Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................36................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................36.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........18... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie odzywałam sie w weekend, bo był u mnie chrześniak, pojechalismy na wycieczke w góry no i urwanie głowy z trójką dzieci A teraz dopiero mam urwanie głowy, bo starsza cos przywlekła z przedszkola, ma temp, katar i od nocy Mała też gorzej, ciepława, nos zatkany - dziś chyba do lekarza - masakra. Ciężko sie jej ciągnie przez ten katar. Odezwę sie niedługo :) Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojeździłam trochę, CV pozostawiałam. Teraz zostało tylko czekanie na telefon. Wczoraj u mnie była taka burza wieczorem, że pierwszy raz takie wyładowania widziałam, aż iskry szły. Ogólnie lubię burzę, ale jak już trzasło mi pod samym nosem porządnie i prądu zabrakło, to się wystraszyłam. I oczywiście korki na mieście, bo na ulicach mnóstwo połamanych gałęzi i mniejszych drzew. Do 2 w nocy nie spałam przez te huki i wciąż włączające się alarmy w samochodach, więc chyba czas na drugą kawę :) Marcelinka, dużo zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama z siebie robisz ofiarę, nie masz do siebie za grosz szacunku. Nie rozumiem takich kobiet, najpierw siedzą z takimi gadami, biorą ślub i rodzą im dzieci, choć wiedzą, że to psychopaci, a później występują w programach jako ofiary przemocy. Wy cierpicie, bo same na to pozwalacie, ale pomyślałaś co czują dzieci w takich rodzinach? I jakim wrakiem Ty będziesz za kilka lat? Dostałaś tu tyle dobrych rad, wszystkie miały jedno przesłanie: ODEJDŹ! Ale do Ciebie to jak grochem o ścianę. Moim zdaniem Ty nie masz bladego pojęcia o miłości. A może lubisz takie ekstremalne emocje? To w takim razie nie rozumiem, po co tu piszesz i szukasz pomocy, skoro i tak robisz swoje. Nerwy mi puszczają jak takie coś czytam, bo przez takiego gnojka straciłam przyjaciółkę, z którą byłyśmy od dziecka jak siostry. Kiedy go poznała, zaczął ją powoli mamić i ograniczać, później stanęło na tym, że umawiała się ze mną na kawę i takie babskie spotkanie a on przychodził z nią. Sam nie jest święty, a robi jej awantury na każdym kroku. Odchodziła kilka razy ale zawsze wracała. Dziś jest cieniem siebie, nie mam z nią żadnego kontaktu, tak jak inne nasze wspólne koleżanki. Wiem, że niedawno chciała od niego odejść ale wzięli jakiś czas temu wspólnie kredyt na mieszkanie, i on zagroził, że nie będzie tego spłacał jak ona odejdzie. I została. Jej własna matka starała się ją wyrwać z tego piekła, ale skończyło się na tym, że ograniczył jej kontakt z własną rodziną do minimum. Chuda, przygaszona, wiecznie trzęsące się dłonie, matowy wzrok- tak teraz wygląda dziewczyna, która kiedyś z łatwością wyrywała najfajniejszych facetów na dyskotece. Także.. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina, to ja. Przypomniałam sobie hasło i użyłam go na jakimś temacie, gdzie mnie dziewczyna z równowagi wyprowadziła. A że net mi po burzy szaleje, to nie wiem czemu tu mi wkleiło ten post :/ masakra. Także ten pierwszy post do Was. Dopiero weszłam i już rozrabiam :P Niech żyje nieprzespana noc! Chyba zostanę jednak przy jednym nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaraz szlak mnie trafi!! Pina to ja, Papi170. Idę pić tą kawę i poczekam aż net mi się uspokoi i przestanie zawieszać, bo mój laptop dzisiaj z rybkami w akwarium wyląduje. A dzisiaj na prawdę mam dzień zołzy. Nie wiem, może hormony szaleją ale wszystko mnie drażni.. wrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie dzis pogodnie i w miare cieplo wrecz duszno :O Bylam dzis dokupic pare rzeczy dla malego kombinezony i troche ciuszkow :) a teraz to juz nie biezaco bede kupowala jak sie urodzi :) Dzis mam wizyte u gin takze zobacze co u naszego dzidziola :) troche sie stresuje jak przed kazda wizyta :O Trzymajcie kciukasy ;) Milego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie :) Wszystko jest ok synus nadal glowa w dol i na 100 % jest to synus :D wszystkie pomiary prawidlowe ilosc wod prawidlowa i na koniec moje szczescie wazy 3 kg :D az sie zdziwilam :D wyniki badan tez sie poprawily szczegolnie hemoglobina podskoczyla i plytki krwi :D Bardzo sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa super że wszystko tak pięknie :) Teraz już tylko pozostaje życzyć szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam dziś wizyte. i nie za ciekawie jest. Szyjka ma 3 cm :( maluszek ma 400gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, moje gratulację! Super, że wszystko jest ok. Jak napisała Marcelina, teraz możemy Ci życzyć szczęśliwego rozwiązania :) Monia, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!! Nie zamartwiaj się kochana, życzę Ci kochana, żebyś po następnej wizycie wróciła cała w skowronkach!! ;* Ja już się troszkę uspokoiłam, a miałam dzisiaj takie humorki, że hoho. Popłakałam się na reklamie z dzidzią w roli głównej, chyba takie widoki jeszcze nie dla mnie. Jutro wizyta u lekarza, zobaczymy co pani dr. ciekawego powie. Pewnie skieruje na setki badań, czas zacząć łapać się za portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ale u mnie peikna pogoda cieplo i slonecznie :) monia Kochana jestes juz na polmetku i pod opieka lekarzy musisz duzo odpoczywac i sluchac tego co mowi gin a bedzie ok ;) nie smutaj sie :) marcelina jak dzieci nadal choroba je meczy? Papi170 to normalne ze tak reagujesz mialam tak samo z czasem bedzie lzej ... Daj znac jak po wizycie ... a jesli chodzi o koszty zwiazane z badaniami to prawda kosztuje to multum ale pieniadze to rzecz nabyta w takiej chwili licza sie nasze marzenia :) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................37................