Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

dziewczyny tak sie ciesze ze mamy to nasze konto, dzieciaczki super! teraz polece do wanny, padnieta dzis jestem, ale wszystko czytam non stop. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczqa trezba bylo mnie myslami do forum zawolac telepatycznie albo golebia do katowic poslac ze mam Ci meila podać heh:) ja ostatnio też bym tylko jadla masakra a najbardziej lubie mlode ziemniaczki z koperkiem i kefir nic wiecej mi do szczescia nie trzeba:) no chyba ze fasolka szparagowa albo kalafiorek mniam :) a tak z innej beczki musialam wyjsc spod prysznkiego skurczu dostalam ze na kibelek musialam usiasc i oddech lapac i tak co 11 minut takie konkrety mialam a teraz naszczecie luzik skurcze sa ale takie to ja moge miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No anusiak ta telepatia to dobry pomysł :P Ja wczoraj miałam takie skurcze tyle że mnie dopadło na dworze jak byłam z psem hehe . Musiałam sobie przystanąć na moment i przeszło a moja sunia jeszcze wypatrzyła kota a ja do niej na cały głos ''ani mi się waż'' haha . Pokazałam palcem i mówie ''Do domu ale już'' a ta bidulka głowę spuściła i szła jak na skazanie :P Wyczuła że tym razem nie żartuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam znow brac magnez, nie wiem czy to ma wpyw raczej powinno byc odwrotnie, ale zaczyna mi sie bardzo stawiac brzuch twardy jak skala.coraz czesciej w ciagu dnia. i mam skurcze znow w okolicy spojenia lonowego ;/ najczesciej jak chodze lub jak wstane z lozka i zaczynam isc. Ja mam dziwne wrazenie ze cos mi leci od kilku dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przylaczam do tych, co maja napady wilczego glodu, najgorsza, ze sklepy daleko i nie moge zjesc to na co mam akurat ochote, tylko to co mezus zakupi. Chodze jak glupia dookola tej lodowki i zagladam po szafkach, i faktycznie ciagnie mnie najwiecej na to, co nie wolno jesc na poczatkach karmienia piersia, to jakies psychiczne. Albo to tez organizm zbiera sily na porod, tankuje sie :) No dzis jem troche mniej, bo tak mi niedobrze od tego kataru i zatkanej glowy. Dziekuje bardzo wszystkim za komplementa dla moich lasek. Ja w odroznieniu od wiekszosci mamusiek, nie uwazam, ze mam jakies wyjatkowe dzieci, takie sobie zwyczajne :). Co do dam, to jak patrze, jak te moje damy jedza jak dwa prosiaki, to az dziw mnie bierze, ze ministrowie, co jedza dziesiatkami sztuccow w drogich restauracjach tez przeciez kiedys musieli jesc w ten sam sposob, jak byli mali :). Ide padne do lozka, ale noce u mnie sa najgorsze, w dzien jeszcze jako tako, ale w nocy to sie czuje fatalnie pod kazdym wzgledem. Jedyna mysl mnie pociesza, ze niebawem to wszystko sie musi skonczyc i znow poczuje sie dobrze w swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jem dzis caly dzien i ciagle mam mało...a na dodatek po kazdym posiłku mam ochote na jakis deser :) My sie zaraz wybieramy na ognisko do znajomych ...ale my juz po kolacji wiec przypuszczam, ze pojdziemy sobie tylko posiedziec a nie na kielbaske :) Fajnie ze mamy ta poczte :) Abecia Krzysiu jest kochany i najpiekniejszym wczesniaczkiem jakiego kiedykolwiek widziałam :) całuski dla niego :* :* :* :* Tez juz chce moją córeczke :D A no i poslalm na poczte zdjecie naszej nowej sypialni ...teraz bedziemy tam spac z Nataszką bo ogolnie mieszkamy wyzej tzn na poddaszu i tam tez mamy łóze małzenskie ale w naszej nowej sypialni mamy nowe meble dlatego chcialm sie pochwalic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka, wysłałam ci mój nr :) Freuline - siedziałam i śmiałam się