Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Ela ja wsadzilam na 30 stopni i 500 obrotow, mam taki tzw sportowy program, ktory trwa 30 min na odswiezenie wystarczy. Jest to bardzo delikatne pranie, wiec czesci od fotelika zawierajace male kawalki plastiku tez wsadzilam i nic sie nie stalo, buty tez tak piore od lat i sie nie niszcza. Beatris mysle, ze myslalas o mnie jako tej, ktora lezala z powodu kregoslupa, rehabilitacja trwa nadal i bede pod kontrola do konca pologu. Tak jak pisalam wyciagnely mnie regularne terapie manualne osteopatia, chiropraktyka, lekkie masaze, akupunktura, do tego zestaw cwiczen dla kobiet w ciazy. Dzis cwicze codziennie, chodze na joge, fitness wodny i raz na 2 tyg mam chiropraktyke. Nie boli mnie absolutnie nic, a uwierz wymiotowalam z bolu, a nie wolno mi bylo nic brac, u mnie dozylne srodki przeciwbolowe sa zabronione w ciazy, tabletki nic nie dawaly, po kilku zrezygnowalam, spalam na podlodze, no spaniem tego nie mozna bylo nazwac, staralam sie wytrwac nie jeczac, by nie budzic rodziny, nie bylo lekko, ale po 4 miesiacach, moge powiedziec, ze z tego wyszlam. Wczoraj moja chiroterapeutka zaczela powoli przekrecac malucha, dzis mam USG 3D i ciekawa jestem co sie zmienilo, kopal jakby wyzej i moglam spac na lewym boku, nawet nie wiecie jako to ulga, gdy ma sie dwa do wyboru a nie jeden. 3 majcie kciuki, mam nadzieje, ze miedniczki nerkowe mojego malucha juz nie sa powiekszone, ciekawe ile urosl? Do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) witam po długim weekendzie :) U mnie trochę się działo, byliśmy w górach, ponad to dostałam pod opiekę 14 letniego chrześniaka, który zostaje u nas do soboty, tak też trenuję sytuację pt. "dziecko w domu", przy czym trening odbywa się na dziecku dość wyrośniętym ;) Prócz tego przed wczoraj nagle wypadła mi plomba z zęba, no i w sumie za wiele tego zęba tam już nie zostało :O zaliczyłam pogotowie dentystyczne, zęba zabezpieczyli i dziś na 10 pędzę do mojej dentystki, żeby coś konkretnego z tym zrobiła. Strasznie się boję tych wszystkich działań na zębie, bez znieczulenia :O Trzymajcie kciuki. Co do pakowania się i do zakupienia całej reszty tych wszystkich sprzętów, kosmetyków etc. to ja zabieram się za to za jakiś tydzień, dwa, gdy już będę po pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia, bo liczę że tam też jeszcze coś mi ciekawego powiedzą. Zobaczymy. Ze szkołą startujemy w poniedziałek. Co do prania, to gdzieś czytałam że ubranka niemowlaka powinno się dodatkowo płukać, ale za to bez użycia płynów do płukania. Co Wy na ta teorię? Kasia, my też w niedzielę na komunię idziemy. Przyjęcie ma być w ogrodzie, jak będzie tak zimno, to będzie śmiesznie :D Tzn jak sądzę wówczas, to pewnie opcja się zmieni, przynajmniej mam taką nadzieję :D freuline, co do schodów to ja mieszkam na 4 piętrze bez windy. Wejście po tych schodach to masakra, zajmuje mi to mnóstwo czasu i gdyby mi ktoś nagle poręcz odkręcił, to bym chyba w ogóle nie weszła. No ale ja duża jestem i brzuchol mam wielki. Na plusie kurde 12 kg :O Elu, tak sobie myślę, że nie przeszkadzało by mi wcale gdybym urodziła tydzień, dwa przed terminem :) więc jak mówisz, że letnie trwają krócej, to może się uda :) Beatris, kochana jak miło Cię widzieć :) No i cieszę się, że u Ciebie już troszkę lepiej :) Nic to, lecę zbierać się do tego dentysty. