Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

polecam gazetki "Przeslij przepis" lub "Przepisy czytelnikow" sa tam fajne sprawdzone i wyslane przez ludzi przepisy na potrawy potrawy zupy drugie dania salatki ciasta desery itd fajnie i niedrogie jesli ktos nie ma weny tworczej to w tym mozna cos extra znalezc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu 👄 dostałam maila :) to czekam :) a tym czymś pomarańczowym się nie przejmuj..też trzasne schaboszczaka. Aż mi się jeść zachciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie co zrobic jak mnie cisnie :O jak sie wkurze to zaloze pielucho - majtki i bede miala spokoj przez cala noc bo schodzic ze schodow i wychodzic taka rozespana i w ogole to sajgon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek ja zazwyczaj nie mam weny :D te gazetki w sam raz dla mnie Pasuje się zebrać w sobie i pójść do sklepu...kurde czy Wy też tak macie ze kupicie pare rzeczy a placicie np. 60 zł a w lodówce i tak prawie pustka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek zainwestuj w nocniczek ;) ale latać w nocy po schodach to rzeczywiście sajgon Dobra uciekam :) pora troche rozruszac kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaceruj spaceruj dotleniaj bobo dotleniaj ;) Jutro M zaprasza mnie i rodzicow na czeskie rochliki z okazji pierwszej wypłaty w nowym zakladzie :) mniam mniam juz slinka leci sama najlepsze sa z nadzieniem z kurek i borowikow duszonych na masle lub ze szpinakiem szynka cebulka pieczarkami i serem :) a ciasto jest takie jak na pizze i jest z tego uformowany taki spory pierozek i upieczony w piecu ;) do tego salatka z kurczakiem pomidorem ogorkiem salata przyprawami i sosem do wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Za mna od paru dni chodzi gulasz z watróbki i do tego kasza i czerwona kapusta. Dzisiaj zrobie sobie taki obiadek, bo juz chyba nie wytrzymam. Groszkowa ja do lazienki robie 5 kursow w nocy i 1 nad ranem. Po kazdym sikaniu mam klopot z zasnieciem i w dzien czuje sie, jakbym pobalowala gdzies przez cala noc. Z jednej strony to dobrze, bo jak malenstwo przyjdzie juz na swiat, to nie bede miala klopotu z wstawaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku dziękuje:) A czy ja na lezakowowanie oge tez wpasc. Tutaj nie znam jeszcze nikogo i czuje sie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......10.................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc oz w morde, widze, ze nastepca/czyni pokroju pzgs... no comment ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej co tam u was może mój mąż jednak przyjedzie wcześniej (14 maja) więc fajnie było nie widział się z nim od 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowe Mamy:)pieknie, nigdy tak o sobie nie myślałam...pare tyg temu wszystko się zmieniło w moim życiu, wydawało by się że mamy wszystko a tak naprawde to wszystko nam zabrano tylko dlaczego nas to spotkało...tylko smutek mam w sercu nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście późnym wieczorkiem :) Katie - fotki poszły (skutecznie chyba, bo dostałam info)- ja też chcę Ciebie obejrzeć!!! Pokaż się - ok? Groszkowa - dzięki za zaproszenie - ale pewnie już nieaktualne. .. :( A schaboszczak był pyyycha!!! Marylka - kogo nie znasz?????? vixwoman - żadna z nas nie przypuszczała pewnie że coś takiego może się zdarzyć... Trzymaj się cieplutko :) - jeśli masz potrzebę pogadać z nami to zaglądaj tu do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) U mnie piekna pogoda :) sniadanko zjedzone dzidzia nakarmiona :) pozniej pojde na sloneczko i tak powolutku do przodu ;) vixwomen zadna z nas nie spodziewala sie ze to nas spotka :( zapraszamy jesli tylko bedziesz chciala popisac ponarzekac to smialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Ja na tą chwilę karmie się kofeiną. U nas też słońce niebawem lecimy na spacerek do parku i przy okazji załatwić troszke spraw. Buziaki i miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie z kawka:) gosia 34 niedawno sie przeprowadziłam i nie znam tu nikogo, ale radze sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłe z waszej strony:)ja właśnie mam @:(cikawe czy mi się jeszcze uda, widze że Wy już czekacie na maluszki:):)ja też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixwomen doczekasz sie zobaczysz :) wiele naszych kolezanek z forum ponownie zaszlo w ciaze lub urodzily juz malenstwa albo ten dzien zbliza sie do nich wielkimi krakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie masz racje:) właśnie kończy mi się @ i obliczyłam se według mojego cyklu, że za jakieś 8-9 dni będe miała dni płodne, zobaczymy, moge się dopisac do tabelki:) vixwoman 25 lat śląsk cykl starań 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest pięknie :) mały spacerek i spociłam sie jak mysz. Jestem szczęśliwa powoli wraca mi chęć do jedzenia :) i zanikły cofki jawa to od 14 maja szalejecie :D gosia dziękuję za fotki :) zbiore sie w sobie i postaram się cos wysłać dziś bądź jutro. vixwoman witaj. Szkoda że i Ciebie to spotkało :( przytulam mocniusio Kochana spokojnie to dopiero 1 cykl starań :) polecam picie czerwonego wina w trakcie starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixwoman nie poddawaj sie... Każda z nas jest tu po podobnych przejściach, na początu zawsze jest trudno... Ja straciłam dwa aniołki i myslałam że już nie bede próbować, ale po rozmowach na kafe nie załamałam sie. Teraz jestem w 30 tyg, ciąża z problemami, w 18 tyg dostałam krwotoku, leże już 12 tyg, ale jestem dobrej myśli i odliczam tygodnie do rozwiązania :) Pozdrawiam Cie cieplutko i wszystkie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?.........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......10.................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc vixwoman dopisalam Cię- nie wpisałam tylko który to cykl po stracie bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......10.................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......10.................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcelinko 👄 rany jak patrzę jak Wam te tygodnie lecą a mi się wydaje że u mnie to stoi w miejscu. 30 tydzień SUPER ❤️ Coraz bliżej :) kiedy masz wizyte u gina? NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......12.................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×