Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ariva

nowotwór,chemia,radość z życia

Polecane posty

Hejka.... Czytam Was od jakiegos czasu choc nie mam zadnej diagnozy i jak do tej pory zmagalam sie z kaszlami, katarami i innymi du-pe-relami. Az glupio mi pisac w tym miejscu, ze jestem zdrowa. Chora jest moja przyjaciolka, w wakacje wykryto u niej raka jelita grubego z przerzutem na watrobe. Ma za soba operacje , teraz dostaje chemie ( trzy ) i potem kolejna operacja. Jest w tym ogromnie dzielna a ja z niej dumna, ze tak sobie psychicznie dobrze radzi. Jestesmy rowiesnniczkami, ma 43 lata nigdy nie palila, w ogrodzie sadzila ziola , owoce, warzywa i odkad pamietam uwazala co laduje na talerzu. Ta diagnoza jest tak niesprawiedliwa :-( Boje sie, ze nie zostalo nam wiele czasu :-( Tak jak Jej tak samo kibicuje Wam wszystkim ! Przygladajac sie temu glupiemu czlowiekowi, co stara sie pokazac tu swe madrosci i z uporem maniaka wypisuje bzdury zastanawiam sie co jest gorsze - miec raka czy chory umysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pia diagnozy z reguły są niesprawiedliwe i nie można się z tym pogodzić,ale żyć trzeba dalej i wierzyć ze będzie dobrze.Co do zdrowego odżywiania się to jak sama zauważyłaś jaki to ma wpływ na nasze zdrowie?mamy tak zatrute wszystko naokoło siebie że nie wiadomo co jest złe a co dobre.Wiesz wśród ludzi panuje przekonanie,że jak ktoś ma np.marskość wątroby to alkoholik a to kompletna bzdura spotkałam się z kobietami w szpitalu,które nigdy nie piły i okazywało się ,że wątroba do zsypu skąd to się bierze? Dobrze ,że koleżanka jest pozytywnie nastawiona to taki mały sukces i jeszcze ma przy sobie taka przyjaciółkę to ważne.Będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ariva
@ariva "nie uważam się za osobę zacofaną co sugerujesz w swojej wypowiedzi.jakieś tam szkoły pokończyłam wcale nie głupie.A to czy poddaje się leczeniu takiemu a nie innemu bo komuś trzeba ufać. Lekarze są po to aby leczyć,nauczyciele by uczyć,policjanci przestrzegać prawa,prawnicy by bronić itd...." Obudź się!!! Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość. Michael Ellner Lekarze już niczego nie leczą - oni realizują procedury medyczne, bo to wiąże się z konkretnymi pieniędzmi. A jeżeli uważasz, ze leczą - to owszem, mozna tak to nazwać - tylko, że leczą, leczą i niczego nie mogą wyleczyć. Zalecają brać piguły do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wynika ,że musimy wrócić do czasów znachorstwa i babek jak wWilkowyjach ona na wszystko ma "lekarstwo". A i ludzie nie narzekają :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza nikt tu już nie zagląda 😭 ja ciagle tu jestem i czekam na miłych rozmówców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,piszę żeby przypomnieć : jestem,dalej walczę tylko mi smutno😭że nikt tu nie zagląda. W razie czego to zostawiam 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ariva ja nie marudzę a te twoje dobre rady typu kulka w plecy i złe wiadomości to sobie w buty wsadź" JAK ZACZNIESZ ŻAŁOWAĆ TEJ "KURACJI" TO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO:P.JA PRZYNAJMNIEJ PROPONUJĘ ŚRODKI NIESZKODLIWE W DAWKACH LECZNICZYCH:O.A OPTYMIZMEM SIE NIE WYLECZYSZ:P. " [zgłoś do usunięcia] ariva z tego wynika ,że musimy wrócić do czasów znachorstwa i babek jak wWilkowyjach ona na wszystko ma "lekarstwo". A i ludzie nie narzekają " nIEZUPEŁNIE:P.PO PROSTU TRZEBA WYCIĄGAĆ WNIOSKI Z POWIEDZONKA-ZAUFANIE JEST DOBRE ALE KONTROLA LEPSZA:classic_cool:. " [zgłoś do usunięcia] ariva znowu cisza nikt tu już nie zagląda ja ciagle tu jestem i czekam na miłych rozmówców " Gdybyś była GRZECZNIEJSZA TO BYM MÓGŁ CZĘŚCIEJ ZAGLĄDAĆ:classic_cool:. I w to czy walczysz z nowotworem to nie wierzę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliska
Glowa do gory Ariva, wszystko bedzie dobrze, widze, ze jestes silna kobieta. A my zyjemy sobie spokojniej i mniej stresowo niz jeszcze dwa miesiace temu. Widze, ze M bardzo sie wyluzowal po ostatnich przeswietleniach. Malutki ma juz miesiac, mamy troche pracy ale dzieciaczki daja nam duzo radosci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie co brac przecibolowe
przeciwbolowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nade mną
