Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

a ja sobie juz tylko czytam.. bo juz zmeczona jestem i nie mam sily na pisanie. jutro sie rozpisze. zycze Wam milej nocki! buziaki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u dentysty, zab jeden od zawsze mi reaguje na zimno cieplo i dentystka mi poprawiala w nim szczelinke mikroskopijna, do tej pory czuje smak zalozonego lekarstwa. KOszmar. Kupilam sobie dzis stanik bez fiszbin, cieszylam sie do momentu przymierzenia,szycie jakies glupie a wygladam w nim jakbym miala babciny biust zwisajacy koszmar prawie zaczelam plakac, a moj mezulek to mowi do mnie nawet jesli bys miala taki biust to co z tego, dodal ze dla niego wygladam pieknie, a ja tu dalej w lament-moj Boze. Polatalam po galerii handlowej, przejrzalam rozne rozniste ksiazki psychologiczne w empiku, bylam w kinie na wojnie żensko-meskiej,ogladal ktos? troche chory ten film, choc urywkami smieszny. Zafundowalam sobie pyszny ryz z jogurtem naturalnym i owocami mmm pycha :D Moj to sie dziwi ze tym moge sie najesc ale jest naprawde syte. Pozniej rowniez chcialam sprobowac popcornu karmelowego i przesadzilam z jego iloscia bo kupilam duzy a nie zjadlam az tyle, a slodki w cholere! a teraz szykuje sie do spania, brzuch mam jak balon wyrzuty sumienia od przejedzenia i nachodzenia sie po sklepach. Bylam sie myc to mąż pomagal mi wychodzic z wanny bo mialam problem, ah :( Czuje sie niemilo, jak wielka bania ;/ no nic moze samopoczucie mi sie poprawi jakos. Ja wizyte u swojej gin mam 8marca, chcialabym juz znac plec..choc pewnie poczekam do 21marca. Beatris- moja gin do ktorej chodze prywatnie mowi ze 75 tylko sie praktykuje,a 50 juz nie, to byla mala krzywa cukrowa, ale od 5 lat powinno stosowac sie tylko 75 mierzac cukier na czczo po pierwszej i po drugiej godzinie i dostalam skierowanie bedac w 18 tygodniu bodajze i normalnie ja zrobilam. Idac na fundusz po skierowanie by miec bezplatnie, pielegniarka do mnie mowi ze na 75 to zdecydowanie za wczesnie bo robi sie ja kolo 32t ciazy, a kolo 22 50g. Ale idac tropem mojej prywatnej gin powiedziala mi ze dziwi sie ze jeszcze to stosuja jak juz te praktyke z 50 i pozniej 75 wycofali na jedna duza krzywa cukrowa 75. Dobrej nocki, jutro spie do oporu, musze porzadnie odespac meczacy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie juz chyba spicie :) ja sie wykąpałam, nasmarowalam, wysusze wlosy i pojde spac bo jutro rano jade zrobic tą calą krzywą cukrową, grupe krwi, mocz i krew...masakra jak ja wytrzymam to siedzenie tam..ehh jakas gazete trzeba wziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję się jak wielka bańka, a zwłaszcza wieczorem. Do spania mam przygotowane dwa jaśki, jeden wciskam między nogi, a drugi wędruje pod brzuch :) Moni mój synuś w 20 tc ważył 450 g, lekarz nie mowił, że to źle poprostu dzidziuś jest taki duży i tyle. Dziwne, bo ja jestem bardzo szczupła, ale to chyba nie od tego zależy. Wczoraj dzidzka spała i była leniwa, za to przedwczoraj tak szalała, że myślałam że mi brzuch rozwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Cześć dziewczyny :) spać nie mogę he he. Malinowka- ja też idę do dentysty w piątek bo mam próchnice w ząbku. W dodatku trzy zęby obok siebie są chyba nadwrażliwe też na zimne, ciepłe i słodkie :( co do filmu, jak pisałam wcześniej byłam niedawno na oh, karol 2 :) jedyne co mi się podobało to końcowa muzyka :) film taki sobie, śmieszny nic mądrego. Na wojnę też chce iść ale mąż nie chce bo mówi że lata tylko na to co ja chce a jemu się marzy inwazja :( czytasz książki psychologiczne? Ja nie, ale lubię chodzić do empik i przeglądać książki o ciąży. Mam jedną od męża siostry ale może zafunduje sobie swoją na pamiątkę? Ja też się obżeram, nie przejmuj się hi hi :) i tylko słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Freunline- daj znać jak dzisiaj po badaniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Ja zacznę Wam odpisywac na bieżąco, przy okazji jak będe czytac zaległe posty, bo mam ponad 20 stron do nadrobienia. Nie