Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) U mnie ok, choc od wczoraj znowu więcej leże bo dostałam lekkich skurczy ale bez tragedii. Poprostu bardzo bym chciała wytrzymać juz chociaż do tego 36 tyg. Poza tym wszystko ok :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chyba tak to juz jest ze kiedy jestesmy w ciazy sa inne troski zapytania i inne nastawienie ale kiedy juz malenstwo pojawi sie na swiecie to jest jeszcze inaczej przeciez mieszka z nami nowy maly czlowiek ktory musi sie nas nauczyc i swiata a my jego ;) Kraqersik duzo sil zycze i wytrwalosci ;) U mnie ok ;) Jutro idziemy na 4D troche sie boje ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok dzidzia coraz bardziej kopie :D Cudowne uczucie ;) Pozdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła @ małpa wredna ........ NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............34. .......................4 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock................30. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26.............................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................23.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ;) Ja od 6 na nogach :O duchota taka ze nie ma czym oddychac ale jestem happy bo w koncu wiem kto mieszka w moim M1 bedziemy mieli SYNKA :D :D :D Jestesmy bardzo szczesliwi :D poza tym lekarz powiedzial ze dziecko rozwija sie tak jak powinno a wazy 600 gram no i strasznie kopie ;) Czulam ze bedzie synek tez tak wszyscy mowili poza tym czuje sie rewelacyjnie nie mam zadnych dolegliwosci wypryskow problemow z cera wymiotami itp ;) Oby tak dalej ;) ada 👄 3mam kciuki aby w nastepnym cyklu sie udalo ;) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............34. .......................4 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock................30. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................23.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc Witajcie dziewczyny Dawno się nie odzywałam bo mieliśmy kilka nerwowych tygodni ale na szczęście wszystko się unormowało, mój mały synek odrobił stratę w przyroście i wszystko jest na dzień dzisiejszy wporządku, właśnie wróciliśmy od Pana Doktora. Jeśli dalej będzie tak szło to dopiero w dzień terminu będziemy mieli cesarkę, czyli 08/08/2011 :-) No ale zobaczymy , zostało nam jeszcze 7 tygodni:-) Groszkowa gratuluję synka. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czułam groszkowa ze to bedzie córeczka hehe cos mi sie nie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos od poczatku czulam ze boy ;) no i sie sprawdzilo ;) malgosia to super ze takei wiadomosci przynosisz jeszcze troche i bedzie przytulanie po drugiej stronie brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek jeszcze raz gratuluję synka 👄 myśleliście nad imieniem? Małgosiu to wspaniale :) to jeszcze trochę i zobaczysz syncia :) aduś 👄 nie poddawaj sie, trzymam kciuki abyś zobaczyła 2 kreski jak najszybciej U mnie nudy..leń mnie dopadł straszny, nic mi się nie chce..na szczeście czuje sie dobrze :) i z maluchem wszystko ok. Zaczynam cieszyć się ciążą :) tzn cały czas się cieszyłam ale teraz kiedy ustąpiły całkowicie wymioty i nie cofa mnie od jedzenia to jeszcze bardziej :D Dziś miałam wizytę u mojego gina- robił mi cytologie :O robię ją regularnie ale tak nie lubie- zawsze mnie boli ale to kwestia rozluźnienia brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) U mnie upal ;) dobrze ze dzis nie musze nigdzie wychodzic ;) Katie dziekuje 👄 tak mamy imiona Wiktor lub Gracjan bardziej to pierwsze a na drugie Mateusz ;) Fajnie ze dobrze sie czujesz i ze z maluszkiem wszystko ok ;) Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............34. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Serce_1976.........34...........Płock................30. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................23.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc Jutro chyba wielki dzien Prinzesski :) Kochana dobrze sie wyspij i nie stresuj ;) Kolorowych snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - temat chaty odsunięty za tydzień - właściciele trochę mnie wkurzyli, podobno nie mają w tym tyg. jak podpisać umowy... może ...??? nie wiem , oby... czekam Prinzesska - wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja po ciężkim wczorajszym wieczorze, mąż miał wypadek na kopalni, na szczęście skończyło się na słuczonej i szytej ręce, ale co przezyłam to moje :( Prinzeska wszystkiego dobrego :) Mam nadzieję,że odezwiesz sie do nas wkrótce. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............35. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Serce_1976.........34...........Płock................30. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................23.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) gosia pamietaj co sie odwlecze to nie uciecze ;) marcelina wspolczuje przezyc :O ale dobrze ze skonczylo sie na szytej rece i strachu ... Milego dnia :) Ja wczoraj zaszalalam i juz kupilak kilka ubranek dla naszego synka ;) oj oj jakie to wszytsko slodkie ;) dzis tez chece sie wybrac ale bez szalenstw bo dzieci tak szybko rosna szczegolnie do 1 roku zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Drodzy Panstwo Mlodzi 🌼 Ten dzień to szczególna chwila, w której każdy z nas może się przekonać jak cenna i piękna może być prawdziwa miłość. Dlatego tak serdecznie życzymy Wam dzisiaj, aby szczęście i miłość trwały przez całe Wasze wspólne życie. Wszystkiego najlepszego na Wspólnej Drodze Życia!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla84
Witajcie:) Hej Małgosia fajnie ze sie odezwałaś, o tam jeszze u Ciebie. Widze ze idzimy łeb w łeb. tylko że ja mam termin dwa dni po Tobie:) Kto zamieszkał u CIebie u brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marylko Tak wiem :-) Już bliżej niż dalej co nie??? Lekarz cały czas twierdzi że to chłopiec :-) Poza tym jednym razem co mały przez chwilę za mało przyrastał to czujemy się bardzo dobrze. Naszczęście tą niedowagę też odrobił. Tak więc oprócz DDUUŻŻŻEEEJJJJ ilości kg które przez te miesiąće nabyłam i które mi już przy tych upałach zaczynają troszkę ciążyć to jest ok:-) Nie chciałam nic przygotowywać aż do samego rozwiązania bo bałam się że tym sprowokuję znowu jakieś nieszczęście ale nie mogłam się już powstrzymać i zaczynam urządzać z mężem pokoik dla naszego malucha, no i czekamy NA NIEGO:-) A co tam u Ciebie ??? Groszkowa Katie dziękuję 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............35. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Serce_1976.........34...........Płock................30. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajie dziewczyny:) Hej MAłgosia:) U mnie ok, mam ukrzyce którą kontroluje, raz jest dobrze raz żle, ale daje rade:) Groszkowa udziela mi informacji na ten temat i jakoś dajemy rade, uczynna jest i zawsze udzieli informacji:) My tez juz powoli kompletujemy ciuszki. Ostatnio to jak usłyszałam ze mam kupić pajayki i śpioszki to nawet nie wiedziałam co to za róznica he he he. złowiek całe życie się uczy:) Dziś pogoda deszczowa, ale to dobrze ochłodzi się troszke i od razu inne powietrze jest. Zapraszam na herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Nie odzywałam sie przez weekend, bo moje samopoczucie ostatnio nie jest najlepsze. Mam bóle podbrzusza, więc znowu więcej leże, ale dzis już lepiej. W tym tygodniu zaczynamy 36 tydzień,a ja juz nie moge doczekać sie porodu - jestem cholernie zmęczona... wszystkim, a szczególnie tym 3-miesięcznym leżeniem. Groszkowa, gosiu, marylko - cieszę się że u Was wszystko dobrze. Dbajcie o brzusie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Dziekuje za zyczenia...my juz po--mam dosc tego calego stresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aktualizuję ) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............35. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Serce_1976.........34...........Płock................37/38. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×