Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

katie - moja jak zrobi kupsko to cicho siedzi, nie przeszkadza jej to, he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale śniegu napadało :) co tam u Was brzuchatki? Groszek ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... Jestem przybita :( dzis nad ranem zmarla babcia :( coz zostalo nam tylko sie modlic i miec nadzieje ze tam jest jej lepiej i ze spotkamy sie kiedys gdzie nie ma bolu cierpienia i chorob i wszyscy sa szczeslwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku tule z całych sił. Babcia teraz jest w lepszym miejscu i bedzie nad Tobą i Gracjankiem czuwac z góry..tak myśl..jeszcze raz tulę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa dla Twojej Babci łącze się z Wami w bólu i składam kondolencje dla całej Rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie już 37 tc + 1. Więc dziecię generalnie donoszone. Powoli przestawiam swoje myślenie z ciążowego na "czas po narodzinach dziecka". Na chwilę obecną czuję się bardzo dobrze, mam sporo energii, może godzinę dziennie dopada mnie kryzys sił i udaję się na drzemkę. Przez dwa tygodnie męczyłam się ze swędzącą skórą (wszędzie), na szczęście badania wykazały, że są to normalne wahania hormonów, a nie choleostaza. Mam już wszystko gotowe (zajęło nam to tydzień); łóżeczko czeka, ciuszki uprasowane, wózek stoi w komórce lok., torba do szpitala pod ręką. W następnym tygodniu idę na KTG do przychodni, ostatnie USG przed porodem i na ostatnią wizytę. Termin mam na Dzień Kobiet :) Groszek, współczuję śmierci babci... Pozdrawiam, kafferina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........25.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................34 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny na forum. Dokładnie 16 dni temu straciłam moją kochaną fasolkę w 9tc..nie potrafię poradzić sobie z tą stratą..czytając was od jakiegoś czasu zaczynam jednak nabierać nadziei na lepsze jutro. Dołączam więc do Was Aniołkowe mamy i pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Groszku ❤️ kafferina to już na dniach jesteś :) trzymam kciuki by wszystko było ok :) wiesz pomimo że człowiek niby ma 9 msc na przygotowanie sie to i tak jest za mało ;) ale przestawiaj myślenie przestawiaj. ❤️ AgataF przykro mi że trafiłas w ogole na nasze forum. Bo byłoby wspaniale gdyby takie tematy jak nasz nie musiały powstawać. ale życie niestety jest jakie jest. wiec witaj wśród nas. Przytulam moooocno. Pisz z nami. Dla Twojego aniołeczka [ * ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
hej a ja znowu z pytaniem do Was kiedy u Was pojawila sie @ bo ja od tyg nie mialam zadnych odchdow pologowych a wczoraj rowno 4 tyg po porodzie pobolewal mnie brzuch i glowa jak na @ i mialam delikatne plamienia a dzis juz wiecej chyba to juz @ juz sama nie wiem czy cos nie tak i jechac do szpitala czy czekac na rozwoj sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie84 - dziękuje za miłe słowa. Masz rację, żadnej z nas nie powinno tu być i każda powinna cieszyć się zdrowym dzidziusiem. Temat poronienia zawsze był dla mnie odległy,myślałam że mnie to nigdy nie będzie dotyczyć.W końcu jestem zdrowa i dlaczego miałabym poronić. Jednak życie płata nam takie przykre figle..Jestem obecnie na etapie zadawania sobie pytania dlaczego. No bo powiedzcie same dlaczego tak jest,że często kobiety, które nie chcą dzieci i które piją od rana do wieczora rodzą zdrowe dzieci, a my wychuchane z każdej strony je tracimy? To niesprawiedliwe...cóż teraz pozostaje mi w jakiś magiczny sposób pogodzić się z losem i żyć dalej a może za jakiś czas i ja tak samo jak większość z was doczekam się tego upragnionego dzidziusia :) Gratuluję wszystkim mamusiom po przejściach wytrwałości i zdrowych ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... Dziekuje