dooopku pospolity wypierdalaj z kafeterii bo zygac sie chce debilny matole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoliska 👄 cieszę się,że wszystko dobrze u Ciebie:D dzieciaczek zdrowy ,M też- dlaczego się nie odzywałaś? Ja cały czas na posterunku.dziś byłam w szpitalu ,ale tylko dla swoich znajomych(chcą mnie widzieć) lubię tam chodzić naprawdę chociaż to bardzo ciężki oddział ,jak jestem w miarę swoich możliwości staram się pomóc. co Tobie dolega ,na co lek przeciwbólowy-służę radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten marny człowiecze zowiący się Max zastanawiający się nad tym czy faktycznie jestem chora jest nikim-nie obrażam,ale tak jest.Nigdy nie śmiałabym zakładać takiego tematu będąc zdrowa osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] ty nade mną dooopku pospolity wypie**alaj z kafeterii bo zygac sie chce debilny matole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!" Stul pysk jak do mnie mówisz:P. "ariva Ten marny człowiecze zowiący się Max zastanawiający się nad tym czy faktycznie jestem chora jest nikim-nie obrażam,ale tak jest.Nigdy nie śmiałabym zakładać takiego tematu będąc zdrowa osobą." Jesteś żenująca:P.Czy ja gdzieś stwierdziłem że nie jesteś chora:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliska
Dobra kobieta jestes, pomagasz innym mimo swojej choroby, dobrze, ze sa tacy ludzie na swiecie. Nie odzywalam sie, bo jestem dosyc zajeta swoimi obowiazkami, ale postaram sie tu zagladac czesciej, obiecuje. Zycze milej nocki, u nas jest popoludnie i zaraz wybieramy sie na spacerek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Karoliska -------powiedz jak czuje się mąż ? Ja cały czas dzielna ale jak taki ktoś napisze jak Max to rece opadają niby nie powinno sie przejmować? A jednak..........głupol zrobił swoje tzn.wnerwił mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni go
zbanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak?
"powinni go zbanowac" Ciekawe jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni go
nie wiem:( Może napiszcie coś przeciwbólowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 00:08 [zgłoś do usunięcia] ariva dzięki Karoliska -------powiedz jak czuje się mąż ? Ja cały czas dzielna ale jak taki ktoś napisze jak Max to rece opadają niby nie powinno sie przejmować? A jednak..........głupol zrobił swoje tzn.wnerwił mnie" Nie odpowiadasz na pytania tylko sie obrażasz:P.I udowadniasz że na pomoc nie zasłużyłaś:P.Na szczęście to nie mój problem:classic_cool:.A sama mnie wnerwiasz pisząc te bzdury:P.Na szczęście te bzdury co piszesz to też nie mój problem:P.A zbanować powinni tych co bezpodstawnie mnie tu osądzają:P.I wątpię w to czy długo pociągniesz:P.Na szczęście to również nie mój problem:classic_cool:.Nie chcesz stosować moich dobrych rad to licz się ze srogą karą:P.Czekam aż przestaniesz nadawać-wtedy przekonacie się kto miał rację:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nade mną
próbowałes się leczyć psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak taki ktoś jak Ty Max funkcjonujesz wśród ludzi. Ty sam siebie nie lubisz a co dopiero innych.Ty chcesz mieć satysfakcję z tego,że ja zamilknę.Wiesz postaram się nie dać Ci jej.:D:D:D Mimo wszystko miłego dnia taka jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpitala dla chorych psychicznie można wysyłać tych co wioęrzą konowałom.A tu nie chodzi o satysfakcję tylko że tacy jak wy wierzą konowałom a później zwykle marnie kończą:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ariva
Klaus nieudolnie usiłuje przekonać do swoich metod leczenia... ale tylko wszystkich denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,że jest sam jak palec i dlatego taki złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" do ariva Klaus nieudolnie usiłuje przekonać do swoich metod leczenia... ale tylko wszystkich denerwuje " Niegdy nie byłem, przekonujący w ten sposób:P.Znam jednak skuteczniejsze metody ale te stosuję tylko w przypadkach uzasadnionych:classic_cool:. " [zgłoś do usunięcia] ariva podejrzewam,że jest sam jak palec i dlatego taki złośliwy." Gdybym był złośliwy to bym nie podawał tych metod ale usilnie namawiał do oficjalnego "leczenia":P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś mnie rozśmieszył.Jestem,jestem i jak na razie mam się całkiem nieźle;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×