Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Podlasie- ja mam długie włosy , cienkie ale bardzo gęste i jest ich dużo, Robiłam balejaż i trochę to trwało, Nawet sama fryzjerka jak mnie zobaczyła myślała że będzie szybko ale w trakcie zmieniła zdanie :) Ja planuje się rozpakować koło 2 świąt a zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mąż przez pomyłke kupił za mały rozmiar pieluch i nie wziął paragonu :( Czy ktoś używa pampersów z Dady (biedronka) rozmiar 2. Z miłą chęcią odsprzedam za 25 zł. Cena w sklepie 28,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
zuzanna ja niestety nie skorzystam, ja kupuję 5 :-) ale mamy 2 ciężarówki więc może któraś skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję, że uda mi się je sprzedać bo są mi w zupełności niepotrzebne i tylko zajmują miejsce. A może wasi znajomi używają takich pampersów. Proszę popytajcie. Będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podpowiedzcie, gdzie w Bielsku można kupić spodnie ciążowe. Byłam w SDH, ale nie było nic w moim rozmiarze. Brzuszek zaczyna mi rosnąć i prawie nie mam już w czym chodzić, szczególnie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
ania zanieś do krawcowej ulubione spodnie ,ona przerobi zapłacisz 20zł i będziesz chodzić w wygodnych spodniach. ja tak zrobiłam jak wkurzały mnie te "oryginalne ciążówki ". , kupione w sdh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje allegro, można wybrać coś ciekawego bo w sdh to koszmar chyba że wycieczka do białego :) ale na allegro zawsze taniej i większy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- a może spróbujesz coś kupić na tzw. ciuchach. tam są niekiedy fajne gatki . tylko nie wiem czy kupujesz coś tam , bo nie chcę żebyś się obraziła że tam Ci proponuję, A w białym to w H&M są fajne ciążowe spodnie i inne rzeczy i są fajne staniki i niedrogie A ja od tygodnia chodzę na KTG . a pod nóż idę po 2 świętach a kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem, A co tam u Was słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
anita chyba ściągnęłam ciebie myślami ,bo myślałam dziś o Tobie że może już nie dwupak :-) u nas ok , mała wdrapuje sie na kanapy i fotele . puszcza się rączkami i stoi parę sekund , robi po 2 kroczki sama .ale to wszystko jak jej się zechce . wniosek taki że święty spokój mam dopiero wieczorem ,jak zasypia na noc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita, zachodziłam do kilku ciuchlandów, bo wiem, ze nieraz można tam kupić nawet nowe rzeczy, ale akurat nic nie było. Może pojedziemy do Białegostoku albo pójdę do krawcowej, bo przez internet jakoś ubrań nie potrafię kupować. Dostałam trochę ciążowych ubrań od siostry, ale akurat spodni, w których mogłabym chodzić do pracy ona nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- no przez internet to ja tez nigdy nie kupowałam sobie ubrań a tym bardziej spodni ciążowych. W H&M jest trochę spodni ciążowych i C&A tez są. Ja akurat nie kupowałam tam spodni bo znalazłam za grosze na ciuchach , A w tych sklepach a tym bardziej w H%M są fajne portki :) i dżins i eleganckie czarne i na kant , i ceny nie są jakieś z kosmosu. Ja mam bluzkę z H&M i za nią zapłaciłam 70 zł a w innym ciążowym widziałam za 150zł :) A na ciuchach zawsze możesz niekiedy popatrzeć i tam się tez trafiają fajne gatki, tam mogą być fajne- na przeciwko HERY w piwnicy i na piłsudskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat koło Hery i na Piłsudskiego nie byłam, trzeba będzie tam zajrzeć. Dzięki Anita, może akurat uda mi się na coś ciekawego trafić, byłoby taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- ja nie mogłam trafić na takie które mi pasowały :( kupiłam na ciuchach 2 pary spodni po 10 zł przerobiłam je u krawcowej, ona obcięła mi górę i doszyła pas i spodnie wyszły po 20 zł :) Gdyby przyszło mi się normalnie kupować spodnie i ubrania ciążowe to bym zbankrutowała a tak można niekiedy coś wynaleźć za grosze A na Piłsudskiego tam są dostawy w środy Ania - a na kiedy ty masz termin , i jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 7 września. Samopoczucie takie sobie. Jestem ciągle zmęczona, boli kręgosłup i zaczynają puchnąć nogi. Cięzko mi wytrzymać 8 godz. w pracy. U Ciebie już końcówka, więc pewnie też nie jest łatwo, ale już niedługo powitasz dzidziusia na świecie. Jak znosisz końcówkę ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrosia0