za cieple slowa i za modlitwe 👄 Juz jest po pogrzebie i mam nadzieje ze Babcia ma sie dobrze i ze juz jest z Dziadkiem :) Jednak to nadal do mnie nie dociera :( Dziwne tj nasze zycie :( Chodzimy zyjemy a w jednej chwili nas nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataF mi nigdy przez myśl nie przeszło że mnie to spotka. Los bywa okrutny. Ci co nie chcą mają Ci co chcą cierpią...nic na to sie nie poradzi :( ale trzeba myśleć pozytywnie. Pytanie dlaczego padalo u mnie non stop przez długi czas. Chyba kazda ma taki etap że pyta dlaczego. Pomyśl że Twój skarbek patrzy tam z góry na Ciebie a Ty musisz byc silna. Oczywiscie ze sie doczekasz dzidziusia :) tego Ci życze :) Groszku :( tule. Trzeba cieszyc sie kazdym dniem bo nigdy nie wiadomo kiedy odejdziemy.. A ja pucuje mieszkanie, Fifim zajmuje sie tata. Ogólnie mały ma dzis dzień płaczu już głowa mi pęka. Jutro goście. Przyszła do mnie @ i nie jest nawet taka straszna uffff MIŁEGO WIECZORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, moja Emma tez dala mi dzis popalic. Nie dawala odejsc od siebie nawet na chwile, bo zaraz byl placz albo krzyk. A jak siedzilam przy niej to sie chichrala. Na szczescie juz slodko spi. A ja dzis tort do zrobienia mialam, bo moje urodziny dzisiaj i jutro tez mamy gosci. Dobrze ze biszkopt udalo mi sie wczoraj upiec, bo dzis bym raczej nic nie zrobila a tak to tylko krem i dekoracja zostala, a i tak ledwo dalam rade, bo tatus niestety w pracy i sie corka zajac nie mogl. Groszku wlasnie doczytalam - przytulam Pozdrawima tez nowe aniolkowe mamy. Nie traccie nadzieji, bo ona umiera ostatnia. Zawsze trzeba wierzyc ze sie uda. Ja wierzylam i w koncu sie udalo czego i Wam z calego serca zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka 🌻 👄 W dniu Twojego święta najpiękniejsze życzenia samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Filip miał podobnie jak byłam obok było jeszcze ok a niechbym spróbowała odejść. Od rana ryczał. Mam nadzieje że jutro mu minie :) póki co delektuje sie od 2 godzin błoga ciszą :D monia hop hop gdzieżeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie84 i Florka180274 nie wiem ile lat mają wasze pociechy ale synuś mojej przyjaciółki przechodzi właśnie tzw bunt 2-latka. Nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje ( ach jak ja bym chciała tego doświadczyć..)Nie wiadomo jak z nim gadać. Czy spokojnie czy trochę głośniej to i tak nic nie daje i ciągle jest uparty (tupie nóżkami) i płaczliwy. Podobno przechodzi z wiekiem. Także jeśli wasze dzieci są młodsze to jeszcze najgorsze przed wami ;) Florka180274 Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin! Dużo zdrowia i pociechy z córeczki :) Groszkowa83 Najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci babci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoje moje :* 100 lat sie nie odzywalam. GROSZKA... przykro mi strasznie, tulam. FLORKA 100 latek, spelnienia marzen. moj S tez 18-go obchodzil ur. AGATAF .... poltora roku po stracie malenstwa, nie umiem przestac zadawac sobie pytania dlaczego?! w miedzyczasie doczekalam sie synka, ktory wlasnie konczy 5m-cy. ale kuwa zal, tesknota i to niezrozumiale, ktore sie stalo, sa tak samo silne jak ponad rok temu. nie umialam, nie umiem i nie wiem, czy jestem w stanie sie pogodzic ze strata mojego dziecka. czy ktorakolwiek z nas w ogole umie? magiczny sposob... bardzo mi sie to okreslenie spodobalo. jakkolwiek durnie to zabrzmi, niechaj w ten magiczny sposob bedzie ci coraz latwiej oswoic sie z ta niewyobrazalna strata. to jest kuwa jawna, pieprzona niesprawiedliwosc...! 