Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Gość colina
Nie ma w Bielsku znieczulenia, ale może to się zmieni wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
dziewczyny może wiecie czy w naszym szpitalu jak po porodzie nie ma matka swego pokarmu , szpital zapewnia modyfikowane mleko sam czy trzeba mieć kupione już wcześniej? a jak trzeba kupić , to jakie ? tak się pytam bo do innych szpitali trzeba brać ze sobą na wszelki wypadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital ma mleko, ale nie bardzo dokarmiaja maluchy. kaza karmic piersia kolezanka nie miała mleka to podali wode z glukoza i kazali jak najczesciej przystawiac. Ale mojego dokarmili przed samym wyjsciem ze szp[itala. moze jak sie bardzo uprzesz to nakarmia. sorry za pismo ale pisze jednym palcem bo karmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Tak mają mleko, ale tak jak napisała karyn mówią żeby przystawiać żeby dziecko uczyło się ssać pierś. Jak będziesz miała problem z karmieniem i dziecko będzie głodne to dokarmią. Ale na pewno wszystko będzie ok i twój didziuś świetnie sobie poradzi z przyssaniem się do piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
czy przed naturalnym porodem robią jeszcze usg u nas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 2000
jak myślicie warto brac laktator do szpitala ? czy tam nie pozwolą wogóle używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
askaa mi nie robili USG przed porodem, trochę się zdziwiłam bo wiem, że robią. Miałam tylko badanie ginekologiczne (rozwarcie). Olcia ja miałam ze sobą laktator, ale mi się nie przydał. Weź lepiej. Jeżeli będziesz miała problem z przystawieniem do piersi ściągniesz pokarm i tyle. Po co masz męczyć dziecko i siebie. A lepiej dokarmić swoim mlekiem z butli niż sztucznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
jejku jakie to czekanie po terminie daje w kość. co do usg to mam nadzieję że mi zrobią przed porodem , chodzi o pępowinę. koleżanki dziecko było 2 razy owinięte pępowiną ale na szczęście miała ustalone cc .no ale to nie był Bielsk na szczęście. a co do laktatora , to nie ścigają za niego położne i pielęgniarki że nie można używać że naturalnie itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
podlasie rozumiem ciebie, ja tez urodziłam 6 dni po terminie. Najgorsze było czekanie. A co do laktatora to może położne i ścigają, ale to twoje dziecko i ty sama decyduj o wszystkim. Wiem, ze przy pierwszym dziecku jest ciężko bo się nie wie co i jak i dlatego liczy się na pomoc. Ale trzeba mieć własny rozum i nie słuchać wszystkiego co położna czy lekarz powie.Wiem z własnego doświadczenia, że lekarz potrafi tak zamącić w głowie młodej matce, że tylko usiąść i płakać. O lekarzu pediatrze mówię. Jak byłam w szpitalu to położne mówiły karmić na żądanie a lekarz gadał żeby karmić co 2 czy 3 godziny. I kogo słuchać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
colina a ty leżałaś na oddziale po terminie czy chodziłaś na ktg tylko co drugi dzień? miałaś sprawdzane wody płodowe po terminie?ponoć to boli bardzo? ja mam nadzieje ze zdążę zanim będą chcieli wywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Nie leżałam na oddziale tylko na ktg chodziłam. Nie miałam też sprawdzanych wód. Pęcherz z wodami przekuli mi przy końcówce porodu już jak parte się zaczynały. Wody czyściutke były. W sumie 2 tygodnie przed czy po terminie urodzić dziecko to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
wiem że norma te dwa tygodnie ale to czekanie jest męczące :-) mam nadzieję że szybko coś się wykluje mi i będzie wszytko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia2000
gdzie w bielsku mozna zrobić chrzciny w restauracji ,wartej uwagi ? no i jak cenowo się przedstawia za osobę może wiecie? była któraś może w Al-barmie? tam koło spółdzielni inwalidów na Dąbrowskiego . albo w Annie na wojska polskiego ? chyba że jeszcze gdzies można zrobić?coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Lepiej urodzić przed terminem tak z zaskoczenia. Ale cóż, nie każdemu to pisane. Już niedługo ty się rozpakujesz podlasie:) I na pewno będzie ok :) A co do chrzcin. W Amaretto na wylocie do Białego 70 zł w tym ciasto i owoce. W Podlasiance chyba 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia2000
colina a po ile dań gorących jest w amaretto może wiesz? kiedyś jak była restauracja MONIKA w tym budynku , to mówili że nie za dobre jedzenie. a jak teraz jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
3 gorące dania (do wyboru). ( przystawek do wyboru. Jedzenie niezłe. Myśle, że im mniej wymyślne tym lepsze. Ciasto bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
9 przystawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia2000
mi tam mogą być najprostsze dania .im prostsze tm bardziej nie powinni zepsuć :-) warto będzie sie do nich wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
a Ty olcia już urodziłaś. Tak? Bo nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 2000
ja mam cc 22 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
to jeszcze tydzień :) fajnie, że już niedługo zobaczysz swoją dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
colina ty chyba pisałaś że na porodówkę z pokoju ktg trzeba kawałek przejść. a jak myślisz majtki trzeba nakładać przebierając sie na porodówkę czy juz nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Raczej musisz być w samej koszuli. Weź szlafrok i tyle. Ja w szlafroku maszerowałam. A na ktg to jeszcze w ubraniu będziesz. Później w takim pokoju beziesz musiała się przebrać w tą szpitalną koszulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
colina a co ile minut miałaś skurcze jak pojechałaś na izbę przyjęć położniczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kilka dni nie odpalałam kompa bo przychorowaliśmy( naszczęśćie już ok) My chyba chrzciny będziemy robić w "u Iwonki" na Jana Pawła. Mieliśmy tam wesele i zamawialiśmy na święta catering. Jedzenie bardzo dobre i obsługa super. Olcia, fajnie, za chwilkę przytulisz swoje maleństwo... {kwiat} Moje słoneczko już skończyło miesiąc! Szybko zleciało, a jutro jedziemy na usg bioder do Hajnówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
aśkaaa skurcze miałam nieregularne, po prostu w nocy brzuch mnie bolał (jak na okres), nawet nie wiedziałam, że to już się zaczyna. Rano mąż zawiózł mnie na ktg i pokazały się skurcze... Zbadali i okazało się, że mam rozwarcie na 4cm. podlasie jesteś jeszcze w dwupaku? Koniecznie napiszcie jak będziecie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
o widzisz karyn, nawet nie pomyślałam, że w hajnówce można zrobić usg bioderek. My robiliśmy pierwszy raz prywatnie w Medice. W szpitalu w Bielsku mieliśmy termin dopiero na czerwiec i dlatego trzeba było zrobić prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hajnówce szybko robią badanie, bo od rejestracji do badania mineło 3 tyg. Bardzo fajny lekarz, sprzęt super jakości. Porównując szpitalne usg bielsk a hajnówkę - hajn. wypadła dużoooo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. szkoda że dopiero teraz znalazłam ten temat termin mam na11 lipiec wiele tu ciekawych informacji przeczytałam wszystko od początku gratuluje już szczesliwym mamom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
witam ania. Teraz czekamy na wieści o porodzie od podlasie i aski. Fajnie, że już niedługo powiększy się rodzinka u ciebie. Poród w Bielsku? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×