Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

I jeszcze jedna aktualizacja. Doczytałam na forum, że Ewa urodziła... Jeszcze nie podała szczegółów - poza tym najważniejszym, że córcia zdrowa. Dopisujemy !!!! NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................35............K-e........................1 2............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.......?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wspaniałe wieści!!!! Niech teraz maluszki zdrowo rosną :) uwielbiam czytać takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIg i Ewa - GRATULACJE z okazji narodzin Dzieciątek!!!! Miech się zdrowo chowają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - byliśmy z młodym dzisiaj na spowiedzi - ale się pietrał :) Jutro Wielki Dzień - PIerwsza KOmunia. Właśnie skończyłam prasowanko. Alba już gotowa :) Ale będzie cudnie wyglądał :) Wstawię zdjęcia na nk to w poniedziałek obejrzycie :). Młody już dzisiaj od 6 nie spał - tak się nie mógł doczekać - teraz dawno w łóżeczku, bo go sen zmorzył.... Ciekawe jak się rano podniesie ?? Wszystko generalnie zapięte na ostatni guzik. Martwi mnie jedynie pogoda, bo się wieczorem rozpadało i dalej póki co - leje :(. Jutro ma być zimno z rana. .. Dzieciaki zamarzną w tych albach w kościele :( Odezwę się - jak dam radę - jutro wieczorkiem. Do usłyszenia!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migrena , Ewka GRATULACJE :) Bardzo sie cieszę :) Zdrówka dla Was i Waszych Pociech :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeju jakie cudowne wiadomosci :) Migrena Ewka duzo zdrowka dla was i Waszych pociech :) 👄 Niech dzieciatka zdrowo rosna i przynosza Wam radosc i dume!!! 👄 ;) gosiu a to zyczenia dla was i dla Mlodego: Nich w Twym sercu zawsze gości, Bóg dobroci, Bóg miłości. W Uroczystym Dniu, Pierwszego Pełnego Uczestnictwa, W Mszy Świętej. Obfitych łask z Nieba. Pieknej uroczystosci pogody i spotkania w gronie rodziny i najblizszych 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja pozwole sobie jeszcze dopisac nasza kochana r@velke do dolnej tabelki NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................35............K-e........................1 2............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. .....?.........? r@velka.....26...............Łowicz..................Michalina.....15.11.2010........sn.........36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37......................9 po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36..............7 cykl po drugiej stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............34.......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27........................7 po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g........................19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin........................14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12............................7 Katie84.............27.............Kraków..................10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6...................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ.......DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26............Łowicz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej......28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. .....?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. .....................9 po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ............7 cykl po drugiej stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ....................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ....19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin.........................14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków...................10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ........DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26............Łowicz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........3 6tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ..28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. .....?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu dla Twojego synka :) Serduszko dziecka małe, jak lilia musi być białe, jak lilia musi być czyste, jak toń wody przejrzyste...Na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej wielu obfitych Łask Bożych życzy Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. .....................9 po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ............7 cykl po drugiej stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ....................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30.........................7 po stracie martta............26.............Kraśnik..............25.............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.........................19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................17..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ....10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowicz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........3 6tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.......28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena........?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE Dziewczyny - Bardzo serdecznie dziękujemy za życzenia!!! Najbardziej dziękuje oczywiście Tomek :) MY już po :) Wszystko udało się świetnie (moje zdanie). Młody zadowolony z imprezy, życzeń prezentów. Nie dostał dużo, ale konkretnie (laptop, który chciał, boombox'a, i oczywiście trochę kasy). :) Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi. Popłakałam się w poduszkę, bo oczywiście "mamusia" musiała wtrącić trzy gorsze odnośnie sali .... Ale niech to , mamy już za sobą - a jak chcą to niech narzekają.... Kurcze próbowałam wkleić tu jakoś zdjęcie ale nie potrafię. Dam na na nk zaraz :) Zajrzyjcie :). Tomek wyglądał prześlicznie!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia super fotki :) swietnie ze wszystko sie udalo a jesli chodzi o komentarze mamy czy innych ludzi to pamietaj nigdy nie da sie wszystkim dogodzic wazne ze wy jestescie zadowoleni :) ;) :D i tak 3mac!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie przejmuję się! Tylko tak jakoś zimno zrobiło mi się koło serduszka.... Naprawdę było fajnie - co najważniejsze - jedzonko przepyszne!!!! Dużo jeszcze mamy na dziś do domku (nie muszę robić obiadku), bo w lokalu nam ślicznie zapakowali. Wczoraj ciastem obdzieliliśmy też po powrocie dzieciaki sąsiadów w całej klatce schodowej:) A wracając do Tomka - Młody spietrany był, że hej...:). Dopiero po wszystkim jak znaleźliśmy się w lokalu, to odetchnął... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Brzuszek - widać już troszeczkę ? Ty już w szesnastym????? Ale ten czas leci.... Dopiero pamiętam jak pochwaliłaś się Maleństwem, że będziesz miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gosiu powolutku sie pojawia :) leci ten czas leci :) za 3 tyg wizyta i tym zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie Groszkowa daj znać jeśli już będziesz wiedzieć - Kto tam jest. :) Jak widzę w dolnej tabelce - na razie siły wyrównane - 2 meny i 2 babeczki... :). Szkoda że nie widzę Ciebie teraz to może powiedziałabym Ci kogo tam skrywasz.....:) Jak celowałam Dziewczynom z pracy to dotychczas żadnej nie spudłowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
witam mogę się do was przyłączyć miała urodzić swojego bobaska 24 stycznia ale w 2 miesiącu ciąży dostałam krwawienia i skurczy i już nie było dzidzi poroniłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia mnie wroza synka :) zobaczymy jawa witaj ... przykro mi ze jest tyle kobiet ktorych dotyczy ta tragedia :( Jak sie czujesz psychicznie i fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jawa! Pewnie, że możesz. Ja na razie zmykam. zajrzę później . idziemy zrobić zdjęcia komunijne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
Psychicznie czuje się nie najlepiej , a fizycznie dobrze . to jest straszne przeżycie najgorsze jest to że mój mąż nie może przymnie być w tych chwilach bo pracuje za granicą i przyjedzie dopiero w czerwcu . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj jest tak ze po takiej tragedii szybciej dochodzimy fizycznie niz psychicznie ... ale coz takie jest zycie i takie tragedie nas spotykaja ... musimy przejsc przez wszystkie etapy zaloby i wtedy jakos staniemy na nogach choc o tym nigdy nie zapomnimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej mam pytanko kiedy zaczełyście nowe starania od poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
dzięki za odpowiedzi my z mężem zaczniemy starania w czerwcu jak wróć z pracy na urlop mam nadzieje że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawa napewno sie uda tylko nie mozesz myslec o tym non stop bo psychicznie sie zablokujesz i bedzie klops ... luz ... bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
mam nadzieje że się uda ale teraz o ty nie myślę bo mam dalej problemy psychiczne czuje jakbym miała depresje może pójdę do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×