w głos z Twojej historyjki o wiecznie drącym się zestresowanym kogucie i kurach :D XAneczqax - hasło Twojego męża o twardości brzucha też mnie rozwaliło :D Krzysiu słodziutki, wogóle macie super dzieciaczki, Ela - Twoje córy takie śliczne, że będziesz ich musiała mocno pilnować :) kocio-rybka - ech, żebyś wiedziała jak ja się boję... Wczoraj wieczorem ryczałam, że nie dam rady, że jak ja zniosę taki ból, że nie wiem kiedy to się zacznie i chodzę jak bomba zegarowa. Apetyt też mam okropny, ciągle bym coś jadła, a poza tym czuję się beznadziejnie i ciężko, uff, byle do końca. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Lipcóweczki :) Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ela ..Ty sie powaznie zastanów nad przedłuzeniem macierzynstwa hehe :) o takie czarnulki cięzko teraz :) Pewnie mają juz branie w parkach :) Najważniejsze ze kazda dostała po kinder niespodziance :) Jami jami ale bym zjadła :) (jak widac ciągle mi mało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abecia
Dziewczyny, ja cały czas podglądam forum i Wam mocno kibicuję. Bardzo jestem ciekawa Waszych pociech. Fajne te Wasze dzieciaczki, kiedy mój Krzyś będzie taki odchowany. On w rzeczywistości był bardzo malutki, choć na zdjęciach wydaje się spory. Mój tata który widział go na zdjęciu wcześniej a potem na żywo, zdziwił się, ze taki drobiazg z niego, bo wydawał się większy. Z dobrych wiadomości waga mojego szkrabstwa wzrosła do 2,5 kg, rośnie w oczach, oby tak dalej. Jeśli chodzi o żmudny proces przechodzenia z butelki na pierś to spróbowałam z z nakładkami silikonowymi i to był przełom, oby nie zapeszyć. Zobaczymy co się będzie dalej działo. Nam z mężem z tego przemęczenia już głupawka uderzyła do głowy, cały dzień się chichraliśmy z byle powodu, chyba nasze organizmy musiały odreagować dotychczasowy stres. Jedna z dzisiejszych historii to opowiedziałam mężowi jak to przy kupowaniu w sklepie rybnym halibuta na obiad kobieta z kolejki zapytała jak go przyżądzam, a mój na to że trzeba było powiedzieć "jak to, biorę buta, wołam Halinę i mam halibuta.." Prawdziwa głupawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Przeczytałam właśnie, że powstało wspólne konto i jeśli mogłabym prosić o namiary to poproszę oczywiście: kasiunia77@vp.pl A mam pytanie o golenie właśnie;) czy golicie ją całą na że tak to nazwę "bobaska" czy jakoś inaczej? Ja zawsze goliłam, ale przed wizytą u ginekologa zawsze zapuszczałam, bo wydawało mi się, że to głupio z taką łysą no i tak przez całą ciążę. Chętnie też bym się sama ogoliła no ale nie wiem jakie trendy zastosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jeszcze napisać o samochodzie - ja też mam Renault Scenica i też jestem bardzo zadowolona. Kiedy go kupował to się trochę wściekałam, bo jechał po Meagankę a przyjechał Scenickiem, wydawało mi się że jest za duży ale teraz uważam, że to fantastyczne że można właściwie po nim chodzić, bez problemu przemieszczać się na fotel pasażera czy na tył po prostu się garbiąc no i tak mi się ten jego niebieski wyświetlacz podoba:) ja wiem, że to nie szczyt techniki ale przesiadłam się z kia. Teraz jak mam wejść do samochodu chłopa to wydaje mi się, że tyłkiem trę po ziemi no i całą ciążę też generalnie dobrze mi się jeździło bo i miejsca dla brzucha i nóg dużo. Ma niedoróbki bo to albo wycieraczka nie domaga, a to uszczelka gdzieś wyleci a to poduszka nie wiadomo czemu się świeci no ale mój Stefanek (bo tak się zwie) jest póki co moim ulubionym autem i myślę, że młodemu też przypadnie do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuśka- jeśli