Hej dziewczyny Mam takie pytanie, czy wiecie może jaki lekarz ginekolog przyjmuje na 3-go Maja? Wiem że przyjeżdża z Białego. MOże macie namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
anita co tam u ciebie ? już po , czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie: czy doktor Madejski podczas wizyt mierzył Wam ciśnienie? Bo mi nie mierzył ani razu, a słyszałam, że to ważne i ciśnienie powinno być mierzone na każdej wizycie. Muszę się pochwalić, że znamy już płeć naszego dzidziusia, będzie chłopczyk. Doktor mówił, że to pewne na 100 %. Ja co prawda wolałam dziewczynkę, ale mąż jest bardzo zadowolony. Anita odezwij się, jesteś przed porodem czy już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
ania no to fajnie że znacie płeć. najważniejsze by było zdrowe . co do ciśnienia to fakt lekarz mi też nie mierzył.jak przyjmowali mnie do szpitala , to dali mi do zrozumienia pielęgniarki że ten lekarz nie mierzy ciśnienia :-) nie wiem jak inni lekarze? ania a który ty masz tydzień obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz 20 tydzień. Z tego co wiem to lekarze mierzą ciśnienie, a zainteresowałam się tym dlatego, że moja siostra miała taki przypadek, ze jej ciśnienie rosło w ciąży i gdyby jej lekarz nie mierzył, to by nie wiedziała że ma takie wysokie. A jak jest za wysokie to trzeba brać leki bo grożą jakieś powikłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
czyli połowa za tobą tygodni ciąży :-) ja mam w domu aparat do ciśnienia więc sobie mierzyłam jak przypomniało się mi. ten nie mierzy ciśnienia, inny nie wysyła na jakieś badania . każdy po swojemu prowadzi ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu s
dziewczyny zy wam w trakcie ciąży lekarze wasi badali piersi? jak tak , to który ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam pytanko jak wasze dzieciaki przechodziły ząbkowanie u nas dwa ząbki pojawiły się w 7 miesiącu teraz przyszedł czas na górne ... i się zaczęło gorączka 39 dziąsła granatowe nie daje sobie smarować bo krzyczy i odpycha rękę. czopki co 6-4 godziny a i tak goączka znów rośne czy górne są bardziej bolesne??? znacie może jakiś sposób aby pomóc maleństwu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
ja nie pomogę chyba. u nas też 1 dolne tylko , górne 1 i 2 na wyjściu ale kiedy wyjdą to nie mam pojęcia.póki co bez kupkowo i bezgorączkowo sie obchodziło u mojej małej . może zamroz gryzaka ,chłód koi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zimnego gryzaka w buziaku reaguje krzykiem mam nadzieje że nic innego się nie przyplątało! wczoraj byliśmy w przychodni wszystko było w porządku ale jak gorączka się utrzyma jeszcze jutro to w niedziele podjadę do jakiegoś doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
ania jak tam mały i gorżczka? pochwaliłam że bezgorączkowo u mojej zabki wychodza to mam za swoje. w nocy gorączka ,ale nurofenem zbita , teraz powoli znów juz rośnie. mam nadzieję że to zabki ,bo nie wygląda na chorą. jutro wycieczka do przychodni anita jak tam u ciebie? chyba szybciej byśmy sie dowiedziały od Madejskiego informacji o tobie - tylko że pewnie by nie udzielił wiadomości :-) ania07.09 co u ciebie?jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od wczoraj wieczór gorączka ustąpił. ząbków nie widać jeszcze ale już nie bolą tak dziąsełka :). inne dziecko radosne uśmiechnięte. ja podawałam czopki paracetamol. ważne żeby była właściwa dawka w aptece sprzedali mi 80mg zanim się doczytałam mały się męczył. temperatura spadała tylko troszkę i szybko znowu rosła, 80 jest dla dzieci do 6 kg tak że uwaga na apteką na jagiellońskiej szczególnie jak sprzedaje właściciel!!! a do przychodni zawsze warto podejść i sprawdzić gardełko,uszka itd. odzywajcie się dziewczyny co u was??? jak zdrówko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak na razie nic nowego, tylko brzuszek coraz większy. Gdyby nie to, że boli mnie kręgosłup, to byłoby całkiem nieźle. Wczoraj przespałam pół dnia, jakoś ciągle jestem zmęczona. No ale nikt nie mówił, ze będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie.
wczoraj bez wizyty na pogotowiu nie obyło się.jednak nie zabki a migdałki . co do czopków paracetamol ,to mam 125mg . ale one słabe są jakieś dla mojej . nurofenem szybciej zbija sie temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×