Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Monisia, brzuch na serio słodki:) byłam w szoku jak napisałas, że wchodzisz w swoje spodnie, ale teraz Ci wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ale masz śliczny brzuś:) te ramki extra...:) albo ja zmienię zdanie i tak zacznę panikować, ze nie pozwolę mu wyjść:) musiałabym się przejść do sklepu ze starymi meblami i zobaczyć ile taki fotel kosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..........WIEK ..TERMIN...PŁEĆ...MIASTO..........IMIĘ kate1238.........25....03.07....CH....małopolskie....... Igor alex81.............30....08.07.... D.....ok. Gliwic........Nina agata_85.........26....10.07....CH... Rybnik............Michał XanulaX...........27....12.07....???.....Szczecin......We cia/Boguś monada2003......30....13.07....D.....łódzkie........... .. susi1978...........33....14.07....D.....Ruda Śląska.....Lenka Ukryteznaczenie..26...16.07....D.....Nowa Ruda....jak się urodzi kasia_k26.........27....16.07...........śląskie........ ...... Asiula2323........24....17.07....CH......Ch*jnice........ .. marta8322........27....17.07....Dz.......Leszno.......... .... . andzelinka09.....20....22.07....CH....Ropczyce\Rzeszów.. Alanek mak82.............28....22.07...........wielkopols ka..... ... marcelina13......29....21.07...........śląskie......... ...... katiaa85..........25....24.07...........Wielkopolska..... .. Lipiec2010........25...26.07....CH.....mazowieckie...... ebudka............31....26.07...CH..Mazowieckie/Wlkp.. babababum.......21....27.07............Omagh............. . monisia8002......31....06.08...Ch........Stockholm....Oli vier Eliose..............22....31.07...CH.....Katowice........ Wojtuś 1991-szczęśliwa..20....1.08.............Szczecin....... . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...WIEK ..TERMIN...MIASTO...IMIĘ DZ.. WAGA dz w tyg projekt nowej:) Aga i Alex Wy macie jako pierwsze termin, to może pierwsze się wpiszcie. Przy okazji tabelka się uaktualni, bo sporo osób nie pisze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewcyznki no same widzicie ,ze brzuchol mi tak nie rosnie heee a Olivier szaleje na wszystkie strony..... A coz to za nowa tabelka bo cos przeoczylam.. Ja nie moge podac wagi dziecka bo nawet nie mam pojecia ile wazy. Wszystkie papiery z badan mam u barnmorski i nic nie wiem. Wiec wpisze sie bez osoatniego wpisu. Jak dostane w koncu swoja teczke ze wszystkim to uzupelnie!!!!Bylam teraz na spacerku cos sloneczka nie ma,ale cieplo... Ten weekned spedzam sama bo moj Rafal idzie do pracy wiec musze cos wymyslec, moze jakies psotkanka a moze jakies zakupki babskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ........WIEK ..TERMIN...MIASTO...IMIĘ DZ.. WAGA dz w tyg agata_k5.....26......10.07...Rybnik.....Michał......640g w 24t.c. jutro podam aktualną wagę małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ten co Ty wybralas jest prawie identyczny jak ten co moj ;-) tylko, ze twoj jest w dwoch kolorach ;-P no i moze ma pare innych drobnych roznic ;-) no czyli baardzo ladny ;) ja jednak wole miec w jednym kolorze ;) a brzusio malutki, ale bardzo ladniutki ;-) ja pozniej tez cos wrzuce ;)) NICK ........WIEK ..TERMIN...MIASTO...IMIĘ DZ.. WAGA dz w tyg agata_k5.....26......10.07...Rybnik.....Michał......640g w 24t.c. babababum...21......27.07...Omagh..... ???????........???????........ ja tak jak Monia nie wiem ile moj bąbel wazy, a jak sie pytalam to mi lekarka powiedziala, ze oni tego nie maja jak podac heh no a imienia nie wpisuje bo nie wiem kogo mam w brzuszku :-P mi tez wszedzie idzie .. ale jeszcze za grubo nie wygladam. przed ciaza szczuplutka bylam, wiec poki co nie jest zle, ale i tak uwazam, ze sporo juz przytylam jak na 25 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny,miałam dzisiaj zalatany dzień-mała się rozchorowała i się okazało ze to zapalenie uszka:(dostała antybiotyk którego na dodatek nie chce pic:/ech te nieszczęsne choróbska:( NICK ........WIEK ..TERMIN...MIASTO...IMIĘ DZ.. WAGA dz w tyg agata_k5.....26......10.07...Rybnik.....Michał......640g w 24t.c. Asiula2323...24.......17.07...Ch ojnice...???(CH)......551g w 22,1 t.c. babababum...21......27.07...Omagh..... ???????........???????........ Co do brzuszków,to wyobraźcie sobie że jak mnie mama szła,bo szła rodzić(wtedy mieliśmy do szpitala jakieś 5 min drogi)spotkali mame i tate znajomi których długo nie widzieli i zapraszali ich na impreze,jak mama powiedziała ze idzie na porodówke to uwierzyć nie mogli:)mama miała ze mną,albo raczej nie miała praktycznie w ogóle brzuszka:)Ja mam czasami takie wrażenie,że ludzie myślą ze im większy to tym lepszy...tak samo moja kuzynka która mnie spotkała 2 razy na ulicy stwierdziła ze mam mały brzuszek bo pewnie mam mało wód opłodowych,hahah normalnie masakra-sama nigdy nie była w ciąży a takie bzdury gada:)no i monisia widzisz mi to poszło w dupke i w jeansy nie wchodze od 2 m-ca ciąży a Tobie normalnie zazdroszcze:) Pozdrawiam i miłego wieczorka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ........WIEK ..TERMIN...MIASTO...IMIĘ DZ.. WAGA dz w tyg agata_k5.....26......10.07...Rybnik.....Michał......640g w 24t.c. XanulaX.......27......12.07...Szczecin..Wercia.....561g w 23t.c Asiula2323...24.......17.07...Ch ojnice...???(CH)......551g w 22,1 t.c. babababum...21......27.07...Omagh..... ???????........???????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś kłuje na prawo od pępka i nie wiem co to:( ale dość upierdliwe jest! Asiu, duzo zdrówka dla Małej! niestety te choroby są straszne, ja przezywam każdą u OSkara, zwłaszcza gorączki jak leży taki biedny i na nic nie ma ochoty:( NICK ........WIEK ..TERMIN...MIASTO...IMIĘ DZ.. WAGA dz w tyg alex81.....30.........08.07.....P-ce.....Nina.......1058 w 27t.c. agata_k5.....26......10.07...Rybnik.....Michał......640g w 24t.c. XanulaX.......27......12.07...Szczecin..Wercia.....561g w 23t.c Asiula2323...24.......17.07...Ch ojnice...???(CH)......551g w 22,1 t.c. babababum...21......27.07...Omagh..... ???????........???????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :* NICK ........WIEK ...TERMIN.....MIASTO.....IMIĘ DZ.... WAGA dz w tyg alex81.........30......08.07.....P-ce.........Nina.........1058 w 27t.c. agata_k5.....26......10.07.....Rybnik......Michał.......640g w 24t.c. XanulaX.......27......12.07.....Szczecin...Wercia......561g w 23t.c Asiula2323...24......17.07....Ch ojnice...???(CH).......551g w 22,1 t.c. babababum...21......27.07.....Omagh..... ???????.........???????........ eliose..........22......31.07....Katowice....Wojtuś........?............. aktualnej wagi nie znam, wpiszę jak będę miała. Asiu Ucałuj tą swoją biedną małą kruszynkę :( Najgorsze jest to, jak dzieciaki chorują :( Moni - ładny ten wózek. Uwielbiam odcienie brązu. Co z tą Agą? Nic się nie odzywa :o napiszę do niej smska może czegoś się dowiem Ja zmęczona na maxa. W pracy jakoś tak ciężkawo, ale mam dobry fotelik już i mnie nie bolał brzuch :) Jejku idę już chyba spać bo ledwo patrzę na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nie ma dostępu do komputera :( Nie wiadomo kiedy będzie. U Niej w miarę ok, ale dalej leży przez ten twardniejący brzuch :o Martwi