Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Dokument od gina potrzebny do becikowego to zaświadczenie, że matka była pod opieką lekarską w ciąży. Nie jest już wymagane oświadczenie o opiece medycznej od 10tc. Poza tym uwierzcie mi, Wasz ginekolog wie, co tam wpisać... Co do ktg, to jeśli w gabinecie jest taka możliwość, wykonywane jest ono u lekarza. Nie wszyscy jednak posiadają odpowiedni sprzęt. Wtedy dzwonicie do szpitala, w którym zamierzacie rodzić i umawiacie się na badanie (nie pamiętam, w którym tygodniu, chyba 38., albo bliżej terminu - pewnie zależy od przebiegu ciąży i od lekarza). Oczywiście badanie jest bezpłatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia mam nadzieje ze dobrze slyszalas o tym celulicie :D i ze zniknie razem z tą wodą którą czuję nawet w małym palcu u nogi :D Wg tej listy w apteczce noworodka powinny znajdowac sie: 1. Rumianek, oliwka i mydełko "bobas" (polecają wyłącznie firmy polskie kosmetyków dla dzieci tj. bambino czy wlasnie bobas) 2. Maść na pośladki "linomag", spirytus 95% na kikut pępinowy (lub o wiele droższy "octanisept" ale wygodniejszy bo w formie spray-u i bardzo wydajny) 3. Gaziki, waciki, patyczki z watą 4. gruszka do nosa/ fryda, sól fizjologiczna 5.Rurka gumowa do odgazowania (przy kolkach) 6. termometr lekarski i do wody 7. Szczotka nylonowa do włosów 8. "Aphtin" na pleśniawki (na języku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Wlasnie probowalismy wlozyc fotelik do samochodu i probowalismy go zapiac w pasy. Okazalo sie ze nasz fotelik moze byc zapiety tylko tylem do kierunku jazdy. Fotelik mam firmy maxi-cosi. Czy wasze foteliki maja mozliwosc i taka i taka zapiecia ? myslalam ze to wszystko jedno...a tu taki psikus :) pochłonełam wlasnie chyba ze 300 szt czeresni...mam nadzieje ze nie bede siedziala na kiblu pół nocy bo wczesniej pilam kawe z mlekiem :D a one mialy napisane na sobie zjedz mnie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale dzisiaj naskrobałyście;) Czytam i czytam... Najpierw napiszę co u mnie i u mojej siostry. Zacznę od siostry: rano o godz. 8 przyjęli ją na porodówkę (dzisiaj jest w 41 tc 2 d), podłączyli pod KTG i dali oksytocynę w kroplówce, ale...nie zadziałało. O godz. 15 przeniesiono ją na patologię ciąży, i jutro mają zaaplikować jej żel, ponieważ szyjka nie reaguje i jak zacznie się skracać to znowu oksytocyna. Biedna troszke musi uzbroić się w cierpliwość- a co ciekawsze w kwietniu spędziła 3 dni w szpitalu - wykryto u niej arytmię i w wypisie ze szpitala ma napisane "zagrożenie przedwczesnym porodem";) Malinówka- u mojej siostry tez ma być dziewczynka;) Nawet wolę nie myśleć co by było jakby się okazała chłopcem, choć wiem, że takie rzeczy się zdarzają...Moja siostra od dziecka marzyła o córci:) Ja dzisiaj robiłam badania krwi, moczy, posiew w kierunku GBS i KTG. Na KTG wyszły niewielkie skurcze przepowiadające, szyjka otwarta dopiero na opuszek. Ale co ciekawsze jak wróciłam do domu to na wkładce zauważyłam brunatną wydzielinę. Miałyście coś takiego?? Bo troszkę się wystraszyłam, że urodzę wcześniej niż moja siostra....Na razie spokój... Anik- dziękuję za info dot. kremów. Nawet nie wiedziałam że jest Linomag Sun. Ale ja chyba dużo rzeczy jeszcze nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mialam ani razu KTG a termin mam na 21 lipca. A zaswiadczenie moj gin tez mi wystawi bo pytalam sie juz go jakis czas temu to powiedzial ze wystawia pod koniec ciazy takie zaswiadczenie do becikowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale się dzisiaj naprodukowałyście:) Jest co poczytać:) Torbę na cc mam spakowaną tak samo + woda z "dziubkiem" i biszkopty. Majty wysokie żeby blizny nie podrażniać. Z rumiankiem w apteczce uważajcie- lubi uczulac maluchy. Gruchę odradzam, lepsza jest frida. Czereśnie pochłaniam w ilościach makabrycznych:) Na zapas chyba:) Dzisiaj ostatnie zakupy w aptece poczyniłam- maśc