Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

dzastolinatoja no faktycznie ten cyfrowy to fajna sprawa:) chociaz ja wole te nasze, Polskie:):)jakbym miala tak cyfrowy to robilabym go dwa razy w ciagu dnia i nakrecalabym sie za ardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
dzastolinatoja wlasnie zerknelam w ktorym ty dniu cyklu jestes..........jakby sie dalo to bym wielkie oczy wkleila :) to nie jest normalne, mam nadzieje ze szybko znajdziecie przyczyne i wroci wszystko do normalnosci co do testow owulacyjnych- nie robie bo chyba bym zwariowala, w czasie owulacji dzialam codziennie bo w zeszlym cyklu bylo co dwa dni i nic, no ale ze ten brzuch mnie boli to pewnie nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym moim cyklem to cuda wianki się dzieją :0 A co do tych testów elektronicznych to ja bym zbankrutował po miesiącu :D. Jakbym już wiedziała, że jestem w ciąży to takie testy robiłabym codziennie z uporem maniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) wiecie co.. no własnie się zastanawiałam... no bo ostałam okres 6 a 9 było po... mam 23-24 dniowy cykl więc chyba coś na początku grudnia tak? Właśnie nie wiem czy chce iść na BETE.. A co kiedy test sie pomylil? :D Poczekam do grudnia.. albo do objawów. ;) Taka adrenalinka nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas beta kosztuje 28 zł. Cóż zrobię je bo ciekawa jestem. Niby wiem, że jestem w ciąży ale jakoś jak nie mam potwierdzenia to jeszcze obawy czuję więc czekam na potwierdzenie lekarza :) Najgorsze jest to, że wczoraj mi spuchły nogi co nigdy tak nie miałam. Co prawda od rana do wieczora zabiegana byłam i nie miałam zbyt dużo czasu na to żeby usiąść. Ale to możliwe żeby tak wcześnie puchły. Niby czytałam, że mogą ale sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa to za kilka dni powtórz test. A za jakiś tydzień idź na BETE. Ja myślę, że już przed pojawieniem się @ mogłaś zajść w ciążę. Ogólnie ile dni u Ciebie @ trwała?? Moja siostra jak była w ciąży to taż tak miała, że będąc już w ciąży miała @ która jej trwała krótko. A dopiero miesiąc później nie dostała. Hehe czyżby zarażanie się zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa kiderka może ma rację, że zaszłaś w poprzednim cyklu i @ był krótszy niż zwykle, moja koleżanka miała 2 @ jak była w ciąży, ale nie dopuszczała mysli, że jak ma okres to może być w ciąży:) Zrób bete to będziesz wiedziała, który to tydzień i wszystko się wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak myslicie czy te testy owulacyjne z allegro za 1zł. są coś warte?Nie ukrywam, że zastanawiam się nad ich kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki u mnie wczoraj już test owulacyjny pokazał drugą kreskę - testową mniej intensywną niż wczoraj, ale jednak dalej intensywną... wczoraj temperatura : 36,4 a dziś 36, 7 jak myślicie - czy owulacja już była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny mi zostało 3 dni oczekiwań do @ ...no a za mną już drugi test oczywiście negatywny:( ..... Jeśli w tym cyklu dostane jednak @ od przyszłego cyklu nie bede już mierzyć temp. i wbijam na luz...bo przeciez to zwariowć idzie...W sumie to mój dopiero pierwszy taki poważny miesiąc starań..ale jak sobie pomyśle o kilku takich pod rząd to żle to widzę, wiec aby nie zwariować będe musiała tak zrobic...:( Smuci trochę to że człowiek stara się co 2 dzień i nici z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
lorealka test ciazowy zrobic najwczesiej w dniu spodziewanej miesiaczki, nie ma sensu robc wczesniej i sie nakrecac, trzymam kciuki zebe @ jednak nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Sara tak wiem, ale nie idzie wytrzymać jak sie ma je w domu:) Juz nie mam więc nie będe robić, weekend w pracy więc tez tak myslec nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
aja_wolę mierzylas temp w poprzednim cyklu? mozesz ja odnies do innych cykli? jak nie to mozesz tylko domiemywac, bo ja tez wczoraj mialam 37.1 a dzis 36.7 wiec jak dostane @ a dostane to bede miala porownanie,a tak to sobie moge snuc domysly bo nie wiem jak mniej wiecej moj organizm sie jutro zachowa, teraz proponuje dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
