Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Hej dziewczyny cukier mam w normie,mocz jak zwykle bakterie dalej:( ale martwi mnie hemoglobina norma od 12-16 a ja mam 11,3:( tak samo hematokryt norma od 37-47 a ja mam 33,5:(ciekawe czy dostane żelazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwoka - i co jest rzeczywiscie tak strasznie jak to wiekszosc opisuje? ja tez chce karmic piersia, ale boje sie troche tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi obcieło wiadomość Xanulax, bo na poczcie napisałaś to ja i myślalam, że chcesz nam się jeszcze na zdjęciu pokazać:) agata, asia, czekamy na kolejne zdjecia, fasolki cudne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum, ja karmiłam 6 miesięcy piersią, powiem Ci, że na początek jest walka o mleko, potem z nawałem, dziecko gryzie, nie umie złapać, ale trzeba cierpliwości to sie opłaca, bo potem jak dziecko umie już ssać, to jest piękne uczucie, wygoda. w lipcu był taki upał, byłam na wczasach i wszędzie chodziłam z cyckiem na wierzchu, karmilam w każdym miejscu, potem mi to już było obojętne, wiadomo, dziecko piersią tez pije i czasem pociągnał tylko kilka łyków, a czasem nawet 20-30 min karmiłam:) polecam na brodawki maść Bepanthen, w szpitalu polecają droższe ( małe tubki po 40zł), ale mi zwykly Bepanthen leczył sutki w 2-3godziny. i jak macie wybór to kupcie sobie od razu laktator elektryczny, ja miałam ręczny Aventu i ciężko mi sie odciągało, czasem siedziałam godzinę i cisnęłam a wiadomo, ciśnienie jest różne, raz lepsze raz gorsze, ręce mi mdlały, teraz sobie kupiłam elektryczny z medeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex jaka masz pileczke fajna, ktory to juz tydzien??? Kurcze ja jeszcze nie moge tak paradowac z brzuszkiem he heeee.. bo jest malutki!!!! Dzisiaj bylam u poloznej i w sumie wszystko ok. Zobaczyla moje wyniki z usg i mowi ,ze wszystko gra.. Tylko lozysko mam z tylu i nisko ,ale nie mam czym sie martwic... Ale ja dla pewnosci wybiore sie prywatnie do gina na usg tak okolo 25 tyg. zeby sie upewnic ze lozysko sie podnioslo...Cisnienie spada ,wiec same pozytywy.. W koncu Olivierek zaczal sie ruszac i od srody wieczorkami szaleje w brzuszku ehh jak fajnie........!!!!!!! Co do karmienia piersia to bym chciala jak najkrocej bo mam cycki jak armaty i nie chce miec potem ich do pasa.... hhheheeee Ale zobaczymy jak to bedzie bo jak bede miala pokarm to bede odciagac i karmic jak najdluzej.... Wiadomo ,ze sa plusy i minusy a i tak kazda z nas zmieni zdanie jak juz babelki beda z nami heheeee... Dzisiaj piekny dzien, w koncu slonce swieci i w miare jest cieplo.... No I Weekend!!!!!! Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - tej żurawiny ja jem bardzo dużo i nic mnie nie boli :o zmartwiłaś mnie bardzo.. Ile jej zjadłaś?? Ja bardzo chcę karmić piersią by dzieciaczek był zdrowszy i silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - wiem jedno karmienie piersia to ogromne wyzwanie dam z siebie wszytsko, ale zobaczymy jak to bedzie. Chcialabym karmic piersia, moja mama mowi ze to wygodniejsze ;) ale macie fajne te brzuszki i dzidzie, ale alex ma juz chyba najwiekszy i najokraglejszy ;) ale w sumie wszystkich nie widzialam ;P wyslalam wam zdj mojego brzuszka w 18tygodniu i zdj. USG mojego bąbelka w 15 tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum śliczna dzidzia :D i taki maciupki masz brzuszek :D :):) Ja swoje dam może w przyszłym tygodniu. Jutro jedziemy z Mężem do Krakowa trochę pozwiedzać ale się cieszę.. :) We wtorek pierwszy dzień do pracy i straszny stres......... I w środę połówkowe.. Z nerwów już nie wyrabiam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie buszuje i ogladam laktatory na Allegro i jest duzy wybor,ale znowu jaki wybrac nie mam zielonego pojecia.. hmmm ciezka sprawa bedzie...... Poczta super sprawa!