Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

napiszę po pracy bo nie mam tu dostępu do swojej skrzynki, tylko ze faktyczniejesli nikt z poszkodowanych nie poda sprawy na policję to nasza wizyta u niej nic tu nie da. przydalby sie najlepiej jakis facet, bo jak same baby pojada to laska nas zignoruje albo nasle swojego fagasa, ktory pewnie jest taki sam jak ona albo gorszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w taki wlasnie sposob
oszustka bedzie dzialac dalej bo nikt nie ruszy dupy i nic jej nie zrobi bedzie pic browary z mezusiem i sie chichrac po pachy nam natomiast pozostaje czujnosc ze sie nie wjebiemy na mine jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka :)
a myslalyscie zeby US na nia naslac? przeciez z darowizn trzeba sie rozliczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogiczka piczka
anka szklanka pur blanka :)- z uzywanych ubranek nawet ? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wysłałam jej pieniędzy -nie mam dowodu gdybym wysłała kase to dałabym namiar policji po zatym trzeba sobie przywłaszczyć minimum 250 zł żeby mieć zarzut jakies pieniądze pisze że odesłała, nie wiem czy to prawda a ile jej przesłali to sie nie dowiemy na jej oszustwach nieźle sie dorobiła wiele biednych matek nawet na wakacje nie wyjeżdza , nie mówiąc juz o eskapadach do ciepłych krajów jak ona ma sposób na dorabianie sobie kasy i tyle ,naiwnych wszędzie pełno ja znam organizacje pomagające kobietom w ciężkiej sytuacji i jak kobieta na prawdę cierpi i nie ma na życie to wie gdzie pójść żeby dostać pomoc możecie być pewne a nie - pisać na forum, wiadomo że to chachmęciary , chcą dorobić na piwko, na rozrywki, na buty z galerii itp to ich sposób na życie Ja kobietom pomagam szukać pracy , gdzie pracują za 1200 zł , 1500 zł i pracują ciężko na każde 10 zł,liczą i odkładają i przyjdzie cwaniara na forum, rozczuli ludzi którzy się wzruszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblinia
A natrafił ktoś na jej oszustwa na innym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogiczka piczka
z tego ci wiem nie sa podbne tematu a nawet duuuuzo podobnych tematow teraz tez jakas maam pisze ze chce mleko i i tak zaraz dostanie za swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 286. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
aliksandra- ale ty wiesz - z ta psychologia ? czy podejrzewasz? mnie najbardzej wkurwila na koniec jej arogancja ,, ze nawet nie wypowiedziala nic normalnego na swoja obrone ... NIC tak jakby powiedziala ; "no jeesuu oszukalam was no i co z tego zaraz oddam i h u j wam w d u pe" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogiczka piczka
jak mowila ze nie klamie to w sumie co miala mowic a jak kłamała to moze sie bała ze sie pograzy i ma małe dziecko i teraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w taki wlasnie sposob
piczka --BIEDNA MAMO ZNOWU INNY NICK?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
A SKĄ NIBY WIECIE O WAKACJACH W CIEPŁYCH KRAJACH?MACIE LINK DO JEJ PROFILU NA NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi żadna poczciwa kobieta z dzieckiem lub z dziećmi nie cierpi głodu i ma jakieś odzienie na dzieci możecie być pewne na 100 % wystarczy że chce - zapyta jakiegokolwiek proboszcza w pierwszym kościele i ten ją skieruje są ciuchlandy gdzie dziecięce buty kupuje się za 5-10 zł - ocieplane kozaczki - nowe butki na bazarze rynek bałucki -kozaczki ocieplane polarkiem od środka 25 zł - i nie rozwalają się - to dla kobiet które mają kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
ALE DEBILKA W TAKIM RAZIE,ŻE MYŚLAŁA,ŻE NIKT NIE ZACZNIE WĘSZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omijalem wczesniej
ten temat ale was w chuja zrobila! oszustwo od 1gr jest przestepstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
KURWA,A CZŁOWIEK CZASEM MA CIĘŻKO TO SIĘ WSTYDZI NAWET DO OPIEKI IŚĆ...BYWAŁY DNI ŻE ZA CAŁE WYŻYWIENIE MIAŁAM SOLONE PALUSZKI..JEDNAK TO PRAWDA,BIEDNY CZŁOWIEK SIĘ WSTYDZI PROSIĆ O POMOC,A OSZUST JEST BEZCZELNY I NIE MA WSTYDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co??????
przeczytałam cały wątek i najbardziej mnie rozbawiło że aliksandra od poczatku patrzyła na to wszystko trzeźwym okiem a wszycy ja ohydnie wyzywali teraz jej wysyłajcie kwiatki !!!! teraz mnie "uczciwych biedaków" ja sie juz kilka razy naciełam teraz sama nie mam kasy mimo ze pracuje mąz pracuje dziecko w przedszkolu a zostało nam 300 zeta ale w zyciu by mi do głowy nie rpzyszło zeby żebrac na forum trudno pozyczy sie po rodzinie i styknie jezu ale jestescie naiwne smiac mi się z was chce teraz macie głupie miny i pierdolicie co by było gdyby a laska ma was w dupie i ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co??????
miało byc nie ma "uczciwych" biedaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przyszłośc
jak chcecie zorbic cos dobrego to idzcie do domu małego dziecka...gdzie kolwiek sami jestesie sobie winni a zrobic sie nic nie da. to tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfgj
dajcie tą naszą klase bo moze ją znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja założe
chuj wie czy to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
NO WŁAŚNE,JA TEŻ NIE MAM TERAZ KASY,TO SPRZEDAJĘ UBRANKA PO DZIECKU ZA JEDNĄ TRZECIĄ CENY,ŻEBY SIĘ SZYBKO SPRZEDAŁY,TROCHĘ SIĘ DOPOŻYCZY I TYLE,DO GŁOWY TEŻ BY MI NIE PRYSZŁO ŻEBRAĆ NA FORUM,TO DLA MNIE WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandraaaaaa
nie masz danych tej oszustki by zglosic to na policje? nic sie nie da jej zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cvbb cbvcxbx
jakie te ubranka masz do opchniecia? moze kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
A JAKI ROZMIAR UBRANEK POTRZEBUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×