bepanthen, linomag, sól fizjologiczna, jałowe waciki, czopki glicerynowe i inne pierdoły. Muszę oczywiście torbę jeszcze raz przepakować, sprawdzić czy aby na pewno mam wszystko:) Dziewczyny do cc proponuję zabrać też laktator- przyda się do sprowokowania laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia508- ja żel do hig. intymnej "Biały Jeleń" kupowałam w Rossmanie jak również w Carrefourze (jak to się pisze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, ja miałam tak z moją siostrą termin miałam na 8 stycznia a ona na 2 -ostatecznie ja urodziłam 8 a ona dopiero 10:) Co do KTG jutro mam pierwsze- podobno najlepiej jest pojechać do szpitala, który jest najbliżej i powiedzieć że słabo ruchy się czuje. Muszą zrobić. Jakby chcieli zatrzymać to mówisz, że nie wyrażasz zgody i jedziesz do swojego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam jeszcze raz tabelkę bo gdzieś zniknęłam;) NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....Dz........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07....synuś....zach.pom... .sn MalaGosia69.......27......05.07.....syn.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376...20...07.07..dziewczynka..dolnośląskie.s n.Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84 27 10.07 DZ lubelskie sn/cc Zosia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.......dolnośląs kie..........Antosia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kr-ów......s n...Klaudiusz Atena02............27....14.07.......DZ.......Kraków.....sn....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ...sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków... . .sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.... .Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka......30.....23.07......DZ......śląskie.. ..cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....ch........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ..cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... . .cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ..sn....Martynka agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian2006 śliczne te Twoje rzeczy. Ja mam silną ochotę na taką modułową bransoletkę ale fundusze na razie idą w wyprawkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline- właśnie nie wiem jak to jest z tymi terminami porodu...też mi się wydaje, że długo trzymali moją siostrę. Od czwartku co dzień jeździła na KTG i badanie, ale ją wypuszczali do domu, bo szyjka nie gotowa, skurcze się zapisywały ale co ciekawsze moja siostra ich nie czuła a co najważniejsze cały czas mówiono że porodówka jest przepełniona. Dlatego ja zamierzam rodzić w innym szpitalu- nie wiem dlaczego moja siostra uparła się akurat na ten w którym jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia lipcowka Twoja zuzia jest taka kochana :) Nie wiem czemu ale teraz jak patrze na takie malusie dzieci to od razu je kocham :) wyobrazam sobie ze bede miala za kilka chwil taka sama obok siebie....masakra az sie doczekac nie moge :D I te zdjecia pokoiku chyba od Agnieszki juz nie pamietam :) cudne... te mebelki i tyle szufladek :D i wogole ta komoda z przewijakiem cudo :) no i ładna posciel w łózeczku :) Ale i tak najbardziej podobalo mi sie lozeczko od ktorejs z Was takie białe ale nie takie zwykle ze szczebelkami tylko takie inne :D ale wytlumaczylam :D super aaa one byly w komplecie z mebelkami :) Anik a Twoj mej kun hehe nie umiem tego napisac nawet :D to on duzy ? bo moja znajoma z poznania tez ma takiego kota tyle ze czarny ale on wielki jest jak pies :D powaznie taki koń ze masakra ..idzie sie go bac zwlaszcza ze on nie szuka przyjaciół tylko chodzi i syczy na wszystkich chowając sie pod stołami za fotelami gdzies....on jest akurat straszny ale taki ma charakterek kocurek jeden :) taki troche złośliwiec jak pamietam.... nie wychodzil do ludzi tylko calymi dniami byl gdzies schowany...i tylko