Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość tez was czasem podczytuje
Groszkowa zmien cos w swoim zachowaniu,ja tez uwazam ze nie jestes w porzadku.twoje zachowanie czasem mnie szokuje.znajac ciebie zaraz mnie zjedziesz,ale trudno.mam prawi wyrazic swoje zdanie.i tak jak wiekszosc nie darze cie sympatia.uwazam ze jestes zlosliwa i strasznie sie chwalisz.no ale to twoja sprawa.tylko czsem sie zastanow.bo wytykasz bledy pomarancza a sama nie jestes w porzadku.takie moje zdanie reszcie dziewczyn z calego serca kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Braun ja robilam badania na wlasna reke, chodze prywatnie do gina i niestety badania sa odplatne. U nas w osrodku zwykly lekarz nie da skierowania na te badania, trzeba je miec od gina. Toxo, cytomegalie i przeciwciala kardiol. mozna zrobic od razu. Z reszta musisz sie wstrzymac, bo to hormony i musza dojsc do siebie po okolo 3 m-cach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe mnie piersi bolaly jeszcze jakies 2tygodnie po zabiegu, ale to jest sprawa indywidualna kazdej kobiety. Jezeli chodzi o pomaranczki, to na prawde nie powinnyscie teraz denerwowac kobiety, ktora jest w ciazy. Nie daj Boze, ze pozniej wynikna z tego jakies komplikacje, nie pomyslalyscie o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe kolezanki... Ja mam za soba meczacy dzien... Hey a kto jest w ciazy? Pomaranczka przyznaj sie... My odkladamy narazie starania. W piatek moj M jedzie do kliniki na spermiogram i zamrazanie. 1 kwietnia ma isc na tomografie komp glowy podpatrzec gruczolaka przysadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Otwiera mi sie noz w kieszeni kiedy komus brak odwagi i pisze jako pomaranczka. Serwuje kawke. Doszla nasza ksiega gosci, poduszka na obraczki,zaproszenia sa gotowe. Oferta cateringu tez doszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś po kolejnym badaniu bety hcg. Wyniki po 16stej, proszę o kciuki bo jesli bedzie więcej niż 300 to znaczy że jest pozamaciczna ;( Zaczerniłam sie własnie dlatego by uniknąć potem nieporozumień. A wg mnie dziewczyny najlepiej ignorować co pomarańczowe coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inna ja...
Prinzesska przyznam sie ale jak juz bede wiedziala na czym stoje ,wiecie wszystkie ze to nie takie latwe mocno wierze ze wszystkie tu zajdziemy w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi dziś mam kryzys od rana wyję Miałam dziś pobieraną krew żeby wysłali ją do szczecina sa w niej przeciwciała w czwartek po południu będę miała wyniki jakie to są przeciwciała. Czy któraś z Was miała/ ma przeciwciała? O co w tym chodzi? Nigdy nie miałam żadnych operacji nie miałam przetaczanej krwi i położna w szpitalu mówiła , ze mogłam wcześniej ronić i nawet o tym nie wiedziałam a mój organizm wytworzył przeciwciała - jest to możliwe bo od 3 lat miałam spiralę, a ona chyba tak działa.Tylko co to oznacza dla mnie ? czy będę mogła mieć dzieci? czy będę mogła donosić ciąże? Jeśli któraś coś wie proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Obecosc przeciwcial moze wskazywac na autoimmunogie tzn organizm wytwarza przeciwciala odrzucaj2 ciaze. przestan plak2 kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o myslam ze masz minusową grupe i dlatego sa jakies problemy. np ja mam (-) wiec jak poronilam w zeszlym roku to dostalam zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! U nas dzisiaj wieje moooocnooo..... Morze wzburzone ...., ale świeci piękne sloneczko, ani jednej chmurki na niebie. Ogromnie się cieszę, że jeszcze jesteśmy tutaj aż do soboty :) Co się znowu na na tym topiku dzieje? Czy te pomarańczki nie mają własnych spraw, tylko ludziom d..... ę zawracają ...... Zajmijcie się czymś ludziska i dajcie innym spokojnie żyć. Przede wszystkim zejdźcie wreszcie z Groszkowej. Ona chyba nic Wam nie zrobiła!!!!! Poza tym jakiś szacunek kobiecie w ciąży się chyba należy - co nie? Najbardziej śmieszy mnie to, że jej tak naprawdę raczej nie znacie, a non stop oceniacie.... ech.... szkoda słów.... Prinzesska - coś się u Was ruszyło.... :) Marylka - jak się miewa Twój " Ludzik"???? Krakersik, Ada, Abi :) Witaj Ewe prolaktynka, oraz braun aga - szkoda że w takich okolicznościach , ale mimo wszystko miło poznać. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Wpadam tylko na chwile by zostawic po sobie jakis ślad.... U mnie tydzien spokoju i znowu cos nowego :( W zeszłym tygodniu musiałam zacząć brać Fenoterol bo dostałam lekkich skurczy, a dziś znowu mam lekkie sączenie sie jakby wód, o 20 lekarz, boje sie.... Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga musisz poczekac na badania krwi i histo pat wtedy pojdziesz do lekarza i on wszystko Tobie wyjasci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne moje. witam wszystkie babeczki i pozdrawiam serdecznie, te nad morzem i te w gorach, te na nizinach i na rowninach, a takze te z dala od ojczyzny. u mnie taka wiosna piekna, wlasciwie, to jak lato, wiekszosc ludzi w krotkich rekawkach biega. a my tacy chorzy :(, tzn. chlopcy i ja - i wszyscy mamy antybiotyk. masakra jakas. ja juz chce byc zdrowaaaaa. jeszcze nasz lekarz tak mnie wkurwil, ze glowa mala. wrrrrrrrr jutro kolejne usg. mam wieeelka nadzieje, ze wszystko w porzadku... przed kazda jedna wizyta mam straszna schize, ehhh, szkoda gadac. buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem a co ile masz usg? Strach przed badaniami jest uzasadniony ... kazda aniolkowa Mama tak ma ... bede 3mala kciuki za pozytywne wiadomosci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZEK mam teraz usg co 2 tyg., ale to dlatego, ze chodze do early pregnancy clinic. z tego co kiedys slyszalam, usg co 2 tyg. robia do tygodnia, w ktorym doszlo do obumarcia. potem chyba juz jest co m-c. zobaczymy, jak to bedzie. poki co, od usg do usg. i za kazdym razem ten cholerny strach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................10..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................12.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś byłam u lekarza i wreszcie mogę wpisać się do tabelki środkowej :) Wszystko jest w porządku, choć muszę brać leki... Damy radę :) Będę trzymać kciuki za nas wszystkie - za cuda... Te już rosnące, i te czekające na poczęcie. Pozdrawiam serdecznie i wiosennie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi gratulacje :) Ja po lekarzu, na szczęście to nie były wody płodowe, natomiast nadal mam leżeć... Byle do 36tyg... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi gratuluje:) Marcelinko, a Ty sie nie martw i wypoczywaj:) Pozniej juz nie bedzie odpoczynku, wiec zbieraj sily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun aga ja miałam problemy z przeciwciałami i leczyłam się w Łodzi u prof. Tchórzewskiego immunologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Abi witaj w srodkowej tabelce jestem pewna ze bedzie nas tam przybywac w zawrotnym tempie :) dbaj o siebie i malca pod Twoim serduchem :) marcelina widzisz uspokoilas sie po wizycie :) Jesli trzeba lezec to bedziemy dla dzieciatka wszystko ja tez mam raczej lezec i odpoczywac oraz jak najmniej nerwow i stresow :) Kaem ja mam tak samo od wizyty do wizyty a strach non stop ale musimy pozytywnie myslec :) Ja dzis fatalnie spalam :O Moze w podswiadomosci juz balam sie dzisiejszego dnia :( Dzis rozpoczynam 11 tc a 9 miesiecy temu zarazem rozpoczelam i skonczylam 11 tc bo bo o 11 zaczelam plamic potem szpital i horror jak minie 11 tc to bede troche bardziej spokojna :) Poza tym dzis z moim mezulkiem ochodzimy swoja rocznice 8 lat zwiazku :D to niewiarygodne ze juz tyle czasu minelo :) Jak sie poznalismy ja mialam 19 lat szczeniara a teraz dobiega sie do 30 :) U mnie pochmurno i zimno na szczescie dzis nie musze nigdzie wychodzic :) Zycze milego i spokojnego dnia 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................12.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z CAŁEGO SERDUCHA ŻYCZĘ WSZYSTKIM STARAJĄCYM SIĘ I JUŻ TYM CO ZASZŁY POWODZENIA!!!!!!!!!! JESTEŚCIE DZIELNE DZIEWCZYNY I PODZIWIAM WAS ŻE TAK DAJECIE SOBIE RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×