2 dzieci, zajscie w ciaze bez najmniejszego problemu, wszystko idealnie (nawet polozna mi mowila, tobie to tylko dzieci rodzic), ciaze wymarzone, wszystkie parametry miodzio. i nagle taka tragedia... potem franek - znowu idealnie, do samego konca. to dlaczego? dlaczego tamto sie stalo??? przepraszam, tak sie rozpisalam. ciezko jest nam, aniolkowym mamom. dlatego przytulam cie AFATAF mocno, mocno. ja nie mam tak, ze aniolkek czuwa nad nami. jestem raczej agnostykiem. dopatruje sie, co prawda, w najmlodszym synku tamtego malenstwa (ktore stracilam w 17tc), ale to troche takie naciagane. strasznie mi ciezko bywa laski. straszliwie! co do buntu 2-u latka. moj leon wlasnie to przechodzi. plus mega angine. kajtka dopada z kolei butn 4-ro latka, o ktorego istnieniu nie mialam pojecia. zaczal kurcze pyskowac i focha zarzucac. szokuje mnie to, ale tez czasem posikana jestem. franko za to cud-miod-malina. wielkooka, strasznie ruchliwa osobka, ktora juz sama zaczela siadac ;-/. ale za to tata moj w pl w szpitalu, kuwa nooo... i na dodatek bilety na wakacje do ojczyzny drogie, jak ch.j!!! wrrrr! ot i tak sie rozpisalam. babeczki wszystkie, "stare wygi", nowe mamcie, nowe przyszle mamcie, mamcie, co maja kryzys i te, co na bycie mamcia wciaz czekaja (i kurwicy dostaja), bardzo, baaaardzo sredecznie pozdrawiam i buziaki sle. ps. ETERNO wodki nam cza! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak dobra wódka nie jest zła! Witajcie wszystkie bez wyjatku,Przykro witac nowe Aniolkowe mamy tak wiele zla sie ciagle dzieje i takie to wszystko bez sensu... Groszku wspolczuje wam ogromnej straty...ja swoja ukochana babcie stracilam ponad 20 lat temu ,a ostatnio tak za nia tesknie...spiewam chlopcom piosenki z mojego dziecinstwa i jedna tak mnie doprowadza do lez ze czasem konczy sie spiewanie bo musze wyplakac te ogromna tesknote ... Chlopcy rosna jak na drozdzach od jakiegos czasu jedza obiadki i tak im smakuje ze czasem boje sie ze pekna w szwach bo po obiedzie musza dostac swoje mleczko bez tego posilek sie nie liczy:)Gotuje im sama a oni tak wcinaja ze az serce rosnie:) Maja juz ponad 4 miesiace nie wiem kiedy to tak zlecialo, jak na wczesniaki to rozwijaja sie fantastycznie ja w zasadzie nie widze zeby odbiegali od rowiesnikow ,wczesniakom liczy sie tzw wiek korygowany ale nie liczymy bo nie ma takiej potrzeby zreszta dzieci z ciazy mnogiej maja zawsze inny ten termin porodu bo nie zdarza sie czesto urodzenie blizniat w np 40-42tc. Okulistycznie jest ok nerwy wzrokowe sobie dojrzewaja a 29 mamy wizyte w poradni neonatologicznej na generalny przeglad hi hi. Przyznaje ze czasem mam ich dosc bo potrafia dac popalic ,ale ja sie powsciekam a oni do mnie gadula i szczerza bezzebne paszczeki i jak tu nie kochac takich dwoch...co ukradli nie tylko ksiezyc ale caly swiat! obiecuje sie odzywac czesciej sciskam was mooocno!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Florka najlepszego w Dniu Urodzin spełnienia marzeń i Braciszka dla Emmy 🌼 Witam nowe Aniołkowe Mamy przerażające jest to,że jest nas coraz więcej Boże niech to się skończy ile jeszcze Kobiet musi przez to przechodzić-przytulam mocno i witam w naszym gronie❤️ Eterno kope lat-miło że napisałaś bardzo czesto myśle o Tobie i widzę Twój piękny dekold,ciesze się bardzo,że Chłopcy mają się dobrze to już przecież duże Zuchy-najlepszego dla Was Kaem super,że się odezwałaś uwielbiam Twoje pisanie oj wspomnienia mnie one chwilami nie dają spokoju i jak bumerang powraca pytanie czemu tak się musiało stać,jutro mój Aniołek kończył by 2 lata jak urodził by się w terminie,no i na jutro pierwszy termin z OM porodu Gniewusia mam ciarki i ogromny strach ale jutro wizyta mam nadzieje,że dotrwam i że lekarz mnie uspokoi. Miło czytać jak Maluszki tak fajnie rosną niedawno jeszcze czekałyście na nie a dziś maja juz po 4-5 miesięcy magiczny czas za Wami/Nami i przed nami również. Mój mały Gargamel stoi przy mnie i woła kawy,Adusia oglada baje i zajada śniadanko,a Gniewuś fika w brzuchu-cudne to wszystko marze jedynie o tym by bezpiecznie Go sprowadzić