Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Gdyby mi się nie podobała, nie proponowała bym Wam jej :) Uważam, że jest tam mądrze opisane zagadnienie odnośnie traktowania naszych pociech. Z wielu źródeł wiem, że książka ta miała odzwierciedlenie w życiu z niemowlakiem i wielu osobom pomogła ;) Życzę spokojnej nocy - dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose jeśli to nie problem to poślij mi również, chętnie poczytam:) agata_k5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czy można się do Was przyłączyć?? Podobnie jak wy mam termin na lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przyłączam :) Termin na 3 lipca, z USG wychodzi na 11 lipca. 23 lutego-kolejne badanie, może poznam płeć :) Już czuję jak się kokosi w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) witamy w gronie lipcówek! :) A masz przeczucia co do tego czy to będzie chłopiec czy dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam przeczucie od samego początku, że będzie chłopiec. Może się dowiem w tym miesiącu jeszcze czy moje przeczucia mnie nie myliły :) chyba, że znów odwróci się dupką jak na ostatnim usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha :) a to łobuz ;) mnie się wydaje, że też będzie chłopiec. Jeszcze go na co dzień nie czuję, ale kilka razy "ktoś" mnie od środka mocniej puknął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczął mi się 18 tydzień, wiec te ruchy nie są jeszcze takie systematyczne, ale już wiem, że to to, bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam :) I mój bąbelek mnie zaczepia zwłaszcza wtedy, kiedy idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się jak to ujęłaś :) zaczepia :) a ogólnie to dobrze się czujesz? Masz jakieś bóle głowy, mdłości, bóle pleców? Bierzesz jakieś witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mnie się wydaje, że też już powolutku zaczynam czuć Groszka :) najczęściej jak siedzę:) no i jeszcze nie mocno:) we wtorek zaczynam 18 t.c macicę mam już coraz wyżej, więc mam nadzieję, że już coraz mocniej będzie go czuć. fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pamietajcie aby zapamietac daty pierwszych ruchow dziecka i powiedzcie o tym lekarzowi to pomaga w ustaleniu terminu porodu :-) co myslicie o imieniu dla dziewczynki Vivien? a pisze sie Vivienne.. bardzo nam sie to imie spodobalo i myslimy aby dac tak naszej coreczce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, ale ciągle zastanawiam się czy to na pewno Groszek, czy nie flaczki :) Niop, bardzo ładne, eleganckie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Hej mamusie!! Jak tam samopoczucie?? Ja załamana jestem swoją cerą:( nie dość że jakis wyprysk mi wyskoczy, to mam tyle wągrów... jeszcze jakieś krostki na plecach mi wyskoczyły..no załamana jestem:( dzis kupiłam Clean&Clear-przeciw wągrom... zrobiłam sobie parówkę na twarz i wyciskałam i wyciskałam..a teraz jestem czerwona..:( mam nadzieję ze do rana przejdzie... nie mogę się do środy doczekać... nareszcie wizyta.... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop, z tą cerą to jakaś tragedia. zazdrościłam swojej kuzynce, która przez cała ciążę miała jednego pryszcza na twarzy...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, kopniaków jeszcze nie czuję, ale nadal i to już regularnie i coraz mocniej co wieczór jak się położę lub siedzę to czuję łaskotanie, czasami nawet po południu się zdarza że również czuję, ale nadal czekam na kopniaka... Na twarzy nic na szczęście nie mam żadnych krostek itp. ale za to na dekolcie się pojawiły a najbardziej między piersiami. Mam nadzieję że jak najszybciej znikną... Zaczęłam 18 t.c. jeszcze 2 tyg. i będę na półmetku - jak ten czas leci:) W końcu zdecydowaliśmy się na imię dla naszego Bąbelka, będzie Michałek:D U mnie dzisiaj piękna i słoneczna pogoda, aż czuć już wiosnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuski, nie