Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

Gość limonkowa ja
Adgjm Ty jesteś w 5 tc o ile dobrze pamiętam tak? Poczekaj jak będziesz w 20 tc (ja teraz jestem) to dopiero będziesz miała dość po tylu tygodniach... ja jestem obecnie na etapie bolącego kręgosłupa i wstawania po 6 razy w nocy na siku oraz kilku zapaleniach (co chyba było i jest najgorsze). O dalszych tyg. się narazie nie wypowiadam, ale wiem że będzie tylko gorzej fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
jest_super :) - a na kiedy masz termin? wiesz, powiem Ci że matura nie jest taka trudna.. zresztą dużo zalezy od tego czy ktoś umie się wziąć za wypowiedzi publiczne, bo na ustnych można poledz.. ja byłam w klasie humanistycznej, moją wych. była dr. języka polskiego, zresztą bardzo wymagająca... polski ustny zdałam na 18/20 a ang. 20/20 więc zadowolona jestem strasznie :) tyle że w moim przypadku jest tak, że dostałam się na studia, o ciąży dowiedziałam się miesiąc później, załamałam się i zrezygnowałam... teraz patrze jak moje koleżanki się bawią i szaleją a ja siedze w domu i właściwie stoje w miejscu :( dla tak ambitnej osoby jak ja to jest tragedia... ale w przyszłym roku MUSZE IŚĆ NA STUDIA I KONIEC I KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonkowa ja ustnej się nie boje. ogolnie nauki. skupienia sie, koncentracji. ja nigdy raczej nie bylam typem imprezowiczki....i dla mnie wazniejsze kiedys tam ze bardziej chcialabym miec męza, wyjśc za niego za mąż i mieć dzieci, o studiach nigdy nie myslalam ze muszą byc na pierwszym miejscu...choc wiem ze teraz to bez tego ani rusz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
jest_super :) z tą wanną to nie wiem... a co do reszty to widze że jesteś w o niebo lepszej sytuacji niż ja, bo mi właśnie zależało na imprezach, szkole no i oczywiście moim chłopaku, ale nie żeby już się hajtać, zakłać rodzine i nie wiadomo co.... chciałam się wyszaleć, wybawić i osiągnąć wytyczone cele no i buch... jedna chwila i po wszystkim. Nawet się nie próbuje oszukiwać że będzie super, extra łatwo i przyjemnie bo jak pójde na studia to będę musiała pogodzić wychowanie z nauką a to nie będzie proste. Po za tym oprócz fizjoterapii myślałam jeszcze o medycynie ale o tym to już moge zapomnieć na wieki wieków... i amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonkowa ja a spróbuj spojrzeć na to z tej strony:) http://www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc&feature=related polecam wszystkim mamusią:) wiesz mam znajomych którzy kończyli przeróżne studia będąc rodzicami. oczywiscie medycyny nie da się studiowac zaocznie więc to jest duzy problem. nie wiem jak bedzie ( u mnie tez) wygladalo studiowanie dzienne(jesli sie uda) razem z dzieckiem. wiem ze bede mogla liczyć na pomoc jesli chodzi o zaopiekowanie sie dzieckiem, choć nie wiem czy nie bedzie jeszcze za małe. no własnie od jakiego wieku (ile miesięcy) mozna dziecko zostawiać np z dziadkami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dyskusja była na temat slubu my planowałismy slub na sieprien 2011 i tak zostaje a jak sie dowiedzielismy o dziecku to poprostu cywilny bierzemy wczesniej poniewaz nie kosztuje to nie wiadomo ile a formalonosci bedzie mniej i uwazam ze to sluszna decyzja, nie biore slubu ze wzgledu na dziecko tylko ze wzgledu na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak juz w serpniu stane przed ołtarzem to bede bez brzucha ale nie sadze zeby to była wielka hanba z brzuchem. oczywiscie slub powinien byc brany tylko z milosci jak ktos bierze z powodu wpadki albo zeby rodzina nie gadała to glupota jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego Bartusia zostawie jak bedzie miała 6 miesiecy, troche bedzie z mezem troche z babciami a ja na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja pojde na studia to bedzie mial 15 miescy. wiec chyba dobry wiek. a ślub z miłości przede wszystkim:) a ztym ślubem cywilinym to dobry pomysl,nie wpadła bym na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jakos sie ułozy narazie duzo rzeczy do zrobienia jest, przygotowujemy pokoj dla małego to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdzielcie ze w wieku
17 lat to planowana ciąża? do tej osoby z poprzedniej strony co ma 39 lat -masz bardzo duze mozliwosci ze babcia zostaniesz a coreczka jak powielila by twoj "bład " juz dawno bys jezdzila z wozkiem jako babcia-heh i tłumaczylabys sie ze to nie twoje dziecko.bo wiele kobiet w tym wieku dopiero rozpoczyna"macierzynstwo",w stanach kobiety po 30 dopiero biorą sie za rodzenie dzieci. i do tej limonkowa ja---owszem miliony ludzi kocha sie codziennie i traktuje seks jako zaspokojenie potrzeby ,ale istnieje cos takiego jak ANTYKONCEPCJA.I flustrują mnie takie niby 18-letnie dziopy co idą do łozka i nie wiedzą ze z kazdego stosunku moze byc dziecko.czlwiek tym rozni sie od zwierzecia ze ma mozg i umie myslec a nie zwalac wszystko na popęd.w dzisiejszej dobie czasow antykoncepcja działa w 99,9% wiec proszę mi tu nie wyskakiwac z wpadkami.poprostu trzeba było trochę pomyslec zanim "wskoczyło sie do łózka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie pierdzielcie ze w wieku" nikt Cie tutaj o takie opinie nie prosi. moze ktos poprostu tego chcial. tutaj sa szczesliwe dziewczyny .moim zdaniem lepiej miec dziecko wczesniej bo naprawde jest wiele przypadkow ze po 30 juz sa problemy z zajsciem w ciaze.ja jestem bardzo szczesliwa i mozg tez mam i wiedzilam co robie wiec nas nie obrazaj,jesli Ci ten temat nie odpowiada to nie czytaj. jak tam dziewczynki samopoczucie?;)) mój mały usnal na chwile to mam chwilke wolnego:) pozdrowienia :)miłego dnia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierdzielcie ze w wieku - poza tym, osoby które zachodzą pierwszy raz w ciąże po 30 jest owiele wieksza szansa że dziecko urodzi się z Zespołem Downa. poza tym. nie wiesz jak to jest:) a ja Ci powiem od siebie (prywanie:P) ze jestem szczęśliwa!! i to cholernie szczęsliwa:) to że się boję to oczywista sprawa:) i wiem jedno. na pewno na jedym dziecku się nie skończy, chciałabym mieć 3-4 dzieci. więc pomyśl sobie że w wieku 30 lat już od dawna będę szczęśliwą mamą a TY (chyba że nie mowiłas o sobie, to te wszystkie inne Panie po 30) będzicie miały problem z zajściem w ciążę i będziecie sobie na brodę pluła że nie zostałyście wcześńiej mamą. no ale coż...przeciez w dzisiejszych czasach kariera jest najważniejsza....;/ są rzeczy których mimo swojego wieku nie zrozumiesz.... mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Limonkowa ja , teraz bedzie 6 tc. Wczoraj sie tak zle czulam ze masakra.. Przez ta ciaze mam chorobe lokomocyjna. Czasem mam tego serdecznie dosc! Jezeli bedzie coraz gorzej jak piszesz to o matko! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
A robilyscie sobie wrozbe z obraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Mimo tego nadal sie cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×