Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Eliose, przytulam Cię mocno!!! 🌼 właśnie to jest najgorsze jak wszystkie nieszczęścia nagle się skumulują i jest tyle nerwów i stresu. Ja też się zastanawiam jak ten rok znowu będzie wyglądać:( Kochana trzymaj się tam mocno i nie poddawaj!!!!! 👄 Oooo, widzisz Aga chyba wyczułam sprawę, bo kupiłam sobie dzisiaj w netto białą czekoladę z orzechami :) zaraz się do niej dobiorę :) Monia fajny pomysł :) Hmmm, coś mi bulgotało w brzuchu, ciekawe czy to flaczki czy Groszek :D śmieszne odgłosy, pierwszy raz takie coś słyszę :D idę po czekoladę:) Polecam Ritter SPORT z netto, wcześniej była w Lidlu, mała kwadratowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose jak tak widze i slysze to rok 2010 byl dla waszystkich chyba nagorszym z minionych...... Kurcze zycie ucieka nam miedzy palcami i tak naprawde to wszedzie coraz gorzej sie dzieje...... ehhhh w takich czasach przyszlo nam zyc... Ale glowa do gory przyjda i te dobre dni....... Uwazaj na siebie i dzieciaczka... za nie dlugo poczujemy pierwszego kopniaka i chodz na chwile bedziesz szczesliwa... A z kopniakiem bedzie ju tylko lepiej... Sluchaj duzo muzyki , zajmi sie wyprawka dla dziecka, zrob liste rzeczy co bedziesz potrzebowac i czas sam poplynie do przodu..... Pamietaj jak sie czujesz Ty tak czuje sie dzidzia.... Wiec badz szczesliwa nie dla siebie jak nie dajesz rady tylko dla tego malego babelka co Ciebie potrzebuje.......... Buziaki i Trzymaj sie Cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose tak mi przykro.. wspolczuje Ci strasznie. Trzymaj się Kochana Tez oglądam ten program "Ciąża z zaskoczenia" i tez ciezko mi w to wszystko uwierzyc.. z pewnoscia nie chcialabym byc w takiej sytuacji :-P monisia - mi tez się czasem sni dzidzia i tez ze niby chlopak, ale byl taki malutki jak moja dlon.. to sa dosc dziwne sny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose strasznie mi przykro:( czasami w życiu tak jest że wszystko co złe i co nas smuci gromadzi się naraz, ale masz małą kruszynkę która wszystko Ci wynagrodzi. Trzymaj się... Ja ostatnio mam okropne sny, jak nie myszy to pająki mi się śnią.Wstaje rano zmęczona i nie wyspana, później jestem przez połowę dnia zmęczona... Zanim dowiedziałam się że mieszka u mnie chłopak to śniło mi się że urodziłam dziewczynę:) Pierwsze ruchy dziecka Odczuwanie ruchów dziecka zmienia się. Na początku czujesz coś na kształt "bąbelków" (niektóre kobiety są przekonane, że to ruchy jelit). Później masz wrażenie, że w twoim brzuchu pływa żaba, w końcu wyczuwasz wyraźne puknięcia od wewnątrz. Z kolei w zaawansowanej ciąży wyraźnie czujesz, kiedy maluch obraca się, wypina pupkę czy wypycha kolanko. Każde dziecko ma swój rytm dnia. Większość jednak uaktywnia się wieczorem, w nocy i wczesnym rankiem. Aktywność płodu może wzrastać po zjedzeniu posiłku. Anulka więc może to nie flaczki a Groszek:D sama ten sposób z czekoladą wyczytałam z artykułów i różnych forum o ciąży, u mnie się sprawdza, więc raz na jakiś czas pobudzę Bąbelka czekoladą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat byłam po obiedzie i puściłam swój ulubiony zespół:) wolę sobie nie robić nadziei i na razie myśleć, że to flaczki;) ja na początku miałam co noc jakieś sny, raz nawet śniło mi się, że nie zdarzyłam do szpitala i urodziłam w domu na podłodze, a raz śniło mi się że urodziłam bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Hej dziewczęta- przepraszam , że tyle czasu mnie nie było...ale miałam urwanie głowy...