Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość ja z katowic
nie ściemniam, mówię dokładnie tak jak jest :( ja zawsze miałam większy apetyt, a 30stka to naprawdę magiczny czas, mam potrzeby jak nigdy przedtem...ale on, naprawdę nic...myślałam, że ma kogoś, że mnie nie kocha...nie mam pojęcia jak to rozegrać...myślałam, że odmawianie to domena kobiet, ale u nas to jego boli głowa, i to w zasadzie ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
No jatylko na własne ręce:) liczyć mogę a czasami chcę coś więcej. Anie dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie co za ludzie, to ja myslalem ze faceci to maja tak jak mniej wiecej ja czyli jak mi sie niechce to znaczy ze chory jestem i to powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
masturbacja..dobra, ale doraźnie, mnie trzeba faceta z krwi i kości...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
bydgoszcz? kurcze kawał drogi, ale moze w podrozy sluzbowej kiedys bede? tylko do tego czasu mi uschniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez ciagle jakos kreci, zmeczony, tak ale przeciez nie zawsze człowiek jest zmeczony. Jesli pojawi sie temat dziecko to jest sex a potem znowu czekam i prosze i sie osmieszam jak ostatnia idiotka tez sie zastanawiałam ze moze ma kogos,ale raczej to nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Słowo suchość i pokrewne są mi obce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
cóż, mały wozie, niestety w tym temacie jak widać równouprawnienie jest;) tyle tylko, że kobiety, z racji skomplikowanej psychiki wszystko przeżywają bardziej dosłownie, moja samoocena sięgnęła absolutnego dna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wszystkie mozliwosci wyczerpalem: masaze , kapiele przygotowywane, swiece , kadzidelka, perfumy , bielizna. nie ma ochoty i juz nic nie poradzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyny z katowic.... nie dołoj sie z ta samooceną bo mozna przez to wpasc w niezły dołek, chyba trzeba popatrzec w lustro . Ja stwierdzilam ze chyba ze mna wszystko ok, wygladam nie najgorzej, faceci - coz nie jeden zawiesi oko wiec nie w tym chyba tkwi problem, przynajmniej w moim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
wiecie co jest straszne w tym braku seksu? ciagle napiecie to jedno a...przez to czlowiek zaczyna miec niska samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina - nawet nie wiez jak bardzo. Kobieto umnie masaz jest nie byle jaki;) ostatnio nawet zrobilem z cieplymi kamieniami. ale i tak na nic starania. buziak w policzek i do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
to nie trwa od dziś, więc jakoś sobie radzę, ale jak widzę zakochane pary, między którymi aż iskrzy to aż mnie ściska, wiele bym dała za chemię, namiętonść, dziką żądzę....marzę o kimś, kto będzie mnie chciał, tu teraz i przez cały czas...jest tylko jeden problem, kocham męża, nie potrafię go zdradzić ....miałam okazję, nie chcę takiego rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to napiecie własnie jest nie do zniesienia, staram sie, kombinuje choc sama sie zastanawiam czy ja juz nie zwarowałam? Nie przypuszczałam nigdy ze bede własnego meza błagac o sex, dla mnie to upokarzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego po kilkudniowych mych staraniach , zaczynam lapac dola ze to zemna jest cos nie tak . ze zadam seksu w zamian wlasnie za masaz np. ale potem znowy wiem ze tak nie jest bo wcale nie oczekuje za kazdym razem ze bedzie mnie uwielbiac i oddawac mi sie bo pomasowalem jej plecy czy stopy przez pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
kochana, żebrać o sex??? ja też bym nigdy nie przypuszczała...u mnie tak jest od dawna więc się trochę przyzwyczaiłam, ale nikt mi nie powie, że normalne jest, że facet mający przy boku atrakcyjną, sexowną i dobrą w te klocki kobietę będzie unikał sexu???dla mnie to masakra, wariuję przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
hmmmm do katowic nie jest az tak daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
pogadalibysmy gdyby chodzilo o warszawe. Sex-turystyki niestety nie przewiduje, nawet krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
dałabym wiele, żeby mój mąż tak o mnie dbał, masaże itp....dla mnie to fikcja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mał wozie dla mnie byłbys nieocenionym skarbem gdybys fundowal mi odjechany sex, a jak bys mi zrobił jeszcze masaz to juz sama nie wiem kim bys był wtedy dla mnie....... ehhhhh kobieta nie wie co traci moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
jednym słowem, nie ma sprawiedliwości na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kolezanko nie tylko w katowicach tak jest, w Tarnowie równiez jak widzisz, problem jest dla mnie w tym jak to zmienic bo powoli juz trace zarówno cirpliwosc jak i nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak nie wiele trzeba , mnie to jeszcze bardziej wkurza bo umnie to przychodzi samo. poprosty taka mam nature ze jestem w ten sposob opiekunczy i lubie zajmowac sie ta druga stron ai milo by bylo wspolnie chodz troche pobaraszkowac. nie mowie ze chce wzamian to samo i tak wiele. ale chodz troszke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×