wiem ze ciezko, ja juz 3 cykl sie staram ale jeszcze ani razu nie robilam testu przed okresem, w dniu raz i jakie bylo moje rozczarowanie wiec zawsze biore pod uwage moj najdluzszy cykl i dopiero, mnie boli mniej jak nie zrobie testu a dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooł ;D cykle mam co 23-24 dni. Ogolnie zawsze @ mam 4-5 dni, teraz było 3. No nie wiem.. ;) Ale chyba faktycznie poyde w przyszłym tygodniu zrobie Bete ;) i się okaże. Własnie kawke kończę i biorę sie za sprzatanie mieszkanka bo kurcze nielad taki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu bym chyba bardziej sie rozczarowała jakbym testu nie robiła i czekała na brak @ i by przyszła...a tak to wiem że nie mam co się nastawiać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
a ja dzis jade w swoje stare strony:) Lorealka no widzisz kazda z nas jest inna :):) jesli chodzi o testowanie przed @ to boje sie jeszcze ciazy biochemicznej, lepiej o tym nie wiedziec bo serce by mi peklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi co z ta temperatura bo zupełnie ciemna na ten temat estem... ;D Wczoray z ciekawosci sobie zmierzyłam i wyło 37... dzis tez. i co daley ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
temperatura w ciazy jest taka jak po owulcji czyli w fazie lutealnej(lprzed owulka jes nizsza o min 0.2), jesli utrzymuje sie na wyzszym poziomie przez min 18dni od owulacji mozna podejrzewac ciaze, czyli temp wzrasta w dniu owul i utrzymuje sie do konca cyklu, spada przed okresem lub w trakcie,oczywscie temp musi byc mierzona o tej samej godz zaraz po przebudzeniu, choroby, przeziebienie, branie lekow itd moze ja zaburzyc dlatego trzeba to notowac i miec na uwadze, ogolnie temp ja osobiscie bede uzywac by mnie wiecej okreslic dni plodne, poniewarz nigdy nie wiadomo czy nam cykl sie nie wydluzy, do okreslenia ciazy polecam jednak testy najlepiej w dzien przewidywanego @ albo 14dni po stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
fabiankowa, a mialas owulke? mierzylas tep przed owulka? jak nie to nie ma sensu brac pod uwage temp, tak jak pisalam wczesniej podejrzewam ze zaszlas w poprzednim cyklu, idz na t beta bedziesz wszystko wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Kurcze, ale dobijająca jest ta pogoda za oknem.:( Chyba zjem sobie coś słodkiego na poprawę humoru :D W sumie mamy listopad, a ja już za wiosną tęsknię :( A u Was dziewuszki jak samopoczucie w taki ponury listopadowy dzień? Dopisuję się do tabelki... Nick................Ostatnia @...........Długość cyklu.........Cykl starań.....Testowanie Ignacja................10.11....................27-28...........................3. .................8.12 aja_wolę.............30.10.....................30-31...........................2. ..................? dzastolinatoja.....04.08..............37-ponad 100.....................3.....................? Lorealka.............22.10 ....................26-30...........................2...............22-30.11 Fabiankowa..........6.11........................24.............................2... .................? szczęśliwa.............6.11.....................28-29..........................1 ............... róż-owa.................8.10.....................30-33..........................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.......10.11........................28...........................25... ..........nie testuje. Sylwanka89........27.10......................29-32.........................7... ............ MOnikaD........06.10 i 26.10..............29-34...........2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana..................26.10.....................24-25.........................1.. ..................? kasiula201...........29.10......................28-29.........................2. ...................25.11 sara!.....................02.11......................28-30............ 