jak ktos nie widzial to szedl cos zjesc czy sie napic...a tak to by siedzial gdzies za szafą.. a najbardziej to na szefach ogolnie na meblach lubił siedziec :D Ale trzeba Twojemu kotkowi to zostawic ze jest prześliczny ..nie ma co... a to jak jest wmontowany w leżak to juz przechodzi ludzkie pojecie :) widac ze to prawdziwy kot z prawdziwcyh kotów :) kocio-rybka i Twoja sisi tez kochana :) zawsze chcialam miec yorka bo one sa takie malutkie i kochane jak dzieci :D a ze ja bardzo chcialam miec dziecko zeby móc sie nim opiekowac to zamiast dziecka marzyłam o piesku wlasnie o yorku :D No ale ze moj chlopak nie znosi malych psów to mogłam zapomniec i jedynie wzdychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie tylko Wy czujecie sie grube,brzydkie- mnie tez dopadlo. Mam nadzieje ze szybko przejdzie. Misia- z piciem wody tez tak mam ze suszy mnie i suszy, leze przez wiekszosc dnia,bo brzuch mi sie napina i boli podbrzusze ale pije dosc duzo plynow i czesto chodze do toalety. Jesli chodzi o becikowe to od 1 stycznia 2012 wchodzi znow to samo, ze trzeba miec potwierdzenie przed 10tygodniem, ale zaliczaja sie juz do tego osoby ktore zaszly w ciaze w kwietniu tego roku i dalej. Ja zamierzam zlozyc papiery jak najszybciej w tym roku,bo mimo ze rok mozna poczekac to jednak w tym szybko bede zalatwiac wszystko. Mysle jeszcze jak liczyc dochod rodzinny i za jaki okres, jesli z pitow za zeszly rok to w jaki sposob jak jeszcze nie bylismy malzenstwem. freuline-my zawsze mobtowalismy fotelik z tylu i glowka dziecka byla tylem do fotela pasazera ktory siedzial z przodu. Atena-wiec dalej 3mam kciuki :) My tez mamy miec dziewczynke i oswoilam sie juz bardzo z ta mysla, mam nadzieje ze jutrzejsze usg mnie nie zaskoczy. Ja wlasnie musze spakowac torbe w razie gdyby jutro chcieli za3mac mnie w szpitalu, mialam przepakowywac ta do porodu ale wezme z niej tylko kosmetyki,a reszte spakuje na nowo do torby zeby pozniej nie miec balaganu. Ja najadlam sie dzis wisni tyle ze glowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczarowanaa-ja dzisiaj miałam drugie KTG a w piątek idę na kolejne. Moja lekarka oprócz tego, że przyjmuje prywatnie to również pracuje w Szpitalu na Kopernika i tam właśnie chodzę na zapis. Ona wtedy schodzi do mnie (jest na innym oddziale) i sprawdza jak wyszedł zapis. Ja jej mówiłam, że zamierzam rodzić na Żeromskiego, wtedy ona powiedziała, że mogę do niej przychodzić na zapis ale żeby nie mówić głośno że chce się rodzić w innym szpitalu. Z tego co wiem to w Szpitalu Żeromskiego normalnie się rejestruje na zapis KTG po 38 tc. Oni wyznaczają termin i nie trzeba mieć swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no dzis czuje sie w ogole fatalnie, zatoki bola, glowa kwadratowa, wszystko ciazy i upal nieludzki. Najchetniej bym tak, jak jedna tutaj napisala, zasnelabym i obudzila sie z dzieckiem w lozeczku obok. I zeby nie bylo tych 30 paru stopni za oknem. Mama mi powiedziala przez telefon, ze we Lwowie tej nocy bylo +6 stopni, a o 10j rano ledwo 10. Nie ma zadnej sprawiedliwosci na tym swiecie. Dobrze, ze tyle produkujecie, jak was poczytalam to az mi troche jakos ulzylo. Freuline, koniecznie postaraj sie, zeby fotelik byl tylem do kierunku jazdy. zalecaja w tej pozycji zeby dziecko jezdzilo maksymalnie dlugo, tyle ile mu nozki sie mieszcza. Moja mala jezdzila prawie do 16 miesiecy. Bo to jest najbezpieczniejsza pozycja dla dziecka, poniewaz taki maluch ma bardzo slabe miesnie szyi. Nie chce tutaj nikogo straszyc, ale wlasnie wsrod znajomych mojej rodziny w Niemczech byl masakryczny wypadek, rodzice i 2 dzieci w wieku 3 lat i 11 miesiecy wracali wieczorem z plazy nad morzem do pensjonatu. Jechali zwykla taka droga, z szybkoscia okolo 50 km/h. Nagle facet wykonal jakis zly ruch kierownica i wjechal na przeciwny pas, czolowe zdezrenie z ciezarowka, rodzice w bardzo ciezkim stanie, ale wyszli z tego, chyba rok musieli sie