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sie ujawnie dzis choc za duzo do powiedzenia nie mam bo weekend majowy był taki sobie ze wzgl na pogode...Odwiedzil nad przyszły chrzestny dla naszej coreczki ale wiadomo ze ja w meskim gronie nie mialam prawa głosu bo tylko piłka i samochody w tle...dlatego mozna powiedziec ze z deka sie wynudzilam :) ale odwiedzilismy tez kolezanke moja ale ze tak padało a mi w ciazy myslenie nie idzie najelpiej to ubralam sobie takie adidaski troche przypominajace balerinki i zapomnialam ze zrobila mi sie w podeszwie dziurka w lewym i prawym -nie wiedziec jak ale sie zrobily bo sa mikroskopijne ze ich nie widac ale przemakaja a ulewa wczoraj byla taka straszna ze przejscie z auta do knajpy doprowadzila do tego ze moglam wykrecic skarpetki i buty baa i nawet stopy jakby sie dalo ;) No a potem ten snieg ktory spadl z nieba a ja w kurteczce skórzanej ktorej zapiac nie moge juz od dawna :) wiec troszke mi bylo zimka :) No ale zaraz temperatura mi podskoczyla wraz z cisnieniem kiedy odczytalam sume na rachunku uwaga! za 10 piw (35koron czeskich za jedno) i dwie male pizze (310koron za dwie) i poprosilismy o przeliczenie na złotówki bo nie mielismy koron to nam policzyli 1korona=4zł !!! sie cenia Czesi bo liczyli jak za euro :) no i kazala nam zaplacic 226zł !!! co za ludzie ...dlatego my dziewczyny zostalysmy a chłopaki poszli do kantoru i za te 900koron -ktore byly na rachunku czeskim zaplacili 160zł (i tak duzo) ale taniej o 60zł niz jakbysmy mieli zaplacic w złotówkach ...az sie podenerwowalam cała :) I chyba juz nigdy w czechach nie zagoscimy mimo ze mieszkamy tuz obok granicy ale nie sadzila ze korona poszla tak do góry ...a Czechów po polskiej stronie w sobtoy jest tak duzo ze nie idzie przejsc ...bo my tansze mamy wszystko... Chyba pojade dzis do paru sklepow poszukac czegos ladnego dla mojej dzidzinki :) ale te chmury takie brzydkie ciemne przyszly ...a rano słonko swiecilo i nie wiem co mam o tym myslec no... No i troche chłodno jest.. :)Ale co tam moze odwiedze mamuśke moją kochana...musze sie jej troche pożalić i na tesciow ponagadywac bo mnie irytują a nie mam komu tego powiedziec :D a kto jak nie mam przytaknie mi na wszystko i doradzi jak sobie radzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) Już po weekendzie i z powrotem się ruch tutaj zrobił ;-) Przypominam sobie, że któraś kiedyś przesyłała linka z koszulami do karmienia (chodzi mi o tę aukcje allegro, gdzie do kompletu można było dokupić szlafroczek). Przegrzebałam trochę stron ale nie mogę się dopatrzeć. Jakbyście miały gdzieś zapisane bardzo proszę o pomoc. Chciałam też zakupić biustonosz do karmienia ale zastanawiam się w ogóle jaki rozmiar. Jak na razie biust z rozmiaru B urósł do C i zastanawiam się, czy mimo to kupić jeszcze o rozmiar większy czyli D bo zastanawiam się, czy C nie będzie mały gdy zacznie się nawał pokarmu. Doradźcie coś doświadczone dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Link do koszul :) http://allegro.pl/show_item.php?item=1595837316 Wiecie co jakaś wysypka mi wylazła na brzuchu :( małe czerwone krostki, wczoraj je już zauważyłam ale dziś jest ich więcej :/ Co to może być za paskudztwo?? Na szczęście nie swędzi. Jutro mam wizyte u mojej gin to jej to pokaże :) Dzisiaj byłam na morfologii i bad. moczu, jutro wyniki.... także jutrzejszy dzień pełen informacji będzie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lipcowki! czy mozecie mi napisac co sadzicie o takim wozku http://borowkasklep.pl/PEPE-86.html juz sie prawie zdecydowalismy, ale widze ze Wy zwracacie uwage na szczegoly profesjonalnie. napiszcie chociaz krotko bo mam mentlik w glowie od tych wozkow. dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczqua -dzięki za link. Co do krostek to czy nie smarowałaś się przypadkiem oliwką? Mi takie wychodzą właśnie po zwykłej oliwce. lovely - patrzę teraz na ten wózeczek ;-) Wygląda całkiem całkiem, tylko nie doszukałam się informacji czy koła pompowane czy piankowe a według mnie to bardzo istotna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Beatris, cieszę