3..................nie testuje Felicja^..6.11..29-335ok. 12.12 aja_wolę - z tego co się orientuję jak przez kolejne 3 dni temp. będzie 36,7 lub wyższa i nie spadnie to znaczy, że owulacja była. Lorealka - ja bym na twoim miejscu poczekała co najmniej do dnia, w którym miałabyś teoretycznie dostać @ i wtedy zrobiłabym test lub kilka dni później. Ja tylko raz w życiu robiłam test jak @ spóźniał mi się 11 dni. A jak go zrobiłam i wyszedł negatywnie to na drugi dzień okres przyszedł :( Wiem, że ciężko wytrzymać jeszcze kilka dni, ale wtedy jest większa szansa, że pokażą się 2 kreseczki :) Ja nigdy nie kupuje na zapas testów, bo wiem, że jakbym je miała to szybko bym je zużyła, a tak jest więcej kasy i mniej nerwów ;) Fabiankowa - temperatura jak jest wyższa to jest ok, gorzej gdyby spadła... nie martw się na zapas. Miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba mi tabelka nie wyszła. Juz poprawiam:) Nick.......Ostatnia @......Długość cyklu......Cykl starań.....Testowaniem Ignacja.............10.11............27-28.............3. .................8.12 aja_wolę............30.10............30-31............2. .............? dzastolinatoja.....04.08.........37-ponad 100.....3..............? Lorealka............22.10 .............26-30..........2...............22-30.11 Fabiankowa........6.11................24.............2... ............? szczęśliwa..........6.11..............28-29...........1 ............... róż-owa.............8.10..............30-33...........5 .............po 12.11 gragragraaaa......10.11.............28............25... ..........nie testuje Sylwanka89.........27.10............29-32...........7... ............ MOnikaD........06.10 i 26.10.......29-34...........2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.............26.10.............24-25...........1.. ..............? kasiula201..........29.10.............28-29............2. .............25.11 sara!..................02.11............28-30............ 3...........nie testuje Felicja^...............6.11.............29-33............5...........ok. 12.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! ja już nic nie rozumiem, przed chwilą znowu zrobiłam test owulacyjny i znowu (3 dzień z rzędu) wyszedł dodatni? o co tu chodzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopiszę Nick.......Ostatnia @......Długość cyklu......Cykl starań.....Testowaniem Ignacja.............10.11............27-28.............3. .................8.12 aja_wolę............30.10............30-31............2. .............? dzastolinatoja.....04.08.........37-ponad 100.....3..............? Lorealka............22.10 .............26-30..........2...............22-30.11 Fabiankowa........6.11................24.............2... ............? szczęśliwa..........6.11..............28-29...........1 ............... róż-owa.............8.10..............30-33...........5 .............po 12.11 gragragraaaa......10.11.............28............25... ..........nie testuje Sylwanka89.........27.10............29-32...........7... ............ MOnikaD........06.10 i 26.10.......29-34...........2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.............26.10.............24-25...........1.. ..............? kasiula201..........29.10.............28-29............2. .............25.11 sara!..................02.11............28-30............ 3...........nie testuje Felicja^...............6.11.............29-33............ 5...........ok. 12.12 klara1984............24.10............28-29.............2............3 najgorsze jest to że człowiek się stara co 2 dzień i myśli ze to może akurat już teraz. Po 2 tyg robi test żeby zobaczyć te 2 oczekiwane kreski. a tu nic :( i kolejny m-c starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ale dziewczęta... nie poddajemy się przeciez! Sprawdza się to że ktoś bardoz chce to nie ma a kiedy nie chce ( wiele tu takich wypowiedzi widziałam na forum, ) to co rusz zachodzi w ciąże... Wiem że cieżko tak sobie przestać o tym myśleć... ;) Ogolnie wiem co to być w ciąży i objawy też mi nie obce a każdego dnia próbuje znaleźć u siebie objaw. To bywa silniejsze. No ale cóż trzea sobie radzić ;D KAWA, kawa wypłukuje magnez z organizmu... czy coś.. ale co poradzić kiedy sie baaardzo kawe lubi? :D Dzien bez kawy rozpuszczalnej z mlekiem to dzien stracony ;D Śniło mi się dziś że wysadzam szkołę ;D Chyba zaczynam sie stresować bo mam jutro 3 egzaminy... i szczerze mówiąc nie potrafie zupelnie nic, miałam na to 2 tygodnie.. ale mówiłam sobie że mam czas.. a tak naprawde dopiero od przedwczoray cos zerkałam do notatek i co>? :D Nie wiem, bede lała wode ;D Dziś przysiąde nad tym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny:) jeszcze tylko 2 dni i będę wiedziała czy mi się także udało:) a mi się dzisiaj śniło że dostałam @ bo czułam że mnie brzuch boli a co się okazało po przebudzeniu że tak bardzo chciało mi się siusiu:D już tyle o tym myśle że aż mi się to śni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×