chodzi o golenie to ja już przed ciążą praktykowałam rytuał jak to określiłaś "na bobasa" :). Więc teraz nic nie zmieniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline- bardzo ładnie urządziliście sobie pokoik. Myślę, że córcia też będzie zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie spie, bo sie mecze z katarem i kaslem. :(. Zaparzylam sobie ziolka i czekam az wystygna, by dodac miodu. Jak fajnie, ze jestescie, do kogo jeszcze moge sie pozalic o swoich dolegliwosciach. Nie wiem, jak wytrzymam 3 kolejne dni, bo zapowiadaja u nas 32 stopnie. Jutro, czyli juz dzis, tez dzien zapowiada sie nie lekki, bo starsza ma w szkole swieto szkoly, maz wybywa pomagac sasiadom w przeprowadzce, a wieczorem zapowiedzial sie dziadek z kolezanka na kolacje, a dziadek jak juz sie zaprasza, to nie da rady go odwiesc od tego pomyslu :), na szczescie nie zaprasza sie za czesto, i zawsze przywozi skrzynki owocow, jutro zapowiedzial morele, mniam, moje ulubione, musze wytrwac do wieczora i nie urodzic, by jeszcze moc sie nazlopac tych moreli. We Francji to dopiero blondaski sa rzadkoscia. U Julki w klasie na 26 osob jest az cale 3 osoby blond. A jak kiedys jechalam w tramwaju w Montpellier, to tak mi sie az rzucilo w oczy, bo stalam troche wyzej, tam gdzie motor, ze widze cale morze czarnych glow, i ani jednej jedniusienkiej blond czy chociazby szatynowatej. A ja kiedys sie usmialam, bo jechalam w metrze w Paryzu, naprzeciwko siedzialy 2 polskie turystki, i jedna mowi do drugiej: ty, popatrz, jaka przed nami typowa Francuska siedzi :D. Opti, wypluj te slowa o kolejnej ciazy. Ja bym juz chyba tego nie przezyla fizycznie. Nie wiem, jak te nasze prababki rodzily po 15 dzieci, i cale zycie od 15 lat do menopauzy chodzily praktycznie w permanentnej ciazy + chowajac niemowlaki bez pampersow i sloiczkow i z woda w studni. Czy myslalyscie juz o antykoncepcji po porodzie? U nas bedzie jak poprzednio - najpierw prezerwatywa, a na jesien - spirala z miedzi, by moc spokojnie karmic bez zadnych przyjmowanych hormonow. A jak skoncze karmic piersia, to zamienie spirale miedziana na Mirene, bo poprzednio mnie ta miedziana spirala wykanczala powodujac obfite miesiaczki, potem przez pol miesiaca chodzilam zmeczona i bez energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za adres:):):) Wszystkie zdjecia sa piekne a Krzysio wyglada na malego smieszka Juz nie moge sie doczekac az ja bede sie mogla pochwalic zdjeciami mojej Dominiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja też juz o tym myslalam I własnie sie zastanawialam co wybrac Maz mi doradza spirale Bla niego to by bylo super! Ale ja sie zastanawiam czy mozna karmic przy spirali??? i czy jezeli sie zdecyduje po paru miesiacach na drugie dziecko to jak dlugo bede musiala odczekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe moge spac przez ten katar, masakra. Misia, co ty, Bog z toba, po paru miesiacach na drugie dziecko. Miedzy ciazami warto odczekac co najmniej rok, by wrocic do formy, uzupelnic w organizmie braki mineralow, by nastepna ciaza nie byla udreka i nie nadszarpnela zdrowie. Ze swego doswiadczenia powiem, ze jak starsze dziecko jest bardziej odchowane (3 lata roznicy) to jest w ciazy lzej, niz jak jest mniej odchowane (2 lata roznicy). Wlasnie przy spirali miedzianej, ktora nie zawiera hormonow, mozna karmic jaknajbardziej. I jak sie zdecydujesz na drugie dziecko, to mozna ja wyjac natychmiast i w kolejnym miesiacu juz jestes w ciazy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja też poproszę o namiary do wspólnego konta:) moni.b17@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie no z tym spaniem pod koniec to jakaś masakra, kładzie się człowiek późno , wstaje 3 razy w nocy na siku a o 5-6 juz ewidentny koniec laby :/ jeśli można to tak nazwać :P Stwierdziłam że już wstane jak mam się wiercić w tym łóżku bez końca :) Abecia dobry sposób na rybę hehe :P Tylko że ja nie znam żadnej Haliny :P Dziewczyny powysyłałam wam hasło, sprawdźcie sobie :) A u mnie leje deszcz i się ochłodziło odrobinę :) Hurra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zawsze golę na ''bobasa''haha dobre określenie tak po za tym :) Tyle że ostatnio robiłam to 2 miesiące temu a teraz to już mam w dupie :) z lenistwa , z wygody mało ważne :) po porodzie jak dojdę do siebie to sie za to zabiorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ostatnio nie miałam czasu żeby cokolwiek napisać - chciałam ogarnąć się z pracą- prowadze własną firme, żebym mogła na spokojnie zacząć pakować torbe do szpitala i ogarnąć troszke w domku. Jeszcze niedawno spędziłam 2 tygodnie w szpitalu z powodu kolki nerkowej - to była istna masakra. Czytałam wszystko w miare na bieżąco ale już na pisanie nie było siły. Do tego jeszcze mam cukrzyce ciążową i ciągle na diecie i siedzenie w kuchni i wymyślanie co tu można zjeść. Podaje też swojego meila :) mongo@o2.pl już nie moge się doczekać kiedy nasz synek będzie razem z nami i też będe mogła podzielić się jego zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....Dz........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07....synuś....zach.pom... .sn MalaGosia69.......27......05.07.....syn.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kr-ów......s n...Klaudiusz morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ...sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków... . .sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.... .Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka......30.....23.07......DZ......śląskie.. ..cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....ch........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ..cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... . .cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ..sn....Martynka agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak na wstepie dziewczyny bardzo dziekuje za komplementy o synusiu ;-) z niego takie wlasnie pogodne dziecko jest na codzien ;-) caly czas ise smieje od ucha do ucha nie wiem co co to płacz hihihihihi ciekawe jaki drugi bedzie ;-) Abecia Krzysiu sliczniusi i nie wyglada jak wczesniaczek duzo zdrowka dla was ;-) Elcia no twoje panny juz takie odchowane ;-) czarnuleczki sliczne Malinowka twoj braciszek tez słodziaczek ;-) Freuline pokoik super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzien juz praktycznie zaplanowany , maz musial dzisiaj wyjatkowo w sobote isc do pracy bo od poniedzialku mial miec urlop 3 tygodnie a tu sie okazuje ze jeszcze w poniedzialek musi isc masakra jakas ;-) wiec o 11 zaworze malego do mojej mamy na 12 po meza do pracy , o castoramy i do tesco na zakupy ;-) do mamy po małego hihihhi i do tesciow a wieczorekiem grill o ile pogoda dopisze , fakt faktem chłodnawo ale co tam jak dla mnie super 20 stopni bosko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ciesze sie ze mail wypalil juz wszytkim i bedziemy mogły podgladnosc swoje maluszki a moze nawet i siebie z maluszkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodziutkie te wasze dzieciaczki i piękny pokój Freuline . Już się nie mogę doczekać aż przytule swojego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×