było mnie tydzień, bo leżałam w szpitalu- trafiłam z bólami podbrzusza i gorączką, ale to potem... Na szczęście wczoraj mnie wypuścili i teraz będę nadrabiac czytanie, a póki co lece jeszcze oddac moje siusiu do badania i krew, bo zaś w piątek wizyta... pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa u mnie to 22 tc :) lekarz na usg powiedział mi że waga w normie, ale dopytam jeszcze na wizycie w sobote u mojego gin. Jednak nie martwie sie jakoś zbytnio, bo u mojego męża w rodzinie duże płody to norma. On przy urodzeniu ważył 4,5 kg. Nie wiem tylko jak ja bym takiego kolosa urodziła, bo jestem dosyść szczupła:) ale tym jeśli będzie wszystko w porządku pomartwie się póżniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dziś już o 6:00 wstałam, potem zabrałam się za czytanie i mi się zasnęło znowu :) i tak prawie do 9:00 przetrzymałam - ostatnio u mnie tak długie spanie się nie zdarza za często. Mala mii, bo Kubuś ma zawsze za krótką na brzuszku bluzeczkę :) a moja nowa cieszy, cieszy. Za to nie cieszy mnie waga :O kurde w ostatnich dniach zaczęłam galopować :O już 7 na plusie. Wyglądam jak rasowy hipopotam i z jednej strony, to to nie jest najważniejsze w tym momencie, ale z drugiej to powoli zaczynam się czuć coraz mniej komfortowo. Pewnie do wszystkiego z czasem można się przyzwyczaić, ale dzisiaj jakoś mi mina zrzedła na tej wadze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo duzo pytan, jak mnie nie bylo, odpowiedzi umiescilam w stopce. Super, ze tak sie rozpisalyscie, coraz wiecej tematow i problemow do zastanowienia sie. Ja z ciuchow ciazowych mam 2 pary spodni dzinsy i sportowe, cienkie z materialu, w bluzki i swerty wszystkie jakos ten moj wielgachny brzuchol pakuje. Dwa czy trzy lata temu byly modne baby doll, teraz jak znalazl. Powoli robi sie cieplej, wiec i ubrac sie bedzie latwiej. W poniedzialek bylam na polowkowym, plec nadal nie wiadomo, ale maluch rosnie przepisowo. Pomiedzy 24 a 28 tyg., bede robic krzywa cukrowa, jak nie zwymiotuje to wyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Aosa Ty to ale jestes szybka normalnie patrze juz co dzien na to o ktorej wchodzisz na kafe :) a tu dzis o 6 :) Mi to sie jakos nigdy nie spieszy..dopiero jak juz usiade to wlaczam lapa :) Wstalam o 6.20 szybciutko sie pomalowalam ubralam i obdzilam moją druga polowke aby ze mna pojechal do przychodni bo nie chcialo mi sie samej :) a wczesniej pojechalam do apteki kupic masc na swedzenie w miejscach intymnych tzn taki zel jakis..i jade do jednej apteki a tu czynne od 8.00 dopiero...a ja o 7 mialam byc w przychodni...no to jade do drugie i mowie nieeeee tu tez od 8....jedyna apteka pelniaca dyzur byla gdzies na koncu swiata u mnie..masakra olałam to i pojechal do przychodni ktora otwieraja o 7.30 a juz o 7 bylo tam 15 ludzi czekajacych na tym mrozie !! i ja w panike bo bez czapki ...wiec poczekalam na otwarcie ...usiadlam wygodnie i czekam czekam i czekam az tu sobie mysle pojde sie zapytac o ta krzywa cukrowa i wogole zaplacic...a ona do mnie czy mam ta glukoze z apteki...a ja wielkie oczy i mowie ze podobno oni tez maja...a ona ze mieeeeeli ale juz nie maja i od jakiegos czasu trzeba w patece kupowac...a moj chlopak pojechal do domu i mial po mnie przyjechac za 2 godziny....wiec zawal na miejscu ale umowilam sie na kiedy indziej tzn na poniedzialek przyszly...bo ona mi mowi niech se pani skoczy do apteki szybciutku...na co ja do niej do jakiej apteki ? gdzie ja bede jechala gdzies na szybciora szukac apteki ajk wszystkie od 8 ;/ a o 8 to ja musze miec juz to wypite bo do 10 pobieraja krew w przychodni...i stresu sie tylko nabawilam, poczekalam na chlopaka i pojechalismy postac pod jakas apteka az otworza kupilam co mialam kupic i przyjechalam do chaty, a tyle zachodu...i jak zwykle nie wyszlo... Wkurzylam sie i poszlam do sklepu kupic mojemu psu kosci na zęby tzn te na kamien :) a sama kupilam sobie grzeski orzechowe x2 na poprawe humoru :) Ogladalyscie moze ddTVN? tam cos widzialam kątem oka o kaszkach dla dzieci mowili ...ja akurat bylam zajeta i nic nie wiem co tam gadali o tym...wiem tylko ze lepiej dac owoce prawdziwe dziecku niz te suszone mielone co sa w tych kaszkach ale to jest przeciez tak oczywiste ze zostalam w szoku ze takie badziewne info daja...no a o reszcie to nie wiem o co im chodzilo z tymi kaszkami...moze ktoras ogladala ? Zauwazylam ze mi sie troche brzuszek powiekszyl..ale nadal bez szału.. Nadal tez nie wiem ile mi sie przytylo przez ost 3 tyg :) dowiem sie za tydzien u gina :D A Wy jakie macie na dzis plany ? ja jak mi sie uda namowic koleznake to pojdziemy na space bo slonko swiecie i az grzech nie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie dopiero co wstałam - normalnie szok jaki śpioch się ze mnie zrobił. Tak w ogóle wieczorkiem udałam się z mężem na spacer i gorzko tego żałuję. Czuję się jak emerytka. Mam takie zakwasy, że z trudem się poruszam ;/ W dodatku ten ból głowy, zawsze mi się tak fajnie śpi i mam kłopot ze zwleczeniem się z łóżka ale jak pośpię za długo to się nie mogę odnaleźć i zebrać w ciągu dnia. To sobie ponarzekałam i już mi lepiej. A teraz idę na herbatkę z cytrynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ! :) Ja wstałam przed 8:00 , zjadłam banan i deser z bitą śmietaną :) potem jak co dzień spacerek do parku bądź na łąkę jak mi się spodoba, z jednym pieskiem pół godz. a następnie z drugim kolejne pół :) Potem skoczyłam do sklepu, kupiłam pół warzywniaka, piękne duże pieczarki, brokuły, marchewke itd. teraz myśle co z tego zrobić :) Posprzątałam , pranie powiesiłam a teraz sobie was czytam i jem zupke :) Zaraz przyjadą moi rodzice na kawke, może coś dobrego przywiozą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczqa jak fajnie ze kupilas pol warzywniaka :) JA TEZ CHCE GOTOWAC :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny tak wczesnie wstajecie a Ja? 10-11 dopiero pobudka jak co noc nie spie wstaje kolo 3ej-4ej siku a później juz zasnac nie moge ze 2 godziny sie krece a rano taka nieprzytomna wstaje. U mnie dzidzia sie wkoncu zaczela porzadnie wiergolic wkoncu wiem ze to napewno to:)Pogoda piekna musze ruszyc tylek i isc gdzies na spacer do sklepu bo wieczne tylko dupcie samochodem woze:) Jejku jak czytam te wasze przykre historie z infekcjami to moge bogu dziekowac ja chyba nigdy tego nie mialam.Ja tez mam wizyte za tydzien ciekawi mnie ile moja niuncia ma juz cm i wage:) wczoraj namowilam wkoncu meza do fiku miku bo on wiecznie w strachu teraz:)a pozniej mi mowi ze za taka karuzele to nam pewnie podziekuje jak sie urodzi a pozniej mowic zacznie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, ja leżąc w szpitalu poczułam pierwsze ruchy, ale takie konkretne i też byłam w trakcie 19-tego tygodnia. Uczucie super!!! i najważniejsze, że się codziennie powtarza, czasem tak mocno, że aż jestem w szoku:) Cieszę się, u Ciebie w końcu się polepszyło:) oby już tak zostało, albo było jeszcze lepiej:) a co do słodkiego to też mnie jakoś ostatnio ciągnie:) qrcze, czytam dalej a tam zaś u Ciebie jakieś słabości, mdłości powróciły. Ty to jesteś bidulka:( Oczarowana, uśmiałam się przy czytaniu o tych Twoich gruszkach:) a no i brawa dla pana sprzedawcy!!! :p A ta jeansowa sukienka jest super:) później będę czytac dalej, bo coś mnie zaś muli i chyba się położę. Jak wracałam z badań wstąpiłam tylko do biedronki po jakieś jogurty, stałam w kolejce i modliłam się, żebym dotrwała, bo tak mi się słabo zrobiło, a stałam w środku kolejki. szybko zapłaciłam i wyszłam na murem usiąśc. Na szczęście przeszło po wypiciu soczku. Ale się wystraszyłam, tym bardziej, że sama byłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) kocio-rybka - fajna ta stronka z wyprawką :) Tak z doświadczenia dodam, że body z zapieciem kopertowym wygląda super ale bywa że dekolt jest za duży... co bywa ważne gdy zrobi się zimniej. Najlepsze jest chyba takie zapinane na napki na ramieniu i w kroku. Co do ilości ubranek to 2-3 sztuki może wystarczą ,gdy pierzesz i prasujesz codziennie... ale rzeczywistość bywa czasem przytłaczająca