Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna wkurzona na maxa

czy dostajecie czułe smsy od waszych acetów

Polecane posty

Gość dziewczyna wkurzona na maxa

np. kocham tesknie..itp..buziak na dobranoc, buziak na dobry dzien ja dostawałam od mojego na poczatku znajomosci..tera znie dostaje wcale ..jedynie dzwoni raz na dzien jak cos spytac co tam jak tam nawet po miłym dniu nic nie dostaje.. a jak sama napisze cos do siebie to potrai nie odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wkurzona na maxa
no moze niby miedzy nami jest ok.. był moment ze pow wielkiej czułosci przyszedł okres wielkich rozcarowan..i smsy sie skonczyły teraz znów jest dobrze ale do fazy czułych smsów juz nie wrócilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee, może
to już nie faza zakochania, a coś więcej? nie można oczekiwać non stop słodkości i czułości, daj spokój. mija pierwsze zauroczenie i proza życia się zaczyna. a to, że często dzwoni, żeby zapytać o Ciebie to nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wkurzona na maxa
nie czesto tylko wtedy kiedy sie nie widzimy nie robie mu wyrzutów z tego powodu..chociaz czasem mam ochote jestesmy razem 10 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wkurzona na maxa
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wkurzona na maxa
co jest z tymi facetami ,chca wszystko a sami tak mało daja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begrebeg
bo czułe smsy sa dla dzieciaków dojrzałe uczucie wymaga rozmowy, porozumienia ale widze ze ty wciaz bawisz sie grabkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie. Ja jestem ponad pół roku po ślubie, a wcześniej przez 4 lata byliśmy para. I do dzisiaj jak mąż wychodzi do pracy to pisze mi esy,że tęskni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do mnie codziennie, co rano buziak, "Kocham Cię" tak co dwa dni:) średnio czasami codziennie. Razem jesteśmy 8 mcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my co dzień rarno i wieczorem (po przebudzeniu i przed położeniem się spać) piszemy do siebie słodkie smsy (czasami zbereźne ze zdjęciami :P)...bo niestety nie możemy sie co dzien widziec...to juz taki rytuał... a jestesmy razem 4 lata, a od miesiaca jestesmy malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę na żywo niż sms
powtarzam to po raz kolejny na tym forum: zacznijcie większa wage przywiązywać do kontaktów bezpośrednich, kontakty on line zostawcie tylko do spraw organizacyjnych typu gdzie i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli widza sie rzadziej
to normalne,ze kontaktuje sie takze online. co w tym dziwnego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysyłałem ale usłyszałem
Ja pisałem do dziewczyny, ale pewnego razu napisała, abym nie pisał , a szczególnie nie pisał, że kocham bo... nie chce aby inny facet z którym jak się okazało była ... chodził smutny . Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaję czułe eski po kilkanaście razy na dzień, codzień. Nawet jak się pokłócimy to też dostaję całuski na dzień dobry i na dobranoc..i przechodzi mi złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że słodkie.Jesteśmy razem od 3 lat i to taka fajna forma flirtu. Jak on ma nocna zmianę to mu piszę dobranocki dla dorosłych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byl temat o lasce wkurzonej ze jej facet w nocy nie przytula, to moze tez Twój autorko? generalnie najbardziej by Wam odpowiadalo gdyby nie spal, nie pracowal, ale mial kupe kasy, cala noc czuwal czy stopka nie wystaje spod kołderki i co godzine slal eska "buzi dupci lemoniadki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co godzine slal eska "buzi dupci lemoniadki"" :D:D:D:D:D padłem,leże i kwiczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaa...:D Ja tam dostaję od męża esemeski co rano:D A co! Tak nam odwala na stare lata:o :p Regres🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój często nie ma nic na konci
hmm, a moj skolei często nie ma nic na koncie bo jest kompletnym golodupcem, zaczyna mnie to wkurzac, na początku tez dozo pisal czułych smsków,i wiecie co? chyba to działa bo jak jestem chlodna,niedostępna to jest milutki i sie stara a jak jestem słodziutka to jest zwyczajny,bezpłciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dostaję od męża esemeski co rano" i fajnie Jovik:D 🖐️ ja też lubię :) o ile nie jest to ten sam tekst powtarzany 78 razy dziennie :) wszystko w nadmiarze prędzej czy później muli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×