Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

No to mialas Edutka udane zakupy, ja tez mysle ze rozmiar 56 to tylko na raz. Pamietam jak moja siostra miala duzo ubranek w tym rozmiarze a maly Szymonek nie wynosil tego nawet w pierwszym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w końcu ostro wzięłam się za pisanie prac do szkoły koleżankom i już prawie kończę.:) kurcze muszę wystawić buty na allegro, nie chodziłam w nich i raczej nie będę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się bardzo podoba pomysł z tą pocztą. Ja dziś pierwszy raz od niepamiętnych czasów przespałam całą noc jednym ciągiem. Śniły mi się też dziś koszmary związane z dzieckiem i z ginekologiem :/ nie fajne to było. Dziś u mnie się pogoda popsuła niestety i od rana "ćmi" mnie głowa, jak mocniej będzie boleć to coś chyba łyknę albo napiję się kawy bo czuję że to ciśnieniowy ból. Taka bez życia dziś jestem hehe i tak jak Anie dziś czeka pisanie prac tak i ja od komputera odejdę chyba za 5 godzin zanim skończę pisać pracę. Miłego dzionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dołączam do Was i dzisiaj puszczam ZUSY, 2 godzin będę na kompie siedzie blee. dziewczyny, 56 Oskar ani razu nie miał założonego. ebudka- widziałam te bodziaki z biedronki w gazetce i zapomnialam o nich, jutro się tam przejdę, może jeszcze coś zostanie. a o Pepco zapomniałam całkowicie, muszę tam pojechac, najbliższy mam w Gliwicach dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pozwoliłam sobie założyć naszą pocztę, piszcie tam ze swoich mailów a ja odeślę Wam hasło dostępu:) lipiec2011@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex wytlumacz co i jak z ta poczta... gdzie potem ten kod dostepy wpisac i wogole bo ja jestem zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja też jestem zielona, o co chodzi z tą pocztą???? u mnie z rana padał śnieg, teraz już ładnie słoneczko świeci ale miałam takiego powera dzisiaj że całe mieszkanko wysprzątałam, zakupy zrobiłam i jeszcze coś mnie nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia84
Dziewczynki dopiero co uporalam sie z twardniejacym brzuchem a juz mam nowa dolegliwosc- mianowicie boli mnie brzuch troche jak na miesiaczke. Czy ktoras z Was ma jakies dolegliwosci? moze ja poprostu panikuje:(zabiera mi to duzo radosci ktora niesie ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tą pocztą chodzi o to, że będziemy miały do niej wszystkie dostęp, dzięki czemu każda z nas która wyśle np zdjęcie, czy napisze coś, każda z osobna będzie miała do tego dostęp i wgląd :) Danusiu ja tak nie miałam, ale może są to więzadła? Jak się rozciągają to bolą co poniektóre , np. mnie tak bolały że myślałam że dzieje się coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusia ja mialam bole brzucha tez bardzo mocne okolo 15,16 tyg,tez myslalam ,ze zaraz padne.. Nie moglam sie wyprostowac bo mnie wszystko bolalo.. ale mialam wizyte u poloznej i zaraz mnie uspokoila bopowiedziala,ze macica sie rozciaga naciska na inne narzady obok i to troche potrwa za nim bole przejda.. i Faktycznie za pare dni nawet nie wiem kiedy wszystko zniklo.... i Teraz mam energii za dwoch... a tak sie balam ,ze nawet mezulkowi nic nie powiedzialam tylko sie chowalam .....Ale jesli faktycznie sa to silne bole to idz do lekarza, zadzown do ginekologa i bedziesz spokojniejsza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu weź nospe a jeśli nie pomoże to skontaktuj się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane , napiszcie do mnie maila w ktorym sie podpiszecie, a ja Wam odpowiem z hasłem dostepu, nie będę go podawać tu na forum z jasnych przyczyn. lipiec2011@gmail.com danusia, a jak weźmiesz nospę to przechodzą te bóle? jak nie, to skonsultowałabym to z lekarzem. ebudka, ale chodzi Ci o rozmiar bodziaków jakie kupić? ja bym kupiła na 62 na początek a potem na 68. a jak wychodzi Dzidzia na usg? jest większa? bo jak będzie maleństwo, to musisz mieć 56. ja dzisiaj tez miałam lekkie bóle podbrzusza, ale raczej to nie był skurcz, chociaż tego nie wiem na pewno. martwię się szyjką, we wtorek wizyta ciekawe czy wrócę z krążkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex wysłałam m@ila czekam na hasełko:) Pochwale się we wtorek zdjęciem z usg:)a zresztą powrzucam wszystkie:) dziewczyny moja niunia ma się lepiej,za bardzo nie chce jeść ale najwazniejsze ze pije:)Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam maila, ogarnęłam te prace, zrobiłam obiad, a teraz odpoczywam wcinając żurawinkę:D Danusia, weź no-spe, na pewno nie zaszkodzi, a prawdopodobnie Ci pomoże heheh, mi najwięcej radości z ciąży odbiera trądzik i raty, które muszę płacić..ehh czasami nie mam już sił... Groszek dzisiaj tak intensywnie się ruszał, że widać było przez skórę, fajne to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex nie wiem dokładnie jaki ma wzrost :) lekarz mówił tylko, że w normach 20 tc. 400g więc zostanę przy tym 62 i coś z 56 dobiorę tak na wszelki wypadek :) a długo dzidziuś w takim 62 chodzi? hihihihihih chodzi a raczej leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e budka ja popytalam kolezanek i w rodzince to kazy mi powiedzial tak ,ze mam kupic na 56 i potem juz 64 i powinno byc ok na 3 miechy... Tak wiec kupie polowe takich i polowe takich, oczywisice nie za duzo zeby nie przesadzac bo potem szkoda bedzie jak dzidzia nie bedzie w polowie chodzic bo zacznie rosnac..... wyslalam na poczte moje zdjecia brzuszka i Olivierka hii hii.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj piękny masz ten brzuszek Monisiu :) Poproszę na dniach męża by zrobił mi też z brzuszkiem to się Wam też pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz wyslalam, postaram sie szybko dodac jakies fotki. Milej nocki, kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, ile się powinno jeść tej żurawiny?????? Nie wiem czy za dużo się jej nażarłam wczoraj, bo dzisiaj tak mnie boli pęcherz i nera, że chodzę zgięta w pół....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanulax- nie ma załącznika w Twoim mailu:( monia, brzuch masz śliczny, ja tez dzisiaj wyślę siebie;) byłam na badaniu krwi, najpierw stałam 40min w kolejce, a potem godzinę siedziałam żeby sprawdzić cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tą pocztą fajna sprawa:) Wysłałam fotke z USG z 10 tyg:)Później dołącze więcej fotek:)za godzinke ide po wyniki :)dam znać jak mi wyszły,acha czy któraś z Was robiła odczyn Coombsa??ja mam grupe krwi 0 rh - i dlatego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ja też mam taką samą grupę krwi jak Ty i jak na razie nie miałam robione takiego odczynu, idę w środę do lekarza więc się zapytam... Dziewczyny mam login i hasło i dalej nie wiem gdzie to wpisać, a chętnie bym wstawiła kilka fotek mojej kruszynki buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie zamiar karmić piersią? ;) alex - oriana17@buziaczek.pl - to ja ;) jak juz bede miala haslo to tez Wam wysle zdj. ;) no i sie nie moge doczekac az Wasze zobacze ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×