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose nie denerwuj sie ja w pn usiedziec nie mogalm w domu tak sie denerwowalam badaniem,ale jak tylko weszlam do szpitala i sie polozylam wszystko ucieklo w zapomnienie i sie smialam z radosci do monitora jak dzidzia sie ruszala jak oszalala... Za to moj maz to przez godzine nie wydusil z siebie slowa tak byl zestersowany... Mi zawsze polozna powtarza jak nie ma brudnych uplawow i nei krwawisz i z bolu sie nei zwijasz to jest wszystko ok.... Tak wiec glowa do gory bedzie dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam bardzo zadowolona z mojego pierwszego zdj. z USG w 15 tyg. tak wyraznie widac moje malenstwo mam nadzieje, ze za dwa tygodnie dostene rownie sliczne ;) no eliose czekamy na Twoje fotki ;) wycieczka do Krakowa - świetna sprawa, sama bym sie gdzies wybrala ;) to udanej wycieczki Wam zycze ;) ja poki co az tak sie nie denerwuje, ale jak bedzie dzien przed moim polowkowym to pewnie bede tak jak wy dziewczyny szalec ;P monia - masz racje! jak sie nie krwawi, nie zwija z bolow i nie ma brudnych uplawow to wszystko z nami i z dzidziami ok i takiej mysli badzmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula Ty tez widze masz juz taki fajniutki zaokraglony brzuszek ;) ale te Bąble nam szybko rosna w tych brzuszkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dostalam lenia teraz nic mi sie nie chce. W koncu mam wolny weekend i sama nie wiem co dzisiaj i jutro z mezulkiem bedziemy robic...... W niedziele sa imieniny Krystyny i z dziewczynami wybieramy sie do szefowej na imprezke bo nas zaprosila, tak wiec pewnie wszystkie znowu rzuca sie na moj brzuszek i jeden temat uhh ahhh heheeee.... aaaa wlasnie wiecie co mojemu pieskowi juz dwa zabki wypadly no szok, dopiero konczy 6 latek a juz wypadaja.. smieje sie jak ogladam reklame dental stick bo on to bardzo lubi a widze ,ze i jemu za nie dlugo przyda sie sztuczna szczeka i papki ha haaaaaa.haaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, zjadłam tak z pół opakowania 100g dzisiaj czytałam, że nie bardzo można jeść przy kamicy nerkowej obudziłam się ze strasznym bólem, tak jakby pęcherza i bólem nerki i kluciem jakby w odbycie no a poza tym mam wrażenie ze twardnieje mi brzuch, i zastanawiam się czy znów Groszek ma mało miejsca i macica tak reaguje, czy co? jak byłam w 20 t.c na USG to Groszek ważył (388g), jak się rusza to dosłownie widzę przez skórę. Marek chciał mnie zabrać do szpitala, ale ja tak panicznie się boję, że będę musiała tam zostać.... jak jutro znów się to powtórzy, to pewnie pojadę, żeby sprawdzić co się dzieje. wzięłam 2 no-spy i już mi trochę lepiej;/ Alex chciałam żebyś wiedziała, że to jaaaaaaaa, a nie jakiś podszyw :D heheeh wyślę zaraz fotkę z USG, resztę muszę powrzucać z Mareckiego kompa, bo u mnie coś się zepsuło wejście na kartę:/ ja też chciałabym karmić cycem przynajmniej pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziesz robić papki dla Malucha i przy okazji dla pieska hihhi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to ja teraz mam wyrzuty sumienia że Ci poleciłam tą żurawinę :o Martwię się. A Ty miałaś stwierdzane wcześniej kamicę nerkową? Ja miałam i wtedy lekarz mi zalecił właśnie by jeść żurawinę, mi nic nie było :o kurcze no mam nadzieję, że będzie wszystko ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciasia
Czesc Wam :) Dopiero odkryłam forum :) i chciałam dołączyć do lipcowych Mam :) z USG mam termin na ok.10 lipiec :))) a z miesiaczki 26 czerwiec, ale to nieaktualne :P Pozdrawiam wszystkie "ciężarówki" :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciasia
Czesc Wam Dopiero odkryłam forum i chciałam dołączyć do lipcowych Mam z USG mam termin na ok.10 lipiec a z miesiaczki 26 czerwiec, ale to nieaktualne Pozdrawiam wszystkie "ciężarówki" :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - miejmy nadzieje,z e do jutra Ci juz przejdzie i bedzie wszystko w porzadku ;) a moj babel to jest taki nie dobry juz w brzuszku u mamy. Bo jak chce mi sie siku i tak troszke wstrzymuje bo nie chce mi sie na gore leciec to on mnie jeszcze specjalnie po pecherzu kopie i wtedy to juz wytrzymac nie moge i lece szybko hehe:P a to brzdac jeden ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam jeszcze raz bo właśnie coś się schrzaniło.:D po tej drugiej no-spie już mi trochę lepiej, aż zgłodniałam, ale nie powiem trochę się strachu najadłam. jak jutro dalej tak będzie to pójdę na dyżur do szpitala. w 18stym t.c też miałam takie twardnienie brzucha i właśnie po no-spie mi przeszło Ja miałam problemy z nerami 10 lat temu, wtedy miałam piasek w nerkach, a co się tam teraz dzieje to nawet nie chcę wiedzieć...:D i co teraz jest fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, ale muszę Ci powiedzieć ze pyszniutka ta żurawinka:D zachowałam się jak dzikus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×