leczyc w szpitalach, 3 letnie dziecko zmarlo na miejscu, bo siedzialo przodem do kierunku jazdy, wiec zlamalo kark i sie udusilo, a 11 miesiecznemu maluchowi, ktory byl tylem do kierunku jazdy nie stalo sie nic a nic. Gdyby siedzial przodem, chyba spotkal by go los brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - a moge dostac login i hasło,zeby móc obejrzeć te Wasze pokoiki ? Chętnie tam bym wrzcuciła tez kilka fotek ... ;) magdalena-mikula@wp.pl Głosujcie kobietki...:) jak możecie ;) WSKAZÓWKA DO GŁOSOWANIA : NAJPIERW MUSISZ POLUBIC SERWIS ekoraliki,a potem KLIKASZ LUBIE TO POD ZDJĘCIEM http://www.facebook.com/photo.php?fbid=162202493846668&set=o.153111168090872&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczarowanaaa- też sobie pomyślałam, że nie chciałabym być zatrzymana po jakimś KTG....Bo różnie bywa, a ja już nastawiłam się na poród rodzinny, a na Kopernika zazwyczaj sala do porodu rodzinnego jest zajęta (jest tylko jedna) i chyba bym uciekła jakby mi powiedzieli że mnie przyjmują....;) Choć moja siostra namawia mnie abym rodziła na Kopernika0- jest tam nasza lekarka, zresztą bardzo fajna, wszystko powie, wytłumaczy. Jak ja idę na KTG to ona specjalnie schodzi, dzisiaj powiedziano mi, że będę musiała czekać ok. 4-5 godzin, bo tyle było pacjentek, a dzięki temu, że mam tam lekarkę to weszłam po godzinie. jeszcze dodatkowo mnie zbadała i poinformowała co u siostry. Bo mimo że nie jest ona na porodówce, to cały czas kontrolowała co się z nią dzieje... A z drugiej strony nie mogę się przekonać do tego szpitala- chyba za dużo naczytałam się złych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze moj, zaczelam znow brac magnez i pic wapno na te skurcze rak, a teraz mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej,wczesniej skurcze lapaly mnie w nocy i nad ranem dretwialy mi palce troche, a teraz co chwile mam takie cierpniecia rak, lapie i puszcza. NIe wiem co mam juz robic. to koszmar jakis. vivian-zaraz wysle Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam jeszcze raz tabelkę, ponieważ nie skopiowałam ostatniej;) Sorki:) NICK...........WIEK......TERMIN....PŁEĆ...MIASTO.....PO RÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....DZ........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07.....CH....zach.pom....sn MalaGosia69.......27......05.07.....CH.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie.. sn...Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e........Antosia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC.. Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków...... sn...Klaudiusz Atena02...........27......14.07......DZ.......Kraków......sn.....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn Mala_miii86.......25.....15.07......CH.......śląskie... ...sn/cc...Gracjan Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków..... ..sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.....Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka......30.....23.07......DZ......śląskie.. ....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc/sn?...Pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ..sn....Martynka agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Szczęśliwe MAMUSIE nick........ wiek.... płeć..miasto..dzień..porod..imię...waga....długość 1) Abecia......32....CH...W-wa...01.06.....sn....Krzyś..1920gm ..