Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Hej Babeczki, u mnie dzis sloneczko. Nareszcie. Wybieramy sie z emma na zakupy. Czy ktoras cos wie co u Migreny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ No to wielkie GRATULACJE dla Migreny i buziaki dla Poli. Może kawusia popołudniową strzelimy :P Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo, jest tu ktos? Moze kawka? Jesli macie kontakt z Migren to tez przekazcie jej ode mnie gratulacje i buziaczki dla Poli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) U nas nocki fatalne Gracjan budzi sie o 2 w nocy pozniej o 4 i na dobre o 6 :O ale za to w dzien ma dluzsze drzemki :) Jest zimno pochmurno i jakos tak smutaśno :( Kto pije kawusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahahaha
groszkowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie? Cieszę się, że u Was się układa. Kasiu G. ucałuj Olusia! Ja właśnie ma półmetku, ale strach wcale mnie nie opuszcza... Ściskam i życzę wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ja rok temu o tej porze tez bylam na polmetku :) Termin mialam na 11. 10 a urodzilam 28. 09 :) Ehhhhhhhhh wspomnienia :) 3mamy kciukasy :) Powodzenia :* Wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakab82
Jestem tutaj nowa nie moge dac sobie rady stracłam moja ukochaną kornelcie w 29 tyg moj kochany Aniołek 6.05.2012 KORNELCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaakab bardzo mi przykro :( teraz zadne slowa i czyny nie sa w stanie ukoic Twojego bolu :( smierc dziecka dla matki jest czyms najgroszym co moze ja spotkac w zyciu :( nie przyspieszaj niczego daj sobie czas na zalobe smutek łzy ... z kazdym dniem bedzie mniej bolalo chociaz wewnetrzny bol nigdy nie minie ... u mnie za miesiac beda 2 lata a kazdego dnia modle sie za mojego aniolka i wierze ze jest wsrod nas ... teraz jestes aniolkowa mama ale wierze i zycze Tobie tego abys doczekala sie macierzynstwa tu nie ziemi!!! A wiadomo co bylo przyczyna straty coreczki? Jak sie czujesz fizycznie i psychicznie masz wsparcie najblizszych? Tulam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaakab, bardzo wspolczuje. :-( Nie ma chyba nic gorszego na swiecie niz smierc wlasnego dziecka. Tak jak pisze Groszkowa , z czasem bedzie lepiej, ale zapomniec sie nie da. Przytulam Cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIZYCZNIE JEST OK GORZEJ Z MOJA PSYCHIKĄ, CZASAMI NIE DAJE RADY JEST MI ZLE SZUKAM WINY WE WSZYSTKIM ,TAK BARDZO BRAKUJE MI MOJEJ CÓRECZKI ŻE SERCE PEKA Z BÓLU JUTRO MIJAJA DWA TYG JAK JEJ NIE MA JEST OGROMNA PUSTKA I ŻAL TAK BARDZO TO BOLI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75
hallo Aniolkowe mamy przeczytalam wasze forum czasami wyplakalam sie tez ja zaraz bede rodzic....i im blizej tym bardziej mysle o moim aniolku 07.09.2010 urodzilam synka juz martwego praktycznie o czasie w 34 tyg dowiedzialam sie ze jest bardzo chory i nie ma najmniejszych szans polowe tego okresu nie pamietam........najgorzej ze od mojej mamy nie mialam wsparcia wrecz byla zdziwiona ze zdecydowalam sie nosic ciaze do konca.....nie bede opisywac co bylo mowione... chce tylko napisac ze niewazne kiedy nasze maluchy odchodza bol jest okropny i stwierdzenia typu nic sie nie stalo mnie wpieniaja zycze wam wszystkim wszystkiego dobrego i nie musimy sie naszego bolu wstydzic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dawno nie pisałam.. witam nowe aniołkowe mamy.. u Nas każdy dzień podobny do poprzedniego :) Fifi łobuzuje cały dzień i mamusia nie ma czasu na neta :D na szczescie przesypia całą noc. BUZIAKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama,maminka,mamunia...najpiękniejsze słowo pod słońcem. Tym które słyszą już te słowa Gratuluje wiemy,że nie ma piękniejszego gestu jak wyciągnięte rączki i słowo mama Tym które usłyszą te słowa niebawem i w przyszłym roku bedą tuliły swoje maluszki życze wytrwałości ale wierzcie mi warto jest czekać Wszystkim Maminkom życze pięknego dnia,słoneczka i uśmiech naszych najpiękniejszych Kwiatuszków. P.S Jutro nas nie ma wiec życzenia już dziś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Dziewczyny no to po kawusi i na spacerek :) Co u Was?? Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piekne :) U nas przez weekend byli goscie a dzis swietujemy 8 miesiecy Gracjanka :) Wow jak ten czas sleci :) Ten moj synus jest taki kochany :) Coraz bardziej komunikatywny usmiechniety slodki :) Zaczyna wolac baba mama ne nie i ogolnie opowiada po swojemu :) Smieje sie do wszytskich nikogo sie nie boi - takie cyganskie dziecko :) Pogoda dzis fatalna zimno i pada :O jutro juz ma byc lepiej to bedzi edlugi spacerek :) Rodzice w sobote jada nad orze na 2 tygodnie i bedziemy mieli luz ;) oni od nas tez :) Kochane no wlasnie co u Was? Jak dzieciaczki? A co slychac u starajacych sie? Pozdrawiam milego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................29.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 Kasia G............35.............Kalisz...........Antoni Gniewko 12.03.2012.....cc.........40tc ada111..........24.........zach.......Igor.......16.03.12 .......sn.......39/40 Wunia.........33.............N-ko......Gabriel.....27.03. 2012......cc.....40 ewwwa........26.........podkarpacie........Anna,Aleksandra ....cc ..41 pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamusie równiez te nowo przybyłe tule Was szczególnie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Ania urodziłą sie 15.05/2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa wielkie gratulacje :) duzo zdrowka i dla Was a Ania niech zdrowa rosnie i przynosi Wam radosc :) a Wy pekajcie z dumy :) Chyba przyciaglam Cie myslami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Dzień dobry Buziaki dla Wszystkich naszych Dzieciaczków tutaj i po drugiej stronie tęczy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wszystkiego naj dla dzieciaczkow tu na ziemi w brzuszkach i w niebie 🌼 Dzis mialam sen snilo mi sie ze mialam malutka dziewczynke Gracjan tez juz byl byla taka sliczna i miala czarne wloski :) a za jakis czas znalazlam sie w szpitalu i lekarz mowi ze poronilam i dziecka nie ma :( :( :( zbliza sie druga rocznica jak stracilismy nasze pierwsze dziecko moze dlatego mam takie sny :( no i moze to byla wlasnie dziewczynka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego dla wszystkich Dzieciaczków . U nas ok, Zuzka juz wszędzie staje, oczy dookoła głowy :) Ewa gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×