Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totylkoja82

Czy taki 28- mio letni facet pozna jeszcze kobietę ???

Polecane posty

Gość kdsfjlsdf
to ciebie pociesze, moj kumpel jest tez prawiczkiem a jest starszy od siebie. I nie nie jest zadnym nieudacznikiem, ma wyzsze wyksztalcenie, dobra prace i jest przystojny, powodzenie tez ma. No ale wlasnie jest strasznie niesmialy i ma kompleksy. Wogole on jest takim typowym idealista, czekajacym na swoja druga polowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -zwykla-dziewczyna-
totylkoja82 Witaj, zaczynając swoją wypowiedź napisałeś, że cechy, które posiadasz są w dzisiejszych czasach uznawane za negatywne. Bardzo ogólnikowe spostrzeżenie. Można powiedzieć, że wsadziłeś wszystkie kobiety do jednego worka i podpisałeś go: zołzy, szukające doświadczonego ogiera ;) To, że do tej pory spotkałeś się z samymi takimi kobietami lub znasz tylko takie nie znaczy, że wszystkie taki jesteśmy. Wiem, że znajdując się w sytuacji jaką przedstawiłeś, myślisz, że nie ma dla Ciebie ratunku, że jesteś skazany na samotność i nigdy nie spotkasz nikogo właściwego. Nie sądzisz, że "będąc na nie" i mając tak negatywne nastawienie sam zamykasz sobie drzwi do stworzenia z kimś udanego, trwałego i szczęśliwego związku? Według mnie, cechy które posiadasz są dalekie od negatywu. Jak na mój gust jesteś można powiedzieć ideałem (napisałam ciut nad wyrost, bo nie opisałeś żadnych swoich wad, no a każdy takowe posiada :)) Widzisz, nie każda kobieta szuka mężczyzny z doświadczeniem. Ja osobiście nie chciałabym faceta, który przede mną zaliczał wszystko co się rusza :P Wolałabym takiego, który byłby na takim samym etapie co ja, bądź takiego, którego ja mogłabym czegoś nauczyć. Nie widzę niczego lepszego od tego, że partnerzy są w sprawach seksu całkowicie zieloni i dopiero razem, tworząc zgrany team uczą się wszystkiego razem, swoich ciał, ciała partnera, wszystkich zmysłów, reakcji na bodźce. Ty masz 28 lat, a to przecież młody wiek! Chyba nie uważasz się za staruszka :>?! Chcę Ci powiedzieć, że według mnie jesteś na starcie, a nie na mecie, jak chyba Ci się wydaje. Przed Tobą całe życie fantastycznych doznań, przeżyć, świetnych kobiet no i upragnionego seksu :) Nie do seksu zresztą wszystko się sprowadza, kobieta, która będzie miała podobne podejście do Ciebie najpierw będzie chciała nawiązać z Tobą więź emocjonalną, a dopiero potem pomyśli o pójściu do łóżka. Właściwa kobieta nie wypali na 1 czy 2 randce z pytaniem: Jesteś prawiczkiem? Bądź: Ile miałeś już kobiet? Powiesz jej o tym sam, w odpowiednim momencie, a Ona obdarzy Cię ciepłym i wyrozumiałym uśmiechem, pomyśli w duchu, że jesteś fenomenem i dalej już sprawy same się potoczą :) Wszystko pod warunkiem, że będzie to właściwa kobieta. Nie wiem, czy zrozumiesz coś z tych moich przemyśleń i czy złapiesz sens mojego przesłania, czasem sama mam tyle myśli w głowie, że się w nich gubię, więc nie zdziwię się, jeśli i Ty się pogubisz :) W każdym razie, mam nadzieję, że to przeczytasz. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja82
Ja tutaj czasami zaglądam. Jeśli kogoś interesuje to skąd jestem to już napisałem w którymś poście , ale napiszę jeszcze raz. Jestem z woj. podkarpackiego , a wybieram się do muzeum etnograficznego , zadowoleni ??? klamka od zakrystii ---> aż tak trudno na budownictwie nie jest. Trzeba poświęcić dużo czasu na projekty , normy itd. ale da się. Ja już w szkole średniej robiłem projekty na zamówienie więc sprawy rysunku technicznego , obliczania itd. mam w jednym palcu ;) , no może w dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbatum
Witam Jestem w tym samym wieku co autor i mam dosyć podobny problem. Myślę, że jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak pewności siebie, zdecydowania i większej otwartości na drugiego człowieka. Wiem, że muszę pracować nad tym aby zacząć zmieniać siebie, ale również mam nadzieję, że spotkam dziewczynę, przy której uda mi się krok po kroku pokonać te moje niczym nieusadnione blokady i która będzie mieć dużo cierpliwości i da mi na to czas. Chciałbym wierzyć,ale może jestem naiwny, że są jeszcze takie dziewczyny i że spotkam tę właściwą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz i dramatyzujesz. Każdy jest inny i każdy ma inny gust, nie każda kobieta preferuje faceta imprezowicza i rozrabiakę, tan na serio to my wolimy mężczyzn przy których możemy zcuć się bezpiecznie, a Ty sprawiasz takie wrażenie... właściwie to sama chętnie bym się z Toba umówiła ;) A 28 lat to nie starość. Facet jest jak wino im starszy tym lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 latek i widze, ze mam takie podejscie do zycia jak ty. takze odnosze wrazenie, że w dzisiejszych czasach licza sie inne cechy, ale cały czas mam nadzieje, ze to moze jednak mylne wrazenie... napisz w jakich pojawioasz sie miejscach? gdzie szukac takich facetow jak ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytammmmm
Ciekawe czy od napisania posta u autora tematu coś się zmieniło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lhkjPB97lFMXNhcfiAP3tXoJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×