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ktg, to u mnie w 8m miesiacu jak zaobserwowana ta skrocona szyjke, to przepisano polozna, ktora przychodzila do mnie do domu z przenosnym aparatem ktg w walizce, i robila to ktg, Po czym jak na ostatniej wizycie ciaze uznano za donoszona, to zaniechano w ogole wszelkich ktg i teraz tylko mam trwac do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- ja od dzisiaj odstawiam Magne B. Brałam tylko jeden raz dziennie po jednej tabletce, ale wolę chuchać na zimnie - moja siostra długo brała Asmag forte (mocniejszy magnez) i teraz ma skurcze a wogóle ich nie czuje. Mam wrażenie, że przez zbyt długie zażywanie tego leku mogły się wyciszyć. Najwyżej urodzę wcześniej- choć dwa tygodnie mogłabym jeszcze poczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja tez wlasnie dzis wyczytałam na stronie maxi-cosi ze firma volvo zrobila testy i twierdzi sie ze dziecko min. do 3 miesiaca MUSI jezdzic tylem do kierunku jazdy i opisane dokladnie jak mowisz ze miesnie szyi sa zbyt słabe aby wytrzymac taki wstrząs czy nawet gwałtowne hamowanie. Dlatego wymyslili aby dziecko bylo tylem do siły ciążenia...wtedy przy zderzeniu lub hamowaniu głownka dziecka wbija sie w oparcie fotelika a nie jak w przypadku jazdy przodem gdzie głowe ciagnie do przodu... Omka Syn roześmiany taki kochany urwisek :) i kotek ...jak ja bym chciala kotka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszecie o tym chrzcie, to sie w glowie nie miesci, co w Polsce ksieza wymagaja. U nas nawet do slubu koscielnego powiedzieli ze niekoniecznie isc do spowiedzi przed. A co do chrzestnych to powiedzieli, ze jedynie maja byc ochrzczeni w jakimkolwiek kosciele chrzescianskim. Atena, no niesamowite, jakos zawsze mi sie wydawalo, ze jestes Niemka, bo taka konkretna i super zorganizowana osoba, o bardzo rozadnym i rzeczowym podejsciu do sprawy, a tu sie okazuje, ze jestes ewangeliczka. No to wiadomo, skad to podejscie - z rodzinnej tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leze i pachne mozna powiedziec, chcialabym by malenka jeszcze posiedziala w brzuchu. Moja gin nic nie wspomniala o wyciszeniu skurczy porodowych. Ja skurcze przepowiadajace i napinanie brzucha mam mimo brania magnezu, a biore 4 tabletki na dzien (wczesniej bralam 6), ale glownie na te skurcze u rak kazala mi brac jak bardzo dokucza,a dokucza niemilosiernie. Musze jutro o tym wspomniec i o zaswiadczeniu do becikowego. Jeszcze sie okazalo, ze szefostwo mojego brata przylatuje w poniedzialek czyli 11.07 a slub jest 16.07 wiec caly tydzien goscie,a znajac zycie poleca dopiero w kolejny poniedzialek czyli po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nażarta tymi pierońskimi czereśniami ze brzuch mam wrazenie zaraz mi pęknie w szwach .. tak strasznie sie objadłam że aż żałuje... Nie róbcie tego :) Ja sobie szukam muzyczki do sciagniecia bo tez sobie na ipoda zapodam do szpitala :) gdybym sie miala nudzic albo dluzej polezec zanim urodze :D Czy wszsystkie dzieczyny macie już wózek zakupiony? Ja dzis jeszcze weszlam do pokoju w ktorym przechowujemy obecnie wozek zeby sobie nim pojezdzic :D tak tylko poruszac przód tył przod tył :) A mi doskiwera cos takiego ze nawet jak siedze oparta ale nie pod katem prostym tylko tak troche nizej to bardzo ciezko mi sie oddycha...juz nie mowiac o tym ze czuje sie tak samo kiedy leze na boku (lewy lub prawy) a przeciez podobno tak sie dzieje tylko gdy lezymy na plecach ...bo jak sie poloze na plecach to juz calkowicie nie mam tlenu ...dusze sie strasznie.... a na boku jak leze to czuje jakby mi ktoś sciskał migdały dodatowko...takie to dziwne macie tak ? Boje sie ze przyduszam moje dziecko tym samym bo skoro ja sie nie dotleniam to i dziecko tez.,,, i tak sie boje za kazdym razem ze moze sie cos stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela- to Freuline jest ewangeliczką. Ja jestem katoliczką- ale zgadzam się z Wami, że księża przesadzają. Ja zawsze mówię, że wierzę w Boga a nie w księży. Przyznam się szczerze, że do kościoła za często nie zaglądam...ale wierzę, że jest ktoś kto nad nami czuwa i z kim mogę poprowadzić monolog. Bo czym byłoby życie bez jego sensu iwiary w jego dalszy ciąg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline- mam podobnie jak Ty. O leżeniu na plecach mogę sobie pomarzyć, a jak leżę na boku to też czasem mnie coś przydusza. Myślę że maleństwu nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×