się, bo nie ma jeszcze nic dla tej swojej Kruszynki ale miejmy nadzieję, że wyrobi się ze wszystkim i zdoła się zaopatrzyć we wszystko co potrzebne. Jej kruszynka waży 850 g i rozwija się dobrze :) Niestety strasznie doskwiera Jej samotność i bardzo żałuje, że nie może do nas napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, buziole od internetowej ciotki!!! niech zdrowieje szybko...:) Aga trzymaj się !!!! Kurcze, mogliby już jej tego kompa naprawić.:( P.S M nie powiedział mamie, ze jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ........WIEK ...TERMIN.....MIASTO.....IMIĘ DZ.... WAGA dz w tyg alex81.........30......08.07.....P-ce.........Nina....... ..1058 w 27t.c. agata_k5.....26......10.07.....Rybnik......Michał....... 640g w 24t.c. XanulaX.......27......12.07.....Szczecin...Wercia......56 1g w 23t.c Asiula2323...24......17.07....Ch ojnice...???(CH).......551g w 22,1 t.c. babababum...21......27.07.....Omagh..... ???????.........???????........ eliose..........22......31.07....Katowice....Wojtuś..... ...?............. .. monisia8002 31......31.07....Tychy.......Olivier............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze na stronece mialam ok ramke a tu wyszlo ,zle... Niech kolezanki poprawia i wpisza mnie jeszcze raz..heeee..ASIULKA buziaczki dla coreczki i niech zdrowieje jak najszybciej. U nas dzisiaj pada i jest okropnie.... Dzisiaj mam wolne , wiec cos sie pokrece po domku i cosik porobie...... Przypomniala mi sie historia mojej mamy... Otoz my z braciszkiem sie tak nudzilismy i wogole ,ze namowilismy rodzicow ze chcemy miec siostra albo braciszka ..I tak nalegalismy ,ze faktycznie po chwili mama byla w ciazy imielismy siostrzyczke... Ale zaraz po roku moja mama znowu zaszla w ciaze ,ale tym razem wpadka jak nic...I tu wlasnie moja mama wogole brzucha nie miala.nikt z sasiadow nie widzial ze jest w ciazy!! Jak wyszla z wozkiem i z grzeskiem na spacerek to kazy ,ze to Moje dziecko ,ze ja taka mloda i gdzie tatus.. Caly blok huczal ,ze monisia ma dziecko a mama wychowuje!!! heheeee Oczywiscie nie wazne ,ze nikt mnie nie widzial z brzuchem i wogole,ale to nic.. mama mnie porpstu ukryla heheeeeee... Tak wiec moze i odzidzicze po mamusi maly brzucholek i sie tak nie roztyje heheeeee....Usmazylam sobie jablko w ciescie i sie zajadam.....ANULKA Twoj Marek jest udany.. ze tak dlugo potrafi trzymac w tajemnicy Twoja ciaze??? Za trzy miechy juz nie bedzie mowic tylko przedstawi wnuczucie babusi,Jak nic babcia spadnie z krzesla heheeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, głupota ludzka nie zna granic.. Ludzi są straszni... Szczególnie te osoby które nie mają nic innego jak tylko uprzykrzać innym życie (np sąsiad Susi) albo obgadujący bo obgadywanie to ich cel życiowy.. No ale cóż.. Trzeba pokazać takim tępym nie-ludziom że ma się to co gadają w d... i tyle :P Aniu jak to nie powiedział... No co najmniej to jest dziwne. Nie chciał, bo nie było Cie przy nim, czy się bał/wstydził? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ........WIEK ...TERMIN.....MIASTO.....IMIĘ DZ.... WAGA dz w tyg alex81.........30......08.07.....P-ce.........Nina....... ..1058 w 27t.c. agata_k5.....26......10.07.....Rybnik......Michał....... 640g w 24t.c. XanulaX.......27......12.07.....Szczecin...Wercia......56 1g w 23t.c Asiula2323...24......17.07....Ch ojnice...???(CH).......551g w 22,1 t.c. babababum...21......27.07.....Omagh..... ???????.........???????........ eliose..........22......31.07....Katowice....Wojtuś..... ...?............. monisia8002 31.......31.07....Tychy.......Olivier........................ Poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, Xanulax, jesteś w 7. miesiącu a "teściówka" nic nie wie o ciąży?? DLACZEGO??? wiecie, ostatnio podniósł mi sie brzuch do góry, ugniata mnie strasznie, czasem siedzenie przeszkadza, boli pod piersiami, masakra;/ fajnie, że u Agi wszystko ok, ściskamy Cię mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh, nie powiedział bo jest na mnie lekko obrażona. mówił, że później żałował. teraz każe mi pisać list! nie powiem, że nie jestem zła. oczywiście nie pozostało to bez komentarza. to nie jest tylko moje dziecko, ale jego też. a ona będzie babcią bez względu na to czy jest na mnie obrażona czy nie... dopiero zajebiście by to wyglądało jakbyśmy z dzieckiem przyjechali i powiedzieli, że to nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, Streszczę Wam historię z sąsiadem...Więc jak wiecie chciałam wyburzyć kawałek ściany nośnej ( ok. 60 cm) w przedpokoju. Jak już miałam projekt i opinię fachowca to zamówiliśmy firmę budowlaną i do roboty. Ściana jest z betonu więc nie tak łatwo ją wyburzyć. Panowie burzą ścianę a tu ktoś wali pięściami do drzwi. Otwieram a to Zarządca nieruchomości, że co my robimy itd., gdzie zgoda? Pokazuję mu papiery i poszedł sobie. Przychodzi za parę minut, że chce ksero tego bo musi to mieć w aktach ( u nas jest wspólnota mieszkaniowa bo mamy mieszkania na odrębną własność). Mama akurat u mnie była to poszła mu to skserować. Dzwonił potem do mnie, że go sąsiad pod nami nasłał, wymusił na nim przyjście do nas, itd. Okazało się, że oprócz tego projektu muszę mieć pozwolenie na budowę takie samo jak na budowę domu, żeby zburzyć ten kawałek.Firma całej ściany w 1 dzień nie dały rady wyburzyć i mieli przyjść na drugi dzień. Sąsiad już 0 6.30 rano dzwonił do Zarządcy, że mam natychmiast przestać burzyć tą ścianę bo jak dziś usłyszy jakiś hałas to naśle na nas jakiś inspektorów z UM. Nadmieniam, że dzień wcześniej jego żona wyszła ze szpitala po operacji nogi i chcieli mieć spokój. Teraz czekam na to pozwolenie na budowę z UM i jak będę miała to to skończymy. Tak więc mam kawałek rozwalonej ściany i bałagan,kurz itd. i czeka mnie całe sprzatanie ponownie jak ściana będzie skończona. Widzi, że jestem w ciąży, że nam się śpieszy i robi wszystko na złość. Przeszkadza im, że remontujemy. Ostatnio mi powiedział, że on w sobotę też chce mieć spokój i nie wolno nic robić. Akurat....Żeby się nie przeliczył. Teraz mój mąż będzie wiercił ile się da i to do 20-tej. Nie będziemy się nimi przejmować. Musielibyśmy mieć grafik, który sąsiad śpi po nocce, drugi mecze ogląda itd. MASAKRA jakaś. Żałujemy, że nie zaczęliśmy budować domu... Tak się z tego wszystkiego zdenerwowałam, że mi magnez chyba z organizmu zniknął bo miałam okropne skurcze nóg przez 3 noce. NIe umiałam sobie z tym poradzić i jęczałam z bólu. Nie mówimy mu z mężem dzień dobry...NIech się na mnie nawet nie patrzy... A tak poza tym to ok. W niedzielę idziemy na chrzciny ( mój M jest chrzestnym), 8 maja na komunię ( mój M jest chrzestnym), 11.06 wesele mojego brata. Tak więc imprezy i wydatki nas czekają. Alex masz fajny brzusio. Mój też już jest duży :) W piątek mam usg to się dowiem ile mała waży i wpisze do tabelki. Monisia zazdroszczę Ci, że jeszcze się mieścisz w spodnie. Brzusio słodki. Xanula ale jaja z tą teściową :) Asiula dużo zdrówka dla małej. Mój Oskar powiedział mi wieczorem, że się zakochał w koleżance z przedszkola. Myślałam, że padnę....Nawet trochę zazdrosna jestem... już niedługo nie będę najważniejszą kobietą w jego życiu...;) Wiem, że to okropne co piszę ale to mój synuś :) taki przytulaczek mamusi...och....