się że u Was już lepiej, choc troszkę:) lovely_cherub, ja tam się nie znam za bardzo na wózkach, ale osobiście jestem za taką sztywną/twardą gondolą, więc tylko na takie zwracam uwagę, ale ten co Ty pokazałaś podoba mi się jako wersja spacerowa no i koła też takie chce jak w tym wózku. Poczekaj na opinie expertek:) czyli doświadczonych mamusiek:p ja dziś wstałam o 10.44!!! to chyba mój rekord w ciąży:) zabrałam się zaraz za śniadanko a potem za robote, tzn pranie poskładałam, ubrałam pościel dla gości (mojego brata i bratowej), bo przyjeżdżaja z Anglii. Niby dopiero jutro wyjeżdżają i to późnym wieczorem, ale czasem lubią robic niespodzianki wcześniejszym przyjazdem, więc wolę byc juz przygotowana. Posprzątałam jeszcze troszku w kuchni i się tak zmachałam, że juz musiałam odsapnąc:o ciężko już, a nie powiedziałam, że po piątkowej wizycie okazało się, że 8kg na plusie:) a myślałam że już dyszka będzie:) nie jest źle, ale jeszcze wszystko się może zdarzyc...a brzuch dziwnie w miejscu stoi, bo od miesiąca nie zmiennie 102cm..hmmm oczarowana, ja niestety nie pomogę w sprawie stanika, bo też jestem w kropce, bo na samym początku biust urósł z C do niedużego D i jak do tej pory spokój, więc nie wiem czy D kupic, czy jeszcze troszkę poczekac... miłego dzionka Dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć drogie lipcówki! widzę że każda zdegustowana pogodą weekendową, przyłączam się więc do grona narzekających na nagły atak ochłodzenia. Mam do Was pytanie czy Wy na każdej wizycie macie badanie na samolocie? bo ja już na 2 ostatnich wizytach nie miałam takowego. Moje kolejne pytanie dotyczy przyjmowania leków podtrzymujących tj np. luteina, od tygodnia biorę ją dopochwowo 2 razy dziennie z powodu skurczy, ponadto mam przepisaną 3x dziennie nospę forte. Mam też niewykupioną receptę na Scopolan czy jakoś tak ale to włączę ewentualnie jak nospa z luteiną się nie sprawdzą. Moja ginka nie zaproponowała mi magnezu, ale dziś i tak sobie kupiłam tylko w aptece farmaceutka zapytała czy konsultowałam to z lekarzem, a ja powiedziałam że tak, na ulotce jest informacja że w ciąży można przyjmować po konsultacji z lekarzem i z jego polecenia i teraz mam dylemat czy w razie potrzeby włączyć sobie te MAGNE B6 czy nie? wiem że niektóre z was to łykają, pomóżcie. Jeszcze przed ciążą na brodawce zrobił mi się taki jakby pypeć sterczący i teraz zastanawia mnie czy to w karmieniu piersią nie będzie przeszkadzało? Lekarce jeszcze o tym nie mówiłam bo ciągle zapominam, co prawda nic mnie to nie boli. kupiłam dziś opakowanie tantum rosa i kilka gazików jałowych. Na allegro widziałam gaziki nasączone spitytusem 70% , myślicie że warto je nabyć do przemywania pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Dzis bylam na bazarku. Za kazdym razem to taki wyczyn, ze sobie obiecuje, ze to juz ostatni raz tam ide, ale nie moge, neca mnie strasznie te wszystkie swieze wiosenne warzywka a szczegolnie truskawki, ktorymi teraz caly bazarek jest zawalony. Wcinam je jak glupia, jakos tak przeraza mnie wizja, ze jak urodze, to szlabam na te pyszne letnie owoce, wiec korzystam na maksa. Dzis wyjscie na bazar bylo szczegolnie meczace, mnostwo ludzi, slonce prazy, choc chlodny wiaterek zawiewa, caly czas trzeba pilnowac jednego dziecka, portmonetki, i tego, zeby drugie dziecko nie wyrzucilo z wozka czapke (pal ja szesc), i buty ( to juz gorzej, bo kosztuja okolo 50 euro). W rezultacie starsza zgubila swoja maskotke, strasznego fioletowego kota, ktorego nie wiedziec czemu zabrala ze soba, i byl dramat i ryk cala droge powrotna. Mnie strasznie ciagnie na slodycze tylko w jednej i tej samej porze dnia, mianowicie po obiedzie, kiedy zjem juz porzadne danie. Moge