Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

rzeszow - niby tak ale odległosc jakas tam jest, niby godzinka drogi ale zawsze to poswiecenie........ oj chyba faktycznie sex staje sie problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszow
moze z jej punktu widzenia tak ;) ale jakos mi niespecjalnie to pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
ewelina wstaw maila w opis konto na chwile to wymienimy skypa, albo ja zrobie sie na czarno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszow
ewelina ja wyznaje taka zasade ze wole troche dalej od swojego miejsca zamieszkania poszukac zeby pozniej uniknac dziwnych sytuacji, zycie bywa zlosliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina jak chcesz to pogadamy na gg czy cos , jak popiszemy o swoich 2gich polowkach moze sie bedzie dalo zasnac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , zastanawiam sie na ile tu sciemniacie bo albo ze mna jest cos nie tak albo moj maz jest jakis nienormalny, on nie miał nigdy takich akcji zeby jakos tam zrywac majtki / choc byłabym pewnie w siodmym niebie/ czy tez jazda na drzwiach jak to piszesz tomaszu nie jest mozliwe abysmy potrzebowali dokładnie tych samych rzeczy a zupełnie nie mogli ich dostac, bo ja sie tak czuje - z moim mezem to nie jest realne. Wzbudzac w nim jakas zazdrosci,- chyba nie potrafie doprowadzic o takich akcji, choc przyznam ze jak wyszłam do knajpy z jego kolega to nie dosc ze o malo nie nauczyłam sie latac / taka byla awantura/ a i sex był dosyc konkretny - ale to jednostkowe zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
ewelina czy Twoj nie jest chory z zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
wiesz ja nie napisalem nigdzie ze zona kiepsko mi daje, tylko ze malo i zwykle krótko 15-20 minut i cmok.. a na drzwiach to sie zdazylo z 3 razy, ale raz tak hardcorowo, wiesz ja jej powiedzialem ze sie z kims umowie na kawe chociaz pogadac, ale z tym kiepsko chociaz raz sie umówilem i po kawie sie skonczylo zerwaniem kontaktu z mojej strony bo bysmy na 100% wyladowali w lózku zreszta to powiedzielismy sobie i dalem pass, zona nie wie nic o tym, ale nastepnym razem nie bede ukrywal flirtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszow
trzeba sobie jakos radzic ;) to co o tym sadzisz ewelina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
ala pies ogrodnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewelina- jesli chcesz pogadac to moj nr gg 283373_8 w brakujace miejsce wstaw cyfre ktura odpowiada ilosci podjetych przez ciebie studiow mgr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie staram sie dawac mu powodów do zazdrosci, raz wyszłam z jego kolega i była niezła afera teraz jest jak jest czy jest zazdrosny, napewno jest ale troche nie o zazdrosc mi chodzi a o jakies działanie z jego strony tomaszu wpisałam maila, nie chce wstawiac w stopke ewelinazn@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danny Boodmann td lemon 1900
Do ewelina121212 widziały gały co brały to po co wychodziłaś za mąż za analfabetę seksualnego a teraz marudzisz ze to nie jest trzeba było pomyśleć przed ślubem nie wierze ze nie wiedziałaś o tym ze twój facet nie ma aż takich potrzeb seksualnych, a teraz masz o to pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
ewelina a ja podejrzewam ze on moze kogos mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszow
a ja podejrzewam ze ide bo jutro do pracy nie wstane ;) odezwe sie ewelina na maila to moze jakos sie umowimy :) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raczej nie jest to mozliwe, razem pracujemy , mniej wiecej wiemy gdzie przebywa ta druga osoba, do domu jedziemy razem ..... niby kiedy miałby sie spotykac z inna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
ewelina n dobra niech bedzie ze nie ma a ja mam pytanie jesli tak wyglada wasz dzień to kiedy Ty sie bedziesz spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina moze za czesto ze soba przebywacie? ile jestescie po slubie? ps.skype daje ulge na jakis czas,ale jeszcze bardziej po takich seansach ma sie ochote na bliskosc z innym czlowiekiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
trzy lata sa po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywykłam do pewnego planu dnia, niestety nie mam natomiast problemu z wychodzeniem z domu, on raczej zostaje z piwkiem i siedzi przed tv albo grzebie w tych swoich papierach do pozna Wlasciwie wystarczy marny powod aby wyjsc, kosmetyczka, jakis aerobik czy zwyczajne zakupy, wyjezdzam tez raz na dwa tygodnie do Krakowa - jakos mnie nie sprawdzał do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
hmmmmm jak sie chce to sie "pretekst" znajdzie aby sie wyrwać, no i studia w krakowie, a nocujesz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
to masz idelane warunki w tym krakowie by "odreagowac" ...zaraz a co maz robi wtedy jak cie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co maz robi wtedy? teo nie wiem, ale ile razy zadzwonie do niego to jest w domu albo u moich rodziców ,- ojciec mu w projekcie pomaga ostatnio wiec chyba raczej nie udziela sie towarzysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×