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanula przeczytałam. Też bym się wkurzyła...uważam, że to Twój M powinien poinformować Swoją mamę o tym, że będzie babcią a nie Ty.Jeżeli nie macie możliwości zrobienia tego razem to wypada na M. Bababum dziwna ta służba zdrowia, że nie mogą podać wymiarów dzidzi :) Agata ja zrzuciłam zaraz po porodzie. Przytyłam 12 kg i 4 dni po porodzie miałam 2 kg na minusie :) Ciekawe jak teraz będzie. Na razie mam 5 kg do przodu. Jeszcze 2,5 miesiąca zostało bo mam mieć CC ok 1 lipca :) Eliose podziwiam Cię z tą pracą, ja jak długo siedzę to źle się czuję. Boli mnie brzuch i kręgosłup. Pracuję z domu więc mogę sobie robić przerwy kiedy chcę i trochę sobie poleżeć :) Nie wyobrażam sobie już teraz siedzieć przez 8 godz. przy biurku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi, ale czub z tego Twojego sąsiada....u mnie w bloku głośne prace remontowe można wykonywać do 19.30 i nikt nic Ci nie może powiedzieć.. Oskar się już oświadczył czy jeszcze nie? ;) Noo, mamuśka musisz się liczyć z tym że niedługo przyprowadzi jakąś młodą damę do domu :) Alex, współczuję CI tych bóli:/ Mieliśmy jechać razem i jej powiedzieć, no ale lekarz mi zabronił. Nie wiem, może nie chciał usłyszeć jakichś negatywnych słów od niej?? nie rozumiem tego. Do tej pory nie powiedział jej nawet przez telefon, bo chciał osobiście, a teraz JA!!! mam pisać jakieś listy. Dobrze, że chociaż jego znajomi wiedzą....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanula, nie daj się. Niech M pisze listy jak nie potrafi sam mamie powiedzieć. Dziwne by to było jakby jego matka dostała list od Ciebie a nie jego. Uważam, że lepiej to przekazać telefonicznie jeżeli nie można osobiście bo listem to trochę dziwnie. Może pomyśleć, że boicie się jej to powiedzieć... W piatek mam USG i znów mnie schizy dopadają, że coś wyjdzie nie tak. Oby moja królewna była zdrowa :) Hhheeh, ale by były jaja jakby się teraz okazało, że to chłopak a nie dziewczynka. Wszystko dla chłopca już oddałam a mam przyszykowane dla dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu - o kurcze ja sobie nie wyobrazam jakby moj nie powiedzial swojej rodzinie o mojej ciazy. To okropne z jego strony. Ja na Twoim miejscu bym zrobila mu teraz ciche dni :-P niech wie, ze przesadzil ;-P susi - a nic mi nie mow. tutaj ogolnie do ciazy podchodza bardzo lajtownie. No chyba, ze cos jest nie tak to wtedy obchodza sie jak z jajakiem. Nawet mi plci nie zdradzili bo niby nie moga. A szkoda gadac... a jesli chodzi o Twojego sasiada to ladny z niego baran. Ja nie wiem jak mozna byc takim "czlowiekiem" cos okropnego! asiu - duzo, duzo zdrowka dla Twojej coreczki ;-) alex - wspolczuje Ci tych bolow ;-/ eliose - super, ze masz juz nowe krzeselko i ze brzuszek mniej boli ;-) a pisalas, ze nie chcesz zrezygnowac z pracy bo sa wam potrzebne pieniadze, ale kobieta w ciazy idac na macierzynskie ma przeciez 100% placone. No chyba, ze sie cos pozmienialo ;-P nawet nie wiecie jak mnie wkurza moj chlopak! On jakby mogl to siedzialby tylko przy grze na Playu albo na kompie! juz mam tego dosyc! co za wstretny duzy bachor, ze tak sie wyraze. Jak mu zwracam uwage to jeszcze sie na mnie wielce obraza! no oszalec mozna ;-/ dzis zaczelam 25 tydzien ;-) pomyslec, ze zostalo juz tylko 15 tyg. przeciez to zleci w mgnieniu oka!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose - aaa zapomnialam, ze pisalas jeszcze ze nie mozesz wysiedziec w domku, ze ci sie nudzi itd ;-P ;) i ze tesknisz za praca ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×