Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

jak dla mnie to da się wytrzymać, dopadła mnie zgaga po wypiciu ale da się przeżyć:) Zresztą każda reaguje na to inaczej, ja miałam tylko butelkę wody ze sobą i było ok, zaś moja koleżanka źle to zniosła i bez cytryny sobie tego nie wyobraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałam top robi się te badania po 24 tyg ale jak widzisz co lekarz to inaczej...wiem że norma jest po obciążeniu do 140,mam nadzieje ze nie będe musiała powtarzać badania glukozą 75...w piątek się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie na następnej wizycie dostanę skierowanie na glukozę. Ciekawa jestem jak to smakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek mam glukozę, bleee źle ją wspominam. bez cytryny sie nie obejdzie. babababum- ja też lubię seriale, oglądam mjakmilosc, na wspolnej, hotel52, szpilki i usta usta:) marta- ja mam sterylizator parowy aventu, wsadza się go do mikroweli, jestem bardzo zadowolona z niego, wielka wygoda! xanulax, od którego tyg oficjalnie zaczyna się 6 miesiąc? ja mam teraz 23 tydzień, więc to już chyba 6 miesiąc nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX gratuluje przeskoczenia do kolejnego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak napisała Kwoka :) Gratulacje to już III trymest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Kate - trzymaj się kochana.. Wiem, co teraz przeżywasz, jeszcze nie tak dawno temu żegnałam swoją teściową i babcię. Ale pamiętaj, ona na pewno nie chciałaby abyś w takim stanie z Maluszkiem w brzuszku się tak bardzo martwiła. Co do tej glukozy to ja nic na ten temat od lekarza nie wiem.. W ogóle, nie będę Wam się tu już żalić bo szkoda słów na lekarzy, ja swojego zmieniam i na 1 wizytę do nowego/starego (bo już kiedyś do niego chodziłam) idę po badaniach połówkowych, 29 marca. Bierze 180 zł za wizytę ale że tak powiem jestem pewna, że nie odwali takiej kaszany jak tamten.. To tyle :D Co do tego opisu wyprawki - rewelacja! Bardzo nam wszystkim nieuświadomionym przyszłym mamusiom pomogłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez obawiam sie tej glukozy, moj lekarz mowil ze robi sie je po 24 tyg. Ale wypytam go jak bede na nastepnej wizycie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki,ale piekny dzien dzisiaj!!!!! W koncu slonce swieci caly dzien!!!!!!!!!! Kate bardzo mi przykro,uwazaj na siebie i pamietaj ,ze zycie toczy sie dalej a babcia napewno jest blizej Ciebie i Twojego Babelka...... Susi bardzo mi pomoglas z wyprawka i odrazu wiec za co sie zabrac he heeee..... U mnie co prawda sierpien juz nie jest taki cieply, wiec musze wiecej rzeczy kupic z dlugim rekawkiem, ale opis rewelacja... Dziekuje Bardzo........!!!!!!!!!!!!!!!!! Babababum nie przejmuj sie, bo tak jak jak nie mam nic a nic dla dziecka.....Pomyslalam sobie,ze najpierw zrobie pokoj zeby miec gdzie wszystko chowac a nie z kata w katek rzucac i sie denerwowac... A tak naprawde czas leci i zaraz bedzie wiosna, lato i zaczniemy wszystkie rodzic hiihii..... Tak wiec od wyplaty do wyplaty zaczne juz zbierac wyprawke i szykowac sie do szpitala... Wyplate mam 15 ,wiec juz zaraz szal sie zacznie.....!!!!!!!!!!! Ojj moj Olivierek bedzie bardzo kolorowy he heeee..... Ogolnie wszystko ok, samopoczucie nadal extra............. Faktycznie sny sa teraz bardzo wyraziste i dziwne, ja tez sie budze czesto w nocy a o 3.oo to juz godzinna stala, ja nie wiem czemu tak moj organizm sie budzi i jest wypoczety, ale potem ciezko mi zasnac i sie mecze chwilke..... ahhhhh jak dobrze ,ze juz jestesmy blizej wiosny................. Pozdrawiam Was i Sciskam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwoka, dziekuje bardzo:) xanulax- 3 trymestr zaczyna sie chyba po 26 tygodniu, więc jeszcze trochę mi zostało:) ale i tak ten czas szybko leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose, pewnie, lepiej zmienić lekarza, jak to się mówi, lepiej później niż wcale:) ja glukoze robie teraz w 23tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety jestem po połówkowym :) dziś zaczęłam 20 tc. i jest rzeczywiście chłopak o wadze 400g. wszystkie wyniki prawidłowe, żadnych zastrzeżeń poza ruchliwością małego :) lekarz nie mógł go zbadać bo uciekał jemu hihihihihi dzikus normalnie :D a tu fajna strona z sesji noworodków, można podpatrzeć coś fajnego zamiast wydawać 500 pln :) www.fotosister.