie czujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. Ja od wczoraj w ciut lepszym nastroju, chociaż po 2 miesiącach leżenia ciężko o tryskanie euforią. Po wizycie u lekarza lepsze wieści - nadal muszę leżeć ;( , ale z ciążą już lepiej , a co najważniejsze łożysko już nie jest przodujące, więc prawdopodobnie obejdzie sie bez CC. Poza tym ogólnie dalej ten sam zestaw leków Luteina, Fenoterol itp. Pozdrawiam was wszystkie ciepło, postaram sie częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............32... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............26. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................14..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........22......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................15.......................4 abi 66................34............K-e...................... 9............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja jestem:) U nas ok. Mala buszuje w brzucholu od samego rana. Mam troszke zajecia, pranie, prasowanie. Powoli przygotowuje sie do spotkania z moja corcia:D W poniedzialek mam wizyte, ale juz podchodze do niej ze spokojem. Ogolnie czuje sie dobrze, tylko ten moj brzuchol jest juz tak duzy, ze dostaje zadyszki:) 113cm w pasie mowi samo za siebie hihi. Wyniki badan ma ok, co tu duzo pisac, oby tak do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ada ja tez jestem :) Ciesze sie ze u was starajacych sie i u ciezaroweczek wszystko ok :) U mnie tez wszystko ok :) Brzuszek sie zaokragla :) Samopoczucie tez w porzo :) W pon mam wizyte i wtedy zobaczymy jak bedzie ... mam nadzieje ze wszystko ok ale powoli niepokoj juz rosnie :O Pozdrawiam milego dzionka ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmkwenfjnbrejvnbjiertbgvch
ada nie zauważyłaś,że topik sie już dawno rozpadł?? 3/4 dziewczyn nie pisze... nawet Katie już sie nie odzywa :o nie rozumiem po co ta cała szopka,a ty groszkowa spadaj na temat pazdziernikowek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się trochę denerwuję. Idę we wtorek do lekarza, akurat będzie 9 tygodni, moja magiczna trudna do przekroczenia granica ale jestem dobrej myśli, w końcu. Czuję się dobrze choć czasem jestem tak zmęczona, że padam po dobranocce jak dziecko :) grzecznie biorę wszystko co mi zapisał lekarz i staram się nie szaleć, choć to trudne :) i jakoś tak nieśmiało ale zakładam, że tym razem wszystko już będzie dobrze, musi być. Na razie mało komu powiedziałam, że jestem w ciąży, nie licząc was :) i tak też jest dobrze choć widzę, że teściowa patrzy na mnie czujnym okiem i chyba wie. Ale kto odgadnie teściowe :P Pierwszy raz od bardzo dawna mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że na prawdę jestem szczęśliwa. Czego i wam wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×