i po prostu na to nie ma już siły, więc dobrze jest mieć większą ilość przynajmniej tych podstawowych ubranek. Choć zawsze trzeba liczyć się z tym, że dzidzuś dostanie jakieś ubranka. Może dobrze by było zrobić listę prezentów dla rodziny jak na ślub :D Łączę się w bólu z infencjąz jedną z Was (wybaczcie, już nie nadążam kto, kiedy i co pisał )... też czekają mnie globulki eeeehhhh Mam nadzieję, że szybko się wyleczę i już do końca będzie spokój :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Cześć dziewczyny :) freunline- masz rację ale to wszystko przez to że mąż wstaje rano do pracy i mnie wybudza i potem już tak śpię i nie śpię :( tym bardziej że jestem u tesciów, wczoraj jednak pojechaliśmy. Bo dzisiaj musiałam iść tutaj do przychodni na dno oka i do internisty po skierowanie do kardiologa :) bo ostatnio na wizycie u gin miałam lekko podwyższone ciśnienie i żeby zbadać przyczynę te konsultacje a ona zawsze dmucha na zimne he he. 4 h się wysiedzialam w tej przychodni :( mąż wróci z pracy to pojedziemy do domku. Oczy miałam zakropione i dziwnie mi się patrzy i pisze he he :) wogóle to mam pytanie do was. Przed chwilą poczułam z pochwy mokro. Taki strumień cieczy mi pociekł na bielizne wystraszyłąn się bo myślałam że to krew, tak poczułam. Ale jest to tak jak by mocz czy woda. Zapach wsumie żaden :( dodam że to było jak stałam i gadalam przez tel. Nie przy kaszlu ani kichaniu. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . dokladnie tyle piszecie ze nie moge spamietac co ktora pisze hihihiih wazne ze waek pamietam ;-) nie obrazcie sie ze nie pisze imiennie do kazdej z was ale za to zawsze staram sie cos dodac z poruszonego tematu kazdej osoby jesli osiadam takie informacje ;-) u mnie spacerek zaliczony obiadek podszykowany ,maly teraz spi a ja troche poserwuje po neciku a takze ogladam ostry dyzur na polsacie bardzo lubie ten serial i dr. hausa ;-) mnie od 2 dni boli miednica , pipka w srodku porostu tam we wnatrz odczuwam bol jak ponosze noge albo leze, albo chce sie obkrecic , a czasami jak za duzo połaze , to jest to taki nieprzyjemny bol ale to rozrastajace sie wszytko w srodku i pomalusiu zaczyna mnie uciskac , i bardzo dokucza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa mi rowniez zdarza sie popuscic , naprawde czasami nawet niewiem ze cos polecialo tylko na wkladce widze ze sie znow posiusialam , albo to inny typ wydzieliny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też uważam że to trochę za mało garderoby. Te trzy artykuły są świetnie i bardzo zabawnie napisane ;) Już od jakiegoś czasu zastanawiam się ile mam tych bodziaków, rampersów, pajacyków itp kupić, żeby nie prać codziennie tylko np raz czy dwa w tygodniu. Kupuję ubranka w rozmiarze 56 i 62, są to rzeczy używane i nowe, więc portfel nie ucierpi :) Coś cieplejszego na wieczor też by się przydało, tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy córce uzywałam głównie pajacyków. Na wieczór zawsze można na to założyć bluzę czy sweterek. Fajne też są dresiki :) tylko raczej bez kaptura... no chyba że kaptur zastępuje czapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ilości to 5-6 sztuk powinno chyba wystarczyć. Choć czasem trzeba przebrać dziecko nawet 3, 4 razy dziennie... Moja córa np. bardzo ulewała po karmieniu więc przebierałam ją kilka razy dziennie :/ Codziennie góra prania i prasowania ehhh, nie chce mi się do tego wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lipcówki ale się tu dużo dzieje:) aosa ja ostatnio zauważyłam duże wycieki śluzu bezzapachowego ale też jak poleciało to dawaj do kibelka ze strachem ze to krew... wycieka Wam coś z piersi? bo mnie się teściowa dziś spytała czy coś mi wycieka ja mówię jej ze nie to ona dziwną minę zrobiła ale nie kontynuowałam tematu bo nie chciałam się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi siara leci od jakiś 2 tygodni , tzn leci zaduzo powiedziane jak scisne sutka w obu piersiach to pojawiaja sie krople siary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×