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudko gratuluję!! To coś cudownego wiedzieć, że z Twoim Maleństwem jest wszystko ok! Na prawdę bardzo się cieszę!! :):) Faktycznie chłopaki dominują, ale wiecie, nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka gratuluję syneczka :) Ja zawsze marzyłam o córeczce a jak urodziłam synka to straciłam dla niego głowę. Ciekawe kto teraz bardziej oszaleje na punkcie córci ja czy mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka GRATULUJĘ ;-* tez cos czuje, ze bedzie chlopczyk ;P no ale zobaczymy za dwa tygodnie ;) Monia - to fajnie, ze nie jestem sama ;) ja ogolnie czekam na moje polowkowe i wtedy zaczne kupowac ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka gratulacje, mam chlopczyka w domu wiec potwierdzam, ze jest super, ja musze poczekac jeszcze 2 tyg i moje ruchliwe stworzenie moze tez sie objawi. Mysle, ze to dziewczynka, ale pewnosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Ebudka Gratulacje syneczka. Super! Ja cos od wczoraj stracilam humor dzis tez kiepsko.Jutro chce poprawic sobie humor i pojade kupic cos malutkiej. Wiekszosc rzeczy kupie napewno n alegro bo jest taniej. Jak wczesniej pisalam mialam problem z chrostami na twarzy i bylam tydzien temu u dermatologa, od zastosowania leku nie wyszla mi nowa wiec super mi dopasowal lek, tylko ze dzis zauwazylam ze skora mi bardzo zaczyna sie luszczyc na twarzy,chyba czeka mnie kolejna wizyta !! Pozdrawiam Was Kochane! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, gratuluje synusia:) Ja właśnie też wybieram się do dermatologa, zapisałam się na 25 ciekawe co ciekawego mi przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny,ale fajnie dzisiaj mi wyskoczyl dzien wolny lenistwo pelna para!!!!! Zaraz wybieram sie do sklepu kupic cos dla Faficzka do jedzenia i lody ktore za mna chodza juz od wczoraj i dzisiaj nie popuszcze jak nie kupie !!!!!! Widze ,ze coraz wiecej dziewczyn ma problemy ze skora na twarzy i moge Wam doradzic tak jak mi doradzila tesciowa bo ja jak przyjezdzalam do polski po zmianie wody odrazu cala w pryszczach i wtedy ratuje tak!!!! Kupuje sobie plyn do intywnej i po dobrym wyczyszczeniu twarzy wacikiem sobie cala twarz smarowalam i naprawde pomagalo mi i bardzo dobrze dzialalo, wiec sprobujcie Wy tez...... Tak wiec milego Dnia i do Uslyszenia.. lece na zakupy!!111 Lody , lody mniam mniam!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale miałam paskudną noc mała jakiegoś wirusa złapała...podejrzewam że to grypa żołądkowa cała noc sie budziła i wymiotowała,co wypiła poszło spowrotem-masakra normalnie:( Byłam na badaniu powiem Wam, ze chciało mi się tak pić że ta glukoza mi nawet zeszła-myślałam ze bedzie gorzej juz zapomniałam jak smakuje:)no jutro wyniki,podejrzewam że bedzie ok bo zaraz jak przyszłam do domu zmierzyłam sobie cukier i wyszło mi 112:)zobaczymy jak bedzie:)miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia ja tez slyszalam o plynie do higieny intymnej, ze pomaga i chrostki nie wychodza.Ja musze poczekac miesiac bo mam skonczyc ten lek, ktory narazie dziala :) tylko bardzo wysusza mi twarz. Dzis planuje isc do internisty moze cos poleci dobrego na nawilzanie. A jesli nie to wybiore sie do dermatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, gratulacje zdrowego Synusia:) dziewczyny co ja dzisiaj znów miałam za sen:( wieczorem zrobiłam się mokra miedzy nogami ( biore na noc 2 luteiny) i śniło mi sie, że wody mi się sączą, masakra:( mi dermatolog na twarz kazała stosować albo kosmetyki do AZS, Physiogel albo zel do higieny intymnej. ja odstawiłam te witaminy z omegą i teraz biorę zwykły falvit mama i wszystko mi znika. Asiula zdrówka dla Małej! dziewczyny co myslicie o założeniu poczty naszego topiku, gdzie będziemy mogły wysyłać swoje zdjęcia i czasem napisać coś bardziej prywatnego, co niekoniecznie muszą wiedziec osoby spoza topiku? myślę, że mamy już na tyle zgrane towarzystwo, że mozna ta pocztę założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze to nawet fajny pomysł z pocztą:) Asia, dużo zdrówka dla Malutkiej:** Mi się dzisiaj śniło, że mama z ciotką na siłę ciągnęły mnie do szpitala, żebym urodziła dziecko, ja im próbowałam tłumaczyć, ze to za wcześnie, ze to dopiero 5 miesiąc, a one dalej swoje. Zaciągnęły mnie do szpitala, i tam dalej z płaczem tłumaczyłam lekarzom i pielęgniarkom, że jestem 5 pia,tym miesiącu ciąży i że nie chcę jeszcze rodzić....Mówię Wam, umęczyłam się masakrycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanula ochrzan mame i ciocie :) A na nawilzenie twarzy polecam Eucerin, swietnie dziala po wszystkich masciach przeciwtradzikowych, czy innych wysuszajacych preparatach, no i duzo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam na zakupach i niekoniecznie na allegro jest taniej w h ^m są fajne ciuszki :) a w pepco body z długim i krótkim rękawem 4,99 pln a jakościowo nawet niezłe tylko trzeba szukać bo tam jest mix a kupiłam 3 i żałuję, że może powinnam więcej bo cena super i w biedronce body z długim rękawem za 11,99 pln jedno kupiłam z tygryskiem :D kupiłam wszystko w rozmiarze 62 i jedno 74 na potem.... :) jak myślicie jaki rozmiar kupować? 56 obawiam się, że może być na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysl z poczta, bardzo mi sie podoba :) :) Strasznie sie dzis nudze, mam lenia wielkiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×