Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina121212

potrzebuje faceta

Polecane posty

Gość mieszkam kolo tarnowa
to ja mam mysl... maly woz do katowic, a my z ewelinką lokalnie sie "dogadamy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
ja próbowałam krzykiem, płaczem, prośbą, groźbą rozwodu, spokojna rozmową, nic... zawsze obietnice bez pokrycia (heheh, dosłownie) , nie mam już pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba jeszcze uzgodnic co to odjechany seks, bo dla mnie jak zgasisz swiatlo to nie bardzo oznacza odjechany;) taki zart co by ponuro nie bylo;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
obietnice bez pokrycia...obietnice wzwodu bez krycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obietnice !? jak mozna nie spelnic tak prostych obietnic , no prosze Cie . nie mowie jezeli juz jestescie zdrowi i w sile wieku to jazda a nie ze fazet robi obietnice...ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epso
W łeb sobie jebnij! A co to sex taki wazny? Jebać Ci się chce i przeżywasz? Kobieto idź sie prześpij i pomyśl nad tym. Bo Twoje zachowanie wywnioskowuje jakbyś miała te 16 lat i ciągle chciała się bawić. I żyć do upadłego. facet to facet. Dziwka jesteś moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóz mały wozie odjechany sex to dla mnie sex napewno nie w łozku, facet powinien na mnie patrzec - nie wtydze sie swojego ciała, a raczej jestem z niego duma wiec zgaszone swiatło nie wchodzi w gre. Mogłybyby jakies pieszcoty na poczatek, masaz i jakies szalenstwa. Reszta to juz kwestia obopolnego zgrania sie no i fantazji, byleby te fantazje nie ograniczqały sie do 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
masaż? hmmmm od tego zaczniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
echh, kochany koło tarnowa, żeby to takie proste było...;)u mnie problem polega na tym, że przez całe dorosłe życie robiłam co chciałam, bawiłam się, w facetach przebierałam,i było ok, ale spotkałam kogoś, z kim chciałam stworzyć coś więcej (a wierz mi, nigdy nie chciałam mieć rodziny), kocham go, a tu takie coś...może to kara ... nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
epso a zadane do szkloy odrobione? zabki umyj siku zrob i luli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
Epso, dziecinko, spadaj bo nie masz pojęcia o czym mówisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epso
Ha! :D Najlepsze jest to że zebrała się grupa debili którym po prostu jebać się chce. Na każdym innym forum byście zostali wyśmiani. Masaży jej się zachciewa. Jest takie coś jak masażysta. Kaleki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
heh, ewelina, u mnie sex trwa z mężem 5 minut, mówię serio, jeśli już to ultrakrótki sex, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scenariusze jest tysiace, a wiadomo ze masazem mozna zaczac wiele przygod. a tak apropo zgaszone swiatlo czasami jest dobre ale tylko czasami i musi byc kapletnie ciemno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo tarnowa
Epso a ty co bez seksu zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeden pomysl na ciemnosc , ale opisywanie go slabo brzmi. na zywo wychodzi calkiem niezle tylko trzeba troszki sie przygotowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
no cóż, bawcie się dobrze kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ten olejek mógłbys rozgrzewac w pełnym swietle, jakos taka ciemnosc mało mnie kreci no chyba ze byłoby warto zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z katowic
szczerze watpię, bo mój mąż poszedł spać jakiś czas temu ale i tak dziękuję i wzajemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszow
jestem z rzeszowa moge dojechac i pomoc Ci ewelino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×