-wiadomo-sesja...xd ale wszystko pozaliczane.i to na bardzo ładne oceny..więc do przodu..:) Co do snów..i już 2 raz z kolei sniło m sę ze poroniłam...że zaczęłąm krwawić.... nad ranem budzę się wystraszona...ale tłumaczę sobie ze sny są odwrotne i będzie wszystko ok.. 1go lutego zaczynamy remont....nie mogę się doczekać już efektów..xd apetyt mi sie polepszył...;) brzuch zaokrąglony coraz to bardziej i wypukły..ale jakoś na wadze nie przybrałam masy...dziwne to, bo widzę, ze brzuch jest wywalony, a waga ta sama. no ale cóż...jak pewnie zacznę przybierać na wadze to dopiero będzie.... miłego dniaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też obejrzałam ten film Zycie przed życiem i normalnie tak sie wzruszałam że masakra. Nawet nie zdawałam sobie sprawy że to wszystko tak wygląda. co do ruchów maleństwa to coś już tam czasami czuje. Mam nadzieje że to maleństwo. Znajoma mi mówiła że w póżniejszym stadium to dzieci tak mocno kopia że nie da się w nocy spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez chcialam zobaczyc sobie ten film co Ania polecala "zycie przed zyciem" ale nie moge ;-/ wyskakuje, ze moga go ogladac ludzie przebywajacy na terenie polski. heh ale bezsens!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Cześć dziewczyny ja wczoraj wieczorem zobaczyłam sobie ten filmik "życie przed życiem" i żałuję że mąż ze mną go nie oglądał... Popłakałam się jak małe dziecko, ale teraz tak mam cokolwiek oglądam czy jest to śmieszne czy nie ja płaczę, czasami aż się zanoszę haha ah te hormony:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop, ja tam obojętnie co oglądam, czy dzieci w reklamie, czy pieski to wyje:) Nooo i już jestem starsza o rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! samych radosnych chwil w życiu :-* Aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj gadałam ze swoją przyjaciółka, która jest w Szwecji chciałam się z nią spotkać w święta, ale chyba nie doszły do niej moje smsy i nic z tego nie wyszło, a chciałam jej powiedzieć o ciąży i tak ogólnie pogadać, pisze i pytam czy przyjedzie na Wielkanoc albo na wakacje? a ta do mnie ze raczej w grudniu bo dużo się u niej zmieniło, i napisała ze jest w ciąży i rodzi LIPIEC/SIERPIEŃ :D normalnie myślałam, że padnę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co tam u WAS???? co tu taka cisza? jak Wam minął weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście był mammobus i siora wygoniła mamę na badanie, na szczęście poszła. Kobieta która robiła badanie powiedziała, że to prawdopodobnie chłoniak. Wynik przyjdzie za kilkanaście dni, więc chyba poczekam na niego i wtedy zaciągnę mamę do lekarza. Jutro jeszcze z nią dokładnie pogadam jak pojadę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki :-P mi weekend minal bez zadnych ciekawosci.. aale juz pojutrze ide na USG :-D ach dalej niech juz bedzie ta sroda i niech wszystko bedzie dobrze :-) 3mam kciuki, aby wszystko bylo dobrze z Twoja mama :-)) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum dziękuję bardzo :* :* ja też trzymam za nią kciuki. Dałam jej ostatnio obrazek Jana Pawła II bo jest strasznie religijna. niedługo wychodzę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczynam 17 tydzień, czekam na jakieś puknięcia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
