Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

haloo poznajemy się tu i każda pisze o tym co wazne dla niej. czasem o rodzicach, o mężach to i o dzieciach. aby się poznać. a dla tych co mają dzieci, to przecież te dzieci też "należą" do świat. poza tym dziewczyny do swiąt jest miesiąc a my tu mamy setki przepisów, to przepraszam za tydzień co- zaczniemy je powielać bo braknie nowych? Piszcie o tym o czym chcecie, z umiarem i pokojem. ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
tolerancja masz moj numer gg 20163345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz przez godzinę, może trochę mniej, napisać żadnego posta(czy tam mniej niż 10), dopiero wtedy będziesz mogła założyć nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
listopadowa masz moj numer gg ja stad ide jutro zaloze nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że możecie pisać o prezentach dla dzieci, o tym jak angażujecie dzieci w przygotowanie świąteczne itd. itp., ale przez kilka stron pisałyście praktycznie tylko o wózkach, smoczkach i innych takich. Dla kogoś kto nie ma dzieci, a być może nawet dzieci mieć nie może, jest to dosyć irytujące :o A nie jest to temat o dzieciach tylko o świętach. Nikt nie mówi, żeby pisać tylko o przepisach i tak nie było przez wiele stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
dokladnie mklara. mogłybyscie zrozumiec te ktore dzieci nie maja i bez wielkiej obrazy ok? Ludzie to sa swieta i mozna pisac o dzieciach, pewnie ale jak ja bede pisac o moim dziadku to bedzie sie skupiac na jego sztucznej szczece albo wozku na ktorym jezdzi tylko na tym co moj dziadek lubi, za zawsze w wigilie siedzi u szczytu stolu i on zaczyna kolacje od krotkiej przemowy i podzielenia sie oplatkiem...tak by bylo na pewno gdybym go miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się zdaje że nie bylo to aż wiele stron, ale ok, ok. oonaaaaaaa zostan tu, jak założysz nowy temat to też nie masz gwarancji, ze nie wybuchną konflikty.... a tu już jakiś kawałeczek tegorocznych świąt jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
wszyscy zostancie- przeciez nikt tu nikogo nie wygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 paczki herbatników, 60-70 twarogu (zmielić),1lub 2 żóltka, 3)4 kostki tluszczu , rodzynki mogą być , mleko do pokropienia herbarników i kakao do jednej warstwy i olejek cytyna lub pomarańcz i polewa czekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
Dziewczyny.. spokojnie.. nie ma po co zakładać nowego tematu.. jak juz musicie pisac o dzieciakach.. piszcie tu, ale tez zrozumcie dziewczyny, ktore chca tu gadac o swietach wiec nie bulwersujcie sie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
U mnie jest tak, ze to tata zawsze ubiera po swojemu choinkę.. tak profesjonalnie" :P niebieskie duze u dolu pozniej srebne mniejsze i tak jakos po kolei.. efekt ladny.. choc co roku podobnie.. Ja postanowilam, ze w tym roku, jeżeli skombinuje kase to kupie mala prawdziwa choineczke do pokoju i ozdobie suszonymi owocami i piernikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
U mnie już sie troche bialo zrobilo :D Super super. jakby bylo tak na swieta to na prawde.. popłakałabym sie ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja nie pierdol
:O 21:28 [zgłoś do usunięcia] TakaSobieTolerancja Przecież nikt tu nie chce 17latki gadającej o dzieciach, macie racje chyba poszukam innego forum... to jest topik o świętach więc nie strzelaj focha jak rozpieszczony bachor, bo nie chcemy tu ciągle czytać o dzieciach - ile ważą, mierzą, jedzą itd. poszukaj innego forum - twój najlepszy pomysł na tym topie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja i oooonnnnaaaaaaaaa
sie obrazily :D :D :D normalnie poprzewracalo sie we lbie jak rozpieszczonym dzieciakom :D no ale jak ma sie dzieciaka w wieku 17 lat to w sumie gównażeria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
tak umiecie wszystkich obrazac to ze sie ma 17 lat o niczym nie swiadczy ale widac ze jest madrzejsza od was i dla takich dziewczyn mam pelny szacunek wychowuja dzieci chociaz tez by napewno chetnie gdzies wyszly ale lepiej jak by dla was usunela .ojjj ludzie ludzie co sie z wami robi.widac ze nie doroslas zeby brac udzial na takim forum .nie trzeba byc pelnoletnim zeby pokazac swoja doroslosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooonnnnaaaaaaaaa śmigaj
wózki na allegro oglądać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17tka wychowuje swoje dziecko
bo to jej zakichany obowiązek. umiała zrobić, niech się zajmuje. a że chciałaby gdzieś wyjść? cóż, trzeba nie było myśleć wyłącznie dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa za to ty pokazujesz
jaka jestes dorosla obrazajac sie za przypomnienie ze to nie topik o waszym czarujacym potomstwie tylko o swietach. emerytko zyciowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :) Wiedziałam wszystko było dobrze, bylyśmy na równo traktówane dopłóki sie wieku nie napisze :) Zreszta... Skoro tak bardzo chcecie o Świetach pisac to piszcie a nie 3 strony posciecacie wyzywaniem nas jak 2 strony o dzieciach pisalysmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam z rana ze stolicy
ej,dziewczyny nie psujmy tematu ,koniec kłotni:) U mnie ,w stolicy troszkę biało na dachach ,ale wszystko sie topi ,na ulicach mokro ---->typowa pogoda grypowa:D 29 dni do swiąt:D Perwersja wróć do nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam o tej kłótni
i tolerancja powiem ci dwie rzeczy. 1. 06:01 [zgłoś do usunięcia] TakaSobieTolerancja . Skoro tak bardzo chcecie o Świetach pisac to piszcie a nie 3 strony posciecacie wyzywaniem nas jak 2 strony o dzieciach pisalysmy.. gdybyście się tak nie zaperzały i zrozumiały od razu, że święta to nie tylko dzieci, wystarczyłoby pół strony. 2. jak na tolerancję to jesteś wyjątkowo nieempatyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas wrocic do tematu swiąt
moze wroćmy do tematu -macie jeszcze jakies przepisy na dania/ciasta swiateczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam o tej kłótni
u mnie w centrum tez snieg :) malo ale jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo przepisow na swieta jest na pierwszych stronach tego forum.A pozatym jak juz wczesniej pisalismy jest fajna stronka warta ogladniecia przed swietami http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/wigilia/przepisy.html Dosyc tych klotni to temat swiateczny a najwiecej to klotni chyba na ostatnich stronach. Jak macie jakies ciekawe stronki na dekoracje swiateczne domu ,stolu to bardzo bym prosila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×