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................36.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........18... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................37................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................36.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, ja na Maleństwo mogę wydać nawet ostatnią złotówkę, i nawet mi ręka nie drgnie :) Choć i tak jestem zdania, że nasz fundusz zdrowia woła o pomstę do nieba. Po wizycie jestem troszkę przybita. Niby nic pewnego się nie dowiedziałam, ale pani dr. stwierdziła, że podejrzewa u mnie początkującą endometriozę. Zaalarmował ją ten mój dziwny ucisk w okolicy kości ogonowej jak i bóle dolnych pleców. Podczas @ mam też problemy z żołądkiem, no i też nieregularność @. Cysty się strasznie namnożyły, mam też małe torbiele na prawym jajniku. Mówiłam jej już o tym wcześniej ale jak zaszłam drugi raz w ciążę, nic nie wskazywało na tą chorobę, gdyż częstym objawem jest bezpłodność ale może ona występować już przy rozwiniętej chorobie. Na razie mam się uspokoić, zrobić szereg badań i dopiero wtedy będę wiedzieć co i jak. Być może skończy się tylko na leczeniu farmakologicznym, ale być może będzie potrzebna interwencja chirurgiczna. Jak wyszłam od niej, byłam strasznie zła. Chodzę do niej od 4 lat i jakoś wcześniej nic nie wykryła, a miałam przecież robione badania hormonalne i miałam podwyższony estrogen, a z tego co czytam, sprzyja on tej chorobie. Pod koniec sierpnia miałam robione USG, z ciążą było wszystko ok i nie było mowy o żadnych cystach czy torbielach. Już sama nie wiem co myśleć. Im więcej czytam o tej chorobie, tym bardziej chce mi się wyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi170 nie jestem lekarzem, ale moja dobra kumpela ma endometrioze i leczy sie juz dwa lata...z tego co mi opowiadała to przy tej chorobie nie możliwe jest zajść w ciąże, a skoro ty zaszłaś to chyba nie to , no ale tak jak mówie nie jestem lekarzem może sa jakies odmiany ona próbuje juz nasty cykl i nic nawet inseminacja zawiodła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Papi moze to jeszcze nic przesadzonego lekarz moze ma tylko takie podejrzenia ktore miejmy nadzieje sie nie sprawdza moze wybierz sie do innego gin i zobaczysz co Tobie powie? Ja 3mam kciuki za Ciebie!!! Wiesz nie ma co za bardzo czytac neta bo czlowiek tylko sobie wbija klin w glowe :O Milego dnia i samych pozytywow!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Pozdrawiam Was wszystkie, szczególnie dziewczyny, z którymi jestem od początku drogi :) Groszkowa, to już 36 tydzień, super, czas jednak szybko leci :) U mnie to już 29, będzie dziewczynka Zuzia :) więc aktualizuję: NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................37................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................36.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................37................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................36.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc aktualizuje,za 2 dni zaczne 22 tydzień. buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha dziewoje! kaem melduje, ze odeszly mi wody, ale skurcze poki co sporadyczne... szykuje sie do szpitala. 3mac kciuki, bo jestem przerazona! dzis koncze 37 tc. uffff pozdr dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Gosia gratki z okazji coreczki i 29 tc oj leci to Kochana leci :) monia jak sie czujesz jak szyjka duzo lezysz i odpoczywasz? Prinzesska co slychac? No kaem kobito 3mamy kciukasy 👄 wow ale emocje :) U mnie pojawiaja sie skurcze nieregularne bol brzucha jak na @ straszny bol pachwin krocza i ledzwi takze chyba wszystko przygotowuje sie do WIELKIEGO spotkania ;) marcelina buziole do Was 👄 NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................37................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................37.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........27 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? prinzesska........28........Niemcy........2,5 roku........ponad 100 Papi170...........22.........o/Gorzowa Wlkp...2dni......11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................37................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................37.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 31................................7 Katie84.............27.............Kraków.........30 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......29...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........22... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........19... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................13... .............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84........27......O-M ........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc kaem ❤️ TRZYMAMY KCIUKASY! prinzesska daj znać jak tam po rozprawie bo to jakoś na dniach ma być z tego co pamietam? Oby sie udało :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem, trzymam mocno kciuki, oby poród był szybki i mało męczący ! Groszkowa, no tak, organizm może już miesiąc przed porodem przygotowywać się do niego. U Ciebie pomalutku tez już rozwiązanie :) Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po wizycie,wszystko OK parametry w normie no i Dziedziol pięknie pokazał siusiaka,więc czekamy na marcowego Syneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×