wtedy 3 desery wciac. Na szczescie w innych porach dnia nie mam zadnej checi na slodycze. Co do stanika, to regula ponoc jest taka, ze kupuje sie go w 8 miesiacu i miseczke o jedna literke wiecej, bo objetosc sie zwiekszy kiedy przybedzie mleko, no i wkladke laktacyjna przeciez tam jeszcze trzeba wlozyc. A moja kolezanka na poczatku mowi, ze jej tak sie lalo, ze zadne tam zwykle wkladki, tylko nosila takie specjalne silikonowe miseczki, do ktorych scieka nadmiar mleka i ciagne z nich wylewala mleko. Te silikonowe miseczki nosza takze kobiety przy bolesnych sutkach, wtedy sutek jest "na powietrzu", nie zgnieciony stanikiem, i szybciej sie goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline, ci Czesi chyba zupelnie na leb spadli ze swoim przeliczeniem. Maja ludzi pijacych piwo za idiotow. Tutaj na oficjalnej stronie przeliczenia walut (www.xe.com) pisze, ze 1 euro rowna sie 24 czeskie korony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam dalej na opinie mamus expertek:) Oczarowana: te kola sa opmpowane i sa skretne, wiec chyba lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elka, w takim razie wstrzymam się jeszcze ze 2 tygodnie prawie stuknie 8 miesiąc. Lovely - to jak pompowane i skrętne to jak najbardziej ok, bo z tego co zauważyłam jak byłam w sklepie oglądać wózki to te na piankowych kołach prowadziło się jakoś tak dziwnie, choć to może też zależy od modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przyszłe Mamusie :) Jestem lipcówką 2010 i tak z sentymentu do Was zagladam czasem, mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu... Moja Córeczka Marcelinka skończyła 9 miesięcy, mamy 4 ząbki :) stoi, raczkuje i pełno jej pełno co do staników do karmienia to ja kupowałam blisko przed porodem... życze zdrowia dla Was i dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do prania ja prałam ubranka Małej w proszku lovella i mialam podwójne płukanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, szaro, buro, zimno. mieliśmy malować pokój ale kupiona dużo wcześniej farba okazała się zepsuta i nici z planów. pomalujemy kiedy indziej;) powoli zamawiam wyposażenie pokoju, meble już się robią, dzisiaj poszewki, kołderki, wyposażenie łóżeczka (moskitiera, przybornik, zasłonki, przewijak na komodę i takie tam). zdecydowałam się wreszcie na kolorystykę pokoju małej, stanęło na brązowo - niebiesko - kremowej. w przyszłym miesiącu zamawiam pieluchy, kosmetyki, koszule, komodę kąpielową, ręczniki, kołyskę, fotel.i już prawie wszystko będzie. w międzyczasie trzeba tylko pomalować ściany, czy któraś z was malowała na ścianie pasek lub paski? zdecydowałam, że pracuje do końca maja. ogromne wyrzeczenie z mojej strony - odpoczywam cały czerwiec i lipiec. strasznie dumna z siebie jestem, choć trochę mi smutno. mam teraz nowy dylemat - wózek. z jednej strony bardzo chciałam high treka ale 3 tys to sporo. mogę kupić za grosze x-landera z 2008 roku, po 2 dzieci. i nie wiem co zrobić. z jednej strony kupuję 3-funkcyjny wózek, który dość długo będzie nam służył, potem mogłabym go sprzedać. zależy mi na wielu funkcjach, fajnym wyglądzie, w końcu to jedyny taki moment w życiu, kiedy konfrontuje się marzenia, wyobrażenia z rzeczywistością. z drugiej strony 3 tys. piechotą nie chodzą... rozum vs serce. intelekt vs odrobina szaleństwa;) eh, dylematy młodej mamy... beatris, kochana oczywiście czekam na maila. jeśli tylko będziesz miała siłę i czas, to wyslij proszę. może rozwiejesz moje wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, powiem tak co do wozka, ze skoro wiecej dzieci nie planujesz, to faktycznie nie inwestuj za bardzo. Bo ten wozek bedziesz pchala przez tak krotko, ze nie zdazysz sie obejrzec, a juz mala