dzis 15 tydzień czas zacząć... XanulaX jak ja CI zazdroszczę..że już tak daleko jesteś...:):) długość ciąży od miesiączki 99 dni 14 tygodni i 1 dni 3 miesięcy, 2 tygodni i 1 dni 2 trymestr Także pozdrawiam wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Po raz kolejny dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy. Już się trochę pozbierałam. Dziś jadę na wizytę do lekarza i mam nadzieję że jak zobaczę kruszynkę to mi wszystko minie. Mam nadzieję, że dobrze się czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam maluszka ma 10 cm, byl bardzo ruchliwy, kiwal glowka, machal raczkami, nietety nie zdradzil tajemnicy, bo skrzyzowal nozki, lobuz jeden:), musze poczekac do kolejnego badania. Czje jak maluszek sie przemieszcza, nic dziwnego to juz 16 tydzien. Fajne uczucie, gadamy z brzuszkiem i czekamy az mieszkaniec bedzie na tyle duzy , by wystawic raczke czy nozke. Ciaza jest stabilna i dobrze sie rozwija oby tak dalej. Powoli zaczynam jesc, bo jak do tej pory przytylam 0,5 kg, troche malo, ale bedzie czas na nadrobienie, zwlaszcza teraz, gdy maluch szybko rosnie. Az trudno mi uwiezyc, ze za 2 tyg bede w piatym miesiacu ciazy, jakos to szybko leci, oby tylko nadal nie bylo za goraca, nie znosze upalow, a z brzuchem mysle, ze podwojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jak ja Ci zazdroszcze tez juz bym chciala bys w 17 tygodniu :-) ja jutro zaczne 15 tydzien, ale to pewnie ulegnie zmianie po USG i pewnie bede gdzies w 14 dopiero ;-/ Kwoka to fajnie ze wszystko dobrze z Twoim maluszkiem :-) ja lubie cieplo, ale tez chce aby to bylo gdzies w granicach 25 stopni :-) chociaz tu na wyspach pewnie upalow nie bedzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście dziewczyny :) a ja chciałabym być już w co najmniej 20 i poczuć w końcu ruchy dzidziusia :) jestem już po badaniu, nie miałam USG ale dr. przyłożył mi detektor tętna płodu (chyba tak to się nazywa) i słyszałam bicie serca Groszka, fajnie tylko że krótko :P jak będę w pracy to chyba pożyczę sobie słuchawki lekarskie :) Wyniki moczu wyszły mi niezbyt dobre, mam w moczu jakieś bakterie i białko. Dostałam Furaginum. ja już nie mogę się doczekać lata, albo chociaż wiosny, tak nie lubię zimna. zmarzluchem jestem strasznym babababum dzidzia szybko wszystko nadrobi i będzie Duuużaa :) Eliose ciekawe jak tam Twój maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Przepraszam,że odzywam sie dopiero teraz(oj po długim czasie). Byłam troszke chora,jakoś nie miałam sił na pisanie...ale śledziłam Was na bieżąco... Byłam dzisiaj u lekarza...miałam zrobione takie "szybkie"USG...mam zakaz współżycia:(w sumie w celibacie jestem juz prawie 3 m-ce na początku za względu na krwiaka,a teraz ze wzgledu na łożysko,jak powiedziała moja gin,jeszcze sie nie dokleiło...a poza tym wszystko ok,szyjka w porzadku brzuszek mieciutki...musze nadal brac luteine 3x1,do teo magnez 3x1 no i uniral ze względu na bakterie w moczu...moja doktorka powiedziała ze w razie bóli brzucha moge zażywac nospe nawet 3x1,ale jak narazie mnie to nie dotyczy poza lekkimi kłóciami po lewej stronie.za 3 tyg kolejna wizyta i USG połówkowe...moze poznam płeć??? Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Byłam dziś u ginekologa i wszystko jest w porządku. Bardzo się bałam, że przez ostatnie stresy dzidzi się coś stało. Na szczęście maluch jest zdrowy i udało mi się podpatrzeć jak go "zbudziło" badanie usg i ziewał! :) Płci jeszcze nie znamy. Ma już 8 cm wzrostu i strasznie długie nogi :D Śmieję się, że po mamie :D Asiulka - ja też mam celibat w związku ze współżyciem - od początku ciąży. Ciężko momentami ale dajemy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×