Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

No to czekamy na wieści. Ciekawe co tam z Misią i Moni bo też już od pewnego czasu cisza. Mam nadzieję, że się w sekrecie rozpakowały. Kurcze patrzę na tą tabelkę i nie do wiary. Zostały mi 2 dni do terminu. Lekarka mówiła mi, żebym się zgłosiła w środę na ktg, ale tata mój genialny powiedział żebym się wstrzymała do czwartku, gdy będę już po terminie to może mnie prędzej zostawią ;-) Już to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że jestem. Cała zdrowa i w dwupaku. Pospałam jeszcze trochę, a jak tylko wstałam musiałam załatwić sprawę z zusem, no i dzięki Bogu się wyjaśniło, więc teraz ze spokojem muszę poczekać aż zrobią mi wyrównanie. W ogole jak do jutra nic sie nie ruszy to w środę muszę iść po nowe zwolnienie i tak pomyślałam że zrobie sobie tez swieze wyniki badan moczu i krwi. U mnie popadalo i zabi do tej pory, mam nadzieje ze nie zrobi sie duchota jak wczoraj. emka-pamietam jak pisalas na poczatku :) 3mam kciuki by maluszek byl zdrowiutki! lipcowa wrzesniowko :)) Wiesci od Kasi508- lezy pod kroplowka i czeka na skurcze :) 3mamy kciuki! Za Opti rowniez :) Mam nadzieje ze sie ruszy :) iwetes- ja mam duzo ubranek w spadku,sama kupilam tylko jedna pare spiochow,zestaw na wyjscie i polspiochy, znajac rodzine to kazdy kto przyjdzie z wizyta cos przyniesie, pamietam jak to bylo w pzypadku mlodego, ze niektorych ciuszkow nie zalozyl w ogole i mialam nowiutkie.Wiadomo duzo ubranek, rzadziej pranie. morelka- jesli mialabym sie sugerowac czopem to w nocy powinnam rodzic, bo minelo dwa tygodnie. Mam lekkie pobolewania, mala tancuje w brzuchu, choc zdecydowanie wolniej ciszej,ale u mnie cisza..Powiem Wam ze troche mam juz dosc, no ale zobaczymy co to bedzie :) caly dzien przede mna. Atena-serdeczne gratulacje! asia-lipcowka- ja biore magnez i czuje skurcze :)) pewnie bylyby silniejsze gdybym w ogole go nie brala. anik-pamietam wspomnienia mojej mamy a pro po torby, wziela spakowala wszystko,skurcze niezle idzie razem z pielegniarka czy tez polozna przez korytarz,a ona nawet nie zapyta czy moze pomoc poniesc? Dzis jade na ktg, ale dopiero po poludniu. Mam nadzieje ze czegos ciekawego sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) Ja ja sie ciesze ze jutro juz ide do szpitala i bedzie po wszystkim Dzisiaj w nocy miałam dziwna akcje Obudziłam sie o 4 i czułam ze mi tam cos po troche ulatuje Pomyslałam sobie ze to moze ten czop ale nie Bielizne miałam mokra i tak mała plame na przescieradle no i kurcze nie wiedziałam czy ja sie troszke posikałam czy moze to odrobina wód mi odeszła Postanowiłam nie budzic meza do czasu az nie dostane regularnych skurczy Czułam taki ból jam podczas menstruacji tak mniej wiecej co 20 minut I CO O 6 ZASNEŁAM Przed chwila sie obudziłam i sprawdziłam wkładke jest sucha tak ze musle ze to nie były wody bo jesli tak to by sie dalej ulewały Co myslicie?? Ciekawe jak tam Aneczka i malinówka ??? Gratulacje dla Ateny Wczoraj myslalam co tam u niej To super ze juz urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie trzymamy kciuki za kasie:)) Uff malinowka to fajnie ze u ciebie chlodno bo u mnie od samego rana duchota a tez popadalo sobie troche i chyba jest jeszcze gorzej:( U mnie moaz ma dzis wolne to moze sobie pojedziemy na basen troszke popluskac bo dawno nie bylismy:) Moze cos mi sie zacznnie dziac jak sobie troche poplywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co wy tu robicie jeszcze dziewczyny? :-) Myślałam, że ta noc zebrała większa żniwa a tu piszecie, że nadal w dwupaku ;-) U mnie skurcze są, brzuch co jakiś czas twardy jak skała ale to by było na tyle ;/ Mały się wierci tak jak się wiercił, także jakoś tak nie wierzę w to, żebym na dniach urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczarowana my sobie wszystkie czekamy na pelnie bo podobno wtedy jest najwiekszy bum na porody:) A moja mama powiedziala ze czuje ze urodze 15.07 ciekawe czy sie jej sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) do 15 jestem skłonna poczekać bo 13 to taka nieciekawa data na poród ;-) Ale ani dnia dłużej bo czuje się jak wrak człowieka! Malinówka - jesteś po terminie, wskoczyłaś już na macierzyński czy dalej na l4? Pytam bo ja mam termin na 13 a zwolnienie do 17, coś ZUS zwleka teraz z kasą i zastanawiam się, czy nie wykręcą mi za chwile jakiegoś numeru z kontrolą tak jak Tobie i czy nie zapytają dlaczego mam zwolnienie do 17 jak na 13 mam termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia-3mam mocno kciuki zeby jutrzejsze zmagania od razu sie udaly :) a imie dla corci masz? Powiem Wam, ze panikuje na mysl ze mialaby zaraz zaczac rodzic. Brzuch mi sie spina bole co jakis czas sa ale niewielkie,choc jak rano wstalam z lozka do wc to szlam po scianach :P Ja musze poczekac az bede miala auto by pojechac do szpitala,choc cholera jasna juz bym chciala pojechac zeby zrobic ktg zeby cos cokolwiek sie okazalo! grrr.. Gratuluje wszystkim mamusiom i bardzo ciesze sie z ich szczescia razem z nimi. Patrzac po terminach to niekoniecznie idziemy jedna za druga ;)) Ja 4 dzien po terminie i cisza, a tak bym chciala by cokolwiek sie okazalo, moj mezulek tez juz mowi do Oli ze moglay wyjsc na swiat :) Nie cierpie szpitali to fakt, jednego dnia nie umiem wy3mac a co dopiero 3, o zgrozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zmowu jestem :) posiedziałam pod jabłonią a teraz moczę stópki w wodzie z lodem - cudowne ochłodzenie. Atena gratuluje!!! ja też nie mogę się doczekac mojej Lilianki:) całuski dla Twojej! dzięki za rady odnośnie ciuszków- chyba jednak jeszcze coś dokupię. nie chce mi się zabrac za to prasowanie ale mnie nie minie więc chyba lepiej miec to już za sobą... mój brzuszek też co jakiś czas twrdnieje ale to jedyny objaw, pozatym cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarowana- ja mam zwolnienie do jutra tzn do 12 lipca, jesli do tego czasu nie urodze ide po kolejne zwolnienie, bo macierzynski chce wziac od momentu narodzin dziecka. Kontrole mialam z zusu w domu 5 lipca, ale te kobiety nie wiedzialy na kiedy mam termin i do kiedy zwolnienie bylo pisane. Z racji kontroli wiedzialy tylko ze jestem na zwolnieniu. A sama kontrola mnie zaskoczyla to fakt na dwa dni przed terminem :) Pojde po nowe zwolnienie w razie czego, a gdybym zaczela rodzic np 14 to automatycznie wskakuje na macierzynski i oni w zusie juz sobie to skoryguja ze zwolnieniem. Masz termin na 13 a zwolnienie do 17, jednak nie jest powiedziane ze urodzisz do 17, wiec mysle ze lepiej po kolejne zwolenienie rowniez sie udac,zawsze to pare dni wiecej i pare groszy wiecej. Nikt nie kaze Ci wskakiwac na macierzynski nim urodzi sie dziecko. tymczasem zajrze pozniej, bo pare rzeczy mam jeszcze do zrobienia nim zaczne zbierac sie do szpitala na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze mam imie Dominika:) Malinówka ja mam twój nr tel:) Jak cos sie zacznie to ci wysle smsa:) Kurde ale mam dola zaczynam sie bac ze bede miała bóle a potem mi przejda jak zwykle:( i to sie bedzie ciagło pare godzin wczoraj maz mi pomógł wygolic sie na zero Rany ale sie teraz głupio czuje Tutaj to jest wymóg jak by trzeba było zrobic cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wizyta :) brzuch się lekko spina, mam bóle jak na okres i takie wrażenie opuchlizny od środka... aneczqa leży i czeka, mają jej podać zastrzyki a jeśli to nie ruszy kroplówkę. jest na sali 5 osobowej, wszystkie dziewczyny są po terminie i czekają.... Atena gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - ja to zawsze wygolona na zero inaczej nie umiem egzystować ;-) Na początku goliłam się do lusterka ale teraz brzuszek opadł, więc nawet w lusterku nic nie widzę tak więc od jakiegoś miesiąca co 4-5 dni goli mnie mój mąż, który ma przy tym wielki ubaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze tam jestem wygolona ale lubie jak mam tam chociaz mały paseczek hi hi:) jakos lepiej sie czuje :):) Jak maz mi pomagal to po wszystkim tak patrzy na mnie bo lezałam na podłodze i sie mnie pyta A ty to tak bedziesz lezec przed tymi lekarzami :):) Dopiero to do niego dotarło i miał taka dziwna minie Mówi mi ze sie bedzie głupio czuł Ale sie dosmiałam A ja mu na to ze w tedy to na pewno nie bedzie o tym myslał:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego golenia to ja to robię w każdy poniedziałek, taki mój dzień depilacji:)Dobrze ze mam wannę rogowa z takim poddupkiem do siedzenia i dużo lżej ogolić mi nogi niż na leżąco w wannie ale gorzej już z siśką bo wiadomo nie widać ale jeszcze daje sama rade po omacku:) Trzymam mocno kciuki za dziewczyny!!! Niech się wszystko szybko i szczęśliwie rozwiązuje!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, ja bym na Twoim miejscu nei czekalabym do jutra, tylko poszlabym juz do szpitala, zeby sprawdzili, czy to nie sa wody. U mnie tak samo tylko tyci zamoczylo majtki, nawet nie zamoczylo posciel na ktorej siedzialam, a okazalo sie jednak ze to sa wody, i ze trzeba urodzic w ciagu 12 godzin. Aha, a po tym, jak polecialo, to przestalo, wcale sie nie saczylo non stop. Tyle ze jak sie zaczely troche skurcze, to znow zaczelo leciec, w dodatku lekko rozowe, i nawet troche z krwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - mój to jest genialny i on to golenie traktuje zawsze jako początek gry wstępnej ;-) Nieśmiała bym mu odbierać tej przyjemności w końcówce ;-) Morelka - masz termin zaraz po mnie, jak obstawiasz kiedy się rozpakujemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Ela to teraz to juz nie wiem co mam robic Bo ja sie teraz super czuje Nie mam zadnych bóli ani nic A te wody były bezbarwne Ty pojechałas do szpitala z bólami czy od razu jak te wody ci odeszły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia- w takim razie czekam na wiesci :) Mowia ze stres blokuje akcje porodowa, i moze cos w tym jest:dziewczyna z ktora lezala hamowala sie jak tylko inna zaczynala rodzic. Misia moze ELa ma racje,warto skontrolowac czy cos sie nie dzieje,nawet jesli ustalo. Ja gole sie na wyczucie :) Przyszykowalam pokoj dla gosci- dzis Anglia. Teraz ide popracowac przy kwiatkach,musze przywrocic niektore do zycia :) A jesli chodzi o pomaranczowki- ja uwazam ze to ktoras z 'naszych' forumowiczek. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do szpitala i rozmawialam z połozna Ona powiedziła ze jak dziecko sie rusza i podpaska nie jest mokra to mam sie zgłosic dopiero jutro rano Tutaj sa takie zasady ze sie pierwsze dzwoni do szpitala zanim sie przyjedzie Troche sie uspokoiłam bo ta podpaska naprawde jest sucha a dziecko sie rusza tak ze mysle ze moze mi sie popusciło albo mała kopła mnie w pecherz W kazdym razie dopóki nie bedzie tam mokro ona mówi ze nie trzeba przyjezdzac Malinówka ja tez tak mysle Ciekawi mnie tylko która i po jakiego grzyba to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lipcóweczki:) Ale dzis u nas upał, wczoraj bylismy nad woda ale nie bylo czym oddychac, dzis tez, poce sie strasznie:/ Malutka sie ladnie rusza, wlasnie dzis przyszla druga posciel do Małej, jutro ja wypiore z tetrami i bedzie wszystko gotowe;) Gratuluje Atenko :))!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia- wiec oby do rana, mam nadzieje ze to jednak faktycznie jest tak jak piszesz i to nie wody. Ja z kolei zauwazylam ze mam wiecej wydzieliny w ciagu dnia na wkladce. Nie mam pojecia po co ktos zaburza spokoj forum, tak jak pisala Ela bylo tu spokojnie w miare przed 9 miesiecy. Moze pomaranczowka sama ma stres przed narodzinami dziecka i nudzi sie jej a samo oczekiwanie na dziecko nie wystarcza. Dla mnie to chore by zyczyc ktorejs by poronila czy podszywac sie i buntowac inne dziewczyny. WIdac brak zahamowan. Ale coz wychowanie wynosi sie z domu jak to mowia.. a zlo zyczone wraca z podwojna sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarowanaaa nie wiem co to będzie:) Niby mi wszyscy wróżyli ze urodzę ze 2 tyg wcześniej bo dzidzia duza a tu spokój:)Lekarz tez tak sugerował i dalej się trzymam. Ale fajnie by było się rozpakować w terminie bo z tym przenoszeniem to takie meczące na pewno ale Ty jesteś przede mną:) Miejmy nadzieje ze do końca tygodnia obie będziemy mieć maleństwa przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka- tez mialam tak mowione ze dzidzia lekko ponad norme (25tydzien) i pewnie urodzi sie wczesniej, w dodatku upaly to tym bardziej, a tymczasem juz po terminie i cisza. Ja pojadlam czekolady,ale mala chyba spi. Zajrze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam urodzić wcześniej... bo chodzę od 2 tygodni z 3 cm rozwarciem i co? Dupa zbita ;-) Morelka nie dajemy się do 15 i ani dnia dłużej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mialam czasu rano ale widzialam ze ktos juz dal info o kasi 508 ze jest na porodowce wszystkim nowym mamusiom gratuluje:) mam pytanko do Mamusiek obcunałyście Maluszkom pazurki? bo ktoś mi mowił że dopiero po miesiącu sie obcina a mojej kruszynie już urosły i niewiem czy obcinac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak-mowia ze teoretycznie lepiej z tym poczekac, bo obcinajac moze wdac sie infekcja czy cos, jednak jak urodzil sie mlody to mama obicnala mu juz w szpitalu i nic mu nie bylo. Podczas upalu w lapkach niedrapkach chyba dziecku zbyt cieplo. oczarowana,morelka- 3mam kciuki by wlasnie tak bylo, 15 i ani dnia dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka376 ale my jesteśmy fajne koleżanki i damy Tobie szanse my poczekamy i rozpakujemy się po Tobie:) Właśnie się tego boje ze będę chodzić jeszcze hoho Oczarowana zobaczymy jak nam to pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×