było mnie długo no ale oczywiscie codziennie Was czytalam. U mnie wszystko oki w piatek bylam na wizycie wszystko super, malenstwo rosnie.Chyba bedzie wymarzona dziewczynka. Przytylam 1 kg, tez mam problemy z pryszczami MASAKRA. Chyba wybiore sie na mikrodermabrazje. Mysle sobie juz o wybraniu szkoly rodzenia i poloznej, mój M nie chce byc przy porodzie wiec postanowilismy ze bedzie zemna polozna a ja i tak mam cicha nadzieje ze M zmieni zdanie jak malenstwo zacznie sie ruszac w brzuchu. U mnie tez dzis wiosenna pogoda :) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie czuję, kopniaków, tylko takie ogólne poruszanie się Groszka :) na kopniaki jeszcze pewnie z 2tygodnie będę musiała poczekać. u mnie w Szczecinie cały weekend padał deszcz, dzisiaj deszczu nie ma, ale jest pochmurno:/ może już za miesiąc wiosna przyjdzie? fajnie by było :) M na razie nic nie mówi czy chce być przy porodzie czy nie, ale mi się wydaje że raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie czuję, kopniaków, tylko takie ogólne poruszanie się Groszka :) na kopniaki jeszcze pewnie z 2tygodnie będę musiała poczekać. u mnie w Szczecinie cały weekend padał deszcz, dzisiaj deszczu nie ma, ale jest pochmurno:/ może już za miesiąc wiosna przyjdzie? fajnie by było :) M na razie nic nie mówi czy chce być przy porodzie czy nie, ale mi się wydaje że raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na razie jeszcze nie czuję kopniaków, tylko takie poruszanie Groszka w brzuchu, pewnie jeszcze z dwa tygodnie będę musiała poczekać na jakieś większe rewolucje w brzuchu :) u mnie cały weekend padał deszcz, dzisiaj bez deszczu, ale pochmurnie. M na razie nic nie mówi o tym czy chce być przy porodzie czy nie, ale ja obstawiam, że raczej nie. ❤️17 tydzień ciąży❤️ Groszek czekamy na Ciebie :) 🌻12 lipca???? anula1006@wp.pl http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvdqbfrhm2.png http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y3e3kzoskj5jq.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, ja dobrze się czuję, mogłabym być cały czas w ciąży :) Bóle głowy- czasem (do wytrzymania), mdłości minęły w 11 tc, trochę krzyże zaczynam już czuć :/ Co do witamin, to biorę "Falvit Mama"- 1 tabl. co drugi dzień i magnez- 3 tabl.na dzień (zalecenie lekarza). babababum- imię Vivienne mi się osobiście bardzo podoba, lubię nietypowe imiona. Ja jeszcze nie znam płci, więc wybrałam dwa- Lena lub Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nam właśnie też sie to imie spodobało. Moj to jest tak wybredny, ze nie wiem.. nic mu sie nie podoba no i wlasnie ta Vivienne mu sie cudem spodobala i jeszcze Diana, ale to drugie odpada bo mi przestalo sie podobac :-) a dla chlopca jak juz wczesniej pisalam dajemy Gabriel :-) Twoje imiona rowniez sliczne :-) Lena bardzo oryginalne :-))) ja tez lubie nietypowe imiona moze dlatego ze sama jestem posiadaczka takiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Hejka wszystkim!! Dziś u mnie była koleżanka,żeby jej oczyszczanie zrobić..hehe... Ogólnie zadowolona jestem, bo kupiłam sobie dobry kremik z perfecty-matujący, i kupiłam dobry peeling do twarzy...więc zadowolona jestem..;p także XanulaX jeśli masz sporo zaskórników, to jak najbardziej możesz wpadać, zrobię Ci oczyszczanie, plus peeling plus maseczka;p Dziewczyny, pytanie intymne..... jak z chęcią u was na pieszczoty?... Ja duzo słyszalam o powiększonej ochocie w czasie ciąży..ale chyba to nie mnie dotyczy..;/;/;/;:( pozdrawiam serdecznie WAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991-szczęśliwa- jeśli chodzi o "te" sprawy, to ja bym mogła cały czas :) ale niestety mam zalecenie od lekarza, żeby nie szaleć.. ale seks jest lepszy w ciąży, nie wiem dlaczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej ukrwione narządy płciowe :D hehehhe wiem coś na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×