na ten świat ale to już chyba pisałam! Jak się mają brzuszkowe Mamy z bliskim finałem co u Was? Dla Maluniów po drugiej stronie brzuszka wielki buziak dla Was od ciotki Klotki. Rozpisałam się od rana ale co tam może później nie będzie czasu. Miłej niedzielki życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) kaem brakowało Cie na forum. twoje wpisy zawsze działają na mnie wzruszająco- potrafisz myśli ubrac w słowa. Ja staram sie nie wracać do przeszłości żyje przyszłością chociaż kiedy zapada noc tysiące myśli kotłuje sie w mej głowie. Buziaki dla małych buntowników :) Agata do buntu dwulatka mam jeszcze troche czasu na szczescie hehe Kochana doswiadczysz tego :) musisz w to uwierzyc a wtedy sie spełni to marzenie :) wiem że ciezko teraz o tym mysleć ale zobaczysz minie troche czasu i bedzie łatwiej. eterno a może zamiast wódki jakies wino ;) Buziaki kochana Kasiu jak sie czujesz? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za zyczenia . Goscie juz poszli wiec mam chwile zeby skrobnac ale nie za dluga bo za moment tostatnie karmienie. Mala dzis byla w miare grzeczna , chyba pierwszy raz byli u nas goscie a ona nie wyla w nieboglosy z powodu kolki heheheh. Mowiecie ze jest cos takiego jak bunt dwulatka ? hehehe To mam jeszcze sporo czssu zeby sie przygotowac. Emma konczy 3 mieisace we wtorek. Jej jak ten czas szybko leci. Buziaki dla Was wszystkich. Kasiu G, czekamy jutro na wiesci. Wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mój kochany buntownik właśnie lula wiec dopadłam do netu :) Kto chce kawy? prinzesska co u Ciebie? MONIAA martwie sie gdzieżeś?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Wróciłam z wyników i stwierdziłam jedno,że chce juz rodzić, starsze Panie mnie wyprzedzają na ulicy idąc kolebie się jak kołyska no i do tego ten stres i nerwy żeby czegoś nie przeoczyć ehhh Po wizycie dam znać co u Gniewusia. Ja kawke wypiłam ale jeszcze jedna nie zaszkodzi :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) katie jestem jestem,pisałam ci przecież sms :) jestem już 3 tydzień u mamy bo w tamtym mieszkaniu grzyb i wilgoć. a tu czekamy na nowe mieszkanko,aż wyprowadzą sie poprzedni lokatorzy (miało ich nie być już od 1 lutego,a nadal siedzą :/,do końca lutego mają czas). U mamy na chwilke wejde na neta na laptopie szwagra, w przyszłym tygodniu mam nadzieje,że będe już częściej na swoim. Tymek rośnie,maly łobuz sie robi ,skończył już 5 tyg :) w przyszły poniedziałek bioderka mamy,a we wtorek szczepienia. Mały ma alergie na białko krowie,pije bebilon pepti,no i delikatne kolki,podajemy bobotic. Piersią już nie karmie. i źle mi z tym :( jak czytam że niektóre babki ściągają po 200-300 ml mleka to płakać mi sie chce :( i ten terror laktacyjny brr he he tęsknie za brzuszkiem troche,tez tak macie? groszkowa przykro mi z powodu babci ;( Eterno,Katie,Kaem,Ewcia,Florka,Kasia G i reszta kobitek pozdrawiam Was gorąco i buziaki dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja sciagalam po 600ml na raz ale wtedy tylko sciagalam (chlopcy lezeli jeszcze na oddziale) a jak juz w domu karmilam sama piersia to ilosc sie zmniejszyla powiem wam ze ciezko jest karmic bliznieta naprawde nie sadzilam ze az tak ,ja w zasadzie tylko ciagle karmilam bo karmic noworodki dwa naraz to prawie niemozliwe w pojedynke a ja bylam sama w domu:( bardzo przezylam rezygnacje z piersi trwalo to dluuugo jedno co to to ze im podawalm piers jak mieli ochote possac a potem dostalam zapalenia drog moczowych z krwiomoczem i antybiotyk calkowicie zakonczyl karmienie:(:(:( mam nadal pokarm ale juz nie probuje bo wiem ze nie dam rady.Chlopcy rosna zdrowi jedza duzo sa syci i szczesliwi czego chciec wiecej a pokarm moj mam jeszcze pomrozony i raz na jakis czas im go podaje zeby lykneli troche przeciwcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×