Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................12.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN kochane dziewczyny w szczególności nowo przybyłe,tule mocno! wydawało mi sie że czas stanoł w miejscu po stracie dzidziusia,ale jak widac po tabelce 5 cykl po stracie.Sama nie wiem kidy to zleciało.głupie gadanie że czas leczy rany,ale chyba coś w tym jest.Po drodze nowe pronblemy,nowe smutki,ale i RADOŚCI.TRZEBA ŻYĆ DALEJ:) bo nie żyjemy tylko dla siebie napewno każda ma rodzine ,przyjaciół-jesteśmy im potrzebne.A nasze marzenia o dziecku napewno sie spełnią,tylko to wymaga czasu i niejednokrotnie wiaderka wylanych łez(coś o tym wiem).Narazie zawieszam staranka ,ale dalej marze....................................... ❤️monia_a i magduha!! kocham Was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w pięny słoneczny poranek:) abi GRATULACJE:) groszkowa najlepszego:) Gosia z bobo dobrze, chodz jestem juz w 20 tygodniu, a jeszcze nie czuje nic w brzucholu, mam teraz bardzo to obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim wszem i wobec❤️alez pogoda u mnie, wiosna pelna geba:) az sie zyc chce:) mnie ostatnio czas uplywa na rozdzielaniu moich psow bo sa tarcia miedzy paniami:( ale walcze jak lew zeby sie polubily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytania Dostałam ze szpitala informację o urodzeniu martwego dziecka kazali mi z tym do USC tam odmówili mi przyjęcia bo nie mam wpisanej płci.Czy po badaniu histopatologicznym będę ją znała? Położna w szpitalu powiedziała,że należą nam się jakieś pieniądze - nie słuchałam jej wtedy. Ja oficjalnie- na papierze nie pracuje korzystam z ubezpieczenia męża on pracuje normalnie na stałą umowę o pracę i prowadzi działalność.O czym ona mówiła? orientujecie się może? korzystałyście z czegoś takiego? A teraz te dobre info: dziś trafiłam w końcu do lekarza który się przejął, wysłuchał i zlecił "milion" badań.Wkurzył się ,że z takim kaszlem w ciąży już dawno ani moja internistka ani mój ginekolog mi ich nie zlecił!Najważniejsze,że wszystko tłumaczył.Oglądając mój wypis ze szpitala mówił,że nic w nim nie ma - po prostu zrobili łyżeczkowanie i koniec tematu.Zszokowany był ,że kobiecie w ciąży z taką przewlekłą infekcją kazali zrobić tylko badanie na wirusowe zapalenie wątroby B C .Najważniejsze ,że powiedział że robimy wszystkie badania a potem zmieniamy ginekologa bo pani jest potrzebny porządny ginekolog a potem ZACHODZIMY W CIĄŻE aha dziewczyny dziś 4 dzień po zabiegu ja nie krwawiłam po prawie wcale a dziś zaczęłam - czy powinnam się tym niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga ja w ogole nie orientuje sie w tych zalatwieniach w usc itd wiec tu nie pomoge. Czyli sa jeszcze prawdziwi lekarze ktorym zalezy na zdrowiu pacientek :) Tak jak powiedzial znalezc dobrego gin odczekac troche i znow zaczac starania :) Kochana jesli chodzi o krwawienie po zabiegu to moze byc roznie mamy rozne organizmy i roznie reagujemy niektore kobiety maja tak ze jeszcze przez 2 tyg krwawia a sa katie ktore nic i czekaja na 1@ musisz obserwowac co sie dzieje z Twoim cialem gdyby cos nie tak to pedem do dobrego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos gdzies slyszalam ze matka intuicyjnie podaje plec dziecka tak jak czula i tak wpisuja w akcie zgodu ale glowy za to nie dam sobie uciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej str 1224 na forum CIAZY OBUMARLEJ agniesiulka cos o tym pisala wiem ze dziewczyna duzo wie w tym temacie to zapytaj ja na forum napewno udzieli rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - chciałabym Wam tutaj kliknąc zdjęcie ale nie wiem jak zrobić żeby się pokazało. MOrze dzisiaj przepiękne!!!!!! A może byśmy założyły jakiś album na nasze zdjęcia? Kiedyś jak pisałam z dziewczynami jako ciężarówka to założyły na galeriusie konto do którego podałysmy sobie hasło i tam gromadzić można było swoje buźki i nie tylko, też różne fotografie np. krajobrazów, zwierzaków ipt:) Może też podoba Wam się ten pomysł i któraś wie jak zrobić taki album????? To pytanie do stałych bywalczyń topiku :) - Wypowiedzcie się - ok? Marylka - ale ten czas leci.JUż 20-ty tydzień!!! Jeszcze Cię ten Ludek skopie zobaczysz :) :) :) Abi - SUPER WIADOMOŚĆ!!!!! Gratulacje!!! Magduha -odezwij się!!!! Co Z Tobą się dzieje????? kopę lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie wrażenia że
do groszka na pomaranczowo pisze UBAŚKA???????? czy ktoś tak jeszcze uwaza???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie wrażenia że
do groszka na pomaranczowo pisze UBAśka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Dzisiaj padnieta jestem, cala noc jak zwykle nieprzespana, rano zawiozlam meza do pracy, pozniej pojechalam do mechanika, teraz skonczylam salatke pieczarkowa i dopiero wolne. Aga Braun -----> tak sie moze dziac po zabiegu, tez mialam podobnie tak jak Ty, jak zwykle polecialam z tym do lekarza, z reszta jak z kazda inna rzecza hihi i powiedzial, ze mam sie uspokoic, bo nic sie nie dzieje. Marylko -----> pierwsze ruchy swojej dzidzi poczułam w 21tc i to jeszcze musialam sie dobrze wsluchac, a nie naleze do osob otylych, takze spokojnie, masz jeszcze czas. Poczekaj do 23tc, a na pewno sie uspokisz:) Chyba, ze moze nie jestes tego swiadoma, a dzidzia juz daje znaki poprzez przelewanie sie w brzuchu i bulgotanie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Nie mam pojecia kto kryje sie pod pomaranczka... Krakersik buziaki... Ja mam 5 kwietnia termin na przymiarki sukni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Aga z tą płcią domniemaną to zapis niby jest ale jak by go nie było,mój szpital powiedział,że tego nie stosują i mimo poruszenia nieba i ziemi nić nie wskórałam a chciałam tylko 8tyg macierzyńskiego.Trzymam kciuki za Ciebie obyś załatwiła pomyślnie. Ciążowe Dziewczyny ciesze się,że u Was wszystko dobrze czas leci niesamowicie nie moge się już doczekać kolejnej Mamuni dopisanej do tabelki. U nas nadal wojna z myślami co robić boje się,że się poddam i zostane na lodzie,na tą chwile wracam do pracy,a z tym nastawieniem które mam to wiem,że długo nie popracuje. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........20..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................12.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Dzień dobry wszystkim:-) Uaktualniam tabelkę :-) Nowo zaciążonym dziewczyną serdecznie gratuluję a tym co się jeszcze nie udało wytrwałości życzy bo warto:-) Marylko nie denerwuj się , ja również już w 20 tc i niestety nic nie czułam, ale wczoraj byłam u lekarza a on powiedział że jeszcze na czucie ruchów mamy okolo 2 tygodni, więc cierpliwie czekam:-) Ale powiem szczerze że od wczoraj czuję jakby mnie ktoś od środka smyrał po brzuchu więc to może TO:-) No nie wiem też mam to dokładnie obserwować. Poza tym mój synek rośnie pięknie i zdrowo :-) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kasia G powrot do pracy napewno jest trudny wiedzac ze w domu jest taki maluszek ktory na spotrzebuje ... ale dasz rade!!! Zobaczysz na rozwoj sytuacji ... Malgosia witaj super wiesci czyli jestes juz na polmetku extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa wiem,że nie dam bo wiem jak było z Adą,ale mimo wszystko dziękuje za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko wiem ze trudna decyzja, bądz twarda:) Mnie tez czeka trudna decyzja za kilka miesiecy i tez nie wiem co zrobie. Trzymaj sie Kochana MAłgosia nareszcie sie pokazałaś:) Wiedze ze z tygodniami idziemy łeb w łeb, na kiedy masz termin?