bedzie sama smigala. Pozatym jako jestes aktywna i mobilna, naprawde bardzo szybko bedziesz miala dosc duzego grata i przerzucisz sie na leciutenka parasolke. W tych parasolkach w zasadzie mozna spokojnie juz wozic malucha od 6 miesiecy, kiedy zaczyna siadac, a znam mamuski, co od poczatku na parasolce jechaly (bo po prostu nie stac ich bylo na ciezszy i bardziej skomplikowany wozek). Wiec coz to jest te 6 miesiecy, by na nie wydawac 3 tys zl. A nie ma na allegro uzywanego high-treka? Ja to wiesz, jestem zwolenniczka maksymalnie rzeczy uzywanych dla malego dziecka, poniewaz sluza bardzo krotko i dziecku tak na prawde wszystko jedno, w jakim wozku jezdzi, i w co jest ubrane. Wole zaoszczedzic na przyszlosc, kiedy to zacznie sie, ze "wszyscy w klasie maja trampki adidasa za 100 euro, tylko ja jak ostatnia dziadowa nie mam". Znajoma wlasnie opowiadala mi jak jej 14 latek teroryzowal na temat podkoszulka adidasa chyba za 70 euro, to ona mu powiedziala, ze ten trzylistek i napis adidas mu ladnie na maszynie na podkoszulku wyhaftuje :) ten sie obrazil tak, ze chyba tydzien sie nie odzywal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, ja jak najbardziej biorę pod uwagę te wszystkie logiczne i racjonalne argumenty. mnóstwo rzeczy dla małej mam używane od koleżanek, ciuszki, podgrzewacz, matę. ale akurat wózek to jest trochę kategoria jak samochód. trudno mi to wytłumaczyć, ale to chyba moja miłość do gadżetów daje o sobie znać. fajny telefon, fajny samochód, fajny wózek dla dziecka. poza tym chyba troszkę dłużej lipcowe dzieci pojeżdżą w tych monstrach. będzie zima, więc pewnie do końca marca jak nie gondola to spacerówka, którą można położyć na płasko+śpiwór na nóżki. szukam high treka na allegro ale nie wiedzę na razie:( Elu, a parasolki ty polecałaś McLarena? czy coś mi się pomyliło? Kasia508 - jak robiliście tę linię? u mnie co prawda ma być po prostu pasek szerokości 25cm przez wszystkie ściany, ale technika pewnie podobna. zamówiłam wyposażenie łóżeczka http://allegro.pl/posciel-20cz-90-120-haft-moskitiera-baldachim-i1575725954.html i pościel do kołyski http://sklepy.allegro.pl/memida-posciel-do-wozka-lub-kolyski-6-el-i1582846398.html dziewczyny, które zamawiały pościel od tego sprzedawcy http://allegro.pl/2-el-posciel-120x90-z-aplikacja-nowosc-i1594635724.html jesteście zadowolone? uciekam zaraz do pracy, eh jakoś nie mogę uwierzyć, że podjęłam decyzję o pracy tylko do końca miesiąca. ale słowo się rzekło, tym razem wygrał rozum. 1:0 dla rozumu;) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, ja luteinę brałam podjęzykowo w 1 trymestrze, z powodu minimalnych upławów o nieco zmienionym kolorze. to nic innego jak syntetyczny progesteron, więc można go z czystym sumieniem brać przez całą ciążę. tak jak dziewczyny piszą, ma szerokie działanie - od wchłaniania się krwiaków, przez hamowanie skurczy etc. mam zawsze w torebce na wszelki wypadek, jakby znowu pojawiły się plamienia, ale od paru miesięcy nic się nie dzieje, więc nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczarowana tutaj jest link do szlafroczków http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3909772 Jak nie ma Twojego rozmiaru, to poproś Panią o wystawienie. Ja kupowałam stanik o rozmiar większy w miseczce i jak na razie jest dobry, stanik jest bawełniany więc miseczka się naciąga. Niestety pod biustem był za mały, ale to nie problem bo kupiłam sobie przedłużkę do stanika :) i teraz jest dobry. Obecnie noszę stanik sportowy z mikrofibry, ponieważ te inne staniki uciskają mi przeponę jak siedzę. Wczoraj byłam na glukozie i to 75 g, nie było tak strasznie, nawet nie muliło mnie bardzo, ale cieszę się, że mam już to za sobą. U mnie w poniedziałek i wtorek