Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Florka a jaki masz smoczek? my juz od dawna mamy 2. mój jak płacze to smoka i tak go ciągnie jakby miał go zjeśc,po chwili próbuje znów i tak samo. w gościach to aż wstyd troche,takie cuda odprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tez mam smoka 2, ale moja pije mleko Bebilon Comfort, ktore jest troche gestsze niz zwykle, wiec musze poszerzac dziurki odrobine, bo se zapychaja. Moze czas przejsc na smoka 3 . Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mam pomysły na te nasze dzieci. właśnie pożarłam pół czekolady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia damy rade :-) ... jakos damy Sprawdz moze jemu sie tez ten smoczek zapycha . Moja dzis byla marudna okropnie. Nic jej nie pasowalo. Moze zabki zaczynaja isc, bo ssie reke caly czas. Potrafi cala do buzi wpakowac a potem sie krztusi. Smieje sie ze jej ta lapka calkiem rozmieknie i odpadnie hehe. Ale dziaselka nie sa czerwone ani temperatury tez nie ma. Kolka sie skonczyla to bedzie zabkowanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,raczej sie nie zapycha ale sprawdze. u nas tfu tfu tfu też kolki nie ma. tfu tfu tfu ale bobotic podaje cały czas.... Florka Emma juz duża pannica to zębolki mogą iśc :) albo pogoda tak też może działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Tymus juz na pewno kolek miec nie bedzie bo one zwykle pojawiaja sie ok 3 tygodnia i przchodza ok 3 miesiaca, wiec on juz za duzy jest :-). U Emmy skonczyly sie gdzies jak miala 2,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........33.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................29.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 Kasia G............35.............Kalisz...........Antoni Gniewko 12.03.2012.....cc.........40tc ada111..........24.........zach.......Igor.......16.03.12 .......sn.......39/40 Wunia.........33.............N-ko......Gabriel.....27.03.2012......cc.....40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co i Migreny? Jędrzej będzie miał roczek niedługo. Czytalam na obumarłej,że 6 kwietnia ma miec cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ciekawe co u Migreny, rzeczywiscie pisala ze ma miec wywolywany porod 6 tego kwietnia czyli to jutro. Pewnie sie odezwie juz niedlugo jako szczesliwa mamusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My dzis po lekarzu i po szczepieniu :) Maly caly i zdrowy i wazy 7800 :) Taka dluga drobinka :) Jesli chodzi o kolki to u Gracjano minely ok 3 - 2 miechy temu :) Zabkowanie przeszedl nawet dzielnie bez goraczki bylo male marudzenie :) Teraz ida 1 na gorze i jest troche gorzej przy jedzeniu placze a jak sie zassie to juz lepiej :) Tez czesto robi jazdy przy jedzeniu dziasla sa napuchniete szczypia go :O czasami tez dzieci tak sie zachowuja jak w buzi jest stan zapalny lub plesniawki takze trzeba to sprawdzac :) Maly wykapany nakarmiony i spi :) Wunia sliczne imie tez je bralismy pod uwage :) Jak sie czujecie? Milego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój skarbuś też już smacznie śpi :) nawet nie wykłócał sie o dziwo o spanie dzisiaj :) Zmykam posprzątać w ciągu dnia za mało czasu bo mały śpi po 15 min :O Wuniu imię piękne :) jeszcze raz gratuluję ❤️ niech rośnie Ci zrowiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuniu gratuluje wam. I reszcie ktorej jeszcze nie gratulowalam. Pozdrawiam wszystkich. U mnie bez zmian...nic nowego... Ciazy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, cierpliwosci. Na pewno sie uda ale trzeba wrzucic na luz. U nas sie nie udawalo przez rok po 2gim poronieniu, mimo tabletek , staran itp, a jak wrzucilismy na luz bo zaplanowalismy wyjazd na swieta Bozego Narodzenia to zaskoczylo. Niestety ciaza przestala sie rozwijac. Potem okazalo sie ze przyczyna byl zespol downa. A za msisiac od straty znowu bylam w ciazy i teraz Emma jest z nami . Glowa wiec do gory. Uda sie i Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jjz stracilam zupelnie nadzieje ze uda sie naturalnie. Czekamy tylko na pismo z samu i bedziemy za 2, 3 miechy do icsi podchodzic. Florka czasami wrzucenie na luz tez nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz stracilam zupelnie nadzieje ze uda sie naturalnie. Czekamy tylko na pismo z samu i bedziemy za 2, 3 miechy do icsi podchodzic. Florka czasami wrzucenie na luz tez nie pomaga. Wesolych swiat wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wunia serdecznie ci gratuluje ;) twój synek urodził sie w urodziny mojej córeczki :) U mnie brak czasu :) z czego jestes szczesliwa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, wiem ze nie jest latwo. Moja przyjaciolka wlasnie miala 5 IVF bez powodzenia, ale u nich jest powazny problem z plemnikami a wlasciwie jest ich brak. Nie poddaja sie i beda chyba probowac jeszcze raz. Ja namawialam ich zeby tez rozwazyli adopcje, bo uwazam ze kazde dziecko moze dac szczescie. No ale to bardzo indywidualna sprawa. A u ciebie jest jakis konkretny problem zdiagozowany czy po prostu sie nie udaje mimo ze sie staracie? I jak dlugo sie staracie? Napisz jesli mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka nie bede sie wdawac w szczegoly-10 lat staran, 4 pononienia, niedrozny jajodow zupelnie drugi w zlym stanie plus zle zolniezyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane skladam wam zyczenia zdrowych radosnych i spokojnych swiat Wielkanocnych spedzonych w gronie najblizszych smacznego jajka i mokrego smigusa - dyngusa :) Duzo odpoczynku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam: zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Ps. u nas bez zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny, przy wspólnym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×