Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

ja tez chce tak jak wy żeby mnie coś bolalo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ale macie fajnie ciężarówki:). A ja w przyszły piątek zaczynam obserwację cyklu do inseminacji. Trzymajcie kciuki bo ja już nie mam sił nawet na nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Groszkowa. Ja trzymam kciuki za Was - ciężarówki. Buziaki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Ubaśka nadzieja umiera ostatnia także Kochana podaje Ci tu łopate i szybko proszę mi z tego dołka wyłazić,bo Dzieciątko musi mieć silną i zdrową Maminke takze nia ma czasu na smutki trzeba obserować swoje ciało i opowiedzieć o wszystkim lekarzowi i czekać na bóle piesi i plecków-buziaki dla Ciebie Kochana 👄 trzymam mocno kciukasy i powiem Ci,że mam Koleżanke która miała mieć inseminacje,a okazało się,że zaszła w ciąże bez niej,psychika się odblokowała strach zadziałał i jest skarbulet starszy o 2 tyg od mojego Olusia. Ciężarówki moje Złociutkie niech boli niech boli bo Maluszek wart jest każdego bólu wiecie przecież o tym. Fajnie,że się na setke załapałam,Dziatwa śpi mówie Wam jaki spokój a zarazem pusto jak bym siedziała nie w naszym mieszkanku. Kolorowych snów buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam iu was ciężarne jak tam samopoczucie :) co tak pusto się tu zrobilo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ada :) u mnie samopoczucie ok :) ale mam nadal straszny katar i chrypie jak stare radio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............17. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................6.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) Zawsze jak widze bijące serce to sie znów uspokajam, bo wyraźnych ruchów jeszcze nie mam. A Ty jak Groszkowa? Lepiej troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu G. Dzięki za łopatę. Przyda się jak będę miała siły nią machać żeby wyjść z dołka. Ech. Ja się nie odblokowałam i tak łatwo nie pójdzie. No coż. Uciekam bo nie chcę już nikogo dołować. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mracelina zatkany nochal i chrypiace gardlo jest oraz zatkane uszy ale musze to przetrzymac i wygrzac :) ubaska niekogo kobieto nie dolujesz pisz z nami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje. a ja mam wizyte w szpitalu ustalona dopiero na 23.02, uffff. ale to i tak wczesnie, w normalnych okolicznosciach mialabym dopiero gdzies w kwietniu ;/ tak poza tym dzis lepiej. ale plecki od czasu do czasu dokuczaja, wrrrr. dzieki za wszystkie mile slowa :) UBASKA, jak lopata ci ciezko, to masz tu drabine i ruchy, ruchy, wspinamy sie, raz, dwa. no, juz, juz. trzeba myslec pozytywnia. a jak nie wychodzi, to chociaz zdroworozsadkowo tlumaczyc sobie, jak chlop krowie na miedzy. tlumaczyc na dobre, na plus. to nie jest juz takie trudne. a daje jakas pocieche. mowie ci, warto sprobowac. pozdrawiam serdecznie. i dla wszystkich laseczek, papatki 👄 GROSZKOWA duzo zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie ma cie dosyc
znikla bo tego twojego ppierdolenia to juz sluchac nie mozna. jestes strasznie wkurzajaca osoba groszkowa.strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo do wlasnych decyzji :) pomaranczko co zaserwowac kafe czy tea ;) na naszej stronie kolorowo sie zrobilo dzieki tobie :D D Z I E K U J E Z A T O!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsrod ludzi ogromnie cenie szczerosc i otwartosc ... orange moglas to napisac po swoim nickiem ... nie wierze ze wchodza tu przypadkowe osoby i na ocenie jednej strony sa w stanie stwierdzic to czy tamto mysle ze to sa osoby ktore namietnie czytaja ten temat tylk szkoda ze nie pisza pod swoim nickiem tj mega tchorzostwo gorsze o upierdzielstwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa tu musze ci przyznac racje, zamiast cos otwarcie napisac to ukrywaja sie pod pomaranczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×