przychodzi fachowiec i będzie wstawiał drzwi wewnętrzne, przenoszę się na ten czas do mamy, bo chyba bym nie zniosła hałasu i zamieszania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina, dzięki widziałam to tylko mi się marzy ten brązowy a w promocji jest tylko czerwień. ale rozważam i tę opcję;) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj juz nie mialam kiedy pisac, jestem po kolejnym 3D, maluch urosl niemilosiernie z 10 centyla skoczyl na 50, jest teraz tzw sredniakiem, wazy 1194g i ma wszystkie organy pieknie wyksztalcone. Jest sliczny i zdrowiutki, ku mojej radosci mojej chiroterapeutce udalo sie go ulozyc juz za pierwszym razem, siedzi mocno w pozycji glowkowej. Ja po tych wiadomosciach mam full energii, robie kolejne duze sprzatanie, znow okna sie zakurzyly, ale to urok mieszkania w duzym miescie. Lozysko pierwszy stopien, szyjka dluga 42,5 mm, ukrwienie macicy bardzo dobre, wiec jestem pelna optymizmu na kolejne 10 tyg. Dla porownania wymiary malucha w 28+4 BPD 73,8 mm HC 260,6mm FL52,6mm Termin porodu nie ulegl zmianie, nadal 23 lipca, ale czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Callaa mi tylko moja ginka powiedziała że mam zacząć brać magnez, nie mówiła nic jaki itp. więc poszłam do apteki kupiłam magne B6i niedługo skończy mi sie opakowanie :P Na początku brałam 1 tabl. dziennie ale od tygodnia biore rano i wieczorem po tym jak w nocy niemiłosiernie łapał mnie skurcz łydki :/ i od tego czasu mam spokój :) Dziś mam wizyte po 15 już się nie mogę doczekać. Ja co wizytę jestem badana na samolocie jak to nazwałyście hehe i zawsze tez mam usg, zresztą za to płacę. W cene wizyty wchodzi (u mojej gin akurat) badanie, usg i cytologia. Cytologie robiła mi na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy kazdej wizycie mam badanie krotkie USG, sprawdzenie serca i ruchliwosci plodu, samolocik, cytologia, mocz,cisnienie co drugie spotkanie krew. Magnez biore 1 dziennie i do tego B complex, staniki do karmienia kupilam rozmiar wiekszy, moje piersi sie ladnie wypelniaja mlekiem, a nie rozrastaja. W poprzednich ciazach funkcjonowal taki zakup dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Anik, pasek sama naklejałam, bo mąż jakoś nie ma do takich rzeczy wyczucia, żeby ładnie wyszło:P a ten psaek to na niepomalowaną ścianę ładnie (tak myślę :) ) uformowałam a mężu potem malował górę i potem dół i jakoś nam to wyszło. powodzenia ja na każdej wizycie mam badanie 'na samolocie' :) Qrcze, wstaję dziś patrzę na bluzkę a tam w miejscu lewego sutka plama!!! musiało mi tam trochu uleciec w nocy, bo mam jeszcze takie lekko białawe resztki z zagłębieniach na sutku. a łudziłam się, że ominą mnie takie incydenty... aż się boję jak potem będzie leciało:o ja dziś z mężem na miasto idę, może coś w końcu dla dzidzi wyhaczymy, bo na razie to niewiele tego. zamierzam też do ciucholandu zawędrowac, bo blisko teściowej jest taki duży, więc mężu sobie do mamusi, a ja pójdę pobuszowac:) bo on tak za bardzo nie lubi, ani mi nie pomoże poszperac:p miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, ale zesz wybrzydzasz, chwytaj tego czerwonego high treka w promocji i sie nie zastanawiaj. Po co ci koniecznie brazowy? Czerwony bedzie o wiele lepiej widoczny w lesie przez bezmozgowych rowerzystow-szybkosciowcow na sciezce ( raz mi jeden wjechal w wozek, tak tak, dobrze ze byl maly i na malym rowerku, to sie tlumaczyl, ze nie zobaczyl w wieczornym swietle mojego ciemnogranatowego wozka). No i tak czerwony bedzie lepiej widoczny pzrez tez kierowcow, ktorzy wyjezdzaja jak glupi zza niewidocznego zakretu, i przez pieszych tez, ktorzy ida po chodniku, jakby byli sami jedni na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×