Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość mieszkam kolo tarnowa
o kurde ale konkurencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
ech, przeczytalem wreszcie posty....wasze poszedlem sie okąpać wlasnie, potem do sypialni polozylem sie kolo zony przytulilem na chwile i zaczołem jej dotykac zeby zaiskrzylo i calowac po szyjce i co to co zawsze Misku jutro rano do pracy chce spac :( No i dupa Wiecie W tym roku wziolem ja do spa na 2 dni zafundowalem kompiele, a wieczorem masarzyste, potem wino w pokoju i ... kochalismy sie i rzneli przez pól nocy ech zaplącilem za wszystko jak za calą noc z prostytutką ale wartalo hehehe :) Tylko ze chce wiecej i za darmo w domu, tez swiece swieczki, robie czasem kolacje i winko i seks na 15-20 minut i lulu :( ech ozieblosc kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
my tu nie myslimy narazie o zdradzie, rozmawiamy o problemie ozięblosci partnera i braku zrozumienia potrzeb tego drugiego góra lodowa versus wulkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drodzy panowie,a moze wy az za bardzo sie napedzacie z ta otoczka? moze czasami trzeba zerwac majtki i zatopic jezyk w tym skarbie! a tak na powaznie,to tylko szczera rozmowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszku moze w weekend bedzie lepiej , w koncu nie bedzie wymówki ze do pracy musi wstac rano / jeden powód juz bedzie mniej zeby odmówic/ Mój tez juz spi, odwrócony tyłkiem do mnie, nawet go nie interesuje ze klepie w ten komputer nie wiadomo z kim i o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
zerwa majtek i zatopienie jezyka jest dobre, ale dziala raz na trzy miesiace, rozmowa dziala przez max 10 dni, przylapani na flircie daje efekt na az miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic jutro na zakopane trzeba bedzie przez tarnow jechac , i masz racje ze jednorazowa akcja tu nic nie pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
Ewelinka, pogadasz kiedys na skypie?? masz mozliwosc? Jan Gadalem w ten weekend szczerze i byl placz wyznania milosci itd i fajny seks raz a dzis mamy czwartek i co zapomniala o rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie nie wiem jak podejsc do tego problemu, bo dla mnie ta dysproporcja w odczuwaniu pewnych potrzeb problemem jest ogromnym. To jest tak ze rzeczywiscie jak jest jakis wyjazd / tak jak u ciebie tomaszku do spa/ to jest ten niesamowity sex , potem przyrzekanie sobie ze tak juz bedzie no i wracamy do domu i oczywiscie jest mega lipa. Znowu czekanie do nastepnego razu i tak do zwariowania. Wydaje mi sie ze chyba nie da sie zminic temperamentu tej drugiej osoby, albo moze juz trace nadzieje ze cokolwiek zdziałam w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
zrywam czasem majty bo wiem ze zonka lubi tez ostro , powiedziala mi ze dobrse jej ze mna ze wiem jak jej dac rozkosz ze lubi jak dominuje, no i co zawsze ma tak byc zawsze tylko ja , tylko zeby jeszcze 30 % mniej odmawiala byla by zona i kochanka na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
u tomaszka rozmowa dziala przez trzy dni... i zrozum tu kobiete moja czasem żuci okiem co pisze, chyba czuje pismo nosem ze cos sie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czasem lae tylko czasem pomaga mega wysliek fizyczne , tak ze juz naprawde nie ma sily myslec. ale to graniczy z katowaniem sie. cos w stylu jak po zawodach. ale rano wstaje wczesniej przed praca i czuje sie jak mlody bog i tu znowu lipa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
o kurrr rzuci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
ja znam dodatkowy powód ozieblosci zony ale to zbyt prywatna sprawa i nie bede pisal, ale to mam z nia obgadane i coż pomaga tak jak pisaliscie tydzien i lipa, moze trzeba zaczac sie przy niej onanizowac zeby widziala ze potrzebuje czegos chocby jej obecnosci, to bedzie wtedy "seks z zoną bez zony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej zerwanie majtek jest wypasione, ale smieje sie bo probowalem tego numeru ostatnio we wtorek i niezadzialalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnyKociak
@@@ UWAGA PRZEGLĄDAJĄCY ŻYCIE EROTYCZNE KAFETERII @@@ http://www.fotka.sex.pl/filmy - darmowe amatorskie filmy Polaków - sprawdź jak to robią Twoi sąsiedzi Wejdź i czatuj z kamerą - http://www.fotka.sex.pl/czat Zobacz ostatnio zalogowane dziewczyny - http://www.fotka.sex.pl/ranking/nowi/?sex=f Zobacz ostatnio zalogowanych chłopaków - http://www.fotka.sex.pl/ranking/nowi/?sex=m Zobacz ostatnio zalogowane pary - http://www.fotka.sex.pl/ranking/nowi/?sex=p Dołącz do 400.000 POLAKÓW !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
ewelina - w przyszlym tygodniu siedze na urlopie przymusowym mozemy po obmawiac naszychniedzielnych kochanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
przyłapała mnie raz na flircie, byl seks przez miesiac niemal codziennie, polecam, swietny sprawdzony sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
a jak i gdzie flirtowales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszow
z mojej strony mam taki sam problem z zona, tez zero zainteresowania sexem, probowalem juz chyba wszystkich sposobow i metod nic to nie daje, dlatego moge czesciej cie ratowac ewelino a przy okazji sam bede mial to czego mi brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek_ziomalek
kilka lat temu ja rwalem na jej dupce rajstopy przesowalem pasek od stringów i jazda na drzwiach jak wracala z pracy w sodniczce 0 protestu 100% spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo taka scena: on zerwal majtki a ona: ty wiesz ile te majtki mnie kosztowaly??? i czar prysnol jak banka mydlana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
w realu z poznaną kolezanką, ale korepondencja emailowa sie wydala byla taaaaaaaaka afera, a potem byl taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki SEX!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×