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako Aniołkowa mama(z moim pierwszym aniolkiem miałam termin na 21 stycznia), i mama styczniowego szczęścia życzę wszystkim starającym się szybkiego zafasolkowania a zaciążonym szczęśliwych 9 m-cy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Dziękuje za wszystkie odpowiedzi! Dziewczyny gratuluje tym wszystkim które są w ciąży!!! Dziękuje ze jesteście dzięki Wam wierzę ,że i mi sie uda Dziś cały ranek spędziłam w szpitalu na badaniach.Lekarz zlecił mi ich łącznie 12 a tylko za toxoplasmozę musiałam zapłacić .Jestem miło zaskoczona- ta pielęgniara która w poniedziałek była taka nie miła dziś okazała się Aniołem.Nie chcieli mi cytomegalii zrobić na fundusz a ona wywalczyła że zrobili, zostawiła kolejkę pacjentów,żeby ze mną iść do biura i to wyjaśnić i litowała sie,że mam takie posiniaczone ręce od tych wszystkich pobrań Jutro wyniki większości tych badań i wynik z przeciwciał - strasznie się boję ale mam nadzieję że dowiem sie dlaczego ??? Dziś dopiero 6 dzień po stracie a ja czuje że już rozpoczęłam nową drogę :) jestem pełna nadziei ale i leku Buziaki dla Was Dołączam do Waszej tabeleczki i mam nadzieję,że nie długo wskoczę do środkowej ;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni..........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................12.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko termin mam na 08/08/2011 :-) Ale już wiem że od 28 tc będę leżeć na patologii chyba że wcześniej będzie się cos dzialo no i niestety duże jest prawdopodobieństwo porodu przedwczesnego ale myślę pozytywnie i cieszę się tą ciążą jak tylko potrafię:-) Mam nadzieję że tym razem się uda:-) A podczytuję was bardzo często, rzadziej piszę bo nie lubie strasznie tych pyskówek pomarańczek. Nie wiem co je nakręca , czy im to przyjemność sprawia ale niestety mnie to nie bawi a wręcz przeciwnie , szybko się denerwuję dlatego wole przemilczeć. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwuje kawke... Moj M pojechal do kliniki oddac zolnierzyki do przegladu i zamrozenia. W koncu mamy to juz z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...ale to bedzie sie ciagnac jeszcze.... Sprawa trafila do sadu a to bedzie sie miesiacami ciagnac. Narazie wplynal pozew do sadu i czekamy na jego ze tak powiem akceptacje. Moze stac sie cud ze moja ubezpieczalnia na widok pozu sadowego ugnie sie i zgodzi sie na pokrycie kosztow,jak nie bedziemy sie procesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Ja też zapijam kawusie-zapraszam. Księżniczko trzymam kciuki-uda się! Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie 9 miesiecy temu stracilismy nasze dzieciatko byl to piatek i 25 dzien miesiaca :( Mam nadzieje ze to dzieciatko - Nasz Aniolek czuwa nad nami i nad dzidziolem w brzuszku ... Pamietam ten dzien jakby to bylo wczoraj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa dla Twojego Maluszka 🌼 wierze w to,że patrzy na Was z góry i ma wszystko pod kontrolą